Přejít na obsah


Fotka

prosba o vynechani kesi ownera Sailer98 pri vkladani trackables


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#61 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 14:48

ZAMKNOUT.......dokud se to nedá dokupy
  • 0

#62 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:17

Se zámkem nesouhlasím, s přístupem DarkLorda naopak plně souhlasím. A jestli o tom chce někdo diskutovat, tak na debaty s reviewerem je tady samostatný blok. Tohle vlákno mělo ukázat, zda se podaří Sailera přivést na tu správnou cestu a zda se najdou zmizelé coiny a TB. Nemá smysl ho bombardovat přes logy na jeho keškách ani tady na fóru, dopřejme mu čas srovnat si to v hlavě a dát to dopořádku. To A+T: Sleduji, že na to jdeš s citem, četl jsem i tvoje logy na jeho keškách, držím palce, aby se podařilo Víťu změnit. Ale zajímalo by mne, jestli taky byla nějaká odezva z jeho strany. Chtělo by to asi osobní kontakt, když se k tomu kačeři z Jirkova a okolí nemají.
  • 0

#63 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:21

Já jsem to bral jenom tak,že se vlákno trochu zvrtlo na to co je v pravidlech a co v moci reviewera. Já taky plně souhlasím stím co Dark udělal. A ownerovi jsem sám taky několikrát nabízel pomoc. Myslel jsem to tak, že prostě počkáme až napíše A+T a seznámý nás s novými informacemi a ne že se tu budou řešit pravidla.
  • 0

#64 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:30

Situace je asi taková, že jsem psal WN s tím co se děje a dít z mé strany bude. WN jsem hned vymyzal aby nezavázela v listingu ( kdo chtěl být informován, má keš na watchlistě a příspěvek mu přišel) Současný stav je takový, že jsem ve čtvrtek objel všechny jeho keše a nabídl mu osobní setkání a přemístnění několika z nich. Bohužel byl Víťa nemocný. Něco málo se kolem jeho keší děje, ale to mi asi nestačí. S coiny ( krom nálezu jednoho ze ztracených v trávě poblíž keše) se neděje nic. Dalším krokem bude brzké kontaktování rodičů.... snad budou rozumnější než Vítek.... :-(
  • 0

#65 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 12:27

Tak jak to dopadlo? Posunuji vlákno, docela mně to zajímá.
  • 0

#66 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 13:34

Již několikrát jsem se s Vítkem i jeho taťkou sešel ( dokonce i na eventu). Výsledek je takový, že se našel další coin a na náhradu těch ostatních si momnetálně Vítek vydělává, aby je mohl nahradit. Myslím si, že nakonec to dopadlo nejlépe jak mohlo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama