Přejít na obsah


Fotka

prosba o vynechani kesi ownera Sailer98 pri vkladani trackables


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#21 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:17

You are receiving this email because this listing is on your watch list. Visit the web site to change your watchlist settings. Location: Ustecky kraj, Czech Republic sailer98 posted a note for Vyvencete geohafana (Traditional Cache) at 9/19/2011 Log Date: 9/19/2011 to je hrozný všem se strašně omlouvám hlavně majitelům tracables které se ztratily ted už nejde jenom o blbou keš ale de o ty coiny Tak finta s kamaradkou byl asi jen takovy pokus a ted je tam dalsi varianta:(, takze coiny jsou asi skutecne fuc
  • 0

brundi
 


#22 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:18

brundi napsal/a:
You are receiving this email because this listing is on your watch list. Visit the web site to change your watchlist settings.

Location: Ustecky kraj, Czech Republic
sailer98 posted a note for Vyvencete geohafana (Traditional Cache) at 9/19/2011

Log Date: 9/19/2011
to je hrozný všem se strašně omlouvám hlavně majitelům tracables které se ztratily ted už nejde jenom o blbou keš ale de o ty coiny

Tak finta s kamaradkou byl asi jen takovy pokus a ted je tam dalsi varianta:(, takze coiny jsou asi skutecne fuc



ten kluk je schizofrenik... jinak to nevidím...
  • 0

#23 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:22

ach jo... nedalo mi to a podival jsem se, jak to teda s coinama tohoto kacera byva... a dosel jsem asi tak se: http://www.geocachin...aspx?id=2702350 a dal nemam silu:( nemohu si pomoci, ale misto vysvetleni, ktere i kdyz by bylo asi tezke, alespon by bylo pravdou, tak jen dalsi a dalsi klicky
  • 0

brundi
 


#24 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:22

Taky by mě zajímalo, která kamarádka si chodí jen tak do keše měnit věci...
  • 0

#25 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:26

brundi napsal/a:
ach jo... nedalo mi to a podival jsem se, jak to teda s coinama tohoto kacera byva... a dosel jsem asi tak se:

http://www.geocachin...aspx?id=2702350

a dal nemam silu:(

nemohu si pomoci, ale misto vysvetleni, ktere i kdyz by bylo asi tezke, alespon by bylo pravdou, tak jen dalsi a dalsi klicky


řekni, že to není pravda... snažil jsem se vcítit do 13letýho kluka a podívat se na celou věc jeho očima...jenže teď vidím, že on sám neví, jak se na to dívat a co přiznat/zapřít.... přitom by stačilo, aby se někoho zeptal a objasnil mu základní pravidla... (teda pokud ty trackables nekrade úmyslně)
  • 0

#26 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:34

áááá tak pohádka ještě nemá šťastného konce.... Poslal jsem mu teď sms, z které snad pochopí, že tu adresu na rodiče fakt mám a doufám, že se ozve.... :-)
  • 0

#27 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:40

A+T napsal/a:
áááá tak pohádka ještě nemá šťastného konce.... Poslal jsem mu teď sms, z které snad pochopí, že tu adresu na rodiče fakt mám a doufám, že se ozve.... :-)


sleduju to tu, valím vočka a nestačím se divit:D vážně jsem zvědavá, co z toho nakonec bude:D:D:D

Přečetla jsem i logy u keší a je to vážně síla...:( Jeden neví jestli se :D nebo :(
  • 0

#28 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:41

A+T napsal/a:
áááá tak pohádka ještě nemá šťastného konce.... Poslal jsem mu teď sms, z které snad pochopí, že tu adresu na rodiče fakt mám a doufám, že se ozve.... :-)


No dal si svojí kešku na barák v Jirkově u Chomutova, kde bydlí,
rodiče by tam měli mít zubní ambulanci, jméno je snad taky jasné...
Jinak své dva "spoluzakladatele kešek" už v jednom logu své kešky osočil, že kradou GC a TB oni a né on....
Je to malej rozmazlenej gauner, podle mně ty coiny a TB leží u něho doma a předhání se s kamarádama, kdo v které kešce sebere hezčí.

Přeji hodně úspěchů při trestné výpravě do Jirkova. :-)

osobní údaje smazány


  • 0

#29 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:48

peterconnery napsal/a:

A+T napsal/a:
áááá tak pohádka ještě nemá šťastného konce.... Poslal jsem mu teď sms, z které snad pochopí, že tu adresu na rodiče fakt mám a doufám, že se ozve.... :-)


No dal si svojí kešku na barák v Jirkově u Chomutova, kde bydlí,
rodiče by tam měli mít zubní ambulanci, jméno je snad taky jasné...
Jinak své dva "spoluzakladatele kešek" už v jednom logu své kešky osočil, že kradou GC a TB oni a né on....
Je to malej rozmazlenej gauner, podle mně ty coiny a TB leží u něho doma a předhání se s kamarádama, kdo v které kešce sebere hezčí.

Přeji hodně úspěchů při trestné výpravě do Jirkova. :-)

osobní údaje smazány


Tohle samozřejmě všichni místní vědí... :-)
  • 0

#30 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:51

prosím zadržte v jakékoli trestné výpravě. S Víťou se mi podařilo navázat komunikaci přes sms a hledáme nějaké řešení. Asi to nebude jednoduché, ale pokusíme se to nějak vyřešit....myslím si, že klučina je teď docela vyjukanej co se kolem něj děje.
  • 0

#31 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:54

joooo, nasraný kačeři dokážou být celkem nebezpečný.... B)
  • 0

#32 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 15:26

Vážení, chápu vaše rozhořčení, ale odpusťte si zveřejňování osobních údajů osob, navíc když mají s problémem společného jen to, že to jsou rodiče.
  • 0

#33 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 16:58

Věc v řešení, tudíž aby se to nezvrhlo, uzamykam
  • 0

brundi
 


#34 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 6:27

Odemykam tema,protoze mi pise owner tohoto coinu : http://www.geocachin...f5-5eaad8a2219f je smutne, za cacher na jeho prosby o vysvetleni nereaguje a owneruv pozadavek na prelozeni logu radeji zatim nechavam spat z toho duvodu, ze doufam, ze vse se nakonec vyresi. Prosim jen Vas, kteri mate nyni moznost nejak pusobit na kacera o kterem je tu rec, dejte mu najevo, ze toto je hnus, ktery vrha spatne svetlo na nas vsechny, tudiz bych uvital minimalne zmenu logu a samozrejme navrat vsech coinu. Navrhuji domluvene predani coinu vlozenim vsech "ztracenych" coinu zpet do kese na Cervenem hradku, odkud je dle domluveneho casu nekdo z nas ostatnich kaceru vybere...
  • 0

brundi
 


#35 gammamed

gammamed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 7:37

Ja už pouze sleduji a nestačím se divit :( Doufám, že se to Tomovi podaří dát nějak do kupy a bude úspěšnější nežli všichni ostatní co se o to pokoušeli dříve. Jinak se obávám, že když ho potkám, tak se neudržím .... po tom všem co mi dříve Sailer napsal ....
  • 0

#36 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:17

Jednáme tu s 13-ti letým klučinou procházejícím pubertou a objevujícím základy GC. Ve své počáteční euforii a v kombinaci s věkem bohužel kupy chybu za chybou. Tomu německému ownerovi napíšu a s Víťou jsem stále v kontaktu. Když jsem koukal co všechno jsou schopni udělat dospělí kačeři pro pár ikonek geocoinů, tak se pak nesíte divit mladému klučinovi, že neodolal a ty coiny ze své keše na Červeném hrádku vyzvedl ( vím, neomlouvá ho to). Zkusím Vám všem teď nastínit postup na kterém pracujeme. Předně se snažíme dát dohromady jak se to celé seběhlo. Dle mých informací Víťa coiny u sebe namá a kdyby měl, tak věřím, že by je velmi rád komukoli předal. Snažíme se tedy teď společně dopátrat toho jestli coiny z krabky nemohl vzít nějaký kamarád "aby byla prdel". Necháváme tomu tak týden, 14 dní. Pokud se nenajdou tak věc budeme řešit. Krom jednoho jsou všechny ty coiny k sehnání a tak krajní řešení by bylo, po domluvě s jednotlivými ownery, to řešit náhradou. Fakt to nenechávám uležet. To že kluk nenapsal tomu němcovi má asi hned několik důvodů.... Zkusme si občas po sobě přečíst co jsme mu psali...zničit jeho krabky....uspořádat event, kde ho budeme lynčovat...atd Snažím se.... až vyřešíme coiny, vrhmen se na jeho krabičky a něco s tím provedem, že jo Víťo..... Myslím si již více nepotřebuje slyžet, že udělal chybu a že je hlava dubová. Pro mě je teď mnohem cennější, že má snahu to nějak vyřešit.
  • 0

#37 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:22

A+T napsal/a:
Jednáme tu s 13-ti letým klučinou procházejícím pubertou a objevujícím základy GC. Ve své počáteční euforii a v kombinaci s věkem bohužel kupy chybu za chybou. Tomu německému ownerovi napíšu a s Víťou jsem stále v kontaktu. Když jsem koukal co všechno jsou schopni udělat dospělí kačeři pro pár ikonek geocoinů, tak se pak nesíte divit mladému klučinovi, že neodolal a ty coiny ze své keše na Červeném hrádku vyzvedl ( vím, neomlouvá ho to). Zkusím Vám všem teď nastínit postup na kterém pracujeme. Předně se snažíme dát dohromady jak se to celé seběhlo. Dle mých informací Víťa coiny u sebe namá a kdyby měl, tak věřím, že by je velmi rád komukoli předal. Snažíme se tedy teď společně dopátrat toho jestli coiny z krabky nemohl vzít nějaký kamarád "aby byla prdel". Necháváme tomu tak týden, 14 dní. Pokud se nenajdou tak věc budeme řešit. Krom jednoho jsou všechny ty coiny k sehnání a tak krajní řešení by bylo, po domluvě s jednotlivými ownery, to řešit náhradou. Fakt to nenechávám uležet. To že kluk nenapsal tomu němcovi má asi hned několik důvodů.... Zkusme si občas po sobě přečíst co jsme mu psali...zničit jeho krabky....uspořádat event, kde ho budeme lynčovat...atd Snažím se.... až vyřešíme coiny, vrhmen se na jeho krabičky a něco s tím provedem, že jo Víťo..... Myslím si již více nepotřebuje slyžet, že udělal chybu a že je hlava dubová. Pro mě je teď mnohem cennější, že má snahu to nějak vyřešit.


tohle rozhodně podpořím.. doufám, že to celé všichni dotáhneme do zdárného konce
  • 0

#38 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:26

Souhlas. A tomu Němcovi už jsem psal, že se snažíme jeho coin získat a že ho bude někdo z komunity informovat.
  • 0

#39 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:48

Právě jsem ownerů těch coinů napsal informační mail co se děje.
  • 0

#40 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:58

Asi jsem se špatně vyjadril, situaci jsem ownerovi coinu vysvetlil, pouze překlad logu u coinu raději ne;-). Tak jsme Ho holt ujistili tři, ze se na tom pracuje
  • 0

brundi
 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama