Přejít na obsah


Fotka

Zkušenosti s prodejcem CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#1 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 14:31

Máte někdo zkušenosti s tímto prodejcem CWG?
http://www.cwg-shop.cz/
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#2 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 10:16

ty ceny jsou pěkné, jen aby to nebyly nejake druhorade kusy dreva:|
  • 0

#3 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 16:54

Jj, to poštovný taky vidim u CWG prvně. Muselo by se to spočítat jak to vyjde i s tou poštou a taky jaký jsou s tímto výrobcem zkušenosti. Nejlacinější nemusí znamenat nejhorší.
  • 0

#4 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 18:32

mno, kdyz se veme v potaz, ze kolecka dostali (alespon cast) zadara , tak proc by nemohli nasadit ceny nizsi nez ma konkurence? :)
  • 0

#5 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 18:50

Když si to tak vezmete tak vlastně když platíte poštovné a nedostáváte kolečka zdarma tak vás vyjde ještě dráž...
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#6 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 19:36

pb-karan napsal/a:
Když si to tak vezmete tak vlastně když platíte poštovné a nedostáváte kolečka zdarma tak vás vyjde ještě dráž...


tak to jsem nepochopil. jinak jako bonus davaj pero s gravirovanym nickem a par kolecek navic..
  • 0

#7 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 19:51

zLOST napsal/a:

pb-karan napsal/a:
Když si to tak vezmete tak vlastně když platíte poštovné a nedostáváte kolečka zdarma tak vás vyjde ještě dráž...


tak to jsem nepochopil. jinak jako bonus davaj pero s gravirovanym nickem a par kolecek navic..


Třeba když si koupíte těch 50 CWG tak nemáte kolečka navíc (to pero ano),
a poštovné u tohu bude takových 50Kč (nebo víc) což se dostaneme na cenu Geogadgetu s měně kolečky, záleží na tom jestlly chcete raději kolečka nebo to pero.
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#8 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 19:54

Já jsem zas nepochopil následující. Při odběru 100 CWG a více doprava zdarma. A zároveň píšou "od 2499 doprava zdarma". 100 ks nabízejí za 700. Tak jak je to teda s tou cenou dopravy?
  • 0
M.V.

#9 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 19:57

To je pravda, pak by se to už docela vyplatilo kdyby to bylo od těch 100ks.
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#10 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:06

ivanbok napsal/a:

zLOST napsal/a:
mno, kdyz se veme v potaz, ze kolecka dostali (alespon cast) zadara


Tuto informaci jsem si potvrdil u zdroje.
Je to hnus, velebnosti!


Teď jsem to asi nepochopil zase já. ;-)
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#11 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:11

Kdyby ta doprava byla u 100 ks zdarma, tak je to nejlevnější nabídka. Konkurence 100+16 ks za 800, tj. 6,89 za kus. Tento shop 100+5 ks za 700, tj. 6,66 za kus + pero. To jestli dostali suky zdarma je celkem jedno. Je to jejich úspora/zisk a nemá cenu se nad tím pozastavovat. Hlavní je, jaká je kvalita. A to zatím asi nikdo neví.
  • 0
M.V.

#12 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:17

Teď jsem to pochopil takže mám o firmě jasno... Pořád moji favoriti CWG land a Geogadget.
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#13 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:21

Aha. Takže jsou to druhořadé, třetiřadé, atd. suky. Tak to poněkud mění situaci.
  • 0
M.V.

#14 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:26

pb-karan napsal/a:
Teď jsem to pochopil takže mám o firmě jasno...
Pořád moji favoriti CWG land a Geogadget.

Taky to tak vidím.
  • 0
M.V.

#15 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 20:47

ivanbok napsal/a:

zLOST napsal/a:
mno, kdyz se veme v potaz, ze kolecka dostali (alespon cast) zadara


Tuto informaci jsem si potvrdil u zdroje.
Je to hnus, velebnosti!


a odkud si myslis, ze jsem tu informaci mel ja? :)
  • 0

#16 Lepik

Lepik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 23:41

Zdravím všechny příznivce Geocachingu, rád bych zareagoval na tuto debatu, která se tu strhla, a uvedl vše na pravou míru Jmenuji se Lepič Aleš a provozuji zde zmiňovaný www.CWG-shop.cz na CWGčka. CWG-shop.cz teprve nyní zprovozňujeme a není ještě plně doladěn. Vlastně jsme ho ještě nikde ani neregistrovali a nepropagovali, a tudíž jsme ještě ani nečekali návštěvnost tohoto eShopu. Nic méně jsem rád, že eShop už se dostává do podvědomí i když ihned pomluvou od konkurence. Suky nakupujeme speciálně pro CWG v nejlepší kvalitě a i ty ještě přebíráme. Nekupujeme tedy odpad, jak zde bylo zmíněno. Dá se říci, že kdo zná kvalitu suků Geogadget, tak zná kvalitu i naší, protože nakupujeme od stejného dodavatele a máme na to faktury. Kvalita laseru, tedy vypalování, máme tu nejlepší co aktuálně na trhu je, protože jsme si nechali dovést před 3mi měsíci nový stroj přímo z ameriky, abychom se vyhnuli levným čínským napodobeninám, které se u nás objevují, takže opět prvotřídní kvalita. Pomluva vznikla u firmy přes řeku Geogadget, které jsem si do teď vážil, protože CWGčka dělaji kvalitní, bohužel tato firma se asi nemůže smířit s přímou konkurenci. Pane Liška těch cca 200 suků zdarma co si k nám od Vás zákazník donesl, byly použity opravdu na motorkářskou akci jako pamětní medaile a opravdu bychom na tomto počtu nezbohatli. Od Vás zákazník dostal suky od nás vygravírování zadarmo, prostě sponzorský dar akce nic víc, nic míň. Pro ty co uvažují od nás nakupovat, tak upřesňuji informace. Ke každé objednávce CWG dostanete od nás dárek v podobě kovového pera s Vašim Nickem + příslušný počet uzavíratelných sáčků. Pokud objednáte alespoň 100 ks dostáváte opět pero + sáčky + 5 CWG zdarma + kompletní dopravu ZDARMA a to i když objednáte na dobírku, příplatek za dobírku je opět ZDARMA. Další dárky při objednání více kusů naleznete na www.cwg-shop.cz Pokud se někdo opravdu obává kvality, může nás navštívit na kamenných prodejnách, které jsou uvedeny na našich stránkách, a tam si kvalitu suků může prohlédnout. Pro zákazníky, kteří se nemohou přesvědčit osobně, nabízím jako poděkování za důvěru dopravu zdarma i při objednání 50 ks na odzkoušení (do poznámky při objednání napište „DOPRAVA ZDARMA – OVĚŘENÍ KVALITY“ Pokud budete mít dotazy, napište mi na info@cwg-shop.cz Přeji příjemný lov pokladů.
  • 0

#17 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 26 září 2011 - 5:40

Lepik napsal/a:
Zdravím všechny příznivce Geocachingu,
rád bych zareagoval na tuto debatu, která se tu strhla, a uvedl vše na pravou míru
Jmenuji se Lepič Aleš a provozuji zde zmiňovaný www.CWG-shop.cz na CWGčka.
CWG-shop.cz teprve nyní zprovozňujeme a není ještě plně doladěn. Vlastně jsme ho ještě nikde ani neregistrovali a nepropagovali, a tudíž jsme ještě ani nečekali návštěvnost tohoto eShopu. Nic méně jsem rád, že eShop už se dostává do podvědomí i když ihned pomluvou od konkurence. Suky nakupujeme speciálně pro CWG v nejlepší kvalitě a i ty ještě přebíráme. Nekupujeme tedy odpad, jak zde bylo zmíněno. Dá se říci, že kdo zná kvalitu suků Geogadget, tak zná kvalitu i naší, protože nakupujeme od stejného dodavatele a máme na to faktury. Kvalita laseru, tedy vypalování, máme tu nejlepší co aktuálně na trhu je, protože jsme si nechali dovést před 3mi měsíci nový stroj přímo z ameriky, abychom se vyhnuli levným čínským napodobeninám, které se u nás objevují, takže opět prvotřídní kvalita. Pomluva vznikla u firmy přes řeku Geogadget, které jsem si do teď vážil, protože CWGčka dělaji kvalitní, bohužel tato firma se asi nemůže smířit s přímou konkurenci. Pane Liška těch cca 200 suků zdarma co si k nám od Vás zákazník donesl, byly použity opravdu na motorkářskou akci jako pamětní medaile a opravdu bychom na tomto počtu nezbohatli. Od Vás zákazník dostal suky od nás vygravírování zadarmo, prostě sponzorský dar akce nic víc, nic míň.
Pro ty co uvažují od nás nakupovat, tak upřesňuji informace.
Ke každé objednávce CWG dostanete od nás dárek v podobě kovového pera s Vašim Nickem + příslušný počet uzavíratelných sáčků.
Pokud objednáte alespoň 100 ks dostáváte opět pero + sáčky + 5 CWG zdarma + kompletní dopravu ZDARMA a to i když objednáte na dobírku, příplatek za dobírku je opět ZDARMA.
Další dárky při objednání více kusů naleznete na www.cwg-shop.cz
Pokud se někdo opravdu obává kvality, může nás navštívit na kamenných prodejnách, které jsou uvedeny na našich stránkách, a tam si kvalitu suků může prohlédnout.
Pro zákazníky, kteří se nemohou přesvědčit osobně, nabízím jako poděkování za důvěru dopravu zdarma i při objednání 50 ks na odzkoušení (do poznámky při objednání napište „DOPRAVA ZDARMA – OVĚŘENÍ KVALITY“

Pokud budete mít dotazy, napište mi na info@cwg-shop.cz

Přeji příjemný lov pokladů.


Jsem rád že ses ozval.
  • 0

#18 wlado

wlado

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 10:50

Drzim palce, ked som ja zacinal s vyrobou SWG na Slovensku, tiez to nevedel niekto rozchodit... :)
  • 0

#19 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 12:31

Jen v rychlosti reakce: 1. konkurenci nepomlouvame, o tom jak byly pouzity suky od nas (o kterych jsme byli dopredu ujisteni, ze na CWG pouzity nebudou) mam ponekud jinou informaci. Konkurenci vitame, nuti nas to aspon nabizet dalsi sluzby a neusnout na vavrinech. 2. stejneho dodavatele suku nemame. Ten koho myslite, neni schopen dodavat v pozadovane kvalite ani mnozstvi natoz variacich, takze u pana Valy obcas vezmeme jen zkusebni davku - mimochodem, Vala nabizi i prebrane suky, takze je pak neni nutno prebirat, nas sice neuspokojili, ale nekoho treba uspokoji. Nemame tedy ani stejne suky. Nase suky jsou brousene, omilane, hladke a bez otrepu. Takove suky zadny dodavatel v CR neni schopen nabidnout. Kdo je mel nekdy v ruce, tak vi jaky je rozdil. 3. ano, jeden laser mame cinsky, jeden americky a jeden dokonce montovany na Slovensku. Vsechny lasery jsou delane z komponent vyrobenych v Cine a prilehlych guberniich - kdo cte treba cnc zone tak vi o cem je rec :) Dulezita je laserova trubice, pouzivame CO2 i pevnolatkovou NdYAG. Na dreve nelze pozorovat rozdil, jak urcite potvrdi i ten kdo ma jen nizkovykonove CO2. Kazdopade kdo chce, tak se u nas muze stavit a podivat se jak se kolecka vyrabi, pomerne hodne kaceru tak jiz i ucinilo. 4. a protoze na vavrinech usnout opravdu nechceme, tak jsme snizili ceny :) mimochodem mame v porovnani s konkurenci i levnejsi razitka :) s blizkou konkurenci dokonce i dvojnasobne levnejsi :)
  • 0

#20 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 14:30

Geo Gadget napsal/a:
Jen v rychlosti reakce:
1. konkurenci nepomlouvame, o tom jak byly pouzity suky od nas (o kterych jsme byli dopredu ujisteni, ze na CWG pouzity nebudou) mam ponekud jinou informaci. Konkurenci vitame, nuti nas to aspon nabizet dalsi sluzby a neusnout na vavrinech.
2. stejneho dodavatele suku nemame. Ten koho myslite, neni schopen dodavat v pozadovane kvalite ani mnozstvi natoz variacich, takze u pana Valy obcas vezmeme jen zkusebni davku - mimochodem, Vala nabizi i prebrane suky, takze je pak neni nutno prebirat, nas sice neuspokojili, ale nekoho treba uspokoji. Nemame tedy ani stejne suky. Nase suky jsou brousene, omilane, hladke a bez otrepu. Takove suky zadny dodavatel v CR neni schopen nabidnout. Kdo je mel nekdy v ruce, tak vi jaky je rozdil.
3. ano, jeden laser mame cinsky, jeden americky a jeden dokonce montovany na Slovensku. Vsechny lasery jsou delane z komponent vyrobenych v Cine a prilehlych guberniich - kdo cte treba cnc zone tak vi o cem je rec :) Dulezita je laserova trubice, pouzivame CO2 i pevnolatkovou NdYAG. Na dreve nelze pozorovat rozdil, jak urcite potvrdi i ten kdo ma jen nizkovykonove CO2. Kazdopade kdo chce, tak se u nas muze stavit a podivat se jak se kolecka vyrabi, pomerne hodne kaceru tak jiz i ucinilo.
4. a protoze na vavrinech usnout opravdu nechceme, tak jsme snizili ceny :) mimochodem mame v porovnani s konkurenci i levnejsi razitka :) s blizkou konkurenci dokonce i dvojnasobne levnejsi :)


Mohl bych mít dotaz na jak dlouho bude tato cena snížena?
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama