Přejít na obsah


Fotka

Zkušenosti s prodejcem CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#41 JPAgeo

JPAgeo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 8:29

Hlavním cílem změny je zachovat centrálně spravovaný katalog CWG, který já už dál nepovedu. Věc se zatím vyvíjí a cílový stav je tento: 1. KATALOG VČETNĚ FOTEK BUDE AKTUALIZOVÁN 1X TÝDNĚ (stále u cz.nema a maxinohy) 2. pro zákazníky oficiálních výrobců NENASTANE ŽÁDNÁ JINÁ ZMĚNA 3. "samopaliči" budou posílat svá kolečka na jinou adresu a už nebudou dostávat výměnou 2 naše CWG (To je jediná změna, která se negativně dotkne kačerů - omlouváme se, byla by to příliš náročná agenda.) Všechno ostatní jsou chiméry vzniklé únikem části informací z jednání mezi námi a výrobci. Dokud nebude jednání uzavřeno a změny zveřejněny (pravděpodobně 1.11.11), nebudu vstupovat do podobných diskusí.
  • 0

#42 versla

versla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 8:44

A můžu mít SWG bez katalogu? Trošku mě patření k jakémusi katalogu omezuje :-( Totiž oficiálně je k nicku možné přidat pouze a TEAM a FAMILY a my nemáme ani jedno ani druhé, nýbrž " a spol." Nechci si měnit nick (přijde mi to jako pitomost) a " a spol." se s přezdívkou už zžil, tak ho nemůžu přejmenovat na týma a nebo nedejbože na family, musela bych si ho vzít.
  • 0

#43 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 9:06

versla: Jasne, ze muzes. Vyrobci je jedno co na tvoje dreveny kolecko vypali. Naopak na tom "vydela". Nebude muset palit dve kolecka navic a posilat je do katalogu. Teda alespon takhle to ja vidim.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#44 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 9:57

versla napsal/a:
A můžu mít SWG bez katalogu? Trošku mě patření k jakémusi katalogu omezuje :-(

Pokud se jedná pouze o ono "a spol", tak se nemusíš ničeho bát. To by mělo v pohodě projít.
Nemít CWG v katalogu nedoporučuji, protože tím o ně pak klesá zájem. Co já vím, tak většina si odškrtává CWGčka který má ve sbírce v katalogu, a znám jen jednu kačerku který to je jedno a sbírá to kvůli obrázkům :D.

JPAgeo napsal/a:
KATALOG VČETNĚ FOTEK BUDE AKTUALIZOVÁN 1X TÝDNĚ

Otázkou je, k čemu to bude. Pochybuji totiž, že výrobci posílají CWGčka do katalogu hned druhý den po výrobě. . .

bob&bobek napsal/a:
...to ještě nevíte co se chystá do budoucna..., chystané změny ve vedení katalogu,možné předání celé databáze komerčnímu subjektu,nové poplatky za registraci nových CWG řazených do databáze apod.

Také bych to v tom případě viděl na vznik nějaké další, neoficiální databáze. Nedovedu si představit, že by se za zařazení do katalogu mělo něco platit a nad katalogem by navíc visel velkej banner "OBJEDNEJ SI CWG U NÁS, JSME NEJLEVNĚJŠÍ A VEDEME KATALOG!". To by to asi vážně dopadlo tak, jak jsi psal.
  • 0

#45 Minas

Minas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 10:07

Tiskar94: Sbírám CWG, protože se mi líbí. Nikoliv proto, abych si je snad nedej bože odškrtával z katalogu a počítal, jak mi do sbírky chybí už jen pár tisíc kousků :D:D Takže jsem rád za CWG, která najdu v keškách a nebo můžu směnit na eventech osobně. Ty dřevěná kolečka nejsou pokémoni, abych je všechny pochytal :D
  • 0
Nokia 3110c + Qstarz BT-Q818X + Handy Geocaching

#46 versla

versla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 10:27

No ale já už se je jednou snažila objednat a firma sama mě upozornila, že nevyhovuju podmínkám pro zařazení do katalogu (kvůli tomu a spol.). Otrávilo mně to natolik, že jsem zase objednávku zrušila. No já bych jenom chtěla mít na výměnu za jiná CWG do kešek a nechci, aby pak někdo říkal, že našel moje bezcenné CWG .-( Navíc podle mně má smysl jenom to, že ho najdeš v keši, vyměňovat ho poštou nebo dokupovat za peníze už pro mě smysl ztrácí.
  • 0

#47 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 10:55

versla: Tak to zkus takhle, tohle už stoprocetně není proti pravidlům zařazení do katalogu:
http://www.imagehost.../dgxdkdkkxc.bmp
  • 0

#48 versla

versla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 11:08

Tiskaři díky, tak nějak jsem si to i myslela, že to budu muset udělat.
  • 0

#49 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 12:51

versla napsal/a:
No ale já už se je jednou snažila objednat a firma sama mě upozornila, že nevyhovuju podmínkám pro zařazení do katalogu (kvůli tomu a spol.). Otrávilo mně to natolik, že jsem zase objednávku zrušila.


Tak ta firma tě informovala zcela špatně. Za svým nickem si můžeš napsat cokolil a pokud to bude mít správný font písma a celkově bude takto vypálený suk vyhovovat CWG/SWG předloze tak potom dojde k jeho zařazení do katalogu, jen je možné, že se dostaneš do sekce Extra personal (nicky neodpovíající na 100% podobě na GC.com)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#50 versla

versla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 12:56

Asi teda chci bejt extra sekce ;-) Díky za info od všech. Dneska celý den piluju logo ;-)
  • 0

#51 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 13:10

I když už bohužel nijak aktivně nehledám, přeci jen jsem si v téhle diskusi vzpomněl na svoje první pálení CWG. Koupě suků v Praze, přetřídění, návštěva JPAgeo a Poníka na eventu v Plzenci, odsouhlasení suků a loga, předání firmě na pálení,... starosti a radosti nad vlastními CWG. Jsou dřevěná, s otřepy, jsou moje a jsou fajn. Umístění vlastního CWG do kešky předcházelo uvažování, jestli si ho ta keš vůbec zaslouží. Komu dneska dojdou CWG, sedne k netu, objedná, pozítří zase rozsévá CWG, nadává, že v keši se loguje OUT CWG IN cokoli případně nic, mění poštou, nadává ostatním, že svoje kolečko nepošlou, prodává (i tuhle nabídku jsem dostal),...

Co je dobře nidko neví a já to nechci posuzovat, jen se kdykoli podepíču pod :

Minas napsal/a:
Tiskar94: Sbírám CWG, protože se mi líbí......Takže jsem rád za CWG, která najdu v keškách a nebo můžu směnit na eventech osobně


  • 0

#52 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 13:25

Zde ve vlákně o zkušenostech s výrobci je to asi OT, ale navazuji na debatu o důvodech sbírání. Kolečka mne zpočátku uchvátila a začala jsem je sbírat, zaškrtávat v katalogu a oprašovat na poličce. A okukovat na té poličce. Dokud .... Dokud jsem si pamatovala kde jsem které našla a vypoměla si na procházku, událost, ten den, či třeba osobu se kterou jsem tam byla a měla společný zážitek. či s kým jsem se potkala a CWG vyměnila a prohodila pár slabik či dokonce slov. Nemám žádná závratná množství ani kešek a tedy výletů a ani koleček. Jen už si nejsem schopna na nic z toho u většiny vzpomenout a na poličku už ani okem nehodím. Jsou tam zaprášená. Přesto se raduji, když je v keši najdu. Ale většinou už je v keši nechávám a sem tam přidám vlastní. Sbírka si není pro mne to pravé ...
  • 0

#53 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 18:42

No, tak já sbírám dřívka jen proto, že se mi líběj. Nikde žádnou databázi nemám a ani ji zavádět nehodlám. Jen se podívám, jestli už dané dřívko mám či ne. Pokud najdu doma stejné, tak ho beru na výměnu, nebo dám do kešky. Nedávno jsem byla v Brně a tak jsem tam odvezla pár duplicitních z Prahy. Určitě to místní kačery potěšilo najít zase jiné kousky. A jinak je mám dané v krabici a když ji otevřu, tak nádherně voní přírodou a taky má nádech mnoha vzpomínek na to, kde jsem je získala, některý jsou ze slezin jiné jsem našla v kešce. Že mají některá otřepy a mám dokonce i dvě nalomené, tak to mi je úplně jedno. Je to přírodní materiál a to mu dává tu jedinečnost. Na jedný akci, kdy se směnovaly dřívka, každej pátej přebíral, aby měl to nejhezčí. Takový já nerozlišuju, prostě každé kolečko je originál. Když nějaké v kešce najdu, tak mě vždycky potěší. kolikrát dám do kešky svoje a nic si z ní nevezmu. Nevadí, hřeje mě pocit, že ten po mě má radost, že našel dřívko. Nikdy jsem to jako sport nebrala. Nikdy by mě ani nenapadlo, že bych chtěla mít vyškrtaný celý katalog a mít úplně všechny dřívka. To ani nejde. Pro mě je dřívko krásnou součástí hry. Jinak k původnímu tématu: díky za reference. Teď se chystám si nechat udělat novou sadu, tak zkušenosti ostatních potěšily.
  • 0

#54 Vašek

Vašek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 9:04

Výborně cwg dorazily vřele doporučuji výborny obchod vše v poho a rychlé, jen česka pošta mě na....a páč mi cwg držela od 8.11. do ted na poště :/ a nedali mě vědět že to tam je až neska mě přišla 2 výzva k vyzvednuti.
  • 0

#55 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 20:39

Já také patřím mezi ty, kteří cwg sbírají jen pro potěchu srdce a ne pro nějaký katalog. Díval jsem se do něj jen jedinkrát, a to abych zjistil, jak moje vypadá..
  • 0

#56 thalys

thalys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 14:24

CWG shop (LEAL)? Zkusenosti pouze dobre a hodnotim v superlativech. Rychlost, kvalita, ochota - vynikajici. V zadnem bode nejsem nespokojeny. Jedine minus je placene parkovani pred provozovnou v Litomericich.
  • 0

#57 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 17:37

Zdravím, jakého výrobce CWG byste mi doporučili? Vybírám asi z těchto: tytyty, geogadget, t4tc, cwg shop. Uvažuju i o gravoline, ale jejich cena je až podezřele nízká. Chtěla bych, aby byla vidět struktura dřeva (tedy ne moc leštěné) a zároveň aby byl obrázek dobře viditelný.
  • 0

#58 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:13

Já doporučuju tftc.eu (t4tc). CWG vždy v pořádku, pohodová domluva s přípravou, vše upravili podle mého (asi dvakrát změněného) přání a nakonec mě potěšila i možnost osobního převzetí na Žižkově. Cena taky nebyla vůbec špatná. Předtím jsem dělal u kavalíra, ale tam už nikdy více.
  • 0

#59 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 19:20

Muzes to zkusit i u nas. Kdyz prijdes, necham ti vybrat si suky jake se ti budou libit a nez ulovis par kesek v okoli, tak budou CWG hotova.
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#60 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 19:34

Záleží na tom co preferuješ, ale v porovnání cena/kvalita služeb vyjde nyní nejlépe geogadget, z toho mezi čím vybíráš. Nebál bych se ani Gravoline, ceny mají velmi pěkné a četl jsem příspěvky od pár lidí kteří byli spokojeni, respektive nečetl jsem žádný negativní, ale jistotu bys měla u geogadgetu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama