Přejít na obsah


Fotka

Zkušenosti s prodejcem CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#21 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 14:44

To se zatim nevi, ale nejakou dobu urcite, mozna trvale.
  • 0

#22 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 16:46

Konkurence je dobrá věc ;).
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#23 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 17:24

OT: proboha naučte se citovat... odmázavejte nepodstatné. Tyhle šílený tapety kvůli reakci na jednu řádku jsou na ránu.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#24 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 19:23

Draconium napsal/a:
ty ceny jsou pěkné, jen aby to nebyly nejake druhorade kusy dreva:|

no bohuzel, nepekne suky jsem mel i u kavalira. u pulky z nich jsou suky tmave. teda spis jsou na nich velke tmave fleky :(
  • 0

#25 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 20:31

:D:D ja se tady docela bavim, jeden ma lepsi laser, druhej ma lepsi drevo a podobne:D:D
zaplat pambuh, ze se o to stara synator, jinak by me asi kleplo;)
kam se ztratila puvodni myslenka dreveneho kolecka s podpisem?
ted se tady lidi dohadujou jestli ten drevenej suk neni moc drevenej:P a podobne, nechcete je radsi delat z umele hmoty;) sakra lidi vzdyt je to drevo. My se taky snazime je vybirat, ale opravdu nemame specialni AMERICKEJ stroj a ani nelestime a nepereme kolecka, to opravdu ne:p
sem zvedavej jak dlouho to tady bude fungovat, protoze kdyby tady takle aktivne psal Kuba, tak by sme byli upozorneni at si zaplatime reklamu;), nebo nas zablokujou

  • 0
ty,ty,ty a golfy

#26 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 5:59

To ty ty ty - to víš s jidlem roste chuť, tak nějak to bude i se suky.;)
  • 0

#27 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 23:05

ty,ty,ty & familly napsal/a:
kam se ztratila puvodni myslenka dreveneho kolecka s podpisem?
ted se tady lidi dohadujou jestli ten drevenej suk neni moc drevenej:P a podobne, nechcete je radsi delat z umele hmoty;) sakra lidi vzdyt je to drevo.


Pod tohle se prostě musím podepsat! To leštění/broušení/akdovíco suků bych po dnešním nálezu CWGčka neviděl jako ideální.. našli jsme cosi, co dřevo jen připomínalo, přišlo mě jako kdyby ten suk někdo brousil snad smirkovým papírem - kresba dřeva nikde, zbylo jen světlé kulaté cosi... to radši pár otřepů - alespoň je poznat, že je to ze DŘEVA!
  • 0

#28 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 16:58

Protože mi nedávno došla má CWG, vyzkoušel jsem zde zmíněného nového výrobce. Dodání celkem rychlé, komunikace výborná, dnes jsem si je vyzvednul na poště. Kvalita 100% skvělá, dokonce je obrázek ostřejší, než co mám z předešlých pálení. Já osobně jsem spokojen a můžu doporučit.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#29 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:29

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Protože mi nedávno došla má CWG, vyzkoušel jsem zde zmíněného nového výrobce. Dodání celkem rychlé, komunikace výborná, dnes jsem si je vyzvednul na poště. Kvalita 100% skvělá, dokonce je obrázek ostřejší, než co mám z předešlých pálení. Já osobně jsem spokojen a můžu doporučit.

tak konečně někdo, kdo má přímou zkušenost s tímto výrobcem a nezabývá se dohady a pomluvami. Já osobně mám od pana Lišky, a aniž bych dělal reklamu, letos jsme trochu přidali barvu a možná je to i tím leštěním, kresba dřeva a ostrost výpalu je excelentní. Ale mám i CWG z PGME od Ty...family a jsou stejně kvalitní. Tak si lidi vyberte toho svého, a zanechte zbytečné řevnivosti.
  • 0

#30 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:19

Tak me taky dorazila zasilka a muzu potvrdit, co psal m.a.r.k.a.l. 100% spokojenost, dokonce se mi libi i vic, konecne je na nich poznat, ze je to drevo a ne plast.
  • 0

#31 Lepik

Lepik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 8:27

Děkuji za kladné hodnocení, děkuji taky za maily, které jste mi napsali ... prostě to potěší ... ještě jednou díky
  • 0

#32 axatem

axatem

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 18:46

taky se mohu přidat, CWG mi udělala velikou radost krásně vypálená je pěkně vidět znak geocachingu i nick, a jsou opravdu dřevěná ,takže dávám za jedna a 100% spokojennost. Mohu jen a jen doporučit. Návrhů na CWG mi přišlo šest takže bylo z čeho vybírat moc děkuji
  • 0

#33 ocnibulva

ocnibulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 7:26

Taky se pridavam je spokojencum. Mam prvni stovku doma :). Diky.
  • 0

#34 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:00

Takže, jak tak koukám na tuto debatu, tak musím,tak jako ostatní,zareagovat.
I my jsme pořídili před časem nový laser, i my máme myslím kvalitníkolečka, i my jsme snížili cenu CWG (momentálně asi nejlevnější na trhu), i my dáváme dárek k CWG (začali jsme je dávat jako první) v podobě CWG klíčenky a pokud je odběr nad 999,-Kč dostává zákazník další dárek, a tak podobně....
Konkurence je dobrá věc ale pokud se tato "válka" neuklidní na únosné mezi, za chvilku to budeme dělat zadarmo:), a nebo s tím úplně skončíme a pak to zase nebude k sehnání...
Taky bych chtěl upozornit ostatní výrobce i zákazníky na silná slova typu "Máme nejlevnější CWG na trhu",ono to nemusí být druhý den pravda,že.B)
Co se kvality koleček týká tak my jsme se distancovali od výroby na nějak speciálně upravovaná kolečka.
Pokud si vzpomínám, tak základním kamenem při startu CWGček od JPA geo bylo: Výroba na přírodní smrkové sukyy.
A v tom bylo to kouzlo dřeva.
Alo co někdy v současnosti nacházím keších za CWGčka, tak se mi chce plakat, opravdu to asi budem dělat z plastu nebo broušené překlišky aby to bylo co nejlepší a to dřevo tam raději ani nebylo vidět?
Začíná se to zvrhávat v závod kdo to udělá nejlevněji, kdo tam nemá otřepení, letokruhy,od koho pochází suky,kdo dá víc dárků,kdo má americký a kdo čínský laser,kdo to pošle zadarmo atd. a přitom se základní myšlenka CWGček pomalu vytrácí a začíná se z toho dělat celkem nechutný busines bez servítek a slušného chování.
No a to ještě nevíte co se chystá do budoucna..., chystané změny ve vedení katalogu,možné předání celé databáze komerčnímu subjektu,nové poplatky za registraci nových CWG řazených do databáze apod., ale to ješte je v pracovní verzi,která se ladí...
Uvidíme kam to celé dospěje.
  • 0

#35 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:21

bob&bobek napsal/a:
No a to ještě nevíte co se chystá do budoucna..., chystané změny ve vedení katalogu,možné předání celé databáze komerčnímu subjektu,nové poplatky za registraci nových CWG řazených do databáze apod., ale to ješte je v pracovní verzi,která se ladí...
Uvidíme kam to celé dospěje.


Z takového vývoje strach moc nemám - už teď se najdou rebelanti, kteří své kolečko neposlali do katalogu. Při zpoplatnění by jejich řady pěkně narostly.
Možná by vzniklo i nějaké "open cwg" s volnou databází (když to bez placené registrace šlo doposud, proč by to nešlo dál).

Na druhou stranu by se takovým neuváženým krokem mohla trochu ta CWG mánie utlumit a třeba by vznikly nějaké nové hezké sběratelské sigitemy.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#36 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:35

pb-karan napsal/a:
Máte někdo zkušenosti s tímto prodejcem CWG?
http://www.cwg-shop.cz/

´

Ano mám a mohu jen doporučit. Vše v naprostém pořádku. Nechal jsem manželce udělat CWG Irene Adlerová v Pátek objednáno v sobotu došel na mail náhled jednoho kousku už vypáleného, odsouhlaseno a v úterý jsem ho měl doma .... Dřevo úplně v pohodě a ktomu gratis propiska + nick a to vše za super cenu teď budu dělat objednávku pro Sherlocka
Kdo chce měnit tak SZ (Kometo tobě obě cwg pošlu rovnou :):):) )
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:45

bob&bobek napsal/a:
nové poplatky za registraci nových CWG řazených do databáze apod.,

Tak tohle me fakt rozesmalo. Jestli tohle nekdo mysli vazne, tak by si mel dat studenej obklad. Jo a oznaceni "nechutnej byznys" je to stejne od zacatku, takze tak :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:51

PaWcz napsal/a:

Z takového vývoje strach moc nemám - už teď se najdou rebelanti, kteří své kolečko neposlali do katalogu. Při zpoplatnění by jejich řady pěkně narostly.
Možná by vzniklo i nějaké "open cwg" s volnou databází (když to bez placené registrace šlo doposud, proč by to nešlo dál).

Na druhou stranu by se takovým neuváženým krokem mohla trochu ta CWG mánie utlumit a třeba by vznikly nějaké nové hezké sběratelské sigitemy.


Ze své zkušenosti výrobce s tím bohužel nesouhlasím,připadá mi totiž,že stále více zákazníků si objednává CWG jen proto aby se zviditelnili právě v tom katalogu.
Čerpám tak z reakcí typu "Proč ještě není moje CWG zařazené v katalogu", a to třeba již po týdnu od výroby.
Na druhou stranu plně chápu JPAgeo,že již není v jeho silách stihnout řadit CWG do katalogu, musí to být dost velká hromada koleček co mu posíláme.
  • 0

#39 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:31

S474N napsal/a:
Tak tohle me fakt rozesmalo....

Hezký, já souhlasím se Satanem.
Tohoto postu si považujte, zas ho tady dlouho neuvidíte :D
  • 0

#40 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 14:31

Připravovanou změnu v "držiteli licence" na posuzování / katalogizaci suků zvaných CWG/SWG a tím i vlastníka a provozovatele jejich prvotní databáze už mohu jenom potvrdit. Jak to bude vypadat a zda to bude ku prospěchu věci se v této chvíli nedá příliš predikovat. Napadá mne spousta možných zlepšení celého procesu katalogizace, ale tzv. v tom nejedu takže i já se v konečné fázi budu muset nechat překvapit :o Otázkou samozřejmě je, zda po této zásadní změně ještě budou fungovat i jiné, předpokládám, že potom již neoficiální katalogy a jakým způsobem se sběratelé postaví k celkem velkému počtu suků, které jsou již nyní (z různých důvodů - velice často i proto, že je ke katalogizaci nikdy žádný výrobce nebo jejich majitel neposlal i když to bylo zdarma) mimo katalog.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama