Přejít na obsah


Fotka

Konec aktivní kariéry - Bohemian reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 15:16

Vážené kamarádky a kamarádi, kolegyně a kolegové, kačerky a kačeři.

Dovolte, abych vám v tento den oznámil konec mé aktivní kariéry v pozici reviewera.

Snažil jsem se svou funkci dělat s přesvědčením dobré věci a vždy jsem lpěl na tom, abych veškeré skutky tvořil tak, že jsem se poté nesměl cítit provinile či zahanbeně. Snažil jsem se dělat i něco nad rámec mých povinností a z toho důvodu jsem se kdysi pustil do nastavení všech krajů u cache. Ale přišli na řadu i skutky, které nebyly tak příjemné pro vás a já to schytával z mnoha stran. Nicméně bych dnes učinil stejně, neboť např. promazáním zhruba tisícovky neaktivních listingů ušetřilo práci s kontrolu neexistujících kolizí nejen mě, ale i mým kolegům.

Vykonával jsem svou funkci téměř tři roky po boku mých kolegů, kterým bych tímto rád poděkoval za bohatou spolupráci při řešení nemnoha problémů.

Důvodem pro mé rozhodnutí je především fakt, že se již nedokážu plně věnovat této funkci a nevykonávám ji tedy, tak jak bych si přál. Čas je neúprosný a tato práce spotřebuje času velmi mnoho. Díky tomu jsem již nemohl mít dobrý pocit, když jsem pomohl přetvořit cizí listingy, neboť owner neovládal HTML jazyk. Nemohl jsem mít dobrý pocit z toho, že se mi podařilo vnuknout myšlenku na lepší a propracovanější cache, tak jako u mnoha jiných spokojených ownerů.

A dalším zásadním důvodem k ukončení mé činnosti je fakt, že tento koníček hraje již velmi široká základna lidí a s tím jsou spojeny i příchody lidí, kteří by měli mnohdy odložit nejen GPSky, ale i občanské průkazy a přihlásit se na příslušný ústav. Tito lidé nekazí tento koníček jen ownerům a jiným hledačům, ale i nám, potažmo mým kolegům Reviewerům. Nejsem člověk, který by před problémem utíkal, ale již nemám čas tyto problémy řešit a zabývat se novým masovým problémem všech RW a to „lidskou hloupostí“.

Můj současný stav aktivního reviewera zůstane jen na dobu nezbytně nutnou a po tuto dobu budu dodělávat své resty a budu svým kolegům připraven pomoci ve stavu nouze či nějaké dovolené. Nicméně bych vás rád všechny vyzval k tomu, abyste respektovali mé rozhodnutí a nadále při řešení problémů využívali některého z mých kolegů. Nové rozdělení krajů zajisté přijde brzy a bude sděleno v patřičném vlákně.

Děkuji všem svým kolegům za spolupráci. Děkuji všem, kteří mi kdy pomáhali při publikacích. Děkuji všem, kteří mi pomáhali tím, že na mě netlačili v době, kdy nebylo tolik volného času. Děkuji všem, kteří třeba jen poděkovali. Děkuji všem, kteří mi kdy projevili pomoc. A děkuji všem mým kamarádům, že mi po dobu mé funkce pomáhali s tvořením ostatních aktivit nejen v GC.


Všem přeji příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku si přeji, abyste nezapomněli na základní myšlenku.

GEOCACHING JE HRA !!!
  • 0

#2 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 15:25

Přeji ti - ať máš v klid reviewerovském důchodu ... čeká tě zasloužený odpočinek; tak ahooj na Medlově 2012 PS: pěkné svátky
  • 0
Cogito ergo sun ...

#3 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 15:28

Doufám, že tímto nekončí všechny ty eventy, co míváme v Budějovicích.¨ Mmj. bych chtěl poděkovat za uvedení do role ownera, bez těch připomínek by to u mých kešek vypadalo rozhodně jinak - mnohem hůř. Díky za eliminaci některých nepovedených. Prostě DÍKY :)
  • 0

#4 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 15:40

Děkuju za to co si pro komunitu udělal, solupráce s Tebou byla jedna báseň. DĚKUJU! A užij si důchod :)
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#5 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 15:42

I přes neshody přeji klidný důchod B) a doufám, že končíš jen jako rev. ;)
  • 0

#6 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 15:43

Chtěl bych Ti Michale poděkovat za Tvoji práci, a to nejen za sebe, ale i za Olomoucké geokačerstvo. Užij si reviewerovském důchodu a doufám, že na pivo s námi zajdeš, i když už nebudeš revírníkem, když teď budeš mít tolik toho volného času ;) Přeji Ti hezké svátky a pohodové kešování v roce 2012
  • 0

#7 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 16:01

Děkujemééé – cos kdy pro nás udělal... A pokud se ukončení této etapy tvojí aktivity dá nazvat jakýmsi "zaslouženým odpočinkem po vykonané práci", pak tě s otevřenou náručí vítáme mezi nás - důchodce! :D:D:D
  • 0
Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš!"

#8 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 16:03

Michale, díky moc za všechno. Co víc dodat...Snad jen, že doufám, že se zase brzo potkáme na nějakém eventu. :)
  • 0

#9 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 16:15

Diky za všechny krabičky které jsi nám publikoval a užij si zasloužený odpočinek :)
  • 0

#10 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 24 prosinec 2011 - 16:16

Ahoj, já jsem do Tebe dostal celkem zásadní doporučení GL4DQKYK, Dokonce jsem se - ačkoliv později - poučil. Má smysl být i zlý - a když se koukneš do logů, Skupec byl ještě ostřejší ;) Díky za práci a ať se daří, ať Tě nepřestane GEO bavit. Ivan
  • 0

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 16:27

Díky a užij si teď zase hru :)
  • 0

#12 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 16:31

ivanbok napsal/a:
Ahoj,
já jsem do Tebe dostal celkem zásadní doporučení GL4DQKYK

Ivan


Attention!You cannot read archived log entries.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#13 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 16:36

Dík moc chlape doufám, že se ještě zepárkráte uvidíme ;-) a přeju pohodovej a klidnej novej rok plnej novejch a zajímavejch věcí :-) a plnej úspěchů a štěstí :-) a moc dík za fajn přístup k nám kačerům B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#14 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 17:28

No Michale, nečte se to moc příjemně. Vždyť moje počátky s kešováním, potažmo se zakládáním všech mých kešek jsi provázel hlavně ty. Vykonal jsi mnoho práce a doufám, že tvůj nástupce bude aspoň tak dobrý jako jsi byl ty. Plně chápu tvé rozhodnutí a je škoda, že se již neobjeví "Bohemian reviewer - Publish Listing". Snad tě tedy budem častěji potkávat u samotných keší nebo na eventech. Ještě jednou dík za tvou dosavadní práci. Užij si hezkých svátků a přeji mnoho úspěchů v tom dalším roce. mr.mates a Řáholečtí
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 23:26

Jsem si to přečet, chtěl něco napsat... ale pak jsem se radši vydal do lednice dát si málo bramborovýho salátu a doplnit Veltlínek... a tak tedy ted raději jasně a stručně :-) Dík za vše pro komunitu a doufám,že se setkáme na nějakém dalším eventíku a budeš dál aktivní kačer.
  • 0

#16 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 1:47

Též za kačerstvo velké díky:) Pěkný důuchod, krásné svátky a šťastný nový rok:)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#17 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 2:00

Zdar prase (pracujici seniore), diky za vsechnu tu praci a preju, at uz mas z kesek zase jenom radost a nepotkas jedineho blba! Za odmenu nabizim, ze se na pristim Medlove ztriskame, nejmene tak jako letos. Nafasoval jsem od tchana novy matros a ceka jen na tebe.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#18 BOSOCZ

BOSOCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 9:53

Užívej si hezkého důchodu, listing na Odřivouse posílám tedy symbolicky do hrobu :) Asi by nebylo korektní zkoušet ukecat jiného revírníka. Hodně zdraví,spokojenosti a času ne své zájmy.
  • 0

#19 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 10:48

Dík za tvoji práci. Tvoje důvody chápu a je jasné.že je myslíš upřímně (určitě jinak upřímně .než jeden náš politik) A čtvrtý odstavec ti rád podepíšu,mluví mi z duše. Měj se fajn a užívej si života.
  • 0

#20 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 11:58

"Bohouši" :-) osobně se neznáme, ale určitě máš na své rozhodnutí plné právo, děkuji za upřímnost i za tvou práci pro GC. A hodně štěstí do dalších aktivit, zejména doufám, že zůstaneš věrný Geojihu :-) Renča
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama