Přejít na obsah


Fotka

Konec aktivní kariéry - Bohemian reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 teamkogi

teamkogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 12:30

Michale díky za všechno cos pro nás udělal. Užívej si pohody už jako řadový kačer, bez RW starostí.
  • 0

#22 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 12:36

Co na to říci, snad jen - děkujeme.
  • 0

#23 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 17:53

Michale, díky za příjemnou komunikaci, za Tvoji pomoc a za všechno, co si pro GC v našich krajích po celou dobu dělal. A trvám na tom setkání u kafe, jak jsme se před časem domluvili, teď už to snad klapne a čas si oba najdeme. :-) Hezké svátky a šťastný Nový rok.
  • 0

#24 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 18:11

Michale díky za dosavadní práci, i vstřícnost, kterou jsi projevil při naší aprílové taškařici, doufám že se brzo potkáme na eventě.
  • 0

#25 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 20:34

k tomu neni co dodat. Diky a užívej si jako hráč!
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#26 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 21:01

Děkuji všem za projevenou přízeň ať už zde, na geojihu, emailem, telefonicky či osobně… vážím si toho, co jsem mohl vykonat pro dobro kolektivu. Vždy jsem byl samaritán, který se snažil pomáhat ostatním a nebál se přiložit ruku k dílu ve spoustě životních situacích.

Nikdy jsem neočekával žádné ocenění či kompenzaci, ale tak jako většina lidí i já jsem rád, když přijde prosté poděkování a tím víc potěší, pokud přijde neočekávaně a od člověka, kterého třeba ani neznám osobně.

Letos v dubnu jsem dostal email a rád bych se o něj s vámi podělil.

Cituji:

„Ahoj,
píšu Ti jako řadový lovec keší. Nic po tobě nechci, ani radu, ani pomoc s keší (možná později až najdu to pravé místo na svou první). Jen jsem Ti chtěl poděkovat za to co pro geocaching v našem kraji děláš. Vždycky když vyrážíme "za pokladem" tak si uvědomujeme, že to pro nás někdo musel připravit. Samozřejmě víme, že keš nachystal owner, ale ta otrocká práce se zkontrolováním a schválením je na tobě. Věřím, že někdy to není jenom zábava, ale i pořádná práce spojená i s nudnou administrací. Vím, že za to nic nedostáváš a pokud děláš vše tak jak máš, tak se nikdo ani neozve - zato když máš dovolenou, jsi nemocný, nebo jinak vytížený, tak se na tebe hrne dav, aby Tě popohnal. Uvědomuju si, co pro nás děláš a touto formou ti za to upřímně děkuju. Když se večer vracíme z lovu s dobrým pocitem prožitého dobrodružství, tak nemalý podíl na tom máš i ty!

Ještě jednou děkujeme za tvou práci!

S pozdravem *********
“ konec citace.

Samozřejmě. Chodí nám více děkovných emailů. Pokud někomu schválíme cache, poradíme či prostě jen tak. Ale tento byl pro mě něčím zvláštní a já se k němu často vracel. Připomínal mi, že nedělám jen prostou práci, ale dělám něco, z čeho mají požitek ostatní. Ano, tak jak bylo zmíněno v emailu, my nejsme ti, co tvoří cache. Ta zásluha patří vám, resp. nám všem (taky mám něco málo založeno a pevně věřím, že teď zas budu mít příležitost zakládat), ale takovýto email prostě potěší.


Neočekávám a ani by nebylo moudré očekávat, že se spustí vlna děkovných emailů pro stávající reviewery, neboť všeho moc škodí. Ale chtěl bych od vás jednu věc. Mějte úctu a pochopení. Myslete na to, že oni dělají tu práci i pro vás a je jedno jestli zakládáte, či jen lovíte.

  • 0

#27 KarfikCZ

KarfikCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 2:43

Sice tě neznám, nikdy jsem tě neviděl, ale i tak díky a hezký Nový rok :-)
  • 0
Každá cesta vede ke kešce :-)

#28 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 13:49

Král je mrtev at žije král. Tak který masochista, neboli sebemrskač nahradí chemického míšu...???
  • 0

#29 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 16:35

Napsal jsi to hezky, Michale. Díky za Tvou práci i čas nám věnovaný... nechť se Ti i v budoucnu daří :)
  • 0

#30 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 20:25

golici napsal/a:
...
Tak který masochista, neboli sebemrskač nahradí chemického míšu...???

Kdybych neměl JČ z ruky, tak to beru. Ale takhle budu muset počkat, až uštvete Aqualunga :)
  • 0

#31 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 21:15

Děkuji za aktivní přínos pro naši hru. ať se daří
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#32 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 21:16

Michale, i ja se pridam se svymi diky za tvou praci pro nas ... A zaroven ti rikam - tesim se na dalsi (nejednu) vypitou lahev s tebou (uz se netesim na to probuzeni) ... :-)) Ze by na Medlove ? Nebo driv ??? A nezapomen - pozvani na Geopivo porad plati ... :-))) Jeste jednou diky !!!!
  • 0

#33 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 22:31

taky díky. Nevím jestli jsme měli kdy možnost se nějak setkat. Patrně jen přeneseně, že jsem byl na nějakých keškách, které jsi schválil. PS, OT: Mezi stesky na to, co je na GC špatně bych přidal, že jsou desetitisíce hráčů, mnozí nevědí která bije a na druhé straně jsou velmi přetížení revieweři, jejichž úmrtnost je podle mne velmi vysoká. Myslím že tenhle systém došel na hranici svých kapacit a potřeboval by nějak pozměnit.
  • 0

#34 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 0:34

No konecne ;-)
  • 0

#35 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 0:46

Michale, díky za všechny pěkné krabičky, co jsi nám vypustil. Díky a zotav se z určité reviewerské deprese, ať tě zase geocaching baví.
  • 0

#36 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 1:42

Je úplně ´šumák´, že se neznáme, že jsme se nikdy nepotkali a možná ani nepotkáme. Chci Ti sdělit jediné: DĚKUJI! P.S.Poděkování si zaslouží všichni ´retrívři´ a blížící se konec roku je vhodnou příležitostí. Všem vám moc děkujeme a do nového roku vám přejeme štěstí, zdraví a pohodu! ... a pevné nervy!;)
  • 0
1.

#37 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 2:49

Moc děkuji Michale, za občasnou a myslím, že dobrou spolupráci a přeji, abys svého rozhodnutí nelitoval. Možná bych spíše doporučil pro ČR opravdu více RW, jelikož jak si správně uvedl - hraje to výrazně více lidí a mnohdy by měli odložit i občanský průkaz. Ať se ti daří.
  • 0

#38 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 14:16

A je to v loji: přišel jsem o protekci... asi přestanu zakládat ;)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#39 pavelsch

pavelsch

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 17:37

Michale díky moc za všechno.......spolupráce s tebou byla skvělá.DIKY:)
  • 0

#40 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 19:16

DĚKUJEME a o to víc, že jsme ještě teď s Tvým přispěním stihli vypustit keš, aniž bychom tušili, že s Tebou poslední ... Zamačkáváme slzy a chápeme, teď si je všechny půjdeš odlovit, že? Přejeme samé šťastné nálezy! ;)
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama