Přejít na obsah


Fotka

Konec aktivní kariéry - Bohemian reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#41 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 8:19

Ahoj Michale, jako můj kamarád a přítel, na což jsem moc hrdý, mě budeš velice chybět. Když jsi tuto novinku zveřejnil, tak mě to docela dostalo, ale avízoval jsi to dopředu a kdo si uvědomil, jakou dobu již reviewera děláš, tak se nedalo čekat nic jiného. Jen tak ve skrytu duše jsem doufal že... Děkuji ti za tvé názory, pomoc, kamarádství a příkladný kačerský život. Bez tvé pomoci by to mělo dost lidí těžší. Rozhodně odcházíš s hlavou vztyčenou a nemáš se za co stydět. Přeji ti do tvého života pohodu, ať už se budeš věnovat čemukoliv. Takže ještě jednou díky a měj se opravdu fajn. Ahoj Pitris
  • 0
Ahoj Pitris

#42 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 14:36

Ahoj Michale,
přeposílám ti příspěvek jednoho kačera jménem Vravor z HavlBrodu.

Jednou jsem napsal jednomu ownerovi, který nadával na kačery děkovný dopis za práci se zakládáním keší. O to víc bych měl potěšit rewivra, který toho udělá ještě víc pro nás kačery a zaslouží si tedy také poděkování. Na Geocaching.cz nejsem přihlášený, tak prosím o přeposlání tohoto poděkování, které samozřejmě platí i pro všechny další, kteří dělají tuto hru takovou jaká je. V.V.

Geokešink je sice jen hra, ale já se ženou jsme začali z jiného důvodu.Je to totiž čtyři roky, co si syn k osmnáctinám koupil mobil s navigací a povídal, tati to se taky hraje taková hra, že se hledají po světě souřadnice schovaných pokladů.
Dva měsíce nato zemřel při jedné z prvních jízd v autě.
Zůstalo jen velké prázdno a já jsem hledal způsob, jak se z toho se ženou dostat.
Tak jsem si vzpomněl na jeho slova a s jeho mobilem chodíme už tři a půl roku po světě, poznáváme různá místa a skoro na každém si říkáme, jak by se tady našemu klukovi líbilo.
Už jsme se trochu z toho nejhoršího dostali a musíme říct, že i díky keším.
Takže ten, kdo založí nějakou keš nám, i mnohým dalším vlastně i pomáhá od depresí, smutku a tím i léčí.
Nadávej na nezodpovědné kešery, ale věz, že trochu té starosti s keší, stojí za to potěšení z pochvalného logu a z pocitu, že děláš pro ostatní a Ti ostatní pro tebe fajn zábavu a vlastně i trochu lék na nemoce.
Ať Tě to neomrzí a přeji hezké dni V.V.

Krásný nový rok přeji všem kešerům V.V.



  • 0

Skupec Reviewer


#43 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 14:43

pekny...
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#44 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 15:12

Jedno velké DÍKY, Michale. Spolupráce vždycky klapala bez jakéhokoli problému. Tak ať se ti v penzi daří hledat jen samé pěkné krabky :-) Foxx
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama