Přejít na obsah


Fotka

Projekt geozabava.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
157 odpovědí na toto téma

#121 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 9:32

Takova novorocni svetlice - vyleti, bouchne......a zhasne. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#122 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 10:26

S474N napsal/a:
Takova novorocni svetlice - vyleti, bouchne......a zhasne. :D

ba ne, usilovně se na tom pracuje:

Prosíme omluvte dočasnou nedostupnost. Právě probíhají dokončovací práce nutné pro spuštění webu www.g e o z a b a v a.cz v plném provozu. Děkujeme za pochopení.

ale pak to bude bomba!
  • 0

#123 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 10:28

mesa_pita napsal/a:
Ahoj kačeři,

chtěl bych Vám oznámit nově spuštěný portál o geocachingu www.geozabava.cz a chtěl bych se zeptat na Vaše názory ohledně tohoto projektu. Vaše postřehy, doporučení, kritiku a přání nám můžete napsat na [mail]redakce@geozabava.cz[/mail].

Předem Vám velice děkujeme za reakce.

Váš tým geozabava.cz

Prosíme omluvte dočasnou nedostupnost. Právě probíhají dokončovací práce nutné pro spuštění webu www.geozabava.cz v plném provozu. Děkujeme za pochopení.
  • 0

#124 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 13:11

Geo Gadget napsal/a:
Ahoj, jen kratka reakce proc je na tom serveru nase reklama, zcela proste a jednoduse jsme naleteli na reci autora a za reklamu radne zaplatili na jeden mesic. Bohuzel :(


No, to jsem zvědav na jaký měsíc :)). Tenhle ji tam nějak nevidím.
  • 0

#125 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 13:19

Ale web přeci krááásně jede, když pominu úvodní stránku ;) Stačí jen zadat adresu třeba TAKHLE :P
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#126 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 14:04

Paja.V napsal/a:
Ale web přeci krááásně jede, když pominu úvodní stránku ;) Stačí jen zadat adresu třeba TAKHLE :P


to jsou věci na tý peci :) :)
A změny evidentně žádné...jen tak zběžným pohledem...
Hlavně že si nechali zaplatit za reklamu :) :)
Ale v té zelené bažině s provazy oběšence jsou odkazy ... a téměř ani jeden nefunguje :( tak se zase dozvíme velký prd :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#127 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 18:21

Tak se mi zdá, že autora stránek podceňujete. Stačí se podívat na jeho tweet a je jasné, že na tom usilovně dělá:

Citace z http://twitter.com/mhlavac:
Tak nevím v čem to píšeš, ale já bych rád, kdykoliv aby to za mne dělal někdo jiný. Nechceš práci nebo brigádu? PHP, HTML, CSS, atd.

Já si říkám X let, že se to naučím pořádně a tak jsem v tom raději začal podnikat... :)


Tak mu dejte chvilku času, ono se to rozjede ;)
  • 0

#128 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 18:31

No...LOUDIT řešení mysterek MU asi jde :D
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#129 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 20:55

Ááááá, typický webmaster :D
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#130 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 21:10

Pokud tady budeme pořád polemizovat nad h.., tak si autor pouze zvyšuje počet návštěvníků a tím i cenu za reklamu. A to asi hlavní důvod udržování vlákna v popředí aktivních témat.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#131 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 23:29

perchCZ: Přeci nevěříš, že mu za to někdo zaplatil :)
  • 0

#132 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 10:20

LaLu:

Geo Gadget napsal/a:
Ahoj, jen kratka reakce proc je na tom serveru nase reklama, zcela proste a jednoduse jsme naleteli na reci autora a za reklamu radne zaplatili na jeden mesic. Bohuzel :(


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#133 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 20:13

Nojo, to jsem přehlédl, takže beru zpět :) V dnešní době se najde firma, která naletí takovému projektu. Jen škoda, že ty peníze nepůjdou alespoň na užitečné věci okolo GC :(
  • 0

#134 mesa_pita

mesa_pita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 16:03

Ahoj Kačeři,

tak je to tu, vše ohledně tohoto projektu geozabava.cz je vyřešeno. Na 1.2.2012 je již potvrzené plnohodnotné spuštění. Ale s největší pravděpodobností dojde ke spuštění již zítra (29.1.2012) v odpoledních hodinách.

Můžete se těšit na rozhovory s kačery, seriál článků ze Šumavy a seriál článků o geocachingu v Alpách. Také jsme pro Vás připravili pár článků o cestování a geocachingu obecně.

Také si budete moct stáhnout LOGbooky a pravidla do kešek. Připravili jsme pro Vás i kartičky do zahraničí, aby nedocházelo ke kolizím s policií, když budete na lovu.

Moc se na Vaši návštěvu těšíme a věříme, že se staneme jedním z Vašich nejoblíbenějších českých serverů o geocachingu.

Za tým serveru www.geozabava.cz Michal.

  • 0
Provozovatel serveru www.geozabava.cz.

#135 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 16:10

Vidím, že i design se změnil...
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#136 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 16:13

Po měsíci slibů dalsi slib. Koho to zajímá? Tenhle "projekt" umřel už při porodu.
  • 0

#137 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 17:55

Rozhovory - geokladno
logbooky a pravidla - tady
geowiki - tady
články - na blogách kačerů, rozcestník titulní strana tady.
SAMÝ ZBYTEČNOSTI!
btw pořád jsem nedostal odpověď na e-mail z konce prosince a ani nebylo na můj příspěvek zde reagováno. To je vidět, jak ti na nějakým názoru lidí záleží.
  • 0

#138 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 18:25

Jaké byly první ohlasy na první založenou keš?
Ohlasy byly nad mé očekávání. I když některé byly opravdu divné. Ale poté, co na mé keši začaly přibývat body oblíbenosti, tak jsem se snažil vymyslet něco, co bude minimálně stejně dobré.

Co si myslíš o ostatních ownerech?
Co kus, to unikát.

:D děkujeme
(nakonec - proč ne, udělat rozhovor s někým, kdo má 190, resp. 300 foundů se dá taky)

ad Benátky - kde je tam nějaký geocaching? Vidím akorát popis cesty z ulice vlevo do ulice vpravo, přes most, po vodě, do ulice vlevo...ještě výška tlak teplota rosný bod...ale fotky pěkný

Chomutov ani Lesná nejsou na Šumavě. Takže bude další seriál po Krušných horách a Alpách?
  • 0

#139 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 20:57

a na ukor snahy skeptiku projekt pokracuje to se mi libi :) modernejsi ale nespecificky design, ktery vytvoril funklub SUV, proc ne :) Koukam pohaneno Wordpressem, takze ze by se programovani funkci nakonec nekonalo? A narvat do clanku z Alp fotky v plnem rozliseni je taky slusny, i kdyz u te mapy mozna uzitecny :) Clanek o tom jak si nekdo velmi dobrodruzne sel v noci pro kesku, kde to za dne musi byt moc hezke a o tom jak nekdo komplikovane lovil multinu v ZOOparku osobne nejak cist nepotrebuji, tak pockam na ty dalsi :)
  • 0

#140 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 22:26

Přečetl jsem pár příspěvků na webu a nevím nevím. Autorovi rozhovorů bych doporučil si přečíst nějaký z geokladna, protože tohle je úplně jiná liga. Rovněž bych doporučil rozhovor s někým, kdo kešuje trochu déle. Sice je fajn pohled začátečníka na naši hru, ale já osobně bych byl raději za rozhovor s někým, koho znám a už něco udělal pro český geocaching (owner pěkných keší nebo revírník). Nejvíce jsem byl zklamán z "cestopisu" z Benátek. Jelikož tam jedu za dva týdny, chtěl jsem načerpat nějakou inspiraci. Musím ale říci, že jsem se nic nedověděl. K čemu ten dlouhý úvod s cestou po dálnici do Benátek? Zabírá asi třetinu článku. Doporučil bych přečíst nějaký cestopis, pár odkazů je i na tomto webu.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama