Přejít na obsah


Fotka

Projekt geozabava.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
157 odpovědí na toto téma

#101 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 21:46

Musím říct, že to logo GG mě taky zarazilo. Ale třeba o umístění na téhle "stránce" ani neví.
  • 0

#102 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 22:07

Jezci-sokolov napsal/a:
Musím říct, že to logo GG mě taky zarazilo. Ale třeba o umístění na téhle "stránce" ani neví.


... bůhví, jestli ví zeměmluv o spolupráci s těmito stránkami...jak se píše níže(výše)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#103 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 1:15

Poněkud mne zaráží redaktorovo mlčení... Podle ksichtu na fotce normální člověk, ale dle všeho bude skutečnost kapku jinde....
  • 0

#104 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:00

Jezci-sokolov napsal/a:
Musím říct, že to logo GG mě taky zarazilo. Ale třeba o umístění na téhle "stránce" ani neví.

autor webu ale určitě ví, že použití loga je svázáno s některými podmínkami, event. i s výslovným povolením od GS a že tam má mít něco napsáno...

http://www.geocachin.../logousage.aspx

The Groundspeak Geocaching Logo may be used on non-commercial Web pages, where the context in which the Groundspeak Geocaching Logo is placed portrays Geocaching and Groundspeak in a positive light. You will need to include the following language in small text somewhere on the page where the Groundspeak Geocaching logo appears: "The Groundspeak Geocaching Logo is a registered trademark of Groundspeak, Inc. Used with permission." Please make the "Groundspeak, Inc." part of the statement a link to our home page (http://www.groundspeak.com).


V případě komerčního užití je to samozřejmě složitější...
  • 0

#105 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:28

dr.vota napsal/a:
autor webu ale určitě ví, že použití loga je svázáno s některými podmínkami, event. i s výslovným povolením od GS a že tam má mít něco napsáno...
V případě komerčního užití je to samozřejmě složitější...

...určitě, koneckonců GC dlouho studoval, než se do toho naplno pustil, že...
  • 0

#106 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:37

Mno škoda že reakce autora utichly. Další stránky proč ne, jen vzhledem k reklamě jsem čekal něco úplně jiného, některé články mi přijdou okopírované, prozatímní příspěvky autorů tak nějak narychlo. No snad se to zmeni, i kdyz moc netusim kam
  • 0

brundi
 


#107 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 9:09

Ahoj, jen kratka reakce proc je na tom serveru nase reklama, zcela proste a jednoduse jsme naleteli na reci autora a za reklamu radne zaplatili na jeden mesic. Bohuzel :(
  • 0

#108 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 9:17

Tak to dost zamrzí :(
  • 0

#109 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 11:41

Geo Gadget napsal/a:
Ahoj, jen kratka reakce proc je na tom serveru nase reklama, zcela proste a jednoduse jsme naleteli na reci autora a za reklamu radne zaplatili na jeden mesic. Bohuzel :(


To je divne, nam to nabizel zadarmo a i tak jsem rekl, ze chvili pockam jak se to rozjede

Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#110 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 12:13

Našemu e-shopu GeoCity.cz byla nabídnuta spolupráce výměnou bannerů. Ale nějak to utichlo. Tak nevím, co si o tom myslet. Uvidíme. Dosud nikoho nezatracuji, ale asi by bylo dobré se alespoň na stránkách zmínit, že ke spuštění dojde později.
  • 0

#111 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 12:35

ty,ty,ty & familly napsal/a:

Geo Gadget napsal/a:
Ahoj, jen kratka reakce proc je na tom serveru nase reklama, zcela proste a jednoduse jsme naleteli na reci autora a za reklamu radne zaplatili na jeden mesic. Bohuzel :(


To je divne, nam to nabizel zadarmo a i tak jsem rekl, ze chvili pockam jak se to rozjede

Jakub


zadarmo??? Tak ted jsem doopravdy nasran, nas to stalo 1500, nastesti na to mam smlouvu :( tak to bohuzel jen ukazuje co to je za projekt :(
  • 0

#112 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:04

Nebud nastvany, diky te reklame jsem si ted u vas objednal 100 CWG;)
  • 0

#113 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:13

Prosíme omluvte dočasnou nedostupnost. Právě probíhají dokončovací práce nutné pro spuštění webu www.geozabava.cz v plném provozu. Děkujeme za pochopení.

že by?
  • 0

#114 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 19:11

dr.vota napsal/a:

Prosíme omluvte dočasnou nedostupnost. Právě probíhají dokončovací práce nutné pro spuštění webu www.geozabava.cz v plném provozu. Děkujeme za pochopení.

že by?

A proč vlastně ? Není nejlepší zábava tato kecárna ? :D:D
  • 0

#115 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 20:05

Arne1 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Prosíme omluvte dočasnou nedostupnost. Právě probíhají dokončovací práce nutné pro spuštění webu www.geozabava.cz v plném provozu. Děkujeme za pochopení.

že by?

A proč vlastně ? Není nejlepší zábava tato kecárna ? :D:D

Je! B):D

Ale když už jsme u toho, že je prý tak těžké najít informace...tak jsem to zkusil, zadal jsem dotaz do googlu, co je to ten geocaching...a co byste řekli, že je na první straně výsledků?
http://www.google.cz...-8&q=geocaching

první tři místa:
www.geocaching.cz
wiki.geocaching.cz
www.geocaching.com

To je fakt těžký... ;)
  • 0

#116 mesa_pita

mesa_pita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 20:59

Koukám, že se to tu rozjelo, ale bohužel nemám čas si to zde číst. Naplno se věnuji spuštění www.geozabava.cz, tak ještě dva dny vydržte, pak se Vám postupně vyjádřím až bude vše spuštěno v ostrém provozu.

Bylo zde napsáno moc kreativních názoru, které jsme se rozhodli použít, proto takové zdržení.

Děkuji za pochopení.
;)
  • 0
Provozovatel serveru www.geozabava.cz.

#117 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 21:28

Chtel bych vam predstavit takovy projekt. Chci poradat vylety na Mars. Zatim jeste neni vse hotovo, ale zajima me, zda by o to byl zajem, zda by se to libilo a uvitam vase nazory. Prototyp raketoplanu mam zatim ve stodole, je pouze potreba doresit pohonou jednotku a system pro udrzeni dychatelne atmosfery v kabine. Roky jsem marne hledal na Internetu konstrukcni nakresy, ale nakonec si to radeji udelam po svem. Mozna potesi, ze interier raketoplanu nepodleha modnim vlivum a je zcela ucelovy, to jest - prazdny. Kvalifikaci pilota jsem si poctive vydobil zkouknutim vsech serii Star Treku vcetne Deep Space Nine. Take nabizim reklamni plochu a to jak zvenci raketoplanu tak uvnitr a je mozna objednat ihned ci drive. Partnerem projektu je NASA a na raketoplanu je tedy nalepene jejich logo. Dekuji a predbezny program prvniho letu bude brzy publikovan. Ne, ja se omlouvam, jen me fascinuje, kudy se to ubira. Jinak fandim.
  • 0

#118 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 21:42

hexteam napsal/a:
...

:D
ještě jsi zapomněl připsat:
"Bohužel nemám čas si to zde číst...a napište nám, co si o nás myslíte či nějakou konstruktivní kritiku. Děkujeme!"
:D
  • 0

#119 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2012 - 6:09

aha - a já doteď nevěděla, jak to lidi dělají, aby se jim vyplatilo provozovat webovky (teda těm, kteří to nemají jako koníčka ) - zplácá se bez ladu a skladu stránka s pár "okopírovanými" odkazy, hlavně zaměřená na cílovou skupinu - z pár firem se vytáhnou peníze pěkným "dopisem" na reklamu... - pak se do diskuzního fora cílové skupiny napíše "tady je stránka, pište mi v čem ji chcete mít lepší" - tím se spustí diskuze, mejly, připomníky... - a následně si pak člověk sedne, z připomínek vybere ty konstruktivní, vyšperkuje stránku .... a aniž by se po dlouholetém studiu v daném o boru musel nějak víc namáhat, tak vlastně "ví co by tam mělo být" protože to má přímo od oslovených, dobrovolně sepsané, nemusí to z nikoho nijak páčit... :) takže jsem sama zvědavá na výsledek....každopádně přínos to má už ted velký....pro příště i ostatní budou vědět, jak na to :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#120 tymveverek

tymveverek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 8:36

Autor nikde stránky nejdou a máme po zábavném čtení
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama