Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vyháníte lidi?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#1 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:06

Jaké máte metody na vyhnání lidí; speciální mudlobab sedících na lavičkách u městských keší? Zatím jsem se nerozhodl, ale už vážně uvažuji o zařazení pár čísel Strážné věže mezi svou geovýbavu, případně o nacvičení "vtipné" opilecké etudy. Pokud však existují i mírnější metody dosahující kýženého výsledku, rád se nechám poučit.
  • 0

#2 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:09

Co je to za problém přijít o hodinu/den později?
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:11

burg napsal/a:
Co je to za problém přijít o hodinu/den později?


ze tam budou sedet furt/zase? ;)
  • 0

#4 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:12

Teda, kdybys na me vyrukoval se Straznou vezi, tak bys uz asi tu kes neodlovil :D Jinak ja to resim tak, ze bud chvili pockam, co se bude dit, pripadne sehraju libaci scenku s pritulakem, v nejhorsim odejdu a vratim se pozdejc...
  • 0

#5 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:17

Doc Bogeyman napsal/a:
Jaké máte metody na vyhnání lidí; speciální mudlobab sedících na lavičkách u městských keší? Zatím jsem se nerozhodl, ale už vážně uvažuji o zařazení pár čísel Strážné věže mezi svou geovýbavu, případně o nacvičení "vtipné" opilecké etudy.
Pokud však existují i mírnější metody dosahující kýženého výsledku, rád se nechám poučit.

V Temešváru na jedné keši.. dvacet laviček a jen na té jediné potřebné chlapík s knížkou. Tak jsme si posedali k němu. Bylo mu divné, proč chcem být tak blízko. Když ale vypadal, že to vydrží, začli jsme být lehce hlučnější a během chvíle zmizel.

Každej člověk má kolem sebe prostor, ve kterém mu je cizí člověk nepříjemný. Čím blíž se k dotyčnému přiblížíš, tím větší je naděje ho vystrnadit.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#6 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:36

hauskaa napsal/a:
.... Čím blíž se k dotyčnému přiblížíš, tím větší je naděje ho vystrnadit.

To na stary mudlobaby neplati, to si te prave vsimnou ze tam jsi a zacnou te pozorovat.

Docela dobre pomaha prutz mracen, ci poradna snehova fujavice, to pak jsi na danem miste spolehlive sam. Takze doporucuji se vzdalit a jit lovit jinam a kdyz se chysta jedno z vyse uvedenych pocasi, tak se rychle vratit a ulovit.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#7 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:41

Sednu si vedle mudly, a prdnu si. Ale uz se mi jednou stalo ze nez sem to vytlacil, mudla si prdl prvni. Vyhral, sebral sem se ja a odesel. Treba to byl ale kacer se stejnou metodou..jeden nikdy nevi..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#8 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 17:59

MA-FI-AN napsal/a:
...Ale uz se mi jednou stalo ze nez sem to vytlacil...

:D:D:D chvili jsem premyslel, co jsi tlacil :D:D:D ono to je nekdy pekne nebezbecne tlacit, to jeden nevi co z toho bude a pak kdyz se to nepovede tak musi clovek beztak pryc. :D:D:D
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#9 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 18:23

A pak odkud se berou ty hovna v keškách. :D
  • 0

#10 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 18:25

Solim napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
...Ale uz se mi jednou stalo ze nez sem to vytlacil...

:D:D:D chvili jsem premyslel, co jsi tlacil :D:D:D ono to je nekdy pekne nebezbecne tlacit, to jeden nevi co z toho bude a pak kdyz se to nepovede tak musi clovek beztak pryc. :D:D:D


A nebo prave musi zustat sedet jak pribitej dokad se nesetmi..:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#11 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 18:26

PLAJ family napsal/a:
A pak odkud se berou ty hovna v keškách. :D

Ja tam spis nachazim pekny prd ..:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#12 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 18:29

Jo, to je riziko městských keší. Někdy prostě to musíš zkoušet víckrát, až se to jednou povede, že tam bude volno.
  • 0

#13 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 19:06

Já za spolehlivou metodu považuji počkat až se bude hrát semifinále nebo finále MS v hokeji. Takhle už jsem odlovil dvě.
  • 0

#14 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 19:13

MA-FI-AN napsal/a:
Sednu si vedle mudly, a prdnu si. Ale uz se mi jednou stalo ze nez sem to vytlacil, mudla si prdl prvni. Vyhral, sebral sem se ja a odesel. Treba to byl ale kacer se stejnou metodou..jeden nikdy nevi..

:D:D:D:D
Hlavně v tu chvíli nesmí člověk mít natlakovaný trubky. To by pak nemusel najít pod lavičkou keš, ale něco jiného...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#15 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 19:18

montezuma2 napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
Sednu si vedle mudly, a prdnu si. Ale uz se mi jednou stalo ze nez sem to vytlacil, mudla si prdl prvni. Vyhral, sebral sem se ja a odesel. Treba to byl ale kacer se stejnou metodou..jeden nikdy nevi..

:D:D:D:D
Hlavně v tu chvíli nesmí člověk mít natlakovaný trubky. To by pak nemusel najít pod lavičkou keš, ale něco jiného...


A nebo mrtvyho mudlu:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#16 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 21:04

Tak to je opět drbárna o ho*ně :D
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#17 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 21:07

burg napsal/a:
Co je to za problém přijít o hodinu/den později?


Problém je v tom, že když to není zrovna metr od baráku, ale několik desítek kilometrů, tak to problém je a není to jedno. :D

---

Ale jinak zrovna dneska jsem byl u jedné keše, která byla na jezu. Ale byli tam rybáři, kteří stejně prd vylovili. Bohužel byli vytrvalejší než já a po hodině jsem jel dom. Ale napadlo mě jim tam třeba hodit šutr - naštvat je, aby vypadli. Asi nikdy bych to neudělal, ale právě zrovna kvůli tomu, že keš nemám za rohem, tak mě celkem štve, že tam musím znova a kdo ví, jestli tam vůbec bude klid...
  • 0

#18 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2012 - 21:39

petulinka1 napsal/a:
... pripadne sehraju libaci scenku s pritulakem...


já bych popřemýšlela o té pétině radě s přítulákem.. myslím, že v tvém případě by to mohlo zabrat dokonce mnohonásobně líp.. :D
  • 0

#19 MAP523

MAP523

    MAP523

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 5:56

Obludky oo77 napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
... pripadne sehraju libaci scenku s pritulakem...


já bych popřemýšlela o té pétině radě s přítulákem.. myslím, že v tvém případě by to mohlo zabrat dokonce mnohonásobně líp.. :D


S kolegou kačerem místo přítelkyně?!?

Uff, ta představa... :D
  • 0

MIO P560 / Oregon 600 / TomTom Via135


#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 6:59

MAP523: no je pravdepodobne, ze by dotycna duchodkyne vyklidila misto o to rychleji. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama