Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vyháníte lidi?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#41 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 7:48

Az do lonska jsem si myslel, ze 2 hodiny po pulnoci je dobry cas na klidny odlov cache na namesti. Zel Usti na Orlici mne z toho vylecilo. V uvedenou hodinu staly na namesti 4 auta, v kazdem parecek teengeru a jen sedeli a pozorovali okoli. Cache byla v jejich epicentru, navic jsem mel celovku na hlave a tak jsem uz predem kapituloval, tam proste nenapadne lovit neslo. Za pul roku jsem tam byl znovu v prave poledne a nikde ani noha. A tak jsem v pohode mohl lozit po ctyrech aniz by tomu nekdo venoval pozornost.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#42 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 8:53

Joe Tramp napsal/a:
Jdu si dnes pro tradičku Kino Mír v Plzni - a hele, mudla! Tak si říkám, jak využiju nějakou z doporučených technik, když tu sahá do tašky a začíná nasávat z petky něco, čeho bych se nedotknul ani třímetrovou tyčí. Kačer je ale tvor odolný, začal jsem se blížit a přemýšlel, že přinejhorším sehraju epileptický záchvat, mudla se třeba lekne a uteče ... jó, chyba lávky, na řadu přišla injekční stříkačka... No, paráda, holt si sednu o kus dál a počkám, buď ho klepne nebo se odplazí. No neodplazil, začala veřejná onanie. Z geocachingu mám hodně zážitků, ale tohle bylo opravdu moc. A tak pokud ji autor nepřesune aspoň o kilometr nebo pokud se nepřidají aspoň tři silnější kačeři, bude mi na mapě svítit až do archivace... :o


To je dobry:D Akorat jsi nepochopil jednu podstatnou vec. On to totiz nebyl mudla. Tohle byl kacer, kterej te mel zrejme za mudlu a chtel si vycistit prostor aby mohl nerusene pracovat. Holt pouziva dumyslnejsi techniky nez ty, takze on pak v klidu odlovil, zatimco ty jsi vymeknul a odesel s DNF :D:D:DB)
  • 0

#43 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 9:05

Modrak napsal/a:

Joe Tramp napsal/a:
Jdu si dnes pro tradičku Kino Mír v Plzni - a hele, mudla! Tak si říkám, jak využiju nějakou z doporučených technik, když tu sahá do tašky a začíná nasávat z petky něco, čeho bych se nedotknul ani třímetrovou tyčí. Kačer je ale tvor odolný, začal jsem se blížit a přemýšlel, že přinejhorším sehraju epileptický záchvat, mudla se třeba lekne a uteče ... jó, chyba lávky, na řadu přišla injekční stříkačka... No, paráda, holt si sednu o kus dál a počkám, buď ho klepne nebo se odplazí. No neodplazil, začala veřejná onanie. Z geocachingu mám hodně zážitků, ale tohle bylo opravdu moc. A tak pokud ji autor nepřesune aspoň o kilometr nebo pokud se nepřidají aspoň tři silnější kačeři, bude mi na mapě svítit až do archivace... :o


To je dobry:D Akorat jsi nepochopil jednu podstatnou vec. On to totiz nebyl mudla. Tohle byl kacer, kterej te mel zrejme za mudlu a chtel si vycistit prostor aby mohl nerusene pracovat. Holt pouziva dumyslnejsi techniky nez ty, takze on pak v klidu odlovil, zatimco ty jsi vymeknul a odesel s DNF :D:D:DB)

Vím, že někteří pro ten bodík udělají cokoliv ale vocaď pocaď ... :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#44 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 9:51

Třeba já používám "staring" [čti stérink] Samozřejmě je ideální, když jsme minimálně dva - pak se prostě dlouze zadívám na přítomného mudlu a koukám - případně se upřímně usmívám (druhý může zatím začít hledat, protože odvádím pozornost), chce to trochu cviku a při očním kontaktu prostě neuhnout první. Řeknu vám, že to fakt málokterej mudla vydrží víc než pár vteřin. B) Zásadní morální převahu čerpám z toho, že JÁ vím, co tam dělám a čeho chci dosáhnout - oni ne (a je mi jedno, co si o mě potom budou myslet - "ten byl divnej" ). :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#45 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 11:08

Bo tenhle je divnej dycky ;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#46 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 11:17

hplus napsal/a:
Třeba já používám "staring" [čti stérink]


Ano, též tuto metodu používám, bohužel lovím sólo, takže musím docílit toho, aby mudlové zcela odešli, což nebývá pravidlem, protože někteří se sice vzdálí, ale poočku pozorují. Tato metoda je účinná většinou na milenecké dvojice či mladší ženy, na přiopilé bezdomovce to raději nezkoušejte, pokud nechcete dostat přes držku. Ledaže byste měli fyzicky navrch. I důchodci občas bývají odolní, stejně jako party puberťáků. Problém je také v případě, že jsou mudlové na místě pracovně. Když jde člověk několik kilometrů lesem, kde nepotká ani človíčka, a pak kolem kešky řádí dřevorubci, vysekávači trávy nebo sazeči stromků, jak se mi už několikrát stalo, tak to dost naštve. S tím asi nic nejde dělat, leda přestírat, že je kačer vzteklá liška.
  • 0

#47 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 13:44

Pokud kolem kesky radi drevorubci, tak volim metodu panum vysvetlit, o co se jedna a at to tam prosim nechaji - protoze by to mohli najit tak jako tak a bez vysvetleni vyhodit.

Qnik napsal/a:
Bo tenhle je divnej dycky ;)


Jo, vod tohodle to sedi! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#48 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 18:03

hplus napsal/a:
Pokud kolem kesky radi drevorubci, tak volim metodu panum vysvetlit, o co se jedna a at to tam prosim nechaji - protoze by to mohli najit tak jako tak a bez vysvetleni vyhodit.

Qnik napsal/a:
Bo tenhle je divnej dycky ;)


Jo, vod tohodle to sedi! B)


A nejdivnější jsou, když jsou čtyři :D
  • 0

#49 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 20:45

Prosím vás, co je to za metodu ta "Strážná věž" ?
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#50 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 20:47

Časopis Jehovistů. A ještě můžeš v druhé ruce držet eTrex jehoVistu HCx.
  • 0

#51 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 20:51

coco, kdo že tady chybí? :)

Osobně to určitou dávku odehnání lidí chce, ale na druhou stranu, a za to mě tady určitě někdo bude kamenovat, vezmete jak se u nás řiká "na drzouna" samozřejmě v případě, že přesně víte kde krabka je uložena, tak jste snad všem na první pohled normálních lidí naprosto ukradeni. Uznávám, že to nejspíš neplatí pro případ jaký zde popisoval Solim s nočním odlovem.


Nekra napsal/a:
Prosím vás, co je to za metodu ta "Strážná věž" ?


Svědci Jehovovi a podobné věci, zas tak moc se v tom nevyznám... ;)
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#52 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 20:56

Já jsem si taky všiml, že je daleko snažší nepozorovaný odlov, i s menším pokukováním kolem, pokud je kolem spousta lidí než když jsou kolem 1-3 lidi. V prvním případě si vás totiž obvykle nikdo všímat nebude, v tom druhém se na vás zaměří, protože nikdo další kolem není.
  • 0

#53 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 21:01

Jo, chystal jsem se k jednomu kostelu na vsi a zrovna jsem trefil čas, kdy tam byla pouť. Odlov v parčíku těsně za stánky naprosto bez problémů, tam různě postávalo a posedávalo tolik lidí, že si mě nikdo nevšímal. V klidu by tam určitě na lavičkách posedávalo pár zvědavých důchodců. Nebo lavička na hlavní ulici v Pardubicích, stačilo sednout a sáhnout. A člověka který sedí na lavičce a něco si píše, si nikdo nevšimne. Horší bývá to nepozorovaně vrátit, ale stačí postavit na zem batoh a něco v něm hledat.
  • 0

#54 limetka

limetka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 22:21

Ahoj, tak já se také trochu pochlubím ;). Když jsem před pár týdny vyrazila s kolegou Mega.mix1 na celodenní lov, na jedné z keší (na lavičce) seděli dva fakt "chytrý" mudlové. Každý v ruce pivo a nevypadali, že poslední. Důležitě a velice nápadně jsem se kolem lavičky prošla a s foťákem v ruce jsem je požádala, jestli si mohou přesednout, že tuto lavičku potřebuji nafotit a udělat pro odbor výstavby zápis o jejím "špatném" stavu. To bylo ochoty!!!! A navíc mi děkovali, že pracuji i o víkendu!!! Já sedla obkročmo na lavičku, hrábla pro kešulku, zalogovala a šup s ní zpátky. Párkrát jsem důležitě cvakla foťákem a pánům poděkovala za laskavost. Mega.mix1 byl rudej až na zadku, ale kolegu mi zahrál skvěle!!! Bodík byl doma a navíc jsme se docela nasmáli :-):D:D:D
  • 0
limetka

#55 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 9:12

limetka napsal/a:
Ahoj, tak já se také trochu pochlubím ;). Když jsem před pár týdny vyrazila s kolegou Mega.mix1 na celodenní lov, na jedné z keší (na lavičce) seděli dva fakt "chytrý" mudlové. Každý v ruce pivo a nevypadali, že poslední. Důležitě a velice nápadně jsem se kolem lavičky prošla a s foťákem v ruce jsem je požádala, jestli si mohou přesednout, že tuto lavičku potřebuji nafotit a udělat pro odbor výstavby zápis o jejím "špatném" stavu. To bylo ochoty!!!! A navíc mi děkovali, že pracuji i o víkendu!!! Já sedla obkročmo na lavičku, hrábla pro kešulku, zalogovala a šup s ní zpátky. Párkrát jsem důležitě cvakla foťákem a pánům poděkovala za laskavost. Mega.mix1 byl rudej až na zadku, ale kolegu mi zahrál skvěle!!! Bodík byl doma a navíc jsme se docela nasmáli :-):D:D:D

Tak to je hodně dobrý:D:D:D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama