Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vyháníte lidi?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#21 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 7:20

Nejlépe se přitulit rovnou k mudlovi. ;)
  • 0

#22 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 7:50

Obludky oo77 napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
... pripadne sehraju libaci scenku s pritulakem...


já bych popřemýšlela o té pétině radě s přítulákem.. myslím, že v tvém případě by to mohlo zabrat dokonce mnohonásobně líp.. :D


S Drsnokacery jsme lovili jednu kesku na soutoku a na brehu u kesky sedel cyklista a jen tak civel na tekouci vodu. Nase omladina si sedla vedle nej a jali se provozovat petulinkou dopurucenou cinnost, abychom my, kmeti (jak nam Heulwen osklive rika ;)) pak mohli vyndat logbook. Neuspesne. Ani to s nim nehlo.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#23 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 8:18

MA-FI-AN napsal/a: Sednu si vedle mudly, a prdnu si ....

Super !! Tomu rikam konstruktivni rada !! To me fakt nenapadlo ....
Takhle jsem jednou odhanel od lavicky fesnou dvacitku, dokonce jsem se pokousel tvarit jako uchyl ale byla drsnejsi jak smirglpapir a neodesla .... :D

P.S. - Uz jsem si i rikal, ze by se na toto tema dal natocit suprovej kratkej film ! ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 8:24

Jak vyháníte lidi? Sukovici :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 8:32

Já si myslím, že vyhánět lidi nemá smysl. Vím, že to naštve, když jsem někde náhodou a zrovna je kolem obsazeno, ale beru to tak, že ti lidé tam jsou legálně, pravděpodobně používají tu lavičku k účelu, pro který tam je (k sezení a ne k ukrývání keše). Rybáři u řeky jsou taky logičtější, než kačeři (neokřídlení). Prostě když nedokážu nepozorovaně najít, nehledám. Je to jen hra a to že někdy nenajdu, k ní patří.
  • 0

#26 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 8:41

Tak celkem osvedcena metoda je vzit to napred nahrubo vodnim delem a ty odolnejsi co zbydou pak docistit jednotlive pendrekama. Slznej plyn a gumova munice tez pomuzou. Ale ani tohle neni stoprocentni, nekteri mudlove jsou fakt hodne sverepi a drzi pozice za kazdou cenu i proti ozbrojene presile.
  • 0

#27 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 8:42

Při jednom našep pokusu o městské FTF se na lavičce rozvalovala parta pubescentů přímo nad keší. Poslouchali nějakej HIP-HOP z cdčka. Spolehlivě je odradil Jarek Nohavica a volume na stejnou úroveň jako hip hop. Ještě teď vidím ty jejich obličejé. Jáááá chci mít čapku z bambulí nahoře, jíst kaštany mýt se v lavoře, od rána po celý den zpívat si jééééen.... vzdali to za necelých 5 minut :-)
  • 0

#28 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 8:49

mpik napsal/a:
Já si myslím, že vyhánět lidi nemá smysl. Vím, že to naštve, když jsem někde náhodou a zrovna je kolem obsazeno, ale beru to tak, že ti lidé tam jsou legálně, pravděpodobně používají tu lavičku k účelu, pro který tam je (k sezení a ne k ukrývání keše). Rybáři u řeky jsou taky logičtější, než kačeři (neokřídlení). Prostě když nedokážu nepozorovaně najít, nehledám. Je to jen hra a to že někdy nenajdu, k ní patří.

Souhlas. Svět se nezboří, když budu mít o jednu keš méně. Holt příjdu někde příště a nebo ji prostě mít nebudu. Pokud mě to přivedlo na pěkné místo jsem rád i bez odlovu keše. A dost často řadu mětských keší prostě jen míjím. Ne, že bych neměl žádnou odlovenou, ale prostě raději se projdu za nějakou pěknou krabkou v přírodě.
  • 0

#29 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 8:55

Jj, taky čerstvě nemám jednu odlovenou kešku v Oslu. Šli jsme po nábřeží a mudlokolegy ze zájezdu pobavila moje odpověď na otázku "Tak co, máš tady něco?" "Jo, ale sedí mi na ní mudlové!" - keš měla být na noze plně obsazené lavičky. Vzhledem ke krásnému pičasí bylo všude kolem narváno, tak bylo jasné, že to nepude - zkoušeli jsme i krátce vymyslet nějakou odpuzovací metodu, ale mezi těma Norama nás nic kloudného nenapadlo :). Holt to je život - že se tam dostanu někdy znova, je málo pravděpodobné...
  • 0
Don't panic!

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 9:09

Stačí smrdět :-)
  • 0

#31 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 24 červenec 2012 - 9:29

Když byla moje malá kačerka asi půlroční miminko, povedl se jí jeden úžasný maskovací manévr - u keše se totálně po..... Musela jsem jí ihned dát suchou plínku. Kdo měl děti, ten ví (ostatní pravděpodobně tuší), jaký je to puch. V okolí zrovna žádní mudlové nebyli, ale kdyby byli, určitě by okamžitě utekli. Bohužel tyhle manévry se nedají dělat "na požádání".
  • 0

#32 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 9:35

No vzpomnel sem si na muj odlov prazske multiny The Royal Road. Kdyz sem se blizil k finalnim souradnicim uz sem ani na sipku nekoukal, protoze mi bylo jasne, kde kes bude -- HINT znel jasne NA POLOVINE MEZI PRVNI A PATNACTOU --- patnact lavicek tak sem zasprintoval a obsadil tu 8 a zacal nenapadne satrat. Jenze v tu chvili si na vedlejsi lavicku sedla mudlo babka.... a ja nemohl nasatrat ... babka se zacina starat co to tam delam... tak cvicim, jako ze si potrebuju protahnout zada a tak vubec a v tu chvili prichazi mudlobabka kamaradka a me zacina bejt jasny ze nic nenasatram a bez zalehnuti pod nic nenajdu. Jenze jak na to. Po HODINE A PUL ruznych cviku a pokusu, kdy kdyby babky meli mobil uz volaj zachranku ze mam Epileptickej zachvat se babky KONECNE zvedaji a jdou pryc...ja leham, cumim a nenachazim. PO HODINE A PUL SE TEDY POKOUSIM O NOVY PREKLAD HINTU -- NA POLOVINE PRVNI Z PATNACTI --- no a na lavicce dost daleko do mudlobabek, kde celou dobu nikdo nesedel nachazim na prvni sahnuti. GRRRRRR No a jeden z dalsich logu znel takto: Velice zajímavá cesta! Pri získávání krabicky jsme museli nekolikrát požádat mudly aby si odsedli apod. Pomerne humorné to bylo. Kdybyste tam byli tak se rehníte až do zítra :D. No a nasledovalo DISABLE
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#33 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 9:36

Smrk napsal/a:
Stačí smrdět :-)

A jakemu parfemu davas prednost? Skunk No5 a nebo Houmles Deep blue? :D
  • 0

#34 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 9:44

Pokud lovim nejakou krabku, kde je neustaly mudlo provoz, tak to zkousim nekolikrat. Pokud vsak se situace opakuje, tak krabku odlovim v noci, brzo rano ci pozde odpoledne. Pro pripad, ze se jedna o misto, kde je oteviraci doma (vstup do zahrad apod.) tak zde, misto nocniho odlovu volim kraj oteviraci doby :)
  • 0

#35 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 9:48

Myškin napsal/a:

Smrk napsal/a:
Stačí smrdět :-)

A jakemu parfemu davas prednost? Skunk No5 a nebo Houmles Deep blue? :D


Channel Styx :D
  • 0

#36 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 13:46

petulinka1 napsal/a:
... pripadne sehraju libaci scenku s pritulakem, ...


Potíž je, že některý mudly to spíš přitáhne :D Někdy pomůže trošku "přitvrdit", ale lidi jsou prasáci a občas to někoho hrozně zaujme...
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#37 daliborf

daliborf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 22:20

Docela dobre pomaha prutz mracen, ci poradna snehova fujavice, to pak jsi na danem miste spolehlive sam. Takze doporucuji se vzdalit a jit lovit jinam a kdyz se chysta jedno z vyse uvedenych pocasi, tak se rychle vratit a ulovit.


Pozar si umim predstavit, ale jak prosim jich, chteji udelat v cervenci tu snehovou fujavici ;)
  • 0

#38 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 22:30

Letos bych se tomu vůbec nedivil. Minulý týden to vypadalo, že sněžit začne.
  • 0

#39 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 22:59

Jdu si dnes pro tradičku Kino Mír v Plzni - a hele, mudla! Tak si říkám, jak využiju nějakou z doporučených technik, když tu sahá do tašky a začíná nasávat z petky něco, čeho bych se nedotknul ani třímetrovou tyčí. Kačer je ale tvor odolný, začal jsem se blížit a přemýšlel, že přinejhorším sehraju epileptický záchvat, mudla se třeba lekne a uteče ... jó, chyba lávky, na řadu přišla injekční stříkačka... No, paráda, holt si sednu o kus dál a počkám, buď ho klepne nebo se odplazí. No neodplazil, začala veřejná onanie. Z geocachingu mám hodně zážitků, ale tohle bylo opravdu moc. A tak pokud ji autor nepřesune aspoň o kilometr nebo pokud se nepřidají aspoň tři silnější kačeři, bude mi na mapě svítit až do archivace... :o
  • 0

#40 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 6:05

Joe Tramp napsal/a:
Jdu si dnes pro tradičku Kino Mír v Plzni - a hele, mudla! Tak si říkám, jak využiju nějakou z doporučených technik, když tu sahá do tašky a začíná nasávat z petky něco, čeho bych se nedotknul ani třímetrovou tyčí. Kačer je ale tvor odolný, začal jsem se blížit a přemýšlel, že přinejhorším sehraju epileptický záchvat, mudla se třeba lekne a uteče ... jó, chyba lávky, na řadu přišla injekční stříkačka... No, paráda, holt si sednu o kus dál a počkám, buď ho klepne nebo se odplazí. No neodplazil, začala veřejná onanie. Z geocachingu mám hodně zážitků, ale tohle bylo opravdu moc. A tak pokud ji autor nepřesune aspoň o kilometr nebo pokud se nepřidají aspoň tři silnější kačeři, bude mi na mapě svítit až do archivace... :o

Já věděl, proč šla na ignore list hned po publikaci... Dudny je zárkuka kvality...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama