Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


Nejlepší odpověď Modrak , 16 leden 2015 - 12:13

Muj nazor na vec je, ze hlavnim nepritelem archivalii je Trhacuv verejny bookmark. Diky nemu se z toho stala atrakce ktera je tak na urovni verejneho serveru s finalkami. Misto nahodnych nalezu, nebo pracnejsiho cileneho vyhledavani se z toho stala atrakce jak kdyz se vozej japonsky turisti na Karlstejn. Pak na to chodi kazdej jouda, navic casto s predstavou ze je potreba to jeste vylepsit tim, ze se archivalie necitlive obnovuji za unosnou miru, ze se zverejnuji v logach u archivalii finalni souradnice mysterek a multin atd. Ze pak revs jako uredni osoby musi za urcitou hranici zakrocit, bud z vlastni vule, nebo na neci popud uz je jen dusledek.

 

Kdo ma o archeokesing skutecne zajem v te ryzi podobe, ma dost nastroju jak si ty kese najit. Verejny seznam je podle me hruba chyba.

 

Uz jsem o to zadal jednou, ale myslim ze nazrala doba to zopakovat. Apeluji na Trhacuv zdravy rozum a navrhuji ty bookmarky zlikvidovat, resp. dat jako neverejne. To by skutecnemu archeokesingu prospelo. Dik.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1144 odpovědí na toto téma

#1141 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2016 - 19:15

Tak jak jsem četla starý logy, tak v tomto případě ze strany ownera nebyla žádná vůle ke spolupráci. Při schvalování zatajil, že se jedná o památnej strom, a pak místo aby se pokusil keš jednoduše přendat na jinej strom, tak napsal docela arogantní log, že jí teda přesouvá na opencaching. Škoda.

Stromovky by měli dělat i lovit jen lidi, co mají rádi stromy :D.


  • 0

#1142 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2016 - 21:43

Dnes jsem víceméně náhodou objevil GCNN4H. Vypadá naprosto zachovale a co je pikantní, uvnitř je nový logbook vložený ownerem, nicméně až po archivaci.


Tento příspěvek byl upraven od Aviatik: 28 březen 2016 - 21:44

  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1143 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2016 - 6:32

Tak jsem se na to díval, owneři mají poslední nález před cca 3 lety a píše to na jejich profilu Inactive member a u volby Send e-mail také. Ne že bych jim chtěl psát, ale kde se tato informace bere? Jen z toho, že se dlouho nepřihlásili?


  • 0

#1144 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2016 - 8:22

Třeba z matriky, že se rozvedli? :D


  • 1

#1145 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2016 - 13:49

Třeba z matriky, že se rozvedli? :D

Ale vůbec ne, v tom novém logbooku owneři píšou, že se k téhle cachi vypravili na desáté výročí svatby.


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama