Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#61 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 8:50

Vím, že už se to tu někde řešilo, ale nemůžu to vlákno najít... dá se nějak upravit, aby se mi do GG nahrály nové keše, které se z nějakého důvodu nenahrály? Jako vyzobat si z gc,.com jen ty, které v GG nemám? Z nějakého důvodu se mi nenahrála jedna mysterka z 31.7., mám jí vyluštěnou a chci si hodit finálky do souboru k ostatním:@ Dík
  • 0

#62 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 8:53

gc.com neumi zadne vyhledavani podle toho, co uz mas nebo nemas. Musis si stahnout bud nejakou oblast, cimz se ti ty chybejici v te oblasti doplni, nebo si muzes stahnout jen nejakou konkretni kesku. (vyrobis si rucne bod s jejim GC kodem, a pak ten bod aktualizujes.)
  • 0

#63 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 8:56

Mufa napsal/a:
Vím, že už se to tu někde řešilo, ale nemůžu to vlákno najít... dá se nějak upravit, aby se mi do GG nahrály nové keše, které se z nějakého důvodu nenahrály? Jako vyzobat si z gc,.com jen ty, které v GG nemám? Z nějakého důvodu se mi nenahrála jedna mysterka z 31.7., mám jí vyluštěnou a chci si hodit finálky do souboru k ostatním:@ Dík


Jednu keš snad můžeš nahrát ručně, ne ?

Buď GPX soubor (PM) a nebo založit bod s názvem podle GC kódu (velká písmena) a aktualizovat listing skrz API.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#64 ZPL

ZPL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 12:24

Narazil jsem jeste na zajimavou vec, souvisi s predchozimi dotazy. Mam uz kesku v DB. Kdyz si pres live API stahnu znovu kesky do DB v dane oblasti (aktualizace, doplneni o nove) , a u kese se zmenil stav na disabled, korektne se prenese toto disabled do DB a keska zcervena. Ovsem kdyz pak autor znova povoli listing, a ja dam stejnym postupem znova stahnout kese, zustane mi keska cervena, tzn nezmeni se stav z disabled na enabled... Musim ji explicitne oznacit v listu a dat aktualizovat stav, teprve pak mi prejde do stavu enabled.. Je to zamer, nebo bug ?
  • 0

#65 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 12:29

Nestaci dat CTRL+F5?
  • 0

#66 ZPL

ZPL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 12:36

HaLuMa napsal/a:
Nestaci dat CTRL+F5?


Bohuzel nestaci, disabled to zustane i po restartu geoget.
  • 0

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 12:41

nevim, aktualizace stavu i stahnuti lite ci full listingu mi ten stav korektne aktualizuje.
  • 0

#68 ZPL

ZPL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 12:47

HaLuMa napsal/a:
nevim, aktualizace stavu i stahnuti lite ci full listingu mi ten stav korektne aktualizuje.


Krucis.. A jak to presne provadis ? Ja jdu pres Databaze/Import/Stahnout Kesky..

zadam oblast a sosam.

Je jedno, zda mam full nebo lite listing, cache je porad disabled, Ovsem, ted jsem si uvedomil, ze ji mam i s atributem Found.. Nemuze to byt tim ?
  • 0

#69 olmiq

olmiq

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 13:28

Dnes jsem aktualizoval GG na poslední verzi 2.7.1.692 a při pokusu o stažení seznamu nalezených keší (Databáze/Import/Stáhnout Vaše nálezy) v pořádku proběhne stažení souboru přes GC Live, ale v databázi se mi poslední nalezené keše (zalogované na gc.com) pořád zobrazují jako nenalezené.
  • 0

#70 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 18:40

HaLuMa napsal/a:
gc.com neumi zadne vyhledavani podle toho, co uz mas nebo nemas. Musis si stahnout bud nejakou oblast, cimz se ti ty chybejici v te oblasti doplni, nebo si muzes stahnout jen nejakou konkretni kesku. (vyrobis si rucne bod s jejim GC kodem, a pak ten bod aktualizujes.)


Díky, přesně to jsem potřebovala. Tahám s sebou vždycky několik vyluštěných mysterek, který nemám v GG. Už tam jsou. :D Mě nepapadlo, že je to tak chytrý a zaktualizuje to něco, co je téměř prázdný :o
  • 0

#71 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 18:47

ZPL napsal/a:
Krucis.. A jak to presne provadis ? Ja jdu pres Databaze/Import/Stahnout Kesky..


Prave tlacitko na kesce...

ZPL napsal/a:
zadam oblast a sosam.

Je jedno, zda mam full nebo lite listing, cache je porad disabled, Ovsem, ted jsem si uvedomil, ze ji mam i s atributem Found.. Nemuze to byt tim ?

Podivam se, jestli tam neni nejaka chybka.
  • 0

#72 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 18:48

mmjeww napsal/a:
Dnes jsem aktualizoval GG na poslední verzi 2.7.1.692 a při pokusu o stažení seznamu nalezených keší (Databáze/Import/Stáhnout Vaše nálezy) v pořádku proběhne stažení souboru přes GC Live, ale v databázi se mi poslední nalezené keše (zalogované na gc.com) pořád zobrazují jako nenalezené.


Pro spravne oznaceni nalezu je nutne, abys mel v nastaveni geogetu spravne nastavene tvoje geocachingove jmeno, aby se shodovalo s tim, ktere se ukazuje u logu.
  • 0

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 18:50

Mufa napsal/a:
Díky, přesně to jsem potřebovala. Tahám s sebou vždycky několik vyluštěných mysterek, který nemám v GG. Už tam jsou. :D Mě nepapadlo, že je to tak chytrý a zaktualizuje to něco, co je téměř prázdný :o


Dulezity je jen a jen ten GC kod. Podle neho se najde zaznam v Geocaching Live a aktualizuje se vse co jde.

Proto tam ani neni funkce na stazeni kese podle GC kodu, protoze je to prave takto jednoduche. ;)
  • 0

#74 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 19:13

Mufa napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Jak to importujes a ceho mas 0 pridano?


Klasicky pře pluginy - hledat nové nálezy a přidat nové keše... hledá, přidává, běží ta tabulka, kde to je vidět a nakonec to nahlásí přídáno nula. A nic přidanýho opravdu není :(

Mě to dělá taky. Chci si stáhnout kešky pomocí GJ kolem nejbližších souřadnic, zadám okruh v kilometrech. Pak to normálně stahuje, ale když se stahování ukončí, napíše mi to že vzniklo 0 nových bodů, 0 waypointů, 0 logů...hledal jsem na fóru a zjistil jsem, že několika lidem to dělalo taky. Taky mi to třeba nestáhne všechny keše kolem bodu, ale jenom některý.
Nevíte, kdy bude nějaký upgrade GJ? Myslím, že ten by to vyřešil.
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#75 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 19:21

montezuma2 napsal/a:

Mě to dělá taky. Chci si stáhnout kešky pomocí GJ kolem nejbližších souřadnic, zadám okruh v kilometrech. Pak to normálně stahuje, ale když se stahování ukončí, napíše mi to že vzniklo 0 nových bodů, 0 waypointů, 0 logů...hledal jsem na fóru a zjistil jsem, že několika lidem to dělalo taky. Taky mi to třeba nestáhne všechny keše kolem bodu, ale jenom některý.
Nevíte, kdy bude nějaký upgrade GJ? Myslím, že ten by to vyřešil.


V úterý mi to taky dělalo (po aktualizaci), včera jsem to pustila a koukám, že to chce další aktualizaci. Po ní už to všechno funguje. Neukazuje ti to, že máš znovu aktualizovat?
  • 0

#76 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 19:22

Zatím to aktualizaci nechtělo. Tak uvidím...Mám verzi 2.3.5
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#77 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 19:45

montezuma2 napsal/a:
Zatím to aktualizaci nechtělo. Tak uvidím...Mám verzi 2.3.5


mám verzi 2.7.1 :o
  • 0

#78 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 19:47

Já mám taky geoget 2.7.1:D, ale geojarry 2.3.5;)...zkusil jsem ji downgradenout na 2.3.4 a uvidím, jestli to bude zlobit i dál.
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#79 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:00

tak ani 2.3.4 nechodí...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#80 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:15

Prosim, problemy s GJ reste ve vlakne venovanemu GJ a ne ve vlakne venovanemu Geogetu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama