Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#81 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 17:34

Nevím, co se přihodilo, ale po upgrade na poslední verzi GG nechce pracovat cache mapa. Dám zobrazit a stále to píše "Wait a moment, please..." Vyzkoušeno ve FF i IE :( V seznamu jen 40 keší a nic. Domnívám se, že v předchozí verzi problém nebyl :(
  • 0

#82 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 18:00

jeden takovy pripad uz tu byl - ukazalo se, ze ma v databazi waypointy nesmyslneho druhu. Zkus to ve firefoxu, pak dej CTRL+SHIFT+J a podivej se, co mas jako posledni chybu?
  • 0

#83 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 8:17

Registruji menší problém s Cache mapou: při "ukázání" kurzorem na některé keše ( většinou jakoby ve středu obrazovky ) mi mapa automaticky o několik úrovní přizoomuje. Což by nevadilo, když na ni ale chci kliknout, opět odzoomuje, takže se nelze trefit :) Prostě takový pixel hunting. Čím to může být ?
  • 0

#84 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 8:53

HaLuMa napsal/a:
jeden takovy pripad uz tu byl - ukazalo se, ze ma v databazi waypointy nesmyslneho druhu.

Zkus to ve firefoxu, pak dej CTRL+SHIFT+J a podivej se, co mas jako posledni chybu?

Časová značka: 25.8.2012 9:51:34
Chyba: TypeError: ikonymy[Typ] is undefined
Zdrojový soubor: file:///D:/GeoGet/data/map/gc.js
Řádek: 693
  • 0

#85 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 10:09

sobikovi napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
jeden takovy pripad uz tu byl - ukazalo se, ze ma v databazi waypointy nesmyslneho druhu.

Zkus to ve firefoxu, pak dej CTRL+SHIFT+J a podivej se, co mas jako posledni chybu?

Časová značka: 25.8.2012 9:51:34
Chyba: TypeError: ikonymy[Typ] is undefined
Zdrojový soubor: file:///D:/GeoGet/data/map/gc.js
Řádek: 693

Tak skutečně u jedné keše byl nesmysl. Odmazáno a už to fachá. Díky
  • 0

#86 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 10:30

Mě by zajímalo, jak se zbavit těch otravných hlášek při aktualizaci Geogetu, Geoget mi při aktualizaci nezvládne přepsat soubory své starší verze a musím je mazat ručně, nezvládne přepsat ani hodnoty v registru, takže to aktualizuji bez změn v registru, na ruční mazání v registru už fakt nemám náladu.

http://img684.images...29/31175265.jpg

http://img59.imagesh...13/66842245.jpg

Jiný program mi tohle při aktualizaci nedělá, mám WinXP SP3.
  • 0

#87 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 11:49

Já taky a aktualizuje se mi to automaticky a bez problémů. Přístup byl odepřen při pokusu smazat exe soubor - nemáš ho při tom spuštěný? Mě se automaticky shodí před aktualizací.
  • 0

#88 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 13:12

shaman3 napsal/a:
Mě by zajímalo, jak se zbavit těch otravných hlášek při aktualizaci Geogetu, Geoget mi při aktualizaci nezvládne přepsat soubory své starší verze a musím je mazat ručně, nezvládne přepsat ani hodnoty v registru, takže to aktualizuji bez změn v registru, na ruční mazání v registru už fakt nemám náladu.

http://img684.images...29/31175265.jpg

http://img59.imagesh...13/66842245.jpg

Jiný program mi tohle při aktualizaci nedělá, mám WinXP SP3.

Tak toto to máš nějak blbě oprávovaný protože mě to jede taky naprosto v pohodě jak na XP tak na Win7. A nebo že by to bylo nelegáním softem?
  • 0

#89 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 13:22

martinracek26 ma pravdu, tenhle problem za celou dobu co je geoget na svete nikdy nikdo nemel :)
zkus treba vytvorit novyho uzivatele a zkusit instalaci geogetu tam, pac budes mit nejakej pobitej profil.
  • 0

#90 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 16:43

LooperCZ napsal/a:
Registruji menší problém s Cache mapou: při "ukázání" kurzorem na některé keše ( většinou jakoby ve středu obrazovky ) mi mapa automaticky o několik úrovní přizoomuje. Což by nevadilo, když na ni ale chci kliknout, opět odzoomuje, takže se nelze trefit :) Prostě takový pixel hunting. Čím to může být ?


Vubec nemam tuseni, tuhle funkci jsem tak fakt neprogramoval. Zkus jiny prohlizec, jestli se ti to nebude chovat jinak.
  • 0

#91 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 19:43

Nevim jak bych to napsal.. mam doma problem se spoustenim GG pod wine v Kubuntu 12.04. GG mam na Dropboxu a pristupuju k nemu z nekolika PC - Win/Linux na ruznych mistech. Zajimave je ze v Salixu a starsich verzich Kubuntu bezi normalne ale doma na 12.04 koncim nasledujici chybou:

Vložený obrázek

Uploaded with ImageShack.us
  • 0

#92 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2012 - 23:15

Tak už mi to taky začalo havarovat. Ale je to v situaci, která nemá smysl. V případě, že chci (v dávce Combine) nechat prvních X bodů v seznamu, a přitom v seznamu žádné body nejsou. Je to dávka na aktualizaci a momentálně mám vše aktualizováno. Uvidím, jestli ve smysluplné situaci to půjde, př. to trochu změním a vyzkouším. EDIT: vyzkoušeno, pokud v seznamu body jsou, proběhne to v pořádku. Asi si tam přidám řádku s hlídáním. A dotaz, asi blbý. Neposkytuje API nějakou funkci jako checksum listingu, nebo nějaký vypočítaný otisk? Umožnilo by to aktualizovat jen změněné. Ale asi se ptám blbě, kdyby to šlo, už by to určitě autory napadlo použít.
  • 0

#93 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 8:36

mikrom napsal/a:
martinracek26 ma pravdu, tenhle problem za celou dobu co je geoget na svete nikdy nikdo nemel :)
zkus treba vytvorit novyho uzivatele a zkusit instalaci geogetu tam, pac budes mit nejakej pobitej profil.

Já mám v PC jen jednoho uživatele a to je administrátor, s uživatelskými právy vůbec nešachuji a nepoužívám je. Jiné programy to nedělají, jen ten Geoget a už to dělá hodně dlouho, vždy při aktualizaci, není to problém jenom těch posledních verzí. Jiný program to nikdy nedělal.

mpik napsal/a:
Já taky a aktualizuje se mi to automaticky a bez problémů.
Přístup byl odepřen při pokusu smazat exe soubor - nemáš ho při tom spuštěný? Mě se automaticky shodí před aktualizací.

Spuštěný asi není, jinak by ty soubory nešly smazat ručně v totalcommanderu. Problém je podle mě ten, že to ta aktualizace neumí smazat, jedná se o soubory s příponami EXE a DLL z adresáře Geogetu a je jich asi deset, mažu je při aktualizaci ručně vždy hned jak se objeví ta hláška, pak zvolím možnost "opakovat" a zastaví se to na dalším souboru, co nejde smazat a tak zase mažu ručně a "opakovat". Když se to zastaví na nemožnosti upravit systémový registr, tak dám volbu "přeskočit". Někdy pak po takové aktualizaci Geoget nefunguje správně, tak ho odinstaluji a nainstaluji rovnou nejnovější verzi, pak to funguje OK.
  • 0

#94 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 8:40

To jsou nějaká divně nastavená práva. Neumím si představit, jak bych tohle nastavil. Vše se smaže automaticky. Ale k zápisu do registru... používám portabe instalaci. Ani jsem se nezkoušel dívat, jestli do registru něco zapsala, jako portable by neměla. Podle těch obrázků, cos poslal, to nemáš nainstalované v Program files, tam to nějaké problémy dělalo.
  • 0

#95 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 8:45

Já také instaluji portable verzi, ale při aktualizaci se to už neptá, jestli chci portable verzi, ale vzhledem k tomu, že program pak používá adresář "data" ve složce Geogetu, tak to asi zvolí správnou verzi aktualizace. S uživatelskými právy nijak nešachuji, všechny programy jsou u mě nainstalovány pod jedním administrátorským účtem. I ta aktualizace portable verze tedy chce něco měnit v systémovém registru. Aktualizuji přes Geoget, tedy nechám ho sám stáhnout novou verzi a spustit instalaci, předpokládám tedy, že ten program při aktualizaci sám sebe ukončí. A asi ukončí, protože jinak bych měl problém smazat ty soubory ručně. Když aktualizuji pluginy v Geogetu, tak to je v pohodě a problémy to nedělá, dělá to jenom aktualizace samotného Geogetu. Při příští aktualizaci zkusím nejdříve vypnout firewall a antivir, jestli to nedělá on, používám Comodo Internet Security Premium.
  • 0

#96 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 8:46

sHpy00n napsal/a:
Nevim jak bych to napsal.. mam doma problem se spoustenim GG pod wine v Kubuntu 12.04. GG mam na Dropboxu a pristupuju k nemu z nekolika PC - Win/Linux na ruznych mistech. Zajimave je ze v Salixu a starsich verzich Kubuntu bezi normalne ale doma na 12.04 koncim nasledujici chybou:


problem linuxu je v tom, za Wine ma v kazde verzi jine chyby a kazda verze funguje uplne jinak.
  • 0

#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 8:50

mpik napsal/a:
A dotaz, asi blbý. Neposkytuje API nějakou funkci jako checksum listingu, nebo nějaký vypočítaný otisk? Umožnilo by to aktualizovat jen změněné. Ale asi se ptám blbě, kdyby to šlo, už by to určitě autory napadlo použít.


neposkytuje. ono API neposkytuje spousty uplne zakladnich operaci, takze je blahove si myslet, ze by to bylo nejake promyslene. ;)
  • 0

#98 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 9:12

HaLuMa napsal/a:

mpik napsal/a:
A dotaz, asi blbý. Neposkytuje API nějakou funkci jako checksum listingu, nebo nějaký vypočítaný otisk? Umožnilo by to aktualizovat jen změněné. Ale asi se ptám blbě, kdyby to šlo, už by to určitě autory napadlo použít.


neposkytuje. ono API neposkytuje spousty uplne zakladnich operaci, takze je blahove si myslet, ze by to bylo nejake promyslene. ;)

To jsem předpokládal. Já jenom, když už poskytují API, poskytují třeba funkci pro aktualizaci stavu, tak tahle funkce by jim ušetřila dost velký provoz serveru. Ale je to tak a nic s tím nenaděláme. Dělat to uživatelsky nemá smysl, to by stejně znamenalo stáhnout celé listingy.
  • 0

#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 9:25

shaman3 napsal/a:
Já také instaluji portable verzi, ale při aktualizaci se to už neptá, jestli chci


Myslim, ze uz jsem ti nejmene dvakrat psal, abys Geoget vubec nepouzival.
  • 0

#100 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 9:26

A já si myslím, že mi to zakázat nemůžeš, bylo by to proti Free licenci. ;)

http://geoget.ararat...ku.php/download

Program GeoGet může bezúplatně používat kdokoliv ...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama