Přejít na obsah


Fotka

GEOCOINFEST EUROPE 2013 - Prague


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#121 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 15:41

weri - já se do Prahy asi v nejbližší době nedostanu, ale pokud se mi podaří z listingu vydolovat souřadnice:D, tak bych tam mohla poslat drahou polovičku ještě tento týden, protože do Prahy jezdí denně. Když mi to aspoň nafotí, budu spokojená...;) Jinak taky nevidím důvod, proč by nemohla ve Stromovce ta keš dál existovat, právě naopak... držím palce, ať vydrží co nejdéle!
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#122 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 15:53

Alf Gang napsal/a:
weri - já se do Prahy asi v nejbližší době nedostanu, ale pokud se mi podaří z listingu vydolovat souřadnice:D, tak bych tam mohla poslat drahou polovičku ještě tento týden, protože do Prahy jezdí denně. Když mi to aspoň nafotí, budu spokojená...;)

Jinak taky nevidím důvod, proč by nemohla ve Stromovce ta keš dál existovat, právě naopak... držím palce, ať vydrží co nejdéle!


Kdyby se dolování souřadnic nedařilo, napiš, rád poradím, případně pošlu předchozí verzi šifrování, která je snadnější ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#123 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 15:56

Díky, zatím to vypadá, že nabídku využiju, ale ještě tomu dám aspoň do večera čas...:D Po tomhle víkendu mám stále nějak ospalé mozkové závity...
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#124 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:23

Tak mám odloveno - moje 2., kdy jsem souřadnice získala buď z logů nebo jako tady pomocí přiložených obrázků a znalosti terénu. Na regulérní řešení jsem nepřišla a na eventu jsem na to neměla nervy. Ale i tak potěšilo.
  • 0

#125 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:32

Gresaci napsal/a:
Tak mám odloveno - moje 2., kdy jsem souřadnice získala buď z logů nebo jako tady pomocí přiložených obrázků a znalosti terénu. Na regulérní řešení jsem nepřišla a na eventu jsem na to neměla nervy. Ale i tak potěšilo.


Když se vybíralo místo pro keš, tak díky kolizím byly jen 3 oblasti, kde bylo volno. Takže když si někdo udělá mapku s kružnicemi, mrkne na kopu fotek, tak má logbook velice brzo v ruce ;-)
každopádně gratuluju k odlovu. Rád si čtu logy, které nejsou jen univerzální "odloveno při megáči" :)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#126 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:40

weri napsal/a:

Gresaci napsal/a:
Tak mám odloveno - moje 2., kdy jsem souřadnice získala buď z logů nebo jako tady pomocí přiložených obrázků a znalosti terénu. Na regulérní řešení jsem nepřišla a na eventu jsem na to neměla nervy. Ale i tak potěšilo.


Když se vybíralo místo pro keš, tak díky kolizím byly jen 3 oblasti, kde bylo volno. Takže když si někdo udělá mapku s kružnicemi, mrkne na kopu fotek, tak má logbook velice brzo v ruce ;-)
každopádně gratuluju k odlovu. Rád si čtu logy, které nejsou jen univerzální "odloveno při megáči" :)


ony by u mně ani ty kružnice nešly, Steklače jsem ještě nedělala a ostatní ve Stromovce jsem odlovila kdysi jako první, takže stejně už nevím, kde co bylo a kde co je teď
tak díky za důvod k ranní procházce ;)
  • 0

#127 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:43

Gresaci napsal/a:
ony by u mně ani ty kružnice nešly, Steklače jsem ještě nedělala a ostatní ve Stromovce jsem odlovila kdysi jako první, takže stejně už nevím, kde co bylo a kde co je teď
tak díky za důvod k ranní procházce ;)


Stromovku taky nemám vyluštěnu, natož odlovenu. Ale mám řadu kamarádů, kteří jsou na tom lépe a když potřebuju vytipovat místo na keš v dané oblasti, tak rádi pomohou ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#128 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:07

weri napsal/a:

Gresaci napsal/a:
ony by u mně ani ty kružnice nešly, Steklače jsem ještě nedělala a ostatní ve Stromovce jsem odlovila kdysi jako první, takže stejně už nevím, kde co bylo a kde co je teď
tak díky za důvod k ranní procházce ;)


Stromovku taky nemám vyluštěnu, natož odlovenu. Ale mám řadu kamarádů, kteří jsou na tom lépe a když potřebuju vytipovat místo na keš v dané oblasti, tak rádi pomohou ;)


jsem ti chtěla poslat SZ, ale máš plnou schránku :o
můžeš mi, prosím, poslat SZ, jak se měly získat souřadnice z textu?
Díky ;)
  • 0

#129 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:11

Gresaci napsal/a:

weri napsal/a:

Gresaci napsal/a:
ony by u mně ani ty kružnice nešly, Steklače jsem ještě nedělala a ostatní ve Stromovce jsem odlovila kdysi jako první, takže stejně už nevím, kde co bylo a kde co je teď
tak díky za důvod k ranní procházce ;)


Stromovku taky nemám vyluštěnu, natož odlovenu. Ale mám řadu kamarádů, kteří jsou na tom lépe a když potřebuju vytipovat místo na keš v dané oblasti, tak rádi pomohou ;)


jsem ti chtěla poslat SZ, ale máš plnou schránku :o
můžeš mi, prosím, poslat SZ, jak se měly získat souřadnice z textu?
Díky ;)

Taky se připojuji k prosbě.
  • 0

#130 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:15

Člověk by ani neřekl, že za těch 5 let stihl naplnit schránku. Musel jsem promazat odeslané i přijaté zprávy, ale oběma jsem poslal způsob luštění.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#131 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:47

Dotaz pro organizatory : Jsou, ci budou nekd zverejneny vysledky fotograficke souteze ? Nemohl jsem se ME zucastnit, ale vitezne fotografie bych si docela rad prohledl. Dekuji za info.
  • 0

#132 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 14:54

A+T napsal/a:
Dotaz pro organizatory : Jsou, ci budou nekd zverejneny vysledky fotograficke souteze ? Nemohl jsem se ME zucastnit, ale vitezne fotografie bych si docela rad prohledl. Dekuji za info.


Na vyhlášení jsem nebyl, ale co jsem slyšel od počítačů hlasů, tak snad vyhrála fotka, kde se loguje na auto vyrýváním nicku do laku s počtem asi 45 hlasů.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#133 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 15:08

:-) Tak tu si mohu prohlednout v originale :-) Ta byla moje :-)
  • 0

#134 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 16:01

weri napsal/a:

A+T napsal/a:
Dotaz pro organizatory : Jsou, ci budou nekd zverejneny vysledky fotograficke souteze ? Nemohl jsem se ME zucastnit, ale vitezne fotografie bych si docela rad prohledl. Dekuji za info.


Na vyhlášení jsem nebyl, ale co jsem slyšel od počítačů hlasů, tak snad vyhrála fotka, kde se loguje na auto vyrýváním nicku do laku s počtem asi 45 hlasů.


Může mi prosím někdo z účastníků vyhlášení potvrdit Weriho domněnku o vítězné fotografii. To by mi fakt pozvedlo dnešní mizernou náladu.
  • 0

#135 hordik

hordik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 16:58

je moze nekde sehnat CWG ME a vystava 10 000 cwg?
  • 0
Lovu Zdar !! :D :P

#136 GCF EU - Czech team

GCF EU - Czech team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 17:02

hordik napsal/a:
je moze nekde sehnat CWG ME a vystava 10 000 cwg?


V první řadě se musím omluvit za odmlku ohledně dotazů. Po třech dnech jsme se dostali z kómatu a začínáme opět fungovat.

K otázce: Ano. Pokusíme se v co nejkratší době opět rozfungovat Mega-eventový E-shop, kde bude možné zakoupit téměř vše, (včetně CWG) co bylo k dispozici před Mega-eventem. Na tuto možnost upozorníme prostřednictvím announcementu.
  • 0

#137 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 18:33

Jsem moc rád, že se fotka líbila a zde máte nášup tohoto netradičního logbooku.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

#138 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 19:09

weri napsal/a:
... Rád si čtu logy, které nejsou jen univerzální "odloveno při megáči" :)

Je o ničem pokořit výzvu 12 typů a psát jeden hromadný log...to by mne ani nebavilo, tak jsem rád, že to nepíšu "zbytečně". :)
  • 0

#139 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 20:12

Hele to jsem jako opravdu neco vyhral???:-D
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#140 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 21:01

Budu v pátek ráno v 07:00 hodin na Zličíně. Můžeš se tam zastavit ?

Pokusim se:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama