Přejít na obsah


Fotka

1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#121 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 12:41

Raraku napsal/a:

kulhal napsal/a:
Tak jsem si vzpomněl a upravil název svých závodníků tak, aby obsahoval text "1GKZT". Mimochodem - nebyl jsem první. Pokud tedy chcete vidět své závodníky on-line na tomto seznamu, udělejte totéž.


Tak už je tam i ten můj, díky. :-)


Opraveno;)
  • 0

#122 Kometa

Kometa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 13:24

kulhal napsal/a:
Tak jsem si vzpomněl a upravil název svých závodníků tak, aby obsahoval text "1GKZT". Mimochodem - nebyl jsem první. Pokud tedy chcete vidět své závodníky on-line na tomto seznamu, udělejte totéž.

Doplněno, snad se přidá hodně závodníků. ;)
  • 0

#123 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 15 prosinec 2012 - 16:01

moje vyautované geokolo se taky přidalo. Dobrý nápad. Mimochodem nechci předčasně malovat čerta na zeď, ale zdá se, že kačerka, která mě odvezla do Němec se mě snaží zřejmě odvéz zpátky do ČR. Možná si s Váma ještě zahraju :) TB521W8
  • 0

#124 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 16:11

kulhal napsal/a:
Pokud tedy chcete vidět své závodníky on-line na tomto seznamu, udělejte totéž.


a nebo se prostě podívejte sem ... tomto seznamu B)
  • 0

#125 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 18:32

jakouback napsal/a:

kulhal napsal/a:
Pokud tedy chcete vidět své závodníky on-line na tomto seznamu, udělejte totéž.


a nebo se prostě podívejte sem ... tomto seznamu B)


Díky za upozornění, nechápu jak mi mohl tenhle seznam dodnes unikat...:o:D
  • 0

#126 Kometa

Kometa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 19:06

Paprikasi napsal/a:
moje vyautované geokolo se taky přidalo. Dobrý nápad. Mimochodem nechci předčasně malovat čerta na zeď, ale zdá se, že kačerka, která mě odvezla do Němec se mě snaží zřejmě odvéz zpátky do ČR. Možná si s Váma ještě zahraju :)


Že by se tam pro závodníka vrátila? Já pořád čekám na nějaké rozumné počasí na výlet na Šumavu (nejlépe inverzi), že se tu keš pokusím vyhrabat, ale pokud by tam pro něj zajel ten kdo ho tam dal, tak by byla větší šance na úspěch, neb ví kde ta krabice je. :)
  • 0

#127 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 19:07

kulhal napsal/a:
Tak jsem si vzpomněl a upravil název svých závodníků tak, aby obsahoval text "1GKZT". Mimochodem - nebyl jsem první. Pokud tedy chcete vidět své závodníky on-line na tomto seznamu, udělejte totéž.

1) Těm závodníkům, kteří nemají řetezec v názvu, rozesíláme žádost o provedení úpravy. Uvidíme, jak se zadaří. ;)

2) V současné době stahujeme aktuální km závodníků k vyhodnocení.

3) Šemík75 pracuje na skriptu, který by měl vyhodnocení najetých km závodníků též on-line zabezpečit.

MÁME SE NA CO TĚŠIT! :D
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#128 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 21:46

Zveřejňujeme průběžné výsledky závodníků k 15.prosinci 2012.B)

Na 1.místě se drží se 2229,3 km Gresaku 07-Závodní kulečníková koule, na 2.místě se 1565 km je CWG Závodník Komety a na 3.místě se 1205,8 km se drží Nokyho závodník. ;) SKVĚLÉ VÝKONY, všem BLAHOPŘEJEME!:)

Výsledky ostatních závodníků naleznete na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

Nově jsme vložili do vyhodnocení též odkaz http://www.geocachin...ch.aspx?k=1GKZT na on-line výsledky závodníků, kteří si do názvů u závodníků vložili řetězec písmen 1GKZT (1.Geokladenský závod trackables). Zde naleznete aktuální km závodníků bez bonusů. Nejsou zde odečteny i km "najeté" v zahraničí. Přesto se jedná o velice zajímavý přehled, jehož autorem je náš přítel kulhal. Děkujeme za tento skvělý nápad.;)

Těšíme se na další průběh závodu. NEZAPOMEŇTE prosím hlásit dosažené bonusové mety na této webové stránce: http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/:)

Přejeme všem stále přibývající km bez nehody.:P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#129 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 6:55

ONLINE najeté km závodních trackables i automatizované týdenní vyhodnocení ujetých km včetně bonusů je na světě.;)

Vše naleznete na webové stránce GEOKLADNA zde:B)http://geokladno.cz/startovni-listina/

Děkujeme kulhalovi a semikovi75 za skvělou IT podporu!;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#130 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 8:50

perfekt!B)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#131 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 9:06

Mluvit v mém případě o IT podpoře je nemístné zveličování zásluh :). Technická poznámka: Ten dohodnutý řetězec v názvu je "1GKZT", ne "GKZT". Otevírá nám to prostor pro "2GKZT" příští rok :).
  • 0

#132 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 9:36

parádní parádní :-)) velká pochvala šéfům závodu i pomocníkům na GC.com mi vadí že se to nedá řadit podle kilometrů, ale já vím, to už bych chtěl moc :-) pěkně tam jde vidět jak málo stačí aby se závodník pohnul na 4té místo :-) btw. doplněno "1GKZT" do názvu, sice se zpožděním ale přece
  • 0

#133 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 10:11

Na gc.com se dá řadit podle vzdálenosti - stačí kliknout na "Distance". Je to jen orientační, počitadlo km na gc.com samozřejmě neví nic o bonusových km, o km projetých před přihlášením do závodu atd.
  • 0

#134 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 10:16

kulhal napsal/a:
Technická poznámka: Ten dohodnutý řetězec v názvu je "1GKZT", ne "GKZT". Otevírá nám to prostor pro "2GKZT" příští rok :).


Chybičku jsem v našem komentáři opravil. ;) Díky za upozornění. Jsem rád, že Jirka přemýšlel i nad druhým ročníkem. Prostor pro něj máme tímto otevřený... :P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#135 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 10:22

Do druhého ručníku už musím přihlásit TB se štítkem v několika jazykových mutacích, pač jeden můj TB už nejspíše míří mimo ČR do Argentiny:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#136 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 10:24

kulhal napsal/a:
Na gc.com se dá řadit podle vzdálenosti - stačí kliknout na "Distance". Je to jen orientační, počitadlo km na gc.com samozřejmě neví nic o bonusových km, o km projetých před přihlášením do závodu atd.


aha díky moc za kvalitní návod :-))

já pořád jak blbec klikal na nápis "Uražená vzdálenost " a nic se neuspořádalo... řečeno slovy klasika, člověk se má pořád co učit :-) B)

ještě jednou díky za upozornění :-)

hmm druhý ročník, to už abych začal trenovat své svěřence na další rok :-)
  • 0

#137 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2012 - 18:34

Koukam ze muj skript si vzal v utery volno a zadnou aktualizaci neudelal, tak jsem mu to +x dal a priste se uz snad zadari bez intervence. ;)

http://tomasek.cz/gc/1GKZT/
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#138 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 10:37

semik75 napsal/a:
Koukam ze muj skript si vzal v utery volno a zadnou aktualizaci neudelal, tak jsem mu to +x dal a priste se uz snad zadari bez intervence. ;)

http://tomasek.cz/gc/1GKZT/


Díky Šemíku za provedenou aktualizaci. ;) Odkaz na aktuální stav pořadí závodníků naleznete na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#139 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 13:15

Šemíkův odkaz na průběžné pořadí závodních trackables k 31.12.2012 naleznete na webu GEOKLADNO zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

Již 5 závodníků překročilo hranici 1000 km a získalo tak bonus 50 bodů. Na prvním místě to skvěle válí 07 - Závodní kulečníková koule - 1GKZT. Nakoulela již 3 631 km. I ostatní se skvěle drží!

Máme i první zprávy o haváriích závodníků.:( Prosíme o sdělení, kteří závodníci jsou nezvěstní. Přemýšlíme, jak danou situaci vyřešit. Prosíme majitele závodníků o případné vyjádření.;) Děkujeme.
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#140 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 14:34

a mě se chce něco říct... a mě se chce něco říct... ale neřeknu to byl bych pak nařknut že jsem závistivec :-)) B) jediný co k tomu dodám že tento závod pro mne ztrácí čím dál tím víc smysl!!! a vážně zvažuji o dohlášení svých dvou účastníků ze závodu... tedy ne o odhlášení ale o další absolutní nezájem jak se závodníkům daří... ne že by mne tak deptalo že je můj závodník "až" pátý... ale spíš mě deptá jiná věc... ale to je fuk...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama