Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

FTF před publikací ceche


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
404 odpovědí na toto téma

#381 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2013 - 4:00

Pokud má někdo zájem o FTF několika dosud nepublikovaných keší umístěných v Hradci Králové, jejichž souřadnice zpřístupnil sám owner pomocí fotodokumentace: 

 

http://verpep.rajce.idnes.cz/

 

 

14ez.jpg
 
 
:ph34r:

Tento příspěvek byl upraven od petulinka1: 26 říjen 2013 - 20:37
Zverejneni finalovych souradnic mysterky!

  • -5

#382 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2013 - 5:50

Mě zase jednou padlo kuriozně BF FTF u mé vlastní keše, když tam jeden další tým chtěl také založit svoji vlastní keš. No co, nález jako nález, oni měli radost, mě to pobavilo. A ještě se mě přes profil zeptali, jestli jim to uznám.

 

NÁVRH: Co třeba odlišit v logu nález zkratkou BF FTF anebo PRE FTF a nechat tak volnou pozici pro regulérní FTF?


  • 0

#383 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2013 - 7:13

 

Pokud má někdo zájem o FTF několika dosud nepublikovaných keší umístěných v Hradci Králové, jejichž souřadnice zpřístupnil sám owner pomocí fotodokumentace: 

 


:ph34r:

 

 

Je videt, ze nemas notifikace na HK, jinak bys uz vedel ze to davno piplo :)

GC4QEY8

GC4QEYT

GC4QEZY


  • 0

#384 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2013 - 8:36

 

Pokud má někdo zájem o FTF několika dosud nepublikovaných keší umístěných v Hradci Králové, jejichž souřadnice zpřístupnil sám owner pomocí fotodokumentace: 

 

http://verpep.rajce.idnes.cz/

 

 

Toto je pěkná kuriozitka a jeden z nejzajímavějších nástrojů metody BF   :)


Tento příspěvek byl upraven od Trhac: 26 říjen 2013 - 8:37

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#385 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 6:32

To byla náhoda. Dostal jsem tu za to varování s třemi trestnými body, protože jedna z těch keší byla mysterka, to jsem ovšem v době psaní příspěvku nevěděl.  ;)


  • 0

#386 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 7:03

To byla náhoda. Dostal jsem tu za to varování s třemi trestnými body, protože jedna z těch keší byla mysterka, to jsem ovšem v době psaní příspěvku nevěděl.  ;)

Někdo sbírá body za nálezy, někdo body favoritní, někdo holt body trestné. Za chvíli z tebe bude honibod, Šamánku :D!


  • 0

#387 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 8:54

To byla náhoda. Dostal jsem tu za to varování s třemi trestnými body, protože jedna z těch keší byla mysterka, to jsem ovšem v době psaní příspěvku nevěděl.  ;)

Ale mel jsi moznost se podivat. A nerikej, ze ne. Kdyz vidim souradnice kese, tak se nejdriv taky podivam do keskomapy, jestli nahodou jsem neco neprosvihnula nebo nedej boze bych zverejnila (v tomhle pripade upozornila na zverejneni) souradnice neceho, co uz nejenze piplo, ale jeste ke vsemu je mysterka. To je vec sebekontroly. Nemusis bejt za kazdou cenu zajimavej. Navic Paw&Lucima sem dal odkazy na ty kese, ke kterejm jsi tu zverejnil finalovky. To sis moh taky zkontrolovat. Ale neudelal. Moznosti jsi mel habadej a nevyuzil jsi ani jediny. 

 

No, ted uz se muzem venovat zase zpatky tematu :)


  • 2

#388 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 10:13

No tak já jsem to zkoušel ověřit už před postnutím příspěvku, jestli jsou keše dosud nepublikované, vyhledával jsem podle názvu keše uvedené na krabicích "Železniční", bohužel owner je pojmenoval ve skutečnosti jinak, než je uvedeno na krabicích, takže mi to našlo jen a jen jiné keše, z toho důvodu jsem logicky předpokládal, že jsou opravdu nepublikované. 

http://www.geocachin...iční&submit4=Go

 

V době, kdy jsem postoval příspěvek, jsem nevěděl, že je jedna z keší mysterka, na krabici na té fotce to poznat nebylo a souřadnice tam zveřejnil sám owner.


Tento příspěvek byl upraven od shaman3: 28 říjen 2013 - 10:16

  • 0

#389 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 10:30

Úplně celou diskuzi jsem nečetl, ale znám ještě nejméně jednu cestu, kterak se k předepublikační krabičce "legálně" dostat. Chce to ovšem notnou dávku štěstí, intuice a drzosti  :) ! Nechtěně se mi to poprvé povedlo zde: http://coord.info/GL1ZZ6VY  ;) . Dokonce jsem za to od ownerky dostal pochvalu, viz foto  :D . Návod tady ale nedám, to nééé  :rolleyes:


  • 0
Vložený obrázek

#390 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 12:08

Jo, predpublikacni nalezy, ty jsou vzdycky zajimavy :D Obcas se da najit keska i tak, ze jdu zalozit svoji vlastni a koukam . ona uz tam jedna krabka je :D

 

shaman: mel jsi souradnice, stacilo je zadat do mapy. Jeste nejaky napovedy potrebujes? :D


  • 0

#391 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 17:01

To byla náhoda. Dostal jsem tu za to varování s třemi trestnými body, protože jedna z těch keší byla mysterka, to jsem ovšem v době psaní příspěvku nevěděl.  ;)

Tak ono je to na par facek i kdyby slo jen o tradicky a skutecne to bylo pred publikaci, jak sis myslel. Kdyz tohle zjistis, mas si tam nejvejs tak zajit sam, ale mas drzet hubu. Jenze tobe holt jde o to za kazdou cenu ostanim rozkopat babovicky. A kdyz uz to nemuzes udelat sam, pokusit se aby to udelal nekdo jinej.


  • 1

#392 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 17:25

Jde spíš o to, že nejsem sobec a rád udělám radost ostatním kačerům, kteří si tam třeba dojdou.  :P

 

 

 

Jo, predpublikacni nalezy, ty jsou vzdycky zajimavy  :D Obcas se da najit keska i tak, ze jdu zalozit svoji vlastni a koukam . ona uz tam jedna krabka je  :D

 

shaman: mel jsi souradnice, stacilo je zadat do mapy. Jeste nejaky napovedy potrebujes?  :D

 

Však na každého jednou dojde, každý to máme napsané ve své knize osudu.  :rolleyes:


Tento příspěvek byl upraven od shaman3: 28 říjen 2013 - 17:27

  • -6

#393 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 17:30

Jde spíš o to, že nejsem sobec a rád udělám radost ostatním kačerům, kteří si tam třeba dojdou.  :P

Tímhle spíš ostatním kačerům radost kazíš.


  • 4

#394 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 17:32

To je jen tvůj subjektivní dojem. Ten komu se to nelíbí, přece nemusí tu možnost využít.  ;)


  • -6

#395 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 17:50

Shamane, tohle je veci ETIKY. Pokud ani tohle nejsi schopnej pochopit, tak je mi te uprimne lito. A uz se o tom prestan hadat. V prvni rade to byla blbost ownerova, v druhy rade tvoje, zes to poslal dal. A navic takhle verejne.


  • 0

#396 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 17:53

Však já se nehádám, etika je subjektivní pojem, každý to má nastaveno jinak. Buď to budeme tolerovat a nebo také ne. 


  • -7

#397 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 19:30

Jen takova poznamka, Samane, pises, ze rad udelas ostatnim radost. Tos tedy ownerovi tech kesi radost nepochybne udelal.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#398 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 19:35

Však já se nehádám, etika je subjektivní pojem, každý to má nastaveno jinak. Buď to budeme tolerovat a nebo také ne. 

A my to netolerujeme. 

 

Btw, kdyz podle me bude eticky spravne, ze nekoho budu okradat, tak to taky neni spatne? Vzdyt to mam nastaveno jinak, ne?

 

A ted uz dost na tema "proc ma samanek tri trestny bodiky a varovani k tomu?". Jestli se tady objevi nejaky souradnice naprimo, tak bude postih minimalne stejnej. Alespon z my strany. Zamyslete s enad tim, jak by se VAM libilo, ze nekdo tady publikuje souradnice vasich mysterek, multin apod.


  • 5

#399 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 19:47

Kdyby našel někdo mou kes před publikaci byl bych mrzutej. Mám své vlastní přesvědčeni , ze to není fér. Vnímám to tak, ze pokud není kes publikována tak není součásti hry ale pouze moje . Svým logem potom nálezce poškozuje cizi věc a kazi ostatním kacerum hru.
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#400 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 20:11

Zase mu na to skáčete? :P


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama