Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

logování earthkeše


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#81 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:39

k-lord napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
Aha, takže když tady někdo napíše, že na odpovědi u EC kašle a druhý se ozve, že takhle ne, je to špatně?


Kolik stranek tady v tom vlakne ti bude stacit pro ozyvani se na shamanovi troli prispevky? 5, 10, 100? Jestli jsi inteligentni tak pochopis, co jsem tim svym prispevkem mel na mysli. V opacnem pripade, je mi lito.


Neboj, mockrát jsem sem nenapsal a problém je, zdá se vyřešen, protože se pár lidí, co se jim to nelíbí, ozvalo. ;)
  • 0

#82 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:44

Takže se neozvali všichni? Někteří ani nezareagovali? Alespoň někde mi to projde. B)
  • 0

#83 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:50

Kašlete na to, nemá cenu řešit nějaký děcko.
  • 0

#84 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 17 leden 2013 - 21:52

shaman3 napsal/a:

Alke04 napsal/a:
... já si na základě toho vyžádal odpovědi... a počkám si na ně :-).

Jo, díky za toleranci, hned jak budu vědět správné odpovědi, tak je pošlu.

Alke04 napsal/a:
Tak dejme mu alespoň 2-3 dny - to je slušnost.

3 dny je ale moc málo. To nezvládnu, v tomhle počasí se tam jistě ani nedá jet na kole. :@


@Alke Z poslední věty je jasné, že pro odpovědi musí dojet, aby je mohl poslat. Takže není žádný problém ten log smazat, protže až tam dojede a zjistí, co má, tak si ji může zalogovat znova.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#85 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:55

To je pravda Alke, než aby tu na tebe byli někteří zuřivější jedinci naštvaní, že jsi proti mě rázně nezakročil, tak to mi ten log raději smaž, já se zlobit nebudu, příště se tam pokusím zalogovat podle pravidel. Pro odpovědi tam prostě musím znovu dojet a vzhledem k tomu, že lovím jen na kole, tak to vidím tak na srpen. ;)
  • 0

#86 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:56

Chudák zakladatel vlákna. Jakou pravdu si má vybrat. Já mám poučení asi takové, že jestli se letos objeví něco co loni: International EarthCache Day - October 14, 2012Join the International EarthCache Day celebration on October 14. Each EarthCache teaches visitors about the playground all geocachers enjoy - the earth. An EarthCache takes adventurers to a unique site showcasing geological features. Simply discover and log an EarthCache, or attend an EarthCaching event, this Sunday to take part in the worldwide movement. : a Groundspeak dodrží slib o suvenýrku, tak si (dle některých "rad" zde) 14.10.2013 zaloguji EarthCache po celé GCmapě. Pokud mě to Owneři nesmažou tak budu mět suvenýry (ale prej už je nedávaj) všech států a krásně vybarvenou mapku ve statisikách. No to tedy FUJ!!! Velebnosti.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama