Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

logování earthkeše


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#61 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:31

Já jsem se naopak velice pobavil u psaní toho mailu, předpokládám, že ne každý se tu přizná, ale asi nebudeme s tomym sami. :D Říkej si tomu, jak chceš, ale bonzovat a upozorňovat na příspěvky na fóru je něco jiného. Teď je jen na autorech keší, aby se sami rozhodli, co je lepší, zda požadovat odpovědi nebo smazat log. Vzhledem k tomu, že se neúčastnili této debaty, bylo třeba, aby se také dozvěděli o tom, jak se přistupuje k jejich majetku. :D Náhodou, mě tohle nijak nesnížilo, naopak mě to velmi zvýšilo, už jsem skoro až na měsíci. :D A lidem překvapivě není jedno, když se někdo veřejně přiznává k podvodům, lžím a podvrhům.
  • 0

#62 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:35

tomy.22 napsal/a:
Horáku, protože tak hezky provokuješ, nedalo mi to a také jsem jednomu z majitelů EC, kterou jsi neoprávněně zalogoval napsal. S klidem se k tomu přiznám, protože mám rád férové lidi a ty mezi ně určitě nepatříš.

Já ale nejsem horák. Můj nick je shaman3. Doufám, že jsi nenabonzoval někoho jiného. :o
  • 0

#63 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:38

tomy.22 napsal/a:
Horáku, protože tak hezky provokuješ, nedalo mi to a také jsem jednomu z majitelů EC, kterou jsi neoprávněně zalogoval napsal. S klidem se k tomu přiznám, protože mám rád férové lidi a ty mezi ně určitě nepatříš.


Zase bych ho úplně nekamenoval... já myslím, že bude poučen... Doufám.
  • 0

#64 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:39

shaman3 napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
Horáku, protože tak hezky provokuješ, nedalo mi to a také jsem jednomu z majitelů EC, kterou jsi neoprávněně zalogoval napsal. S klidem se k tomu přiznám, protože mám rád férové lidi a ty mezi ně určitě nepatříš.

Já ale nejsem horák. Můj nick je shaman3. Doufám, že jsi nenabonzoval někoho jiného. :o


Ne, ne neboj. O nicku Shaman3 jsem se ownerovi zmínil. A Horák.... však si toho nevšímej. Tenhle Horák jen rád jezdí na kole, bydlí stejně jako ty a "rád" hraje GC. To je jenom asi náhoda. Nech to bejt.
  • 0

#65 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:41

Alke04 napsal/a:
Zase bych ho úplně nekamenoval... já myslím, že bude poučen... Doufám.

Já myslím, že jsem nepoučitelný optimista. :)
  • 0

#66 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:41

Alke04 napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
Horáku, protože tak hezky provokuješ, nedalo mi to a také jsem jednomu z majitelů EC, kterou jsi neoprávněně zalogoval napsal. S klidem se k tomu přiznám, protože mám rád férové lidi a ty mezi ně určitě nepatříš.


Zase bych ho úplně nekamenoval... já myslím, že bude poučen... Doufám.



Ale jo. Chápu tě Alke04 a máš i pravdu. Ale jsou dva nicky co mi nejdou přes pysky. Jedním je shaman3 a druhým Jonea co opět loguje to co nenajde. Ale to je můj problém.
  • 0

#67 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:50

tomy.22 napsal/a:

shaman3 napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
Horáku, protože tak hezky provokuješ, nedalo mi to a také jsem jednomu z majitelů EC, kterou jsi neoprávněně zalogoval napsal. S klidem se k tomu přiznám, protože mám rád férové lidi a ty mezi ně určitě nepatříš.

Já ale nejsem horák. Můj nick je shaman3. Doufám, že jsi nenabonzoval někoho jiného. :o


Ne, ne neboj. O nicku Shaman3 jsem se ownerovi zmínil. A Horák.... však si toho nevšímej. Tenhle Horák jen rád jezdí na kole, bydlí stejně jako ty a "rád" hraje GC. To je jenom asi náhoda. Nech to bejt.

hele je to ten správný?
Shaman3 hraje GC totiž nerad, nebaví ho to, keše se mu nelíbí, takže neděkuje.
To bude asi někdo jiný.
  • 0

#68 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 20:54

tomy.22 napsal/a:

Alke04 napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
Horáku, protože tak hezky provokuješ, nedalo mi to a také jsem jednomu z majitelů EC, kterou jsi neoprávněně zalogoval napsal. S klidem se k tomu přiznám, protože mám rád férové lidi a ty mezi ně určitě nepatříš.


Zase bych ho úplně nekamenoval... já myslím, že bude poučen... Doufám.



Ale jo. Chápu tě Alke04 a máš i pravdu. Ale jsou dva nicky co mi nejdou přes pysky. Jedním je shaman3 a druhým Jonea co opět loguje to co nenajde. Ale to je můj problém.


To je právě to. Dívaní se kolem, co dělají ostatní, nám tu hru kazí... nevšímej si toho... bude ti líp a vše okolo. Hrajeme to pro sebe a né pro druhé.
  • 0

#69 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:00

dr.vota napsal/a:

tomy.22 napsal/a:

shaman3 napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
Horáku, protože tak hezky provokuješ, nedalo mi to a také jsem jednomu z majitelů EC, kterou jsi neoprávněně zalogoval napsal. S klidem se k tomu přiznám, protože mám rád férové lidi a ty mezi ně určitě nepatříš.

Já ale nejsem horák. Můj nick je shaman3. Doufám, že jsi nenabonzoval někoho jiného. :o


Ne, ne neboj. O nicku Shaman3 jsem se ownerovi zmínil. A Horák.... však si toho nevšímej. Tenhle Horák jen rád jezdí na kole, bydlí stejně jako ty a "rád" hraje GC. To je jenom asi náhoda. Nech to bejt.

hele je to ten správný?
Shaman3 hraje GC totiž nerad, nebaví ho to, keše se mu nelíbí, takže neděkuje.
To bude asi někdo jiný.


Ty uvozovky, ode mně u slova "rád"............
  • 0

#70 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:02

Jasně, máš pravdu Alke, dívej se na to, co hraješ ty, abys z toho měl dobrý pocit a čisté svědomí, ale tady to je něco jiného, jak Shaman3, tak Jonea. Oba šíří okolo sebe velice negativní přístup ke geocachingu, který může a nejspíš i ovlivňuje nejen začínající hráče. Tady to vlákno začínalo jako otázka na logování keší zpětně, přičemž ten člověk chtěl i zaslat odpovědi, ale tohle individuum ho tu navádí k NEzasílání odpovědí, protože to je podle něj zbytečné. To je ten důvod, proč bojujeme za pravdu. Kdyby si podváděl pro sebe a nerozváděl to dál, tak ať si to dělá, je to jeho věc, ale nesmí si dovolovat vykřikovat tyhle nesmysly na veřejnosti. Když už vykřikuje, ať si za to schytá svou odměnu.
  • 0

#71 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:09

Novom napsal/a:
Jasně, máš pravdu Alke, dívej se na to, co hraješ ty, abys z toho měl dobrý pocit a čisté svědomí, ale tady to je něco jiného, jak Shaman3, tak Jonea. Oba šíří okolo sebe velice negativní přístup ke geocachingu, který může a nejspíš i ovlivňuje nejen začínající hráče. Tady to vlákno začínalo jako otázka na logování keší zpětně, přičemž ten člověk chtěl i zaslat odpovědi, ale tohle individuum ho tu navádí k NEzasílání odpovědí, protože to je podle něj zbytečné. To je ten důvod, proč bojujeme za pravdu. Kdyby si podváděl pro sebe a nerozváděl to dál, tak ať si to dělá, je to jeho věc, ale nesmí si dovolovat vykřikovat tyhle nesmysly na veřejnosti. Když už vykřikuje, ať si za to schytá svou odměnu.


Ale prdlajs bojujes za pravdu. Krmis tu trola, stejne jako ted Alke a tomy22 a dostavate se na jeho uroven. Alke mel ten jeho log na sve earthce rovnou smazat bez zadne debaty a hotovo (pul roku na zaslani odpovedi je dost dlouha doba). Novacek by z toho hned poznal, ze takto se to nehraje a shaman by mohl planovat akorat tak novy vylet na tu earthku. Takhle jste toto vlakno akorat zaplevelili a chytry z toho zadny novacek nebude.
  • 0

#72 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:12

Novom napsal/a:
Jasně, máš pravdu Alke, dívej se na to, co hraješ ty, abys z toho měl dobrý pocit a čisté svědomí, ale tady to je něco jiného, jak Shaman3, tak Jonea. Oba šíří okolo sebe velice negativní přístup ke geocachingu, který může a nejspíš i ovlivňuje nejen začínající hráče. Tady to vlákno začínalo jako otázka na logování keší zpětně, přičemž ten člověk chtěl i zaslat odpovědi, ale tohle individuum ho tu navádí k NEzasílání odpovědí, protože to je podle něj zbytečné. To je ten důvod, proč bojujeme za pravdu. Kdyby si podváděl pro sebe a nerozváděl to dál, tak ať si to dělá, je to jeho věc, ale nesmí si dovolovat vykřikovat tyhle nesmysly na veřejnosti. Když už vykřikuje, ať si za to schytá svou odměnu.


Ano - máš pravdu, tak to hraju já a to mi stačí... Proto ostatním radím, aby si tím kolem nenechali zkazit náladu a už vůbec né přístup ke hře. Nestojí to za to. On to tu napsal a já si na základě toho vyžádal odpovědi... a počkám si na ně :-).
  • 0

#73 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:12

Každý tomu říká jinak, ale k tomu trolovi bych přidal jedno t navíc. ;) Tak zhruba doprostřed.
  • 0

#74 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:20

k-lord napsal/a:

Novom napsal/a:
Jasně, máš pravdu Alke, dívej se na to, co hraješ ty, abys z toho měl dobrý pocit a čisté svědomí, ale tady to je něco jiného, jak Shaman3, tak Jonea. Oba šíří okolo sebe velice negativní přístup ke geocachingu, který může a nejspíš i ovlivňuje nejen začínající hráče. Tady to vlákno začínalo jako otázka na logování keší zpětně, přičemž ten člověk chtěl i zaslat odpovědi, ale tohle individuum ho tu navádí k NEzasílání odpovědí, protože to je podle něj zbytečné. To je ten důvod, proč bojujeme za pravdu. Kdyby si podváděl pro sebe a nerozváděl to dál, tak ať si to dělá, je to jeho věc, ale nesmí si dovolovat vykřikovat tyhle nesmysly na veřejnosti. Když už vykřikuje, ať si za to schytá svou odměnu.


Ale prdlajs bojujes za pravdu. Krmis tu trola, stejne jako ted Alke a tomy22 a dostavate se na jeho uroven. Alke mel ten jeho log na sve earthce rovnou smazat bez zadne debaty a hotovo (pul roku na zaslani odpovedi je dost dlouha doba). Novacek by z toho hned poznal, ze takto se to nehraje a shaman by mohl planovat akorat tak novy vylet na tu earthku. Takhle jste toto vlakno akorat zaplevelili a chytry z toho zadny novacek nebude.


Tak dejme mu alespoň 2-3 dny - to je slušnost.
  • 0

#75 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:22

k-lord napsal/a:
Ale prdlajs bojujes za pravdu. Krmis tu trola, stejne jako ted Alke a tomy22 a dostavate se na jeho uroven. Alke mel ten jeho log na sve earthce rovnou smazat bez zadne debaty a hotovo (pul roku na zaslani odpovedi je dost dlouha doba). Novacek by z toho hned poznal, ze takto se to nehraje a shaman by mohl planovat akorat tak novy vylet na tu earthku. Takhle jste toto vlakno akorat zaplevelili a chytry z toho zadny novacek nebude.


Aha, takže když tady někdo napíše, že na odpovědi u EC kašle a druhý se ozve, že takhle ne, je to špatně?

Čím dál tím víc koukám.... v plno lidech a teď to nemyslím adresně na nikoho, zůstalo něco z minulosti. Tím něčím je drž hubu a krok. Nechť si každý sáhne do svého svědomí a zamyslí se nad tím, že mlčením nikdo nic nevyřeší a když je problém je potřeba se ozvat. Ne si nechat problém přerůst přes hlavu a potom dělat, že se nic neděje a mně se to netýká. A to platí obecně, nejen v GC.
  • 0

#76 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:24

Alke04 napsal/a:
... já si na základě toho vyžádal odpovědi... a počkám si na ně :-).

Jo, díky za toleranci, hned jak budu vědět správné odpovědi, tak je pošlu.

Alke04 napsal/a:
Tak dejme mu alespoň 2-3 dny - to je slušnost.

3 dny je ale moc málo. To nezvládnu, v tomhle počasí se tam jistě ani nedá jet na kole. :@
  • 0

#77 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:28

shaman3 napsal/a:

Alke04 napsal/a:
... já si na základě toho vyžádal odpovědi... a počkám si na ně :-).

Jo, díky za toleranci, hned jak budu vědět správné odpovědi, tak je pošlu.

Alke04 napsal/a:
Tak dejme mu alespoň 2-3 dny - to je slušnost.

3 dny je ale moc málo. To nezvládnu, v tomhle počasí se tam jistě ani nedá jet na kole. :@


V pohodě, nemáš zač, ale být tebou, sám od sebe zjistím odpovědi i na další earthky, co sis zalogoval.
  • 0

#78 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:29

tomy.22 napsal/a:
Aha, takže když tady někdo napíše, že na odpovědi u EC kašle a druhý se ozve, že takhle ne, je to špatně?


Kolik stranek tady v tom vlakne ti bude stacit pro ozyvani se na shamanovi troli prispevky? 5, 10, 100? Jestli jsi inteligentni tak pochopis, co jsem tim svym prispevkem mel na mysli. V opacnem pripade, je mi lito.

Alke04 napsal/a: Tak dejme mu alespoň 2-3 dny - to je slušnost.

Slusnost je se ozvat kacerovi, kdyz na to prijdu sam. Ne kdyz se tim dotycny chlubi a tudiz je jasne, ze na to nezapomnel. ;) Ale do toho mi nic neni, to byla spis reakce na diskuzi.
  • 0

#79 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:33

Dokud to je ownerům jedno, tak si s tím lámat hlavu nebudu. Třeba jim to ani nevadí a stačí jim, že jsem na souřadnicích byl, něco tam nafotil a fotku přidal do internetového logu. Kdo z ownerů se ozve, tak tomu budu muset chtě nechtě splnit pravidla.
  • 0

#80 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 21:35

shaman3 napsal/a:
Dokud to je ownerům jedno, tak si s tím lámat hlavu nebudu. Třeba jim to ani nevadí a stačí jim, že jsem na souřadnicích byl, něco tam nafotil a fotku přidal do internetového logu. Kdo z ownerů se ozve, tak tomu budu muset chtě nechtě splnit pravidla.


Nepoučil se. Vzdávám to.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama