Přejít na obsah


Fotka

statistiky na project-gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 21:15

Zase jednou jsem zavítal na tuto už dříve nesmírně zajímavou stránku. A koukák jak puk.... Dodělali poměrně velmi slušné statistiky pro každého kačera bez rozdílu BM/PM, Mohu se podívat jak na svoje, tak i na jiné. Mají v tom jak běžné (a některé neběžné) tabulky, FTF přehled, BadgeGen, Milestones, Hides a další. Přitom se jim nemusí nahrávat žádná data, vše si cucají přímo ze Zeměmluvu !

Příklad: http://project-gc.co...itbutton=Filter

Už tohle je bomba a směle to nahradí různé specializované servery které je nutno krmit PQ nalezených keší. A to slibují další HAFO vychytávek !


Pro vlastní zobrazení a interaktivní nabídku to chce se přihlásit k live API...
  • 0

#2 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 21:18

Super stránky :-) už delší dobu využívám :-)
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 21:32

Pěkné. Jen jedinou chybu jsem našel, jako poslední nalezenou mi to ukazuje předposlední. A našel jsem díky tomu omylem jednu zalogovanou dvakrát, která se ale překlopila do PM, takže bych to jinak nenašel. A že je to bez tahání přímo z GS? On totiž celý ten projekt je z GS. Takže jen doufám, že to budou opravdu statistiky a ne další bezpečnostní díry.
  • 0

#4 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 21:41

Projekt rozhodně není práce GS!!! Dělá to kačer ze Švédska. Statistiky se nestahují okamžitě ze serveru gc.com, ale v daných intervalech. Intervaly se liší podle toho kolik kdo má odlovených. Ten kdo má 100 nálezů, tak se mu aktualizují statistiky např 1x za 14 dní a ten kdo má 5000 nálezů tak co 2 hodiny...
  • 0

www.bogeo.cz

 

     


#5 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 22:17

Pěkná statistika bez práce. Jen škoda že to není v češtině.
  • 0

#6 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 22:24

P€T@ napsal/a:
Pěkná statistika bez práce. Jen škoda že to není v češtině.


Staci si anglictinu zmenit na cestinu v sekci nastaveni (staci kliknout vpravo nahore "logged is as .... " a vybrat settings.
  • 0

#7 Eiffel-BK

Eiffel-BK

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 0:30

Statistika z toho vylezla pěkná. Hned jsem si ji pověsil. Pravda, trošku to má problémy s diakritikou, odznáčky z toho lezou "po americkém počítání", pásky nejsou vůbec a možná by se našlo dalších pár drobností, ale to se najde u každé věci, která se teprve rozjíždí.
  • 0

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 6:20

Vypadá to docela hezky na pohled, ale obsah nic moc. Myslím, že z§stanu u svojí GeoGetí statistiky. Myslím, že kdyby si člověk trochu pohrál s šablonou, tak i vzhledově může dosáhnout téhož výsledku s mnohem větší možností ovlivnění obsahu. Např v D/T tabulce mě to připravilo o dvě kombinace, neb to zřejmě reflektuje současný stav a nikoliv D/T kombinaci keší v době odlovu. takže když se keš později přemístí do jiného terénu, dřívěší nálezci mají smůlu. Taky nevím, z čeho to odečítá FTF, pravděpodobně podle pořadí logu nebo něco takového, takže zase kde se STF zaloguje před FTF a u všech FTF na betatestovaných keších to nefunguje.
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 9:33

Jacka_dominikanka napsal/a:
Vypadá to docela hezky na pohled, ale obsah nic moc. Myslím, že Taky nevím, z čeho to odečítá FTF, pravděpodobně podle pořadí logu nebo něco takového, takže zase kde se STF zaloguje před FTF a u všech FTF na betatestovaných keších to nefunguje.


To FTF je jednoduché - bere z logu.

It's required that your FTF log entries are tagged with one of these: {*FTF*} {FTF} (FTF). Please note that these are the common ones in northern Europe, but still not everyone uses them. Also some have taken FTFs before it has gotten to be "standard" and haven't been able to change all their old FTF logs since some caches are locked.

Kromě toho berou ještě FTF ve smajlíkách. Ona to není zase tak velká práce těch pár (desítek) logů projít a opravit aby dodržely konvence. Těchto konvencí jsem si v zahraničních materiálech všimnul už dávno.

Námitka ohledně aktuálnosti d/t - GeoGet nemá zamykání údajů, takže ti ji udělá úplně stejně z aktuálních dat. V obsahu je několik zajímavách tabulek, samozřejmě by to šlo určitě doprogramovat, ale to by se někdo znalý SQL do toho musel pustit.
Samozřejmě nemají tabulky podle hodin odlovu :-(

Já také nebudu odcházet od GeoGetu, už třebas že se rád dívám na mapky. Ale pro BFU se mi to zdá naprosto ideální, není s tím žádná práce, nic se nikam nenahrává, zatím (asi) nic nenastavuje a okamžitě to funguje. Navíc se mohu podívat na některé zajímavosti i u lidí kteří na to kašlou a nemají na svém profilu nic.
  • 0

#10 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 9:49

Arne1 napsal/a:
Námitka ohledně aktuálnosti d/t - GeoGet nemá zamykání údajů, takže ti ji udělá úplně stejně z aktuálních dat.

Geoget (GgStat) ti statisitku udela z takovyvh dat jaka mu predhodis. Ja napriklad odlovene kese nestahuju a tak je mam uchovane s takovou kombinaci D/T s jakou jsem je nasel. Kdyz se podivam prave na tabulku D/T ve svem profilu, tak mam odloveno 70 kombinaci. Kdyz se podivam na tu samou tabulku ta Projektu GC, tak tech kombinaci mam 72 :)
Ale jinak s tebou souhlasim, pro zacatecnika je to dobry, dost mozna i lepsi nez statistiky na GC.com :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#11 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 10:14

Prosím poraďte, jak mám do řádku s adresou nacpat jméno kačera, když má nick s mezerama? Děkuju.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#12 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 10:18

Ještě jsem se v tom chvíli hrabal a nějak mi to neukazuje mapy, porovnání s jiným kačerem. Všechno to bere jako Nenalezeno oba. Další jsem ještě nezkoušel.
  • 0

#13 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 10:44

Arogant napsal/a:
Prosím poraďte, jak mám do řádku s adresou nacpat jméno kačera, když má nick s mezerama? Děkuju.


Mezeru můžeš nahradit znakem + nebo %20.
Ostatní paznaky se nahrazují %xx, viz třeba http://www.w3schools...f_urlencode.asp

Může pomoci také tento nástroj: http://meyerweb.com/...tools/dencoder/
  • 0

#14 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 10:51

Arogant napsal/a:
Prosím poraďte, jak mám do řádku s adresou nacpat jméno kačera, když má nick s mezerama? Děkuju.

V řádku s adresou se místo mezery píše plus.
  • 0

#15 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 11:03

mpik napsal/a:
Ještě jsem se v tom chvíli hrabal a nějak mi to neukazuje mapy, porovnání s jiným kačerem. Všechno to bere jako Nenalezeno oba. Další jsem ještě nezkoušel.

Mně to funguje v pořádku. Nezatrhl jsi, že se mají zobrazit jenom "Nenalezeno oba"?
  • 0

#16 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 11:05

Děkuju! Problém nebyl mezera, ale znak "&" což mi nedošlo. Takže hotovo a děkuju za pomoc.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#17 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 11:40

Arogant napsal/a:
Děkuju! Problém nebyl mezera, ale znak "&" což mi nedošlo. Takže hotovo a děkuju za pomoc.


:D
  • 0

#18 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 20:58

Arogant napsal/a:
Děkuju! Problém nebyl mezera, ale znak "&" což mi nedošlo. Takže hotovo a děkuju za pomoc.

Když povolíš přihlášení k účtu na gc.com tak to potom můžeš zadávat interaktivně do formuláře a máš spoustu dalších možností
  • 0

#19 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 10:37

stonefish.cz napsal/a:
Ten kdo má 100 nálezů, tak se mu aktualizují statistiky např 1x za 14 dní a ten kdo má 5000 nálezů tak co 2 hodiny...

Ta čísla sis ale vycucal z prstu předpokládám. Po 9 hodinách se nový log neprojevil.
  • 0

#20 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 12:07

Arne1 napsal/a:
Ta čísla sis ale vycucal z prstu předpokládám. Po 9 hodinách se nový log neprojevil.

Já si taky nejsem jistá, jak by to mělo fungovat - ta změna syntaxe u FTF logu se neprojevila ani po 24 kodinách, zatímco přidání nového nálezu se projevilo po chvíli.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama