Přejít na obsah


Fotka

statistiky na project-gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#21 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 12:20

Ano, čísla jsem střelil od boku... Uvedl jsem to pouze jako příklad. Ale funguje to tak, kdo má více odloveno, tím by měl mít častější aktualizace.
  • 0

www.bogeo.cz

 

     


#22 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 13:43

Ty statistiky vypadají dobře, hlavně se mi líbí ta pořadí FP a podobných hodnocení. Mít vlastní keše v TOP10 kraje a okresu ve všech hodnoceních, to potěší. :D
  • 0

#23 konyk87

konyk87

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 21:34

Jacka_dominikanka napsal/a:
Já si taky nejsem jistá, jak by to mělo fungovat - ta změna syntaxe u FTF logu se neprojevila ani po 24 kodinách, zatímco přidání nového nálezu se projevilo po chvíli.


Niekde tam je napísané, že po úprave logov sa zmena prejaví do troch mesiacov...Ale chlapík je vraj celkom rýchly a ústretový, takže keď sa mu pošle mail, tak do pár hodin to je aktualizované :)
  • 0

#24 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 7:07

konyk87 napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:
Já si taky nejsem jistá, jak by to mělo fungovat - ta změna syntaxe u FTF logu se neprojevila ani po 24 kodinách, zatímco přidání nového nálezu se projevilo po chvíli.

Niekde tam je napísané, že po úprave logov sa zmena prejaví do troch mesiacov...Ale chlapík je vraj celkom rýchly a ústretový, takže keď sa mu pošle mail, tak do pár hodin to je aktualizované :)

No, myslím, že pro to svoje jedno slavné FTF, které mám i tak patřičně zdůrazněné a ošperkované na statistice z GeoGetu, dotyčného otravovat nemusím, spíš jsem chtěla vyzkoušet, jak to funguje, klidně si na ty tisíce gratulací z celého světa za nebývalý úspěch v boji o bednu ještě ty tři měsíce počkám :D. Až udělám 100xFTF na novém Kapsově powertrailu, tak mu možná napíšu, aby to nezapadlo.
  • 0

#25 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 9:28

Člověk se stále učí. Nejaký čas tenhle servr už využívám a sekci špatné logy jsem nějak ignoroval, protože k čemu mi je :o). No, nicméně jsem nahlédl, o co go a zjistil, že mám spousty duplicitních registrací na svých krabkách, tak jsem strávil dvě hodiny čištěním dablů.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#26 ALTEMOJA Team

ALTEMOJA Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 16:50

Dá se ta statistika nejak upravit, nebo to je pouze jak to je. díky
  • 0
Oregon 450 +Samsung Galaxy mini

#27 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 19:05

ALTEMOJA Team napsal/a:
Dá se ta statistika nejak upravit, nebo to je pouze jak to je. díky


Projekt si bere data primo z gc.com a tudiz jsou statistiky podle hodnot na gc.com. Upravovat se statistiky nedaji (maximalne pro FTF).
  • 0

#28 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 15:35

Jak se tak koukám, tak hoši zamakali a udělali "Dynamic Profile Stats" pro nahrávání statistik do profilu. Viz http://project-gc.com/Home/News
  • 0

#29 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 16:21

Arne1 napsal/a:
Jak se tak koukám, tak hoši zamakali a udělali "Dynamic Profile Stats" pro nahrávání statistik do profilu. Viz http://project-gc.com/Home/News

Vytvářejí megový PNG první (nejdůležitější) záložky statistiky. Do profilu se pak obrázek vloží i s odkazem na project-gc. Jednoduchý, ale myslím dostatečně funkční řešení pro všechny, kteří chtějí mít statistiku bez práce...




  • 0

#30 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 0:02

Zkusilaa jsem statistiky na project-GC, ukáže mi to každý jiný profil, ale u mého vlsatního mi to napíše, že mám 0 nalezených keší. Přitom jsem povolila nějaké propojení, jsem tam registrovaná pod stejným nickem jko na GC com, tak nevím co dělám špatně? Něco v nastavení?
  • 0

#31 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 0:16

evidlo: Mají to nějaký rozbitý. Vidím leckoho, z toho, co jsem zkoušel, nevidím jenom sebe a tebe. Ale třeba Map compare funguje, takže ta data určitě mají.
  • 0

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 0:29

evidlo napsal/a:
Zkusilaa jsem statistiky na project-GC, ukáže mi to každý jiný profil, ale u mého vlsatního mi to napíše, že mám 0 nalezených keší. Přitom jsem povolila nějaké propojení, jsem tam registrovaná pod stejným nickem jko na GC com, tak nevím co dělám špatně? Něco v nastavení?

hmmm...že ty jsi tam zadala jiné heslo než máš na gc.com?
  • 0

#33 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 6:55

evidlo: Tak dneska ráno už to funguje, jak moje, tak tvoje.
  • 0

#34 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 7:54

Jo mně už taky, díky. Asi nebyla chyba na mém přijímači ;)
  • 0

#35 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 9:51

Je tu někdo, kdo si na tomto serveru platí prémiové členství? Pokud ano, je tam něco, proč by se to vyplatilo? Zkusil jsem zapnout to několikadenní zkušební, něco navíc se sice objevilo, ale nic moc. Zajímala mě hlavně mapa vyluštěných ale neodlovených mysterek. Často něco vyluštím a pak na to zapomenu. Na té mapě ale rozhodně není všechno a naopak je tam pár keší, o kterých jsem nikdy ani neslyšel.


  • 0

#36 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 10:02

Já si to zaplatil hlavně proto, abych tu stránku podpořil. Ty věci, co dostaneš na oplátku, jsou spíše takové nice-to-have, myslím že nic zásadního, bez čeho by se člověk neobešel. Ale z toho, co se členům nabízí, používám zejména:

 

- právě ty solved mysteries: bere to imho všechny keše, u kterých máš buď v cache notes nějaké smysluplné souřadky, nebo vyplněné corrected coordinates. Mě se zdá, že jsou tam všechny, respektive nenarazil jsem na nějakou, co by mi chyběla. Ještě mě napadá, pokud jsi ty vyluštěné souřadnice doplnil nedávno, tak project-gc potřebuje pár dní, než si je načte ze serveru.

- notifikace na editované logy na vlastních keších;

- notifikace na FP na vlastních keších (přidané/odebrané)

- mapy okresů (dobře se podle toho plánuje vybarvování okresů třeba při cestě v zahraničí)


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#37 Five D

Five D

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 10:15

Taky jsem si zaplatil členství. Hlavně z důvodu toho, že se mi projekt líbil a chtěl jsem je podpořit. Kromě výše uvedených výhod PM se přepočítávají statistiky každý den. A myslím, že možnost vybrat si na mapě některé keše a nechat si z nich vytvořit GPX soubor, je taky jenom pro PM.

 

Z funkcí serveru používám asi nejčastěji "Map compare", "Map DT matrix" a občas pro inspiraci "Whats hot?".


  • 0

#38 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 10:31

Pěkný nesmysl. Prý mám 61 kombinací z 81. Kde bych je vzal? Koukám, že mám nějaké T5 (ve skutečnosti jedinou, a to podceněnou). A vidím, že před 20 dny jsem našel T5. Jak to? Tu keš jsem našel někdy v létě a byla v dutině stromu v metrové výši. A vidím, že je T5 to, co jsem našel na hrázi pod kamenem. Atd. Prostě ProjectGC bere aktuální stav. Ne stav v době lovu. A asi se s tím nedá nic dělat. Budu dál používat Autostat a výhledově Stator.


  • 0

#39 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 10:52

Je tu někdo, kdo si na tomto serveru platí prémiové členství? Pokud ano, je tam něco, proč by se to vyplatilo? Zkusil jsem zapnout to několikadenní zkušební, něco navíc se sice objevilo, ale nic moc. Zajímala mě hlavně mapa vyluštěných ale neodlovených mysterek. Často něco vyluštím a pak na to zapomenu. Na té mapě ale rozhodně není všechno a naopak je tam pár keší, o kterých jsem nikdy ani neslyšel.

Jo, platim, uz rok, ted budu obnovovat. Je tam par vychytavek navic, ktery ale ne kazdej oceni. Krome uz zminovanejch me napada napriklad custom filtry (ale ty mely dost nesikovnej konfigurator, nevim jesli ho uz vylepsili). Nebo moznost delat zebricky a statistiky globalne na celej svet, nejen na jednotlivy zeme. Jo a DT matrix filter na vic levelu dopredu. Jinak asi nejvic pouzivam map compare, a to funguje i bez placeni. Ale podle me ten server celkove poskytuje tak luxusni sluzby, ze si proste ty prachy zaslouzej, takze placeny clenstvi zas obnovim.


  • 0

#40 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 10:57

Poslal jsem jim peníze, ještě než institut "placeného členství" zavedli, protože se mi ten projekt líbí. A nadále na jejich služby budu rád přispívat.


  • 0

Klidně se rozčilujte.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama