Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
413 odpovědí na toto téma

#181 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:00

Michelská synagoga přidána, díky za tip!

 

A tohle? Co to má sakra bejt?  :blink: Chápu to dobře, že si někdo vyfotil nějakou kapličku, sýpku nebo tak něco, druhý to nabonzoval na GS, že mu nikdo nebude sýpku fotit a GS to archivoval a fotky smazal? :blink:

Neklej nám tu jak starej rarach, jo, tak ňák to vypadá.


  • 0

#182 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:06

Mě to hlavně hlava nebere a zůstává mi rozum stát :) každopádně do bookmarku to určitě patří, takže přidávám jako odstrašující případ :) a za tím stojí mpik?


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#183 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:07

Ano, v zásadě to chápeš správně. Ta inkriminovaná keš předtím zásahem zpoza oceánu cca 2 roky naprosto bez problémů fungovala a série se (na naše místní venkovské poměry a relativně nízkou návštěvnost) poměrně líbila.


  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#184 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:13

Proboha mpik za to nemůže - on byl jen pravděpodobně prvním "postiženým" a ten pan majitel ho výhružkama donutil smazat obdobné fotky objektu téže stavby z jeho vlastních stránek o selském baroku. Podobný postup jsem pak zachytil i na Wikipedii a jestli to pokračovalo i jinde to netuším. Jediný rozdíl je v tom, že mpik a majitel fotek na Wikipedii je odstranili jaksi "dobrovolně", zatímco já a ostatní co si "závadné" fotky přidali k logu na mé keši o ně přišli cenzorním zásahem ze zámoří a to dříve než se jich někdo vůbec na něco zeptal, případně je na nějaký problém byť i jen upozornil.


  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#185 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:21

aha, to jsem špatně pochopil z předchozího příspěvku...a ty toho člověka znáš? To je nějakej místní *** ? 


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#186 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:56

To by mě zajímalo, dle jakého zákona postupuje, že tolik lidí donutil k smazání fotek, které jsou pořízeny z veřejně přístupných míst a nejsou v rozporu se zákonem?

 

A ještě víc mě štve arogantní chování GS :-(


  • 0

#187 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:56

Já toho člověka nikdy neviděl a dokonce jsem s ním ani nijak nekomunikoval. Jen jsem koukal, že podle katastru nemovitostí patří mezi asi 10 dalších spoluvlastníků bývalého středověkého hospodářského dvora (největší a nejstarší památky v obci) + většiny polností a lesů okolo vsi. Po ničem dalším jsem nepátral. Nemám na takové věci ani chuť a ve své podstatě je mi to už dnes jedno.


  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#188 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 22:00

To by mě zajímalo, dle jakého zákona postupuje, že tolik lidí donutil k smazání fotek, které jsou pořízeny z veřejně přístupných míst a nejsou v rozporu se zákonem?

 

A ještě víc mě štve arogantní chování GS :-(

No, tak trochu (víc) jsem po tom tehdy pátral a žádnou jasnou oporu v zákoně (nevím jak by to bylo dnes podle nového OZ) to nemělo. Ale "sprostým vyhrožováním" lidi natolik znechutil, že mu nakonec ustoupili sami a jak se zdá, tak amíci na podobné "akce" také reagují vstřícně. Asi mu to dělá dobře, já nevím. Seznamovat se s takovým týpkem skutečně není moje potřeba.


  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#189 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 22:06

To by nemělo být spoluvlastníkem žádného majetku a polností, ale mělo by to být někde za zdí ústavu. Hned by bylo na světě klidněji. 


  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#190 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 22:12

Njn, on ten náš Svět prostě není úplně ideální  ;)

 

Tak snad už ti nic podobného do toho bookmarku nespadne.


Tento příspěvek byl upraven od PRESEKA: 25 únor 2014 - 22:12

  • 1
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#191 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 9:27

Co vím, tak třeba Rarochovy kešky jsou dost málo logované, třeba GC1P528 má od posledního FI log 2010 (TTF-ko, když nepočítám účastníky eventů, kteří to lovili před publikací) a pak 2012 :-

Předpokládám, že podobně na tom budou podobné série mysterek, které jsou rozesety po celé republice...

Nj ja bych si Rarochovy kese rad odlovil, ale zrovna ke Zlatemu patentu uz chybi snad vice nez 1/2 indicii k odlovu (kese jsou v archivu nebo v nich uz indicie nejsou)


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#192 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 9:56

A co takhle udělat fotografický event? Přijde mu tam padesát lidí a budou fotit sýpku :-)


  • 4

#193 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 11:02

A co takhle udělat fotografický event? Přijde mu tam padesát lidí a budou fotit sýpku :-)


to mě taky napadlo a pak je někde anonymně vyvěsit na internetu, ať mu třeba praskne hlava :D ale takového *** by pak napadlo ničit kešky po okolí a za to to nestojí :)
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#194 svatymeluzin

svatymeluzin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 14:13

Vlákno plné příběhů :) Čtu jej spolu s odkazy a listingy jedním dechem celé dopoledne.


  • 0

#195 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 14:19

příběhy já rád, jsem rád že se libí :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#196 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 18:42

Nj ja bych si Rarochovy kese rad odlovil, ale zrovna ke Zlatemu patentu uz chybi snad vice nez 1/2 indicii k odlovu (kese jsou v archivu nebo v nich uz indicie nejsou)

 

No, bohužel to jsou většinou eventové kešky - na eventu je odloví většina lidí, co je pak odloví do konce jejího života... Ten Zlatý Patent jsem se kdysi při svých cestách do Orlických hor díval, ale když jsem viděl, že nejdříve musím 100 km jinam, většinou jsem to odložil, že až bude cesta kolem - odlovím ty kešky... No a do té doby - jsou ty mezikrabky pryč :-( Bohužel už ani nemá cenu tudíž luštit...

 

Jen jsem koukal, že třeba tu pětku Zlatého patentu mají po publikaci nalezenou pouze 4 lidé!


  • 0

#197 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 20:11

No, bohužel to jsou většinou eventové kešky - na eventu je odloví většina lidí, co je pak odloví do konce jejího života... Ten Zlatý Patent jsem se kdysi při svých cestách do Orlických hor díval, ale když jsem viděl, že nejdříve musím 100 km jinam, většinou jsem to odložil, že až bude cesta kolem - odlovím ty kešky... No a do té doby - jsou ty mezikrabky pryč :-( Bohužel už ani nemá cenu tudíž luštit...

 

Jen jsem koukal, že třeba tu pětku Zlatého patentu mají po publikaci nalezenou pouze 4 lidé!

No ja jezdim nedaleko celkem casto a tak me tamn ta kes celkem stve --- resp docela rad bych si ji prosel. Indici mam z 4 (a uz je v archivu). Odlovenej mam Chlumec, ale tam uz sem indicii v lete nenasel (ostatne v ty kesi byl desnej bordel)  No 2 a 3 uz jsou v archivu ( kolem 2 sem jel pokazdy kdyz nebyla a to snad bylo vastejsi nez kdy byla - za posledni 3 roky). Takze dnes jedinna zijici je 1. Zkusim napsat Rarochovi zda by indicie neposlal, ale nevim parkrat sem neco chtel a zadna odezva. Jinak jeho serie me moc bavej - Reynewan (chybi mi 7+8, ale mam vylusteno), Anabazeos + katabazeos (Chybi 4 Anabaze) a pak treba kes Trojice a Knize Jan Dobrotivy -- na ty vzpominam moc rad


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#198 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2014 - 10:19

Tady máš jeden zajímavý osud GC2H4NZ. Škoda jí.


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#199 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2014 - 11:08

Tady máš jeden zajímavý osud GC2H4NZ. Škoda jí.

To je teda krásná keš!!! A opět při jejím archivu figuruje osoba začínající na "J" a končící na "a"..... :wacko:  :o  :wacko:


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#200 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2014 - 11:20

Ten to být určitě nemohl, vždyť on se přeci polepšil!

 

...

 

Teda...

...

 

Alespoň to už mnohokrát tvrdil...


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 12 březen 2014 - 11:23

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama