Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
413 odpovědí na toto téma

#141 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 10:30

To bylo spíše myšleno, že...lidi přijdou na místo, krabku tam nenajdou a přesto logují FI, tak jak dlouho to takhle na krabce prochází ;) ale i tohle je teda zajímavá krabička :D nález po dvou letech a log "nalezeno s bizon98 dik"... jako owner dostat po dvou letech takový log, bizon se ani nelognul a znovu čekat 2 roky na nález...to by mě asi netěšilo  :D 


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#142 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 15:11

GC2VC6Q byla ztracená a nedisablovaná přes tři měsíce, ale nalezli jí za tu dobu jen dva kačeři, tak nevím, jestli to vůbec stojí za zmínku.

A další dva kačeři tam pak nalezli svojí vlastní filmovku, čímž byl problém vyřešen :)  


Tento příspěvek byl upraven od Kohout team: 19 únor 2014 - 15:17

  • 0

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#143 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 22:54

Co vím, tak třeba Rarochovy kešky jsou dost málo logované, třeba GC1P528 má od posledního FI log 2010 (TTF-ko, když nepočítám účastníky eventů, kteří to lovili před publikací) a pak 2012 :-

Předpokládám, že podobně na tom budou podobné série mysterek, které jsou rozesety po celé republice...

Mám jednu z cachí v totálním zapadákově, takže si to odlovili místní a přespolní se objeví jenom hodně zřídka. Vloni za celý rok dva nálezy!


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#144 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 7:47

Dnes mi byl poslán tip na tuto novou keš GC4YGBX a rovnou tu máme adepta na "nejzajímavější FTF" :D viz tento log. Přidáno tedy do seznamu "pokroucených nej". Bohužel do popisu bookmarku se vejde pouze 1000znaků, musel jsem tedy seznam a ostatní přesunout jinam, tak jej nyní najdete zde: odkaz

Díky za tipy!


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 20 únor 2014 - 7:47

  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#145 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 8:37

Dnes mi byl poslán tip na tuto novou keš GC4YGBX a rovnou tu máme adepta na "nejzajímavější FTF" :D viz tento log. Přidáno tedy do seznamu "pokroucených nej". Bohužel do popisu bookmarku se vejde pouze 1000znaků, musel jsem tedy seznam a ostatní přesunout jinam, tak jej nyní najdete zde: odkaz

Díky za tipy!

Také jsme měli něco podobného, owner přinesl keš na místo, až když zjistil, že je publikována. Čtěte počáteční logy.

GC4R5RR tento "skvost" už skončil v archivu.


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#146 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 8:40

Taky pridam jednu GCX5VB ktera uz 8 let odolava FTF a pomalu mizi v zapomeni, ale tutove tam stale je, jen presnost zamereni bude cca 200m, coz v kamenem poli s hintem pod kamenem z ni dela velmi brutalni cache. Autor vevlog byl velmi vzlastni clovek, sam nemel internet a cache spravoval pres sveho managera.


  • 1

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#147 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 9:32

Ztracené kameny už v bookmarku jsou, ta jestli se najde, tak to bude adept na "neuleželejší archiválii", zatím tam první místo drží 8let ztracená A.D.1704 :) 

 

BMX trať z již legendárního Běláku přidána, ale to mi připomnělo, že Bělák má zajímavější FTF hunt :D, takže seznam aktulizován u "nejzajímavějšího FTF". 

 

A když jsme u těch kamenů a zaměření, tak mě napadlo další "nej"...nejvzdálenější zaměření kešky"...tam má Bělák želízko v ohni v podobě bludného balvanu s 96m, ztracené kameny s 200m také dobrý, ale první místo drží s přehledem Kaplicka ecce homo se 450m :blink: takže přidáno.


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#148 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 10:01

Ale tahle není archiválie, ne? Je pořád jaksi "v provozu", mám dojem. Podle mě by to spravilo CITO na místě s následným slavnostním hromadným logováním FTF :D! Škoda, že to mám tak daleko, tam bych rozhodně měla chuť si jít zahledat


  • 0

#149 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 10:06

No v archivu je, i když archivační log kamsi zmizel :ph34r: taky bych si celkem zahledal v tomto novodobém paleontologickém koutku  :D


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#150 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 10:21

Ztracené kameny už v bookmarku jsou, ta jestli se najde, tak to bude adept na "neuleželejší archiválii", zatím tam první místo drží 8let ztracená A.D.1704 :)

 

A když jsme u těch kamenů a zaměření, tak mě napadlo další "nej"...nejvzdálenější zaměření kešky"...tam má Bělák želízko v ohni v podobě bludného balvanu s 96m, ztracené kameny s 200m také dobrý, ale první místo drží s přehledem Kaplicka ecce homo se 450m :blink: takže přidáno.

No nevim jak pocitat cas u A.D. 1704

z logu tam vidim: ztracena: 21/08/2009 archivovana: 08/02/2010 nalezena: 12/08/2012, to jsou 3 roky.

 

Jinak mam jeste jednu velmi dobre zamerenou cache Draci doupe / Dragon's den kdyz jsem ji hledal, tak mela souradnice: N49° 59,453 E014° 18,336 ale cache byla na souradnicich N 49° 59.755 E 014° 18.560 coz bylo cca 600m vzdusnou carou a pres 1km cestou udolim. Autor ji pote hned zmenil souradnice na spravne, holt technika nekdy dela sve. Radsi jeste pridavam odkaz na ten log, neb je uplne dole: http://www.geocachin...35-052e235a9fed


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 20 únor 2014 - 10:28

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#151 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 10:38

No pravdu máš, není to 8let, ale ani 3, ale nejspíše 5let, protože se stejná pixla ztratila v roce 2007 a byla vzkříšena v roce 2012 ;) upravím to tedy a pokud někdo najde tématicky nazvanou "ztracené kameny", bude to jasná první příčka  ;) a ještě musím mrknout, jak je to s keškou zlámané lhoty, ta byla také nalezena po 5ti letech.

A díky za doplnění "nejvzdálenější zaměřené", tato se stává prvotinou :wub: ! Lidi jako ty mají tedy můj obdiv, že i přes takový šílený odchylky dokážou keš najít B) ale log je vše vysvětlující :P


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#152 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 11:10

Tak zlámané Lhoty mají o pouhý měsíc pozdější nález :D škoda, že jejich nález má takové spíše neslavné pozadí :ph34r:


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#153 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 12:17

ja znam jednu, ktera neni na miste pres tri roky ale stale se loguje dal:-)
Jako ze tam fakt neni ale nikomu to nevadi- je to takove spiklenecke.
Ale uvadet ji nebudu, pac ji jeste nemam :-)
  • 0

*


#154 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 12:54

Tak zlámané Lhoty mají o pouhý měsíc pozdější nález :D škoda, že jejich nález má takové spíše neslavné pozadí :ph34r:

Dik za ty Zlamane Lhoty, chtel jsem se tam vypravit, ale pak mi lehly data na pocitaci a nejak jsem se nemohl vzpomenout kde to bylo a jak se to jmenovalo. Ted kdyz jsem se podival na listing, tam se mi to ozivilo a je to ono.


  • 2

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#155 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 15:21

Tohle vypadá taky na nějakou perličku:

http://coord.info/GC4YHJZ


  • 0

#156 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 16:20

Pridavam dalsi nej, tentokrate nejbliz od dalsi cache a to celych 7m :o  !!!. Bylo to v dobach kdy tu jeste schvaloval Erik a blizil se prvni cesky reviewer :rolleyes: . Byla to cache Knovizska & stitarska a cache South edge of Prague , Erik to tehda uz moc nezvladal a tak tuto kolizi povolil :blink: . Mne to pak pekne zamotalo sisku pri dohledani, neb tehda presnost 5m byla primo vynikajici. Odkaz na log precijen to je zas uplne dole. Dnes uz je vzdalenost vporadku a navic ta druha cache (ktera tam ovsem byla jako prvni) je v archivu.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#157 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 21:29

Omlouvám se za trošku toho OT, ale rád bych Chytrákovi poděkoval za ten bookmark s popisy u daných kešek "co, proč a jak". Bylo to docela zajímavé čtení u některých schránek.  ;)


  • 4

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#158 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2014 - 7:53

To mi připomnělo, že Trabantová GC1FXDF také procházela v podstatě 3 roky bez nálezu fyzické schránky, i když nahlášení tam bylo a nějaký čas tam fyzická schránka byla. Takže rekord zatím drží trabantová  :ph34r:  

 

Další dětská bez betatestu :P  ale já jsem za to nebetatestování celkem rád, aspoň nám vznikají tyhle občas úsměvné příhody :ph34r:

 

Kolize 7m je parádní :D přidáno do nej seznamu ;) hned si jí dávám i na hledáček k odlovu B)

 

Solim a mr3ska: díky za díky :wub: každopádně je to práce nás všech a za to patří díky i vám :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#159 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2014 - 12:09

Takže bylo potřeba někde vyfotit Trabanta... to je dobrý.

GC2WBPT už jsi viděl?

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 21 únor 2014 - 12:16

  • 0

#160 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 9:14

K těm publikovaným bez umístění v terénu - to by chtělo vlastní bookmark, jinak ten tvůj se zajímavými osudy bude docela obří :-)

Přestože na FTFka tak často nejezdím, zažil jsem minimálně 2, na které si vzpomínám... Na jeden přišel autor po asi 20-ti minutách s pixlou (Keš u Svinišťan), u druhé jsme půl hodiny hledání to vzdali a já si tam pak dojel odpoledne (Keš Záchranná stanice, poté, co ji tam autor umístil znova :-).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama