Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
413 odpovědí na toto téma

#101 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 20:23

Jste mě špatně pochopili :) myslel jsem kešky, které stále žijí a ownerem je neaktivní kačer ;)

Jiste , ale u vsech to dozajista tak neni.A neni jich malo...


  • 0

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#102 MMishicka

MMishicka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 0:59

Keší se zajímavým příběhem je i tahle http://coord.info/GC1VRD9 Dlouho nás tahle keš trápila, nakonec jsme ji za pomoci kačera z nedaleka co ji našel dostali tip kde je. Nakonec jsme ji našli. Po zjištění že autor nekomunikuje, pokus o adopci, neúspěšně. Když se brebtatv rozhodl že teda pro tu vyhlídku a prostředí udělá keš novou došlo na archiv. Při pokus vyzvednout starou schránku a její "odstranění" keš tam nebyla, a dodnes jsme ji tam nenašli. Díky předchozímu nálezu jsme šli najisto a prostě nebyla.


Tento příspěvek byl upraven od MMishicka: 13 leden 2014 - 1:10

  • 0

#103 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 9:26

O téhle keši už se tu psalo, teď se tam začínají dít věci! Ownerka maže logy jak smyslů zbavená a nedá si poradit. Čtěte logy zhruba od 13.1.2014. GC4V996


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#104 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 17:48

Přidal jsem tuto škatulku GC2TWH9 Vedle jiných zajímavostí, mě zaujalo s jakou trpělivostí ji kačeři udržovali při životě, i když na ní owner kašlal. Docela by mě zajímalo, která škatule si nejdéle žila nebo ještě žije svým životem (kačeři sami vyměnují logbooky a krabičku při poškození), víte o nějaké opravdu dlouhověké?

GC11VGF Asi z ní bude brzo archiválie, owner se na to vykašlal a tahle z jeho keší jako jediná doposud žije.


  • 0

#105 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 15:02

Přidána další škatule GC2EGBK. Owner neunesl kritiku na svou keš, tak ji poslal do archivu, smazal FI logy a požádal RW o zrušení účtu, protože se mu z toho dělá zle :)

 

MMischicka: takže jste ji našli, byla ve špatném stavu, owner na adopci nereagoval, šla do archivu a pak zmizela? To je takový celkem už klasický osud krabiček, zrovna včera jsem hledal finále jedné archiválie o kterém jsem věděl kde je, ale už tam nebyla :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#106 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 16:17

Omlouvám se, pokud už tu je, ale neprošla jsem vše...

 

GC4VHFZ

 

Keš byla publikovaná víc než 80 metrů od úvodních souřadnic, autor ze zahraničí po publikaci korigoval souřadky sem, tam, sem, tam.... nenechal si poradit, ani jedny nebyly přesné.. :)

 

Diskuse v rámci logů taky pěkná a vypovídá o celém příběhu.. Nakonec archivováno Reviewerem, kterému se ta taškařice přestala líbit..

 

Logy zaslané po archivaci autor mazal, krabičku slíbil odnést.. zatím se tak nestalo, zmizel jen její obal (umělý kámen), zatímco PETka si tam vesele dál žije svým vlastním životem...

 

Pokračování je dále takové, že místní kačeři chtěli zabránit, aby někdo plácnul další nesmyslnou pixlu k místní zajímavosti - Studenému průchodu, tak tu obratem publikovali novou tradičku... GC4WXMW Tím se nám zrodil nový sport - každých 14 dní na Drábské světničky.. nová krabka je už nudně přesně zaměřená a má fotohint.. :)

 


  • 0

#107 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 16:25

už jsem chtěl napsat, že už ji tu máme, ale koukám, že je to jen podobný příběh, ve kterém jsou zamotaní stejní lidé (dachmh) vs zahraniční pohazovač :D viz tato škatule GC2TWH9 ,takže tato tu opravdu není, jdu to prostudovat a zařadit, díky ;)!


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#108 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 10:45


  • 0

#109 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 10:47

Nějak mi ten odkaz nevyšel :D , ale na správnou stránku přesměruje. Zajímavá diskuse na čerstvé keši, dvě multiny začínjí na stejném místě.


  • 0

#110 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 11:15

chápu to dobře, že si někdo připravil v terénu nějakou vychytávku na fyzickou stage multiny a někdo další to použil jako začátek své multiny? :)


  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#111 Rosee-Wrecje

Rosee-Wrecje

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 11:21

No ja, ja, pochopils :)


  • 0
..vážně si myslíš, že to tam je...?

#112 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 12:02

GC219E3 je snad taky pořád na místě... pokud si ji owner nevzal. Obsah byl dva roky ve vodě, teď je u mě, i s náhradním logbookem, možná, že tam ten lb do něčeho vodotěsnýho dám, aby tam nebyla jen prázdná schránka s vodou na dně. Možná to patří spíš do Archivované a dosud žijící, ale v archivu ještě není.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 24 leden 2014 - 12:08

  • 0

#113 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 12:08

No ja, ja, pochopils :)

 

Interesantní, to jsem zvědav, jak to dopadne :) zdá se, že první exemplární případ tohoto typu ne? :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#114 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 12:27

Také vcelku legenda, o kterou se starají sami kačeři a je na moc krásném místě -  http://coord.info/GC97F8


  • 0

#115 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 13:52

chápu to dobře, že si někdo připravil v terénu nějakou vychytávku na fyzickou stage multiny a někdo další to použil jako začátek své multiny? :)


A,koukam,ze uz se place i zde. Ono to neni tak cernobile. Vyuzil jsem pouze toho,co bylo na miste. Ze to neni puvodni a nekdo to tam nainstaloval,rozpoznat nebylo mozne.
  • -2

#116 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 13:56

já třeba nepláču :D každopádně jestli je to tak, tak je to přeci velmi zajímavá náhoda, hodící se do tohoto bookmarku :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#117 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 8:17

V jiném vláknu je zmiňována tato keš GC4XBCP má celkem zajímavý start do života....


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#118 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 8:19

V jiném vláknu je zmiňována tato keš GC4XBCP má celkem zajímavý start do života....

Tuhle jsem už dával do geodepresivního vlákna,.... prostě mi ten začátek hlava moc nepobrala......


  • 0

#119 mates4

mates4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2014 - 16:29

Tady GC4YDN0 to taky žije.

Přiznám se, že mě málem ranilo, když jsem viděl po notifikaci a listing.


  • 0

#120 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2014 - 17:23

Tady GC4YDN0 to taky žije.

Přiznám se, že mě málem ranilo, když jsem viděl po notifikaci a listing.

Tož synci a děvuchy, musim čestně a po haviřsku přyznať - take kešce ty naše ostrafske něšahaju ani po kotniki!!!!!  :D  :lol:  :D  :lol:

To je opravdu síla!


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama