Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
413 odpovědí na toto téma

#121 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2014 - 17:51

rozhodně (škoda těch mazaných logů) http://www.geocachin...challenge-cache


  • 0

#122 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2014 - 20:35

Hmm, výzva je to zajímavá, i když mám splněné leda Českou republiku a ve Slovensku zatím 5 vrcholů z 20-ti a to mám Slovensko pěkně daleko... Přesto mě mrzí, že si Hanska dělá takovouto ostudu :-( Trochu to nechápu.

 

A u té předchozí si říkám, ještě že to mám tak daleko a nezkouším ji lovit ;-)


  • 0

#123 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 9:41

Přidány nové škatule do bookmarku, díky za tipy :)GC219E3 je možná držitelka rekordu o nejdéle neudržovanou keš plnou vody, ke které nikdo neposlal NA log :ph34r: diskuze u challenge kešky je nejspíše škoda, teď člověk moc neví, o co tam šlo, tak ji do bookmarku zatím dávat nebudu :) 


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#124 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 9:51

Tak to je na medaili do listingu :-) Nejdéle neudržovaná keš plná vody :-) :-) :-)


  • 0

#125 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 10:31

Dejte to do Geotrophy :-D!
  • 0

#126 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 11:25

GC219E3 je zapuštěná do země, ta voda je na dně, ale obsah se dva roky koupal, no... logbook jsem dal zpátky,visí po víkem, keš už je v archivu. Jinak pěkná mysterka s pěknou šifrou a velkou finálkou.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 18 únor 2014 - 11:30

  • 0

#127 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 11:43

Zkuste dávat do příspěvků odkazy na kešky, GC219E3 kdo to má hledat stále přes GC.com :-)


  • 0

#128 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 12:57

" Obsah čeká na osušení." No, obsah by tam být mohl, ale musel by viset pod víkem v nějaký krabičce.

Píšeš, že nikdo nebyl schopen dát NA log. Spíš jsem se jako nováček divil, že nikdo z brodských kačerů neudělal údržbu. Tohle jsme tady řešili v jiném tématu, jestli je lepší udělat údržbu, nebo dát NA log.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 18 únor 2014 - 18:08

  • 0

#129 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 13:22

Zkuste dávat do příspěvků odkazy na kešky, GC219E3 kdo to má hledat stále přes GC.com :-)

Prozradíš jak to udělat ? Zatím jsem na to nepřišel...


  • 0

#130 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 14:09

V možnosti úpravy vzhledu zprávy je ve druhém řádku 7. ikonka zprava obrázek tradičky, tam stačí zadat kód keše a stane se tak z ní odkaz. ;)


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 18 únor 2014 - 14:10

  • 0

#131 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 14:14

V možnosti úpravy vzhledu zprávy je ve druhém řádku 7. ikonka zprava obrázek tradičky, tam stačí zadat kód keše a stane se tak z ní odkaz. ;)

To jsem ale slepoň, já si fakt nevšiml :angry:


  • 0

#132 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 15:53

Zajímavé čtení.


  • 0

#133 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 20:29

Tak jsem přidal dalších pár kousků na které jsem dostal tipy. Sám se divím, že tam zatím nebyla žádná "policejní" keška. K tomu mě napadlo udělat poněkud zvrhlý seznam některých nej  :D (na začátku bookmarku v popisu), pokud máte tipy na další "nej", třeba se to chytne do nějakých zvrhlých geotrophy  :ph34r:

 

Nejdéle neudržovaná keš 
Nejdéle udržovaná keš okolím 
Nejuleželejší archiválie
Nejstarší "případ" keš ala bomba
Největší plaváček


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#134 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 21:37

Nejdéle udržovaná keš okolím - tak sem si rovnou můžeš přidat všechny keše kačera s nickem romix (RIP). Netvrdím, že to jsou takto nejdéle udržované (naše česko-moravská prvnička je jistě tou Nej i v tomto ohledu), ale nějaký ten rok už takto, až na jednu archivovanou kvůli ztrátě důležité stage, celkem dobře fungují.


  • 2
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#135 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 22:13

GC3GNPK


  • -1

#136 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 23:37

romixova keš jako připomínka přidána, pěkné! :) Alkeho keš zajímavá :D na tu se rád vydám. Ani jsem nevěděl, že existuje keš která má skoro stejně FI jako DNF :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#137 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 0:03

Mezi plaváčky by se dala určitě zařadit Brumlíkova keš nalezená při CITO na Husinecké přehradě. Jen by ses ho musel zeptat, která z jeho skoro třicítky uplavaných to byla a jakou vzdálenost zvládla.


  • 0

#138 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 7:50

GC17RDR od prosince roku 2007 do července 2013 nebyla ownerem provedena ani jedna oprava i z toho důvodu, že přes 3 roky vůbec nekešoval a keška žila svým vlastním životem bez problémů.

 

Ad Dr.Vota: Koukám, že se Alešek bude za svou keš bít, ačkoliv mu všichni tvrdí, že je blbě zaměřená a nedovede přenést přes srdce, že ji prostě postavil špatně. :-D


  • 0

#139 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 8:34

zvedavka: byl by gc kód? :) jak se zdá, první příčku má nakonec netopýr vodní, cca 365km, slušná vzdálenost.  :P

 

Novom: to se zdá jako klasický případ udržované škatule okolím ala czech-tex :) tady ale byla škatule v pohodě, pouze někdo dodal nový logbook a pak se ztratila, což už owner zaznamenal :)

 

Napadlo mě ještě jedno "nej"...rozmáhá se nám tu takový nešvar :D logovat i když je škatule pryč...takže "nejdéle zalogovaná nezalogovaná". vzpomněl jsem si na celkem frekventovanou GC2QZ5Z která byla cca měsíc a půl vidět zapadlá ve sloupku, ale loglo se FI cca 60kačerů.  :ph34r: ona to není zrovna keš na nějaké vytoužené vracení se na krásné místo, takže se tomu člověk občas nediví :P ale tak no...kdyby někdo věděl o delším "nalezena nenalezena" posílejte :)


  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#140 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 10:12

Co vím, tak třeba Rarochovy kešky jsou dost málo logované, třeba GC1P528 má od posledního FI log 2010 (TTF-ko, když nepočítám účastníky eventů, kteří to lovili před publikací) a pak 2012 :-

Předpokládám, že podobně na tom budou podobné série mysterek, které jsou rozesety po celé republice...


  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama