Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3604 odpovědí na toto téma

#3561 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 16:32

A ty ne? To chodíš po poli, přes ohradníky pastvin a podobně? Rozumní lidé v drtivé většině chodí po cestách.

Na základě čeho máš pochyby, drtivá většina lidí má zbraně na to, na co jsou určena - obrana, sport, lov, sběratelství a ne na to, aby si hráli na vojáčky s myslivci. A velmi dobře si uvědomuje co riskují, pokud poruší zákon.

Ti mediálně propíraní blbci mají plynovky a dělaj jen frajery a neuvědomují si jak riskují.


  • 1

#3562 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 0:48

A ty ne? To chodíš po poli, přes ohradníky pastvin a podobně? Rozumní lidé v drtivé většině chodí po cestách.

 Já jsem třeba rozumný, ale taky se mi občas stane, že se někam dochodím přes pole, pastviny, louku a ano, občas i přes ohradníky....


  • 8

*


#3563 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 15:23

Bylo horší než na depku, když jsme předloni lovili na podzim keše Podpalubí korábské archy u Kdyně a najednou se pod námi ozvala střelba jak u Verdunu. Přijeli jsme dvěma auty, nikde si žádné infocedule o honu ANI JEDEN nevšimli. Jedno auto zůstalo dole pod lesem a mým, pár měsíců starým, jsem vyjeli výš, kde jsme ho nechali a obešli celou sérii s bonusem. Střelba začala při našem návratu právě směrem, kde jsem parkovala svého téměř nového kombíka. To, že kousek pod námi vyběhla skupina divočáků nebylo až tak děsivé jako představa auta po několika kulích, že by trefili nádrž jsem radši ani neuvažovala. Byla jsem shodou okolností ve společnosti kačera, který také chodí na hony a tak má dobrý odhad jak vzdáleností, tak pozná na rozdíl ode mě podle zvuku zbraně. Hodně se divil, že les nebyl uzavřený.....

Naopak se mi stalo, že jsem loni zastavila u lesa, kde opravdu byla výstraha, že v období od....do.....probíhají hony a je zákaz vstupu. V tom případě kdo nerespektuje, ať se potom nediví.

Myslím si, že objíždět vývěsky na návsích v přilehlých obcích ale asi nebude nikdo z nás? Nedovedu si to ani trochu představit, když u jedné vesnice do lesa vlezu/vlezeme a u jiné vyjdeme. Že by se nejdřív měla uskutečnit okružní jízda, jestli není na některé z vývěsek varování a nebude se střílet? Mno, potěš koště.

 

Ohradníky - jo, nechodím přes ně, ale už se mi kdysi stalo, že než jsem se vrátila z lesa, tak kolem mého tehdejšího zeleného Fokůsku zaparkovaného na kraji louky u polňačky se páslo stádo býků, co odněkud uteklo. Super zážitek, tak jsem se dlouho nebála, snad ani při oné střelbě.


  • 0

#3564 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 8:16

Geoget: dnes je happy hour. Chcete stáhnout PMO cache bez omezení? Stahuje se 15 MB nevím čeho(ve skutečnosti žádný traffic není!, a zajímalo by mě, jak je možné, odkud tedy pro tenhle fejk je určená rychlost stahování  400kB/s, asi tam musí nějaký údaj o rychlosti stahování, aby to nebylo podezřelé) Po stažení v okně o dokončení importu červená chyba dnes je apríl.


  • -2

#3565 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 8:28

Na depresi je jen to, ze nepouzivas aktualni verzi Geogetu, i kdyz te na novou verzi sam upozornuje. Tohle byl totiz lonsky aprilovy zertik. B)


  • 0

#3566 Tha Family

Tha Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 11:58

Tak jsem chytil taky nějakou debréézi: 

 

https://www.geocachi...e/GC6ENNM_strom

 

https://www.geocachi...ubice-ze-stromu

 

uznávám, je dneska apríl, ale toto mě jako vtipné moc nepřijde.  :huh:  :huh:

(Nebo se ze mě už stal kornout)


Tento příspěvek byl upraven od Tha Family: 01 duben 2016 - 12:03

  • 0

#3567 Tha Family

Tha Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 12:23

Ano, nechal jsem se napálit, ale ne - nejel jsem na ftfko.

Jak to tak sleduji, tak to ale splnilo svůj účel. Dost lidí se chytlo.

 

Jinak mi to přijde jako docela drsný žertík.


Tento příspěvek byl upraven od Tha Family: 01 duben 2016 - 12:23

  • 0

#3568 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 12:38

Mnohem horší vtip mi přijde ten Jupiter v oceánu.


  • 3

#3569 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 13:17

Tak jsem chytil taky nějakou debréézi: 

 

https://www.geocachi...e/GC6ENNM_strom

 

https://www.geocachi...ubice-ze-stromu

 

uznávám, je dneska apríl, ale toto mě jako vtipné moc nepřijde.  :huh:  :huh:

(Nebo se ze mě už stal kornout)

mně taky ne, chybí tomu nějaká pointa


  • 0

#3570 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 19:04

Bu

Tak jsem chytil taky nějakou debréézi: 
 
https://www.geocachi...e/GC6ENNM_strom
 
https://www.geocachi...ubice-ze-stromu
 
uznávám, je dneska apríl, ale toto mě jako vtipné moc nepřijde.  :huh:  :huh:
(Nebo se ze mě už stal kornout)

Podle mě pointa je buď deprese z kvality listingu (potažmo češtiny) a nebo deprese -> návštěva této keše s provazem
  • 0

#3571 panprezident

panprezident

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 20:52

Revírník se vám snaží udělat radost a vy ho posíláte tam, kam slunce nesvítí.  :(


  • 4

#3572 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2016 - 20:38

Takovýto log vždy potěší těžce zkoušené srdce ownerovo ;)

Cituji: Tentokrát to byla asi nějaká rychlovka. Moc se na tuto kešku nepamatuji, ale určitě si své místo na slunci zaslouží. Konec citace.

Tak určitě... :D


  • 3

#3573 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 4:05

FI bez zapsání do logbooku, http://coord.info/GC...takhle přiznat?


  • 0

#3574 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 5:48

Tak když je tady řeč o dobytku: Kdysi jsem přešel jeden mostek mezi dvěma rybníky, našel keš a když jsem se chtěl vrátit, stál na mostě býk. Utekl z pastviny, měli rozbitou ohradu. Přemýšlel jsem, kolik kilometrů si zajdu, když ten rybník obejdu a jestli tam vůbec je cesta. Naštěstí si to ten bejk rozmyslel a utekl zpátky na pastvinu. Ale kdyby se rozběhl mým směrem, asi bych bez ohledu na roční dobu a špinavou vodu skočil do toho rybníka.


  • 0

#3575 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 11:07

Kdysi jsem přešel jeden mostek mezi dvěma rybníky, našel keš a když jsem se chtěl vrátit, stál na mostě býk.

 

Něco podobného jsem kdysi zažil s bažantem a stačilo mi. Býka bych fakt nechtěl.


  • 0

#3576 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 11:32

Něco podobného jsem kdysi zažil s bažantem a stačilo mi. Býka bych fakt nechtěl.

To musel být hodně nas**ný bažant... :)


  • 5

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#3577 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 19:50

Už zase, už zase, už zase......grabbed it, grabbed it, grabbed it.

V neděli dám do kešky TB a v pondělí, ještě než se dostanu k zalogování, koukám, že ho nemám v inventáři (mimochodem, dříve mi to chodilo na e-mailem a teď nic) Hlavně, že máme sociální sítě a send message a send email, ale nikdo není schopen mi napsat jestli bych laskavě nepohnul svým zadkem a konečně to nezapsal na netu. Každý, asi po poradě se svou kůrou mozkovou, o které se domníval, že ji jistě má, tam hned bouchne grabbed it!!! A oni, možná pro někoho překvapivě, existují i jiné možnosti!!! Třeba poslat jednoduchý dotaz!


  • 12

#3578 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 12:16

 

Myškin  :   Už zase, už zase, už zase......grabbed it, grabbed it, grabbed it.......

 

- Setkal jsem se s tím už několikrát, taky mi v Německu kačer "sebral" TB ještě než jsem dojel domů, napsal jsem mu, že je to neslušné, ale samozřejmě žádná odezva.

- Sám jsem několikrát žádal kačera, který logoval přede mnou aby "vložil" TB do keše (tohle docela funguje, akorát na to musím myslet a TB hlídat a zalogovat třeba i po týdnu).

- Zrovna včera jsem vyzvedl z keše TB, doma u PC zjistil, že kačer logoval nález keše  asi před pěti dny, po něm dva další kačeři "viděli TB v keši". Jelikož jsem chtěl TB co nejdříve (dnes) vložit do jiné keše tak jsem mu TB "sebral" a teď mám samozřejmě výčitky. Vím, že to není zrovna košer.

Napíšu mu a omluvím se, ale mám dotaz:  Co log grabbed it pro dotyčného kačera znamená, (samozřejmě že mu TB zmizí z inventáře) ale pohne to nějak s jeho statistikou přesunutých TB, nebo je jiný důvod proč být nas...ý ??? (krom toho, že je to neslušné - s tím samozřejmě souhlasím).


  • 0

#3579 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 12:36

Hlavně se tím zkresluje statistika nebo prostě cesta daného cestovatele, protože tím pádem jako by nikdy nebyl v keši, z které jsi ho vytáhl. Což může mít význm jednak pro plnění úkolu (třeba chtěl zvlášť do takových keší a tys ho tam vložil s úmyslem plnit jeho zadání) a jednak pro délku a podobu trasy. Proto, když je někdy nutné řešit ituaci grabnutím (předchozí "přenašč" neloguje týdny a měsíce a nereaguje na výzvy), snažím se daného cestovatele keší, v které jsem ho našla, aspoň protáhnout logem "visited", případně ho do ní vložit a zase vyndat.


  • -1

#3580 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 13:15

Já mám teda u svých traveláků prosbu, aby když už někdo grabne, aby ho lognul aspoň jako visited v keši, v které ho našel. Ale mám dojem, že většinou ten kdo ho grabne to ignoruje.


  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama