Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2013


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
144 odpovědí na toto téma

#21 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 19:43

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Já osobně se nebráním poskytování souřadnic z mých kešek celoročně. Když lovci nevadí že přijde o zážitek spojený se získáváním souřadnic v terénu či luštění. Avšak poskytuji souřadnice jen a pouze na požádání.

Doprosovat se o souradnice mysterek primo ownera, je pro me ta nejvetsi potupa, to je cistejsi finalcaching.
  • 0

#22 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 20:08

shaman3 napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Já osobně se nebráním poskytování souřadnic z mých kešek celoročně. Když lovci nevadí že přijde o zážitek spojený se získáváním souřadnic v terénu či luštění. Avšak poskytuji souřadnice jen a pouze na požádání.

Doprosovat se o souradnice mysterek primo ownera, je pro me ta nejvetsi potupa, to je cistejsi finalcaching.

ted nevim, zda mam plakat, nebo se smat...
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#23 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 20:13

Jestli nezapomenu, tak poslu finalky svych mysterek formou WN pod listing. Na ty, kteri nehraji fer a hledaji souradnice v ruznych databazich kaslu. Toto bude darek pro ty, kteri (nepsana) pravidla cti a tento geosvatekjim dela z jara radost.
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#24 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 20:26

Také letos plánuji hodit k některým mým mysterkám postup luštění - finální souřadnice to sice nebudou, ale třeba to někomu (tomu který se stydí mi napsat o nápovědu) pomůže. ;)
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#25 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 21:47

Schvon_CZ napsal/a:
Jestli nezapomenu, tak poslu finalky svych mysterek formou WN pod listing.

A jéje. Už loni to bylo zadřený, jak ten den hamouni sosali listingy celý republiky, odezvu servru jsem měl tak jednou za půl hodiny, tak kvůli tobě teď budou sosat listingy i s logama.
  • 0

#26 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 0:15

Smogeo napsal/a:
Neb Velikonoce jsou svátky křesťanské a křesťanské je odpuštět, přícházím s velkorysou nabídkou:
Soudruzi, jež na své pouti za keškama klopýtli a nezanechali mi svůj podpis v logbooku, budou míti možnost ku příležitosti Velkého pátku amnestii získati.
K tomu stačí, aby naplnili dva jednoduché body
1) Odeslali na server svůj pomýlený FoudIt log v době před 12.3.2013
2) Napsali mi svoje pokání do 1.4.2013
Zázrak se pak stane a jejich nick se v logbooku objeví.:D


Tak tohle je bomba nápad...asi bych se o něco takového také pokusil 8o)
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#27 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 1:04

Taky se připojím, plánuji do listingů vložit krátký článek se souřadnicemi série Žebrácký kačer... ale hlavně bych do té doby rád obnovil většinu keší ze zimního spánku.
  • 0

#28 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 5:41

Schvon_CZ napsal/a:

shaman3 napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Já osobně se nebráním poskytování souřadnic z mých kešek celoročně. Když lovci nevadí že přijde o zážitek spojený se získáváním souřadnic v terénu či luštění. Avšak poskytuji souřadnice jen a pouze na požádání.

Doprosovat se o souradnice mysterek primo ownera, je pro me ta nejvetsi potupa, to je cistejsi finalcaching.

ted nevim, zda mam plakat, nebo se smat...

Spíš plakat. Tady je akce, kdy owneři sami od sebe dobrovolně a ze své vůle, a hlavně bez podmínek a pro všechny bez rozdílu, dělají na jeden den ze svých mysterek tradičky, a někdo dokáže takové akce ještě drze zneužít k tomu, aby defacto vyzval ostatní kačery k doprošování se o souřadnice jeho mysterek, podmiňuje to nějakou poníženou žádostí. :(
  • 0

#29 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 7:45

Určitě také zase něco v listingu rád zveřejním, obzvlášť, když i já to využil u některých pokladů. Je mi milejší, když kačer do logu napíše "odloveno díky Otvírání pokladů", než když blb napíše "čisté BF" a přitom to ví od kámoše, z eventu atd. ;)
  • 0

#30 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 7:58

shaman3 napsal/a:
Spíš plakat. Tady je akce, kdy owneři sami od sebe dobrovolně a ze své vůle, a hlavně bez podmínek a pro všechny bez rozdílu, dělají na jeden den ze svých mysterek tradičky, a někdo dokáže takové akce ještě drze zneužít k tomu, aby defacto vyzval ostatní kačery k doprošování se o souřadnice jeho mysterek, podmiňuje to nějakou poníženou žádostí. :(


No ty se mi snad jen zdáš... Jaké drzé zneužívání, doprošování a ponížená žádost??? Jen napsal, že na požádání poskytne souřadnice komukoli, nic víc.

Náhodou si moc dobře pamatuji loňské otevírání pokladů, doprošoval jsi se tady následně, aby ti někdo poslal všechny otevřené keše, že jsi byl líný si to opisovat. Přesně kvůli takovým vychcánkům bych se k otevření pokladů nepřidala, ačkoliv mi to jinak přijde jako pěkná tradice.
  • 0

#31 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 8:18

Já bych všechny ty mysterky a weby s finálkama zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#32 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 8:46

Schvon_CZ napsal/a:
ted nevim, zda mam plakat, nebo se smat...

Nejlepší je vůbec nereagovat.
  • 0

#33 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 9:00

Raraku napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Spíš plakat. Tady je akce, kdy owneři sami od sebe dobrovolně a ze své vůle, a hlavně bez podmínek a pro všechny bez rozdílu, dělají na jeden den ze svých mysterek tradičky, a někdo dokáže takové akce ještě drze zneužít k tomu, aby defacto vyzval ostatní kačery k doprošování se o souřadnice jeho mysterek, podmiňuje to nějakou poníženou žádostí. :(


No ty se mi snad jen zdáš... Jaké drzé zneužívání, doprošování a ponížená žádost??? Jen napsal, že na požádání poskytne souřadnice komukoli, nic víc.

Náhodou si moc dobře pamatuji loňské otevírání pokladů, doprošoval jsi se tady následně, aby ti někdo poslal všechny otevřené keše, že jsi byl líný si to opisovat. Přesně kvůli takovým vychcánkům bych se k otevření pokladů nepřidala, ačkoliv mi to jinak přijde jako pěkná tradice.


klid :), to je jen jedno z jeho oblibenych provokacnich temat k trolleni.
  • 0

#34 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 10:07

Vláček napsal/a:

Schvon_CZ napsal/a:
ted nevim, zda mam plakat, nebo se smat...

Nejlepší je vůbec nereagovat.

Moc sem nechodim, tak jsem nevedel, po precteni par prispevku je mi to jasne. Howgh
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#35 kacheri16

kacheri16

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 10:20

Emeritushk napsal/a:
Určitě také zase něco v listingu rád zveřejním, obzvlášť, když i já to využil u některých pokladů. Je mi milejší, když kačer do logu napíše "odloveno díky Otvírání pokladů", než když blb napíše "čisté BF" a přitom to ví od kámoše, z eventu atd. ;)


Tak to se tesim, hudebni mysterky jsou pro mne temer neresitelne.
  • 0

#36 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 11:22

Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#37 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 11:25

MirexCZ napsal/a:
Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)

Co si představuješ pojmem "zadání" ?
  • 0

#38 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 12:15

Já se taky přidám a z mé mysterky zmizne na Velký pátek kódový zámek. Finálni souřadnice se dají zjistit z webu, kód jen v terénu.
  • 0

#39 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 12:22

Arne1 napsal/a:

MirexCZ napsal/a:
Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)

Co si představuješ pojmem "zadání" ?

Patrně, že si bude moci přečíst listing.
  • 0
.

#40 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 12:24

K otevírání pokladů se již tradičně připojíme. ;) Ne všichni chtějí trávit u PC spousty hodin luštěním finálových souřadnic. Pro ně i pro nás je Velký Pátek příležitostí, jak otazník změnit ve smějícího se smajlíka. :) Tu příležitost jim dáme. B)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama