Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2013


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
144 odpovědí na toto téma

#41 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 12:28

poohDA napsal/a:
Jestli otevřu, tak ne zveřejněním finálky, ale na dočasný waypoint dám mapku, návod nebo něco takového.


jojo, to bylo dobrý, loni jsem to využila ;)
  • 0

#42 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 12:31

MirexCZ napsal/a:
Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)


To je dobrý nápad, myslím že zpřístupnění listingu na jeden den by nikoho nezabilo, nebo třeba jen na část dne - pro poklady se vždy chodí navečer ;)
Sice mám ve svém blízkém okolí jen jednu, ale mám v živé paměti jak mě její publikace totálně zkazila náladu
  • 0

#43 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 12:57

poohDA napsal/a:

Arne1 napsal/a:

MirexCZ napsal/a:
Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)

Co si představuješ pojmem "zadání" ?

Patrně, že si bude moci přečíst listing.


Ano, samozřejmě to, že si budu moci přečíst legálně listing. (o jiných cestách, jak se k němu dostávám, když o nějakou PMO keš stojím, pomlčím B)). Ono se pod "zadání" dá chápat i něco jiného? ;)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#44 vincenz07

vincenz07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 13:49

já otevřu svou keš i pro BM. Finálku nezveřejním protože by přišli o to hezčí z celé keše. Ale protože to je kousek od sebe tak toho jistě využijí.
  • 0

#45 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 15:00

Já nic otvírat nebudu, nechci podvodníkům plnit jejich databáze, se kterýma pak kšeftují.

Pomůžu, navedu nebo i přímo nakopnu rád kohokoliv a taky kdykoliv, souřadnice ale zveřejňovat nebudu ani náhodou a ani na chvíli. Totéž doporučuju všem ostatním, protože celá tahle sranda slouží jen k plnění databází, šmelení s finálkama, případně k jejich ověřování. Osobně se myslím, že každej soudnej owner rád pomůže, když to prostě nejde a není třeba to pouštět veřejně ven.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#46 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 15:21

Mno, ono by úplně stačilo dát u některých zapeklitějších mysterek nějaké popostrčení, nemusí se hned uvádět finální souřadnice. Já jsem díky tomu vyluštil dvě mysterky při Vánočním otevírání.
  • 0

#47 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 15:25

kapsa napsal/a:
Osobně se myslím, že každej soudnej owner rád pomůže, když to prostě nejde a není třeba to pouštět veřejně ven.


Loni jsem psala dvěma ownerum, jedne mysterky a jedne multiny s nejednoznačným počítáním indicií. Ani jsem nepsala o souřadnice, jen dotaz ve smyslu: opravdu jsi to myslel takhle? nevychází mi to...ani jeden se vůbec neozval :(
  • 0

#48 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 15:49

evidlo napsal/a: Loni jsem psala dvěma ownerum, jedne mysterky a jedne multiny s nejednoznačným počítáním indicií. Ani jsem nepsala o souřadnice, jen dotaz ve smyslu: opravdu jsi to myslel takhle? nevychází mi to...ani jeden se vůbec neozval :(

Jasně, to se prostě stane ale pokud někdo nereaguje, tak se asi stejně těžko bude účastnit "Otvírání pokladů", takže je to vlastně fuk. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#49 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 17:57

lasyma napsal/a:

MirexCZ napsal/a:
Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)


To je dobrý nápad, myslím že zpřístupnění listingu na jeden den by nikoho nezabilo, nebo třeba jen na část dne - pro poklady se vždy chodí navečer ;)
Sice mám ve svém blízkém okolí jen jednu, ale mám v živé paměti jak mě její publikace totálně zkazila náladu

Je to vubec technicky mozne, prepnout PMO kese na jeden den?
  • 0

#50 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 18:24

take otevreme vsechny nase mysterky. i kdyz teda nejsou tezke, ale proc ne :-) take mi patek parkrat pomohl :-) tyto kesky budou otevreny: GC3BDM4 GC3F2NN GC3R8H2 GC3XK27
  • 0

#51 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 18:44

shaman3 napsal/a:

lasyma napsal/a:

MirexCZ napsal/a:
Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)

Je to vubec technicky mozne, prepnout PMO kese na jeden den?


mozne to je, ale kdyz to v patek otevres a v sobotu zavres tak uz to zase nezalogujes, takze by musel byt odlov i log udelany v patek..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#52 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 18:48

MA-FI-AN napsal/a:

shaman3 napsal/a:

lasyma napsal/a:

MirexCZ napsal/a:
Jako BM bych uvítal, kdyby se na otevírání pokladů např. z PMO keší staly na jeden den základní :) Nikdo nechce finálky, požaduji pouhopouhé zadání ;)

Je to vubec technicky mozne, prepnout PMO kese na jeden den?


mozne to je, ale kdyz to v patek otevres a v sobotu zavres tak uz to zase nezalogujes, takze by musel byt odlov i log udelany v patek..


to neni pravda... kdokoliv pak muze kesku odlovit i potom i kdyz zase bude PM... takhle si jen behem patku zkopiruji listing a odlovit mohou kdykoli. - staci jen kliknout na tu kes na mape
  • 0

#53 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 18:50

MA-FI-AN napsal/a:
mozne to je, ale kdyz to v patek otevres a v sobotu zavres tak uz to zase nezalogujes, takze by musel byt odlov i log udelany v patek..

PM keše můžeš celoročně logovat úplně v pohodě, stačí odzoomovat mapu a jsou vidět. Pak je klidně můžeš rozkliknout do bubliny a použít v ní odkaz log visit. Pokud děláš statistiky v GeoGetu, máš v bublině i základní údaje pro ruční přidání keše. Běžně tak loguju PM keše, např. když nějakou občas odlovím spolu s nějakým PM kačerem.
  • 0

#54 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 18:50

Emeritushk napsal/a:
Určitě také zase něco v listingu rád zveřejním, obzvlášť, když i já to využil u některých pokladů. Je mi milejší, když kačer do logu napíše "odloveno díky Otvírání pokladů", než když blb napíše "čisté BF" a přitom to ví od kámoše, z eventu atd. ;)

Jestli nám v pátek vybyde nějaký čas tak si zase rádi něco odlovíme.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#55 Spagetka

Spagetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 18:58

Jako každý rok otevřu i já dvě moje mysterky GC3372D, GC2W39N ;)
  • 0

#56 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 19:02

Pokud bud v Praze, zatim predpokladam ze ano, tak moje wigo GC2QA49 Nocni Vysehrad bude mozne si projit za moji asistence :) Finalku prinesu taky. Takze sledujte v patek behem dne listing. Napisu tam jestli joo nebo nee a vecer se mozna potkame :)
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#57 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 19:15

MA-FI-AN napsal/a:
mozne to je, ale kdyz to v patek otevres a v sobotu zavres tak uz to zase nezalogujes, takze by musel byt odlov i log udelany v patek..

Ale zaloguješ, BM může logovat PM kdykoli docela snadno...Dokonce lze zjsitit i souřadnice zadané v listingu PM keše (použitelné to je ovšem jen pro tradičky)...
  • 0

#58 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 19:16

Tento rok se také přidám. Nezobrazím ale finální waypoint, ale každému, kdo mi napíše, poradím jednoznačné řešení keše, případně poskytnu souřadnice. Konkrétně jde o keše GC20E9C, GC2FZMC, GC1Y90J ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#59 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 19:54

Já se také přidám: každému, kdo mi napíše na Velký pátek, poskytnu v následujících dnech jednoznačné vodítko k řešení mé mysterky GCYTGA.
  • 0

#60 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2013 - 19:58

Bude se otvírat, a nemyslím poskytování souřadnic ale fyzické otevření, nějaká z pražských keší co jsou na klíč? Letos bych to totiž konečně stihnul :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama