Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2013


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
144 odpovědí na toto téma

#121 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 23:31

Správně, zapomeňte na dogmata.
  • 0

#122 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 23:35

shaman3 napsal/a:
Já nebudu mít čas si to na Velký pátek zapisovat, tak doufám, že mi to někdo také poskytne, kdo si to vše zapíše.


Není to potupa, se takhle doprošovat ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#123 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 23:54

kolombo napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Já nebudu mít čas si to na Velký pátek zapisovat, tak doufám, že mi to někdo také poskytne, kdo si to vše zapíše.


Není to potupa, se takhle doprošovat ???


To je v pohodě, to je jen doprošování, nikoli ponížené doprošování! ;)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#124 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 23:56

Největší potupa je doprošovat se přímo ownera o jeho keše, žádat ostatní kačery potupa není, neboť kačeři si mají pomáhat.
  • 0

#125 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 23:57

owner není kačer?
  • 0
.

#126 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 0:00

U své keše ne.
  • 0

#127 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 0:02

shaman3 napsal/a:
U své keše ne.

aha, tak to jo, jen jsem se zeptal.
  • 0
.

#128 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 2:57

kapsa napsal/a:

shaman3 napsal/a: Myslím, že jsi jen nepochopil, že jeho příspěvěk je myšlen jako ironie. Stejně jako se tobě nelíbí, že by mohl souřadnice svých mysterek a multin vyměňovat za jiné, tak se nám jiným zase nelíbí, že se dobrovolné otvírání pokladů snaží někteří jedinci podmiňovat žádostmi o souřadnice nebo žádostmi o informace, a posunují ten zvyk "otvírání pokladů" a jeho původní myšlenku jinam. Ano, pokud ty žádosti vyžadujete a nechcete se dobrovolně otvírání pokladů zůčastnit, tak si je vyžadujte, hrajte si tu hru, jak chcete, ale nesnažte se tu otvírání pokladů a jeho původní myšlenku posunovat jinam.

Jsem si nevšiml, že by někdo někam něco posouval. Já si prostě myslím, že celé "Otvírání pokladů" je nesmysl (byť možná původně dobře myšlený), který jen dále podporuje šmelení s finálkama. Což si myslím, že je názor slušně formulovaný, relevantní, věcný a evidentně nejsem sám, kdo si to myslí, byť se to tobě nelíbí.


Já si naopak myslím, že to je super nápad - už jen protože Geocaching přeci není o nekonečném sezení u počítače a luštění, ale hlavně to, že od těch monitorů nachvilku vypadneme ven do přírody, ven, na vzduch, na smog. Zima už je dlouhá.
Do nápadu se zapojím, ale je na každém ownerovi, jak se rozhodne a co pustí ven.
  • 0

#129 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 6:37

shaman3 napsal/a:
Já nebudu mít čas si to na Velký pátek zapisovat, tak doufám, že mi to někdo také poskytne, kdo si to vše zapíše.



Nechceš si už začít Horáku, dělat prdel z někoho jiného, než z lidí co navštěvují tyhle stránky?
  • 0

#130 safarici

safarici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 7:11

Kdo nam na velky patek napise, dostane misto obvykle napovedy rovnou finalni souradnice nasich kesi GC2NKNA a GC2RKWM. Staci jen napsat: "Otvírání pokladů 2013 - GC2NKNA" nebo "Otvírání pokladů 2013 - GC2RKWM" Safarici
  • 0

#131 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 8:01

HANSMATT napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Původní dobrá myšlenka se změnila v naprosto nevhodné veřejné hromadné vyzývání kačerů, aby se jeden den v roce poníženě doprošovali ownerů o souřadnice nebo nápovědy na řešení jejich mysterek. :(


Ano tak jsem to myslel, puvodni myslenka dobra, owner dobrovolne zverejni napovedu/reseni/souradnice a kdo chce ten si to odlovi. Ale tohle ze musim nekam ponizene psat nekmomu koho neznam o napovedu/reseni/souradnice to je hnus. I kdyz nekdo to tak nevnima, snizuje se k tomu i mimo tuto akci co koukam obcas na logy tak se v nich objevuje "po nakopnuti ownera...". Chapu treba ze nekdo pise o zapomenute opsane bonusove cislo, to bych bral to se stat muze a je to OK, ale psat si o reseni? Tak mi chytre hlavy povezte jaky je pak rozdil mezi ownerem a spravcem nejake te finalkove databaze??


Kdyz je to pro vas dva ponozujici, tak to nedelejte. Nikdo vas nenuti
  • 0

#132 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 8:15

Však my to neděláme, jen jsme chtěli zdejším ownerům, vyžadujícím ponížené žádosti, taktkně sdělit, aby si na ty výzvy k žádostem o jejich keše založili jiný thread, protože to nemá s původní myšlenkou "otvírání pokladů" nic společného. ;)
  • 0

#133 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 8:18

tak na tohle mě napadá jen něco o Původní Myšlence diskusního fóra.
  • 0
.

#134 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 9:08

Napadla mě jedna myšlenka, jak udělat otevírání pokladů na Velký pátek a pouze v pátek dostupné. Sice lehce pracnější, ale šlo by to. Vyrobit filmovku, která by se na pátek umístila někde poblíž finálky a do ní by se vložily finálové souřadnice. Na net potom vystavit souřadnice finálky. Tím by se zamezilo kšeftování s finálkama a mikrovka by se dala zase hned odnést. Ale komu se do toho bude chtít, co? :D ------------ Shamane, proboha, sklapni už, vždyť to je něco neuvěřitelného. Jsi tady proti rozšiřování finálek a najednou napíšeš, jestli bude někdo tak hodný a pošle ti je. To jako FAKT??? :@:@:@ Jak už tu někdo napsal, běž si dělat pr..l z někoho jiného. Vážně by mě zajímalo, co jsi za člověka v reálu, ale pokud jsi i v normálním životě taková sketa, to aby se měli všichni okolo tebe na pozoru. V mládí tě asi málo mlátili za podobný ptákoviny. Jen doufám, že mu nikdo nepodlehne a finálky nepošle. :( A reagovat na jeho už asi sté omílání "poníženého doprošování" fakt nemá smysl, on to nikdy nepochopí, hlupák hlupákem zůstane.
  • 0

#135 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 9:42

Alke04 napsal/a:
Já si naopak myslím, že to je super nápad - už jen protože Geocaching přeci není o nekonečném sezení u počítače a luštění, ale hlavně to, že od těch monitorů nachvilku vypadneme ven do přírody, ven, na vzduch, na smog. Zima už je dlouhá.
Do nápadu se zapojím, ale je na každém ownerovi, jak se rozhodne a co pustí ven.


Tleskám, zase jednou pěkný názor. Je to hra, kterou si hraje každý podle sebe.

Vlákno slediáuji už 3. den a nestačím se divit těm zbytečným hádkám. Nehádejte se, perte se a žerte se.B)
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#136 safarici

safarici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 9:47

Samane, nevim co tu meles porad dokola ty nesmysly o ponizenem doprosovani. Ocividne jsi ty nepochopil, co byla puvodni myslenka Otvirani pokladu. Puvodni myslenka byla takova, ze owner dobrovolne zverejni NAPOVEDU nebo RESENI nebo SOURADNICE a kdo chce ten si to odlovi. Ale jsme to holt my cesi, asi to mame primo v geneticke vybave, ze i tu nejskvelejsi myslenku musime proste dokurvit a proto se nedivim, ze nekteri owneri uz se teto puvodni myslenky nechteji ucastnit vubec nebo zverejnuji souradnice jen konkretnim zadatelum "osobne".
  • 0

#137 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 10:09

HANSMATT napsal/a:
Vsak o tom tu presne mluvime! Ze se z puvodni myslenky stal takovy hnus.


Ještě nám pověz kvůli komu se stal z téhle myšlenky takový hnus. Kvůli troubům jako jsou Shaman a další..
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#138 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 10:14

Kvůli ownerům, kteří se nepřenesou přes svuj ukřivděný pocit, že se kačeři dostanou k finálkám jejich keší i jiným podloudným způsobem, než doprošováním se samotného ownera.;)
  • 0

#139 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 10:21

shaman3 napsal/a:
Kvůli ownerům, kteří se nepřenesou přes svuj ukřivděný pocit, že se kačeři dostanou k finálkám jejich keší i jiným podloudným způsobem, než doprošováním se samotného ownera.;)


V každý normální společnosti bys za tyhle demagogický výblitky skončil:
a - ve vypolstrovaný cimře a statným ošetřovatelem nedaleko
b - s půllitrem/popelníkem/klackem/lopatou v tlamě

škoda, že to ještě nikoho nenapadlo provést, očividně by ti to prospělo.
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#140 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 10:29

Shamane, na diskuzi nebo radě od autora není nic podloudného, na šmelení s finálkama ano.

Ban jsem sice nedostal ale dávám si ho sám sobě aspoň na pár dnů, tyhle slinty už jsou fakt síla i na mě.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama