Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2013


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
144 odpovědí na toto téma

#81 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 4:52

shaman3 napsal/a:
Původní dobrá myšlenka se změnila v naprosto nevhodné veřejné hromadné vyzývání kačerů, aby se jeden den v roce poníženě doprošovali ownerů o souřadnice nebo nápovědy na řešení jejich mysterek. :(

Porad verim, ze ta spravnacka pravidla mnozi ctí a kdo kopiruje je jouda.
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#82 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 5:10

shaman3 napsal/a:
Původní dobrá myšlenka se změnila v naprosto nevhodné veřejné hromadné vyzývání kačerů, aby se jeden den v roce poníženě doprošovali ownerů o souřadnice nebo nápovědy na řešení jejich mysterek. :(


Pokud ti to vadí, nekomentuj to. A ani nežebrej po ostatních zaslání souboru, kde budou keše otevřené o tento den zveřejněny. Tak jako jsi to dělal minulej rok.
  • 0

#83 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 6:00

Samozřejmě že mi to vadí, oni ti zaslepení owneři, co vyžadují ponížené doprošování od kačerů už dokonce drze v tomto tématu, si ani neuvědomují, že to oni tu jsou OT, protože původní myšlenka na otvírání pokladů nemá s jejich požadavkem nic co do činění. ;)
  • 0

#84 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 6:59

netrolluj, popleto :D.
  • 0

#85 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 7:03

shaman3 napsal/a: Původní dobrá myšlenka se změnila v naprosto nevhodné veřejné hromadné vyzývání kačerů, aby se jeden den v roce poníženě doprošovali ownerů o souřadnice nebo nápovědy na řešení jejich mysterek. :(

Jaké ponížené doprošování?? Co je na tom ponižujícího?? Prostě normální, běžná a slušná výpomoc, když někdo neví jak dál. Nebo podle tebe mají owneři akorát držet hubu a bez řečí vysolit finálky??
Některý věci už mě fakt přestává hlava brát .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#86 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 7:33

Ahoj vsem,loni na vanoce jsem vyuzil nabidky na otevirani pokladu, ale tam, kde owner pistupne napovidal reseni (sovidoupe a Fukusima) a snazil jsem se lustit rychleji nez napoveda. U sovidoupe se mi to darilo i kdyz netusim zda se k Pardubicim kdy dostanu. O to prijemnejsi pak byla vymena informaci i jinych zpusobech reseni. U Dobeshe jsem stesti nemel, takze tam mi to ani po napovedach nesecvaklo. No a co? Priznavam ze ziskat souradnice bez toho abych pochopil jaky je princip sifry mne nebavi a uz jsem kolegum i odmitl spolecnou vypravu , protoze nemam vylusteno. Asi jsem divny, ale hledam si na gc to co mne bavi (protazeni lesem cestou necestou...). Hra na body nikdy nebude mit viteze, takze mne nechava celkem klidnym. Akce vyuzii, ale spis ownerum poslu zadost o napovedu, jen finalni souradnice chtit nebudu. Nikdo te shamane nenuti ownerum psat, tak neblbni. Docela mne mrzi ze jsem se k gc dostal tak pozde neb mnozstvi podivnych takykaceru se zvysuje geometrickou radou s dostupnosti gps technologie v kazdem kramu za par stovek. Pardon...jsem trochu delsi Dejwy
  • 0

#87 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 8:17

kapsa napsal/a:

shaman3 napsal/a: Původní dobrá myšlenka se změnila v naprosto nevhodné veřejné hromadné vyzývání kačerů, aby se jeden den v roce poníženě doprošovali ownerů o souřadnice nebo nápovědy na řešení jejich mysterek. :(

Jaké ponížené doprošování?? Co je na tom ponižujícího?? Prostě normální, běžná a slušná výpomoc, když někdo neví jak dál. Nebo podle tebe mají owneři akorát držet hubu a bez řečí vysolit finálky??
Některý věci už mě fakt přestává hlava brát .... :(

To je očividně vidět, že vám to některým hlava nebere. Otvírání pokladů je dobrovolný dočasný akt jednotlivých ownerů, kterým zveřejňují určité informace o svých keších široké kačerské veřejnosti, a který zásadně nepodmiňují žádnou předchozí žádostí. Vy co vyžadujete žádosti kačerů, a informace nesdělujete dobrovolně ze svého vlastního rozhodnutí a široké kačerské veřejnosti, to asi nedokážete pochopit, že tu jste ve špatném threadu. Založte si na to jiný thread, tady jen ničíte původní dobrou myšlenku. Já se ani nedivím, že se tu pak najdou owneři, kteří v těch vašich podmínkách pokračují ještě výš a chtějí souřadnice svých multin a mysterek měnit za souřadnice jiných keší.
  • 0

#88 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 8:22

Shamánku, ty ..., přečti si ještě jednou třeba aspoň to, co jsem tu psal jako druhý příspěvek na této stránce. Máš tam vysvětleno vcelku polopaticky, proč je to udělané teď takhle a souřadnice nejsou vystavovány všem na očích. Už zase začínáš psát ty své obvyklé nesmysly, a to tu byl takový klid.
  • 0

#89 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 8:39

[quote]shaman3 napsal/a:
[quote]kapsa napsal/a:
[quote]shaman3 napsal/a: Původní dobrá myšlenka se změnila v naprosto nevhodné veřejné hromadné vyzývání kačerů, aby se jeden den v roce poníženě doprošovali ownerů o souřadnice nebo nápovědy na řešení jejich mysterek. :([/quote]
Jaké ponížené doprošování?? Co je na tom ponižujícího?? Prostě normální, běžná a slušná výpomoc, když někdo neví jak dál. Nebo podle tebe mají owneři akorát držet hubu a bez řečí vysolit finálky??
....[/quote]
Myslím, že jsi nám to dostatečně vysvětlil a proto je lepší otevírání pokladů nepořádat.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#90 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 8:50

HANSMATT napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Původní dobrá myšlenka se změnila v naprosto nevhodné veřejné hromadné vyzývání kačerů, aby se jeden den v roce poníženě doprošovali ownerů o souřadnice nebo nápovědy na řešení jejich mysterek. :(


Ano tak jsem to myslel, puvodni myslenka dobra, owner dobrovolne zverejni napovedu/reseni/souradnice a kdo chce ten si to odlovi. Ale tohle ze musim nekam ponizene psat o napovedu/reseni/souradnice to je hnus. I kdyz nekdo to tak nevnima, snizuje se k tomu i mimo tuto akci co koukam obcas na logy tak se v nich objevuje "po nakopnuti ownera...". Chapu treba ze nekdo pise o zapomenute opsane bonusove cislo, to bych bral to se stat muze a je to OK, ale psat si o reseni? Tak mi chytre hlavy povezte jaky je pak rozdil mezi ownerem a spravce nejake te finalkove databaze??

Rozdíl je podstatnej. Owner tu keš vytvořil a vymyslel. Kdežto admin téhle databáze se k finálkám dostal oklikou a nabízí je bez swolení toho kdo keš vymyslel a vytvořil.
  • 0

#91 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 9:09

HANSMATT napsal/a:
...Tak mi chytre hlavy povezte jaky je pak rozdil mezi ownerem a spravcem nejake te finalkove databaze??

Ty jsi koukám opravdu moc rozumu nepobral. Rozdíl mezi ownerem a správcem je naprosto diametrální! Správce ti nikdy nepomůže radou, protože o těch keších neví ani zbla, mimo finálové souřadnice. Nikdo tu neuvádí, že tě owner musí zavést ke keši za ručičku, popř. ti poskytnout souřadnice okamžitě. To nakopnutí, které zmiňuješ, je třeba jen rada, kterým směrem se ubírat. Kupříkladu je to jen i ověření, že jde hledač správným směrem a neztrácí se ve slepé uličce.

Běžte si se shamanem špitat někam do kouta ty vaše bláboly a tuhle diskuzi, PROSÍM, opusťte.

Proč mi přijde, že Shaman3 a HANSMATT jsou jedna a tatáž osoba?
  • 0

#92 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 9:12

kapsa napsal/a:

Některý věci už mě fakt přestává hlava brát .... :(


musis se na to divat pohledem, ze tenhle popleta tady rad provokuje a je mu jedno cim. pak uz jeho blaboly zacnou byt jasne :D.
  • 0

#93 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 9:25

HANSMATT napsal/a:
Ano tak jsem to myslel, puvodni myslenka dobra, owner dobrovolne zverejni napovedu/reseni/souradnice a kdo chce ten si to odlovi. Ale tohle ze musim nekam ponizene psat nekmomu koho neznam o napovedu/reseni/souradnice to je hnus. I kdyz nekdo to tak nevnima, snizuje se k tomu i mimo tuto akci co koukam obcas na logy tak se v nich objevuje "po nakopnuti ownera...". Chapu treba ze nekdo pise o zapomenute opsane bonusove cislo, to bych bral to se stat muze a je to OK, ale psat si o reseni? Tak mi chytre hlavy povezte jaky je pak rozdil mezi ownerem a spravcem nejake te finalkove databaze??

Přesně tak, je tu ovšem jeden problém, ty zatvrzelé dubové palice to stejně nikdy nepochopí a budou tu nadále vyžadovat ponížené doprošování o informace nebo souřadnice. Oni nikdy nepochopí, že otvírání pokladů je o něčem jiném. Vždyť oni dokonce doposud nepochopili ani to, že keš se skrývá před mudly a ne před kačery. ;)
  • 0

#94 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 9:32

shaman3 napsal/a:

HANSMATT napsal/a:
Ano tak jsem to myslel, puvodni myslenka dobra, owner dobrovolne zverejni napovedu/reseni/souradnice a kdo chce ten si to odlovi. Ale tohle ze musim nekam ponizene psat nekmomu koho neznam o napovedu/reseni/souradnice to je hnus. I kdyz nekdo to tak nevnima, snizuje se k tomu i mimo tuto akci co koukam obcas na logy tak se v nich objevuje "po nakopnuti ownera...". Chapu treba ze nekdo pise o zapomenute opsane bonusove cislo, to bych bral to se stat muze a je to OK, ale psat si o reseni? Tak mi chytre hlavy povezte jaky je pak rozdil mezi ownerem a spravcem nejake te finalkove databaze??

Přesně tak, je tu ovšem jeden problém, ty zatvrzelé dubové palice to stejně nikdy nepochopí a budou tu nadále vyžadovat ponížené doprošování o informace nebo souřadnice. Oni nikdy nepochopí, že otvírání pokladů je o něčem jiném. Vždyť oni dokonce doposud nepochopili ani to, že keš se skrývá před mudly a ne před kačery. ;)

Víš co chytráku, najez se, mluvíš z hladu :-D
A vzpomeň si až budeš zase škemrat o soubor s finálkama a nebo PM kešema, co jsi teď psal.
  • 0

#95 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 9:38

HANSMATT napsal/a:
I ja se pripojim k otvirani podkladu: Do listingu psat souradnice nebudu, ale jako ostatni nabidnu ferovou dohodu: Kdo mi posle 10 spravnych reseni mysterek, ktere jeste nemam odlovene dostane zdarma finalove souradnice obou multin ktere vlastnim B)

Já Ti teda nechci kazit kšeft, ale obě tvoje multinky se dají brutnout během několika sekund.

To není dobrý obchod. :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#96 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 9:43

honny napsal/a:

HANSMATT napsal/a:
I ja se pripojim k otvirani podkladu: Do listingu psat souradnice nebudu, ale jako ostatni nabidnu ferovou dohodu: Kdo mi posle 10 spravnych reseni mysterek, ktere jeste nemam odlovene dostane zdarma finalove souradnice obou multin ktere vlastnim B)

Já Ti teda nechci kazit kšeft, ale obě tvoje multinky se dají brutnout během několika sekund.

To není dobrý obchod. :)

Což obchod, ale hlavně kdo "nakoupí" přijde o procházku. Což mi přijde škoda.
  • 0

#97 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 9:49

honny napsal/a:

HANSMATT napsal/a:
I ja se pripojim k otvirani podkladu: Do listingu psat souradnice nebudu, ale jako ostatni nabidnu ferovou dohodu: Kdo mi posle 10 spravnych reseni mysterek, ktere jeste nemam odlovene dostane zdarma finalove souradnice obou multin ktere vlastnim B)

Já Ti teda nechci kazit kšeft, ale obě tvoje multinky se dají brutnout během několika sekund.

To není dobrý obchod. :)

Nojo, jenže to nebyl obchod, to byla očividně ironie. ;)
  • 0

#98 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 10:25

Ponížené doprošování... OMG (raději víc nekomenentuju). Kdo si napíše přes rok, dostává nápovědu. Kdo si napíše na Velký pátek, dostane souřadnice. Stejně stačí, že GC.com zas asi nepojede, protože ho finálkaři zahltí, jak budou stahovat listingy celé republiky. :(
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#99 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 16:23

Ahoj,
jako už tradičně (tentokrát to už mohu konečně napsat bez smajlíka) dávám k dispozici některé své mystery krabičky!

GC19B3A - Máme prezidenta
GC1991V - První match
GC1R351 - Zánik Podskalí
GC2TWJ6 - Where is the Edge?
GC1N2D6 - RP1 - stage
GC1X8PD - RP2 - stage
GC21V7F - RP3- stage
GC2371Y - RP4 - stage
GC18W1Z - Tabulky - všechny waypointy
GC1FJGV - 13 bobříků - všechny waypointy
GC2H4NZ - Deset malých černoušků - start
GC1D818 - MHC - Pohádková cesta za pokladem - start

Aby to nebylo až tak úplně zadarmo, nebudu zde souřadnice zveřejňovat, alébrž si o ně musíte, jako obvykle, napsat, a to na Velký pátek 29. 3. 2013 mezi 18:00 - 24:00h. Na maily mimo tuto dobu nebude reflektováno, skály s poklady budou zavřeny :D!
Zatím nevím, jak na tom budu časově, ale jako vždy odpovím všem! To tzv. "ponížené doprošování" neberte v úvahu, v každé komunitě se najde jedinec s řečmi silnými hlavně od PC...

Netvrdím, že vám dávám k dispozici nějaké terno, ale chtěl bych vás tímto upozornit na zcela bezkonkurenční a stěží překonatelné čerstvě publikované eventy GC487YV a GC487Z1, v jejichž rámci si můžete nějakou tu škatuli s nápovědou odlovit.
Kdo je líny si výše uvedené rozkliknout, vězte, že se např.: můžete podívat do tajemného sklepení pivovaru Klášter, degustovat do mírného opojení zdarma zdejší mok za průvodcování krásnou a takřka éterickou průvodkyní, pokud budeme stíhat, domluvíme i návštěvu klášterní krypty, dvě rockové kapely v úžasných prostorách skalního podzemí (zdarma), několik druhů piv pro chuť i do totální demolice zdarma (sic!), rožněná kýta(y) přímo v podzemních prostorách a jako loni sqělá nálada - viz GC3CR5R a GC3CR5E.
Budu se těšit jak na Pokladech, tak se na vás těšíme i na eventech B)
  • 0
Vložený obrázek

#100 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 16:59

HANSMATT napsal/a:
I ja se pripojim k otvirani podkladu: Do listingu psat souradnice nebudu, ale jako ostatni nabidnu ferovou dohodu: Kdo mi posle 10 spravnych reseni mysterek, ktere jeste nemam odlovene dostane zdarma finalove souradnice obou multin ktere vlastnim B)

Děláš z toho šmelinu a kazíš tím potěšení kačerů kteří jsou rádi,že možná dostanou nápovědu k některé mysterce,kterou měli mockrát rozkliknutou a nevědí si s ní rady....Styd se a jdi šmelit na blešák!!!!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama