Přejít na obsah


Fotka

Nová reviewer wiki a regionální pravidla pro ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
371 odpovědí na toto téma

#361 Alex Reviewer

Alex Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 23:18

PaTTrick napsal/a:

...A abych nebyl úplně off-topic, v rev pravidlech je o beta-testu a fotce při T4 a více... Jak je jasné z Alexova vyjádření, tady nebylo ani jedno.. a jsme zase u toho že je kačer a nadkačer...


Je to OT, PaTTricku, revírnická pravidla byla uvedena na svět 1.6.2013. Pro mě kačeři a nadkačeři neexistují.
  • 0
Reviewer pro ČR – kraje Královéhradecký, Pardubický a Kraj Vysočina.

#362 jaseztoho

jaseztoho

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 23:23

Byrokrat jak má být :D
  • 0

#363 tulen

tulen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 0:07

Aviatik napsal/a:
Něco takového jsem poprvé slyšel v době kdy jsem začínal (2006) v souvislosti s prudkým nárůstem počtu hráčů díky akcím u Mountfieldu. Poté jsem to slyšel i v letech 2007, 2008, 2009...

Blériote, ale musíš uznať, že po 2006kových "sockoGPSkách" sa naozaj stali 2 veci:
- vynoril sa cacheshit (nie že by dovtedy nebol, ale len na úrovni občasných príhod)
- vynorili sa shitcacheri
No a dnes bežne zažívam (OK, v polmiliónovom meste), že sa zjaví tlupa školákov so smartphonmi a mukli-nemukli, začnú prehľadávať, prehmatávať, vrieskať a komentovať bez základnej opatrnosti tam, kde ja volím napr. odlov skoro ráno, v noci alebo za dažďa, aby som nekompromitoval uloženie.
Takže daň za masovosť tu určite je (napr. aj tieto pravidlá).
So zlomom k horšiemu na prelome 2006/7 jednoznačne súhlasím. A potom sa "začali stávať veci"... poznám pár "klasikov geocachingu", ktorí to doslova nevydýchali.
  • 0

#364 tulen

tulen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 0:37

-PaD- napsal/a:
A slysis to stale od stejnych lidi a nebo opravdu nekdo skoncil?

Už som zažil konflikt, po ktorom cacherka zo "starej gardy" prestala zakladať a "zmizla zo sveta" po "politickom školení mužstva" od "novocachera" - GC1PBQD (nedávam ruku do ohňa za to, že to spolu priamo súvisí, ale osvedčená zakladateľka a organizátorka eventov odvtedy nedala ani ťuk; mnohí sme to vnímali ako vrcholné chrapúnstvo)
  • 0

#365 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 5:24

Ti co nepochopili upozornění na dodržování tématu (několikáté v tomto vlákně ) dostali do zítřka ban.
  • 0

#366 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 5:31

pepa.z.pocernic napsal/a:
Ti co nepochopili upozornění na dodržování tématu (několikáté v tomto vlákně ) dostali do zítřka ban.

kiReGPS napsal/a:
Ehmmm, teď jsem okouknul, kam že to mělo správně patřit (jako ponaučení pro mne, víš) a ehle - to hlavní vlákno jsi před nedávnem sám zamknul...B)

Díky za pobavení po ránu! :D
  • 0

#367 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 5:33

Vždyť si mohl založit nové vlákno ne?
  • 0

#368 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 5:35

Tiskař a shaman jdou taky to ohrádky. Mám to snad psát pomalejc a většími písmenky?
  • 0

#369 Kdosi_zabanovanej

Kdosi_zabanovanej

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 5:48

pepa.z.pocernic napsal/a:
Tiskař a shaman jdou taky to ohrádky. Mám to snad psát pomalejc a většími písmenky?


Nemusíš to psát ani pomaleji, ani velkými písmeny. Zkus se místo toho chovat jako normální moderátor fóra. Co dělá normální moderátor fóra? Zcela nečekaně, přesouvá. Zeptej se kohokoliv, co tu dneska děláš ty. Zjistíš, že to co tady předvádíš teď je prachobyčejná arogance, "já jsem admin tak držte huby"... Člověk by čekal, že když už se dopustíš takovýho kiksu, jako že někoho posíláš do tématu které jsi SÁM ZAMKNUL!!! (kdyby to tak nebylo tak bych ani nereagoval), že ti to třeba dojde... jsem se v tobě asi spletl, že? ...
Ondra
  • 0

#370 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 5:59

@Tiskar94 - jestli si myslíš, že uživatelé mají nárok dělat i po několikerém upozornění bordel a povinností moderátora je to po nich uklízet, tak si na omylu. Jestli považuje za aroganci, že tady průběžně dva moderátoři několikrát pouze upozorňovali, tak se na mě nezlob, ale jsi mimo mísu. - pokud bylo to téma zamčeno, tak to je naopak snad o důvod víc, aby se zdržel příspěvku a ne tim zasírat jiné vlákno. Bylo zamčeno z nějakého důvodu a ne aby v tom pokračoval někde jinde.
  • 0

#371 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 6:06

Tohle je zumpa jak ma bejt...
  • 0

#372 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 6:50

Zámek, toto již dávno přeroslo míru slušnosti. Navíc tu neřešíte to, kvůli čemu bylo vlákno založeno.

AJFA

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama