Přejít na obsah


Fotka

31 suvenýrů - VYHRAJTE GEOCOIN jako bonus


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#61 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 17:23

Já přece nepsal, že je něco divného. Já jim poradil, jak zalogovat keš, aby neměli suvenýry. Co je na tom pro tebe těžkého k chápání? :D
  • 0

#62 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 17:50

shaman3 napsal/a:
Já přece nepsal, že je něco divného. Já jim poradil, jak zalogovat keš, aby neměli suvenýry. Co je na tom pro tebe těžkého k chápání? :D


A on se tebe někdo ptal na to jak nezapočítávat body z ulovených keší????
  • 0

#63 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 19:11

Smrk napsal/a:
Už aby byl podzim, v tomhle hnusu se dají keše lovit maximálně do devíti ráno. Kdo bude mít všechny suvenýry, je masochista.


Dneska jsem lovila v Černošicích kolem půl šesté...ten vítr mě prakticky shodil ze silnice, a deštník byl té průtrži k smíchu. Ale horko mi nebylo :-)
  • 0

#64 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 20:28

Smrk napsal/a:
Už aby byl podzim, v tomhle hnusu se dají keše lovit maximálně do devíti ráno. Kdo bude mít všechny suvenýry, je masochista.


Lovit měsíc v kuse je úplna sranda, to není žádna výzva. Co teprve celý rok. To už je ta správna pakárna B)
Jinak kačer přece není rozmazlený tvor aby si stěžoval na velkou zimu, velké horko, velký vítr, že mu pes snědl gps a podobné výmluvy, co by mu branili v lovu keší. Prostě jde a loví :D:D:D
  • 0

#65 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 21:34

Frenkonix napsal/a:

Smrk napsal/a:
Už aby byl podzim, v tomhle hnusu se dají keše lovit maximálně do devíti ráno. Kdo bude mít všechny suvenýry, je masochista.


Lovit měsíc v kuse je úplna sranda, to není žádna výzva. Co teprve celý rok. To už je ta správna pakárna B)
Jinak kačer přece není rozmazlený tvor aby si stěžoval na velkou zimu, velké horko, velký vítr, že mu pes snědl gps a podobné výmluvy, co by mu branili v lovu keší. Prostě jde a loví :D:D:D


Tak to znám kačerku, která si stěžuje pořád a na všechno :-) Až si to přečte, určitě se začne ohrazovat, že to není pravda :D
  • 0

#66 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 21:40

tomy.22 napsal/a:
A on se tebe někdo ptal na to jak nezapočítávat body z ulovených keší????

Asi jsi doposud nepochopil, že diskuze není jen o ptaní a odpovídání. Podmínkou příspěvku rozhodně není předchozí otázka. :D
  • 0

#67 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 21:56

shaman3 napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
A on se tebe někdo ptal na to jak nezapočítávat body z ulovených keší????

Asi jsi doposud nepochopil, že diskuze není jen o ptaní a odpovídání. Podmínkou příspěvku rozhodně není předchozí otázka. :D


Bav se s ....... o sobotě, když jde v pátek na porážku. Pa, cyklisto.
  • 0

#68 ReBa12

ReBa12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 22:07

Frenkonix napsal/a:

Smrk napsal/a:
Už aby byl podzim, v tomhle hnusu se dají keše lovit maximálně do devíti ráno. Kdo bude mít všechny suvenýry, je masochista.


Lovit měsíc v kuse je úplna sranda, to není žádna výzva. Co teprve celý rok. To už je ta správna pakárna B)
Jinak kačer přece není rozmazlený tvor aby si stěžoval na velkou zimu, velké horko, velký vítr, že mu pes snědl gps a podobné výmluvy, co by mu branili v lovu keší. Prostě jde a loví :D:D:D


To co píšeš o rozmazleném tvoru jsem si donedávna myslel taky. Ale když čtu některé logy na dvou z mých keší, tak už si to nemyslím. To trauma některých, když během 30m narazili na nějakou tu kopřivu nebo trn:-)
  • 0

#69 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 4:39

Tak je pravda, že owneři úklid kolem svých keší zanedbávají, ale je to jen jejich vizitka. Já bych se styděl dát keš doprostřed trnitého roští nebo kopřiv, to je jako dát ji doprostřed smetiště.
  • 0

#70 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 7:15

shaman3 napsal/a:
Já bych se styděl dát keš doprostřed trnitého roští nebo kopřiv, to je jako dát ji doprostřed smetiště.

Zásadně kešky umisťuji z bezpečnostních důvodů pouze doprostřed smetiště zarostlého kopřivami a trnitým roštím, kam mudla nepáchne. Jen mi to kazí někteří CÍŤOvé, kteří vyšlapávají v kopřivách cestičky, lámou roští a dokonce, nedejbože, odnášejí odpadky. To mi pak dá práce uvést skrýš do původního stavu.
  • 0

#71 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 8:58

shaman3 napsal/a:
Tak je pravda, že owneři úklid kolem svých keší zanedbávají, ale je to jen jejich vizitka. Já bych se styděl dát keš doprostřed trnitého roští nebo kopřiv, to je jako dát ji doprostřed smetiště.


Já si taky někdy říkám, že když má někdo na plastovou krabičku, mohl by si někde půjčit traktůrek a ty kopřivy posekat.
  • 0

#72 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 9:51

Frenkonix napsal/a:

Smrk napsal/a:
Už aby byl podzim, v tomhle hnusu se dají keše lovit maximálně do devíti ráno. Kdo bude mít všechny suvenýry, je masochista.



Jinak kačer přece není rozmazlený tvor aby si stěžoval na velkou zimu, velké horko, velký vítr, že mu pes snědl gps a podobné výmluvy, co by mu branili v lovu keší. Prostě jde a loví :D:D:D


Zrovna včera jsem takovou akci podnikl. Vypotil sem aspoň 5 kilo. :P:p

Vložený obrázek
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#73 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 10:04

Smrk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tak je pravda, že owneři úklid kolem svých keší zanedbávají, ale je to jen jejich vizitka. Já bych se styděl dát keš doprostřed trnitého roští nebo kopřiv, to je jako dát ji doprostřed smetiště.


Já si taky někdy říkám, že když má někdo na plastovou krabičku, mohl by si někde půjčit traktůrek a ty kopřivy posekat.


Ja je u svy kese sekala srpem. Jacka pomahala. Ve dve rano. Ale jsou proste owneri, kteri takove nasazeni nemaj, nenadelas...
  • 0

#74 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 10:29

Slanecek napsal/a:

Smrk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tak je pravda, že owneři úklid kolem svých keší zanedbávají, ale je to jen jejich vizitka. Já bych se styděl dát keš doprostřed trnitého roští nebo kopřiv, to je jako dát ji doprostřed smetiště.


Já si taky někdy říkám, že když má někdo na plastovou krabičku, mohl by si někde půjčit traktůrek a ty kopřivy posekat.


Ja je u svy kese sekala srpem. Jacka pomahala. Ve dve rano. Ale jsou proste owneri, kteri takove nasazeni nemaj, nenadelas...



Lidi, kteří jsou líní posekat kopřivy kolem svých keší, by měli být zbaveni práva keše zakládat.
  • 0

#75 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 10:31

Smrk napsal/a:

Slanecek napsal/a:

Smrk napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tak je pravda, že owneři úklid kolem svých keší zanedbávají, ale je to jen jejich vizitka. Já bych se styděl dát keš doprostřed trnitého roští nebo kopřiv, to je jako dát ji doprostřed smetiště.


Já si taky někdy říkám, že když má někdo na plastovou krabičku, mohl by si někde půjčit traktůrek a ty kopřivy posekat.


Ja je u svy kese sekala srpem. Jacka pomahala. Ve dve rano. Ale jsou proste owneri, kteri takove nasazeni nemaj, nenadelas...


A co teprve malini a ostruzini.


Lidi, kteří jsou líní posekat kopřivy kolem svých keší, by měli být zbaveni práva keše zakládat.


  • 0

#76 Karelerak

Karelerak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 10:48

Smrk napsal/a:

Já si taky někdy říkám, že když má někdo na plastovou krabičku, mohl by si někde půjčit traktůrek a ty kopřivy posekat.


A co takhle vydláždit geodálnici B) ?
  • 0

#77 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 11:17

Karelerak napsal/a:

Smrk napsal/a:

Já si taky někdy říkám, že když má někdo na plastovou krabičku, mohl by si někde půjčit traktůrek a ty kopřivy posekat.


A co takhle vydláždit geodálnici B) ?


Čeká se na dotace z EU...
  • 0

#78 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 12:58

Aranyafëa napsal/a:

Karelerak napsal/a:

Smrk napsal/a:

Já si taky někdy říkám, že když má někdo na plastovou krabičku, mohl by si někde půjčit traktůrek a ty kopřivy posekat.


A co takhle vydláždit geodálnici B) ?


Čeká se na dotace z EU...


Když oni tam blbě vyplnili poštovní směrovací číslo, další kolo bude až za rok.
  • 0

#79 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 17:48

Čekal jsem, že bude pro každý den i jiný ten velký obrázek a ne jen malý... :( Ale je to zajímavá hra :)
  • 0

#80 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 18:07

sobikovi napsal/a:
Čekal jsem, že bude pro každý den i jiný ten velký obrázek a ne jen malý... :( Ale je to zajímavá hra :)


jn jako když dáš dětem čokoládový adventní kalendář :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama