Přejít na obsah


Fotka

Chyby na novém webu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
310 odpovědí na toto téma

#101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 15:00

S tim Varovanim je to tak, ze az budes nekde v diskuzi delat neplechu, tak ti moderator muze poslat varovani, aby ses mirnil.


  • 0

#102 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 15:20

Kde vidíš seznam eventů vůbec? Já ho nikde nemůžu najít???

Více -> Kalendář -> Eventy

Jednou klikneš na menu vpravo na liště, pak vlevo. Na mobilu fakt ideální :(


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#103 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 15:30

Více -> Kalendář -> Eventy

Jednou klikneš na menu vpravo na liště, pak vlevo. Na mobilu fakt ideální :(

Pokud používáš kalendář od google, tak si do něj přidej http://www.geocachin.../eventyical.php. Jiné aplikace to mohou zvládat obdobně. Eventy pak uvidíš přehledně v rámci svého kalendáře a pracovat s nimi podle schopností aplikace.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#104 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 15:41

Díky za reakci. Ještě jeden dotaz. Proč se to teda zobrazuje každýmu v JEHO profilu? To je chyba nebo vlastnost? ;)

Feature. Presne jak pise Haluma :) Aspon vis, za co to mas :D

 

S tim Varovanim je to tak, ze az budes nekde v diskuzi delat neplechu, tak ti moderator muze poslat varovani, aby ses mirnil.


  • 0

#105 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 16:12

Sledovani temat je mozne, ale nepodarilo se mi nastavit sledovani nektereho fora. Zajimave je, ze v prehledu sledovanych for mam ta sledovana temata, ktera jsem si naklikal, ale hlasi se jako sledovana fora. Sledovane forum nemam zadne, ackoli kdyz do nektereho, ktere jsem si nastavil, vlezu, je tam tlacitko na ulkonceni jeho sledovani. Nicmene jsem na nic noveho z tohoto fora upozornen nebyl.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#106 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:03

Přijde mi, že se změnilo nahrávání nálezů na web, dříve to byl txt seznam, teď to chce

 

Soubor s nálezy (zipované gpx = my finds)


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#107 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:05

S tim Varovanim je to tak, ze az budes nekde v diskuzi delat neplechu, tak ti moderator muze poslat varovani, aby ses mirnil.

A za tři varování BAN.  :ph34r:


  • 0

#108 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:07

Ok, jdu zkusit neco sesmolit.

 

Díky, už se zadařilo vše nastavit.


  • 0

#109 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:08

Ještě je rozbitý ten e-shop.

 

Nemá provozovatele, obchodní podmínky a další zákonné náležitosti.

Podle http://www.geocachin...ategory/11-cwg/ tohoto to vypadá, že provozovatelem shopu je geofashion. Ale je to jenom odhad


  • 0

#110 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:20

Přijde mi, že se změnilo nahrávání nálezů na web, dříve to byl txt seznam, teď to chce

 

Soubor s nálezy (zipované gpx = my finds)

A pokud vygeneruji PQ GPX z GG, tak končím touhle hláškou :-(

 

Fatal error: Maximum execution time of 60 seconds exceeded in /var/www/www.geocaching.cz/www/admin/applications_addon/other/geocaching/modules_public/nalezy/upload.php on line 46


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#111 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 18:27

A pokud vygeneruji PQ GPX z GG, tak končím touhle hláškou :-(

 

Fatal error: Maximum execution time of 60 seconds exceeded in /var/www/www.geocaching.cz/www/admin/applications_addon/other/geocaching/modules_public/nalezy/upload.php on line 46

Podívám na to. Ale z GG ti nefunguje posílání nálezů přímo pomocí api? To by měl být zdaleka nejefektivnější způsob, jak to nakrmit.


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#112 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:06

Přijde mi, že se změnilo nahrávání nálezů na web, dříve to byl txt seznam, teď to chce

 

Soubor s nálezy (zipované gpx = my finds)

 

řešila jsem to v blbém vlákně, takže ještě tady:

do seznamu se mi POČET keší nahrál správně, ale v seznamu vidět nejsou - a do mapky na gc.com se červené puntíky nenahrály

(nedělám to přes geoget, vždycky jsem to nahrávala jen přes cz a samo se to tam zobrazilo po obnovení stránky profilu)

 

Takže dotaz zní: bude to fungovat postaru? Nahráním všech nálezů PQ do SEZNAMY-NAČTENÍ


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#113 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 21:55

Pokud používáš kalendář od google, tak si do něj přidej http://www.geocachin.../eventyical.php. Jiné aplikace to mohou zvládat obdobně. Eventy pak uvidíš přehledně v rámci svého kalendáře a pracovat s nimi podle schopností aplikace.

 
Když to udělám přesně podle tohoto návodu, tak mi to zobrazuje v Google kalendáři jen CITO eventy.. :(


  • 0

#114 Kohout

Kohout

    Kohoutici

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 5:32

Proč mi nejde změnit nick ani heslo? Nechal jsem si poslat nové heslo protože to staré mi nefungovalo. A když ho chci změnit tak mi to po zadání zaslaného hesla mi to píše ,,Vaše aktuální heslo není správné". Tak co s tím?


  • 0

#115 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 6:28

Pri pokusu rozkliknout obrazek na "Home" Latest galery image  se nektere obrazky neotevrou v galerii ale vyskoci hlaska Omlouváme se, ale to se nezdá být platný obrázek. Pokud jste narazili na následující odkaz na této stránce, prosím informujte správce systému  [#10744,1]

 konkretne  "obri cwg s malinkatym braskou" "zahrada vzpominek" "liberec starobinec-chorobinec" a dalsi

 

 

 

  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#116 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 6:38

 
Když to udělám přesně podle tohoto návodu, tak mi to zobrazuje v Google kalendáři jen CITO eventy.. :(

hm, ony v tom souboru byly omylem chvíli jen cita a google si některé soubory cachuje globálně. Takže je nutné vyčkat na refresh.

 

Proč mi nejde změnit nick ani heslo? Nechal jsem si poslat nové heslo protože to staré mi nefungovalo. A když ho chci změnit tak mi to po zadání zaslaného hesla mi to píše ,,Vaše aktuální heslo není správné". Tak co s tím?

A nepředepisuje ti náhodou browser do některých políček nějaké údaje které tam být nemají?


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#117 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 6:54

Je to sice mala chybka, ale prece... Pri prochazeni vlakna, je sipka, ktera ma smerovat na posledni stranku obracena opacne. Nemiri doprava, jak by mela, ale doleva, stejne jako sipka, ktera skace na zacatek vlakna.


  • 0

#118 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 6:54

Pri pokusu rozkliknout obrazek na "Home" Latest galery image  se nektere obrazky neotevrou v galerii ale vyskoci hlaska Omlouváme se, ale to se nezdá být platný obrázek. Pokud jste narazili na následující odkaz na této stránce, prosím informujte správce systému  [#10744,1]

 konkretne  "obri cwg s malinkatym braskou" "zahrada vzpominek" "liberec starobinec-chorobinec" a dalsi

 

 

Snad opraveno


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#119 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 8:14

Taky se mi neaktualizuje mapička generovaná z MF PQ. Po načtení GPX to nahlásí správní počet keší, ale ani v textovém výstupu ani v mapách se ty nové keše neobjeví.


  • 0
Vložený obrázek

#120 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 8:20

http://www.geocachin...373#entry441373

 

Než položíte dotaz, projděte si prosím odkazované vlákno


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama