Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#2961 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2015 - 22:10

... a včera se zcela projevily naše fatální nedostatky z biologie :)


  • 0

#2962 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2015 - 22:37

... a včera se zcela projevily naše fatální nedostatky z biologie :)

 

Hmm tak tohle bych taky dohromady nedal. Měl jsem jen přírodopis a ten jsem moc nežral. Radši jsem měl dějepis a zeměpis :)


  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#2963 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2015 - 8:20

A3, B1, C2, D5 a E4
  • 0

#2964 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2015 - 8:22

No snad to tak je. U toho predposledniho jsem odhadoval podle tvaru a slunicko bude mit asi hodne podobnou larvu Mandelince
  • 0

#2965 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2015 - 9:16

Dalo by se to , logicky. Pěnodějka dělá pěnu, ponrava chrousta je v zemi, larva tesaříka ve dřevě, motýlí housenka se pozná, atd. Ale vidět larvu samostatně, tak to nepoznám. A málokdo pozná bezpečně hmyz podle kukly, strom podle pupenů, atd.


  • 0

#2966 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2015 - 14:28

... a včera se zcela projevily naše fatální nedostatky z biologie :)

Mě spíše zaujalo, že jsem toto už někde viděla, že je mi to nějak povědomé. Koukám tedy, kde jste se "courali" a hned mi to svitlo, krásná trasa, krásné místo, má srdeční záležitost, doufám, že se vám tam taky líbilo :-).


  • 0

#2967 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2015 - 21:43

Mě spíše zaujalo, že jsem toto už někde viděla, že je mi to nějak povědomé. Koukám tedy, kde jste se "courali" a hned mi to svitlo, krásná trasa, krásné místo, má srdeční záležitost, doufám, že se vám tam taky líbilo :-).

:)

No, líbilo by se, ale chytla mne taková bolest hlavy, že jsem musela výlet odpískat :( (původně jsme chtěli ještě na vyhlídku Máj)...


  • 0

#2968 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2015 - 21:45

Dalo by se to , logicky. Pěnodějka dělá pěnu, ponrava chrousta je v zemi, larva tesaříka ve dřevě, motýlí housenka se pozná, atd. Ale vidět larvu samostatně, tak to nepoznám. A málokdo pozná bezpečně hmyz podle kukly, strom podle pupenů, atd.

Tak tak. Jednu, kdo pozná, znám :) Jestlipak to čte? :)


  • 0

#2969 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 6:46

Já zase znám odborníka na sluníčka. I na jiný hmyz.


  • 0

#2970 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2015 - 21:51

Dnes jsem nakoukla na lukostřelecké závody, byla to sranda, protože jsem o pravidlech, členění a tak neměla ani tucha, tak jsem dostala rychlovýklad.

Vtipné mi přišlo, že je tolik kategorií (členění podle věku, pohlaví a typu luku), že v některých byli třeba jen 2 účastníci... Ještě úplně nechápu, jaký vliv má pohlaví na lukostřelecký výkon - jasně, kluci a chlapi budou mít větší sílu napnout tětivu, ale že by to mělo vliv na přesnost, se mi moc nezdá...


  • 0

#2971 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2015 - 0:16

Já zase znám odborníka na sluníčka. I na jiný hmyz.

Právě Slunéčkovou jsme dneska odlovili - nejdřív jsem sluníčka spolu se vzdálenějším kolegou nějakou dobu sledovala, zapisovala, zápisy ztrácela....., potom je owner někdy loni vzal na výlet na hvězdárnu asi v rámci otevírání pokladů, ale správný den na odlov byl až právě dneska. Ovšem čistě náhodně díky spřáteleným kačerům, sice jsem měla po eventu jiné plány, ale moc ráda jsem se nechala přesvědčit a přidala se k bezvadné sestavě "na pár keší". Den nevypadal jako prosincový, slunečno a teplo jako v dubnu, navíc jeden tým "zavraždil první koťátko", k čemuž jim ještě jednou gratuluji - vybrali si pěkné keše jak na 999, tak na 1000. :) Stejně mám pocit, že často jsou improvizované výpravy nejlepší - sice tentokrát v černých společenských kalhotách, smetanové bundičce, ale trekovky na přezutí z lodiček jsem v autě měla :wub:  - tady vidíte, že není moc dobře vyklízet auto od geobordýlku, jindy mám sebou několik variant na převlečení podle situace a terénu.


  • 0

#2972 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2015 - 22:27

to Mr3ka...

Já poslední dobou zjišťuji, že nemám trpělivost ani chuť něco luštit (a někam se vracet), takže si spíš teď vybírám "procházkové" kešky, tradičky a multiny.


  • 1

#2973 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2015 - 23:10

Taky jsem si někdy od podzimu vyškrtl z mapy otazníky (a k tomu T5), a hned se krásně pročistila. A stále je z čeho vybírat.

A ne, že bych neluštil, zrovna dneska mám za sebou 5hodinovou soutěž. A příští sobotu taky.


  • 0

#2974 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2015 - 22:25

Odešlete email a čekáte na odpověď. Čekáte nekolik dní, a jelikož je pro vás odpověď docela důležitá, tak chcete napsat další. Otevřete email a jen tak se chcete kouknout do spamu. Co kdyby. Ukliknete se na rozepsané a hele, vždyť jste dotyčnému nic neposlali! Achjo... :angry:


  • 1

#2975 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2015 - 22:33

Kulíšku, Kulíšku... nejsi zamilovanej? :D


  • 0

#2976 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2015 - 22:44

Kulíšku, Kulíšku... nejsi zamilovanej? :D

Kéž by! <_<


  • 0

#2977 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2015 - 23:25

Kéž by! <_<

Ani do gc? Přiznej se. :D

 

Tedy řekla bych, že poslední dobou potkávám víc hrajících slečen - třeba nějakou potkáš při údržbě své keše. ;)


  • 0

#2978 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2015 - 3:44

Tedy řekla bych, že poslední dobou potkávám víc hrajících slečen... ;)

To tedy nevím kde...


  • 2

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#2979 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2015 - 7:29

Odešlete email a čekáte na odpověď. Čekáte nekolik dní, a jelikož je pro vás odpověď docela důležitá, tak chcete napsat další. Otevřete email a jen tak se chcete kouknout do spamu. Co kdyby. Ukliknete se na rozepsané a hele, vždyť jste dotyčnému nic neposlali! Achjo... :angry:

Hihi...

No, já se moc nesměju, díky tomu, že mi už 2. týden chybí dvě kolegyně, tak občas odpoledne už ani nevím, jak se kdo jmenuje. Jak se jmenuji já, si zatím pamatuji...

 

Koho z vás mám šanci potkat na Skořápkách? A nechceš se Kulíšku zastavit na Horce?


  • 0

#2980 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2015 - 7:34

To tedy nevím kde...

Taky přemýšlím, kolikrát se mi povedlo někoho u keše potkat... párkrát asi ano, ale s nikým jsem se u toho neseznámila :) To spíš při nějaké hromadné geoakci anebo eventu...


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama