Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#2981 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2015 - 7:43

Ani do gc? Přiznej se. :D
 
Tedy řekla bych, že poslední dobou potkávám víc hrajících slečen - třeba nějakou potkáš při údržbě své keše. ;)

GC? No nevím, nevím... :P

A k tomu druhému, viděl bych to stejně jako mr3ska.
 

Hihi...
No, já se moc nesměju, díky tomu, že mi už 2. týden chybí dvě kolegyně, tak občas odpoledne už ani nevím, jak se kdo jmenuje. Jak se jmenuji já, si zatím pamatuji...
 
Koho z vás mám šanci potkat na Skořápkách? A nechceš se Kulíšku zastavit na Horce?

S tím jménem si mi připomněl scénu z absolutně uhozeného filmu RRRrrr!!!, kde někdo pronesl: „Tak už ani nevím, jak se jmenuju."

Jinak, dvanáctého se budu pokoušet stíhat event na domácí půdě, takže bohužel...  :ph34r: 


  • 0

#2982 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2015 - 9:39

Prádelský voříšek na zkoušku objednán :)


  • 1

#2983 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2015 - 13:35

Koho z vás mám šanci potkat na Skořápkách? A nechceš se Kulíšku zastavit na Horce?

Já jsem se přemluvila a chystám se tam (myšleno Skořápky). Nemám ráda davy a "mačkanice", ale aspoň jednou bych to chtěla vidět. Jsem zvědavá kolik známých tváří tam uvidím, ale když vidím tu účast, tak si iluze moc nedělám  :)


  • 0

#2984 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2015 - 0:03

Na Skořápky se letos sice na 99% nechystám, ale pokud budete mít na konci roku 2015 nebo na začátku roku 2016 cestu okolo Písku, rádi vás spolu s minayou potkáme na jednom nebo obou eventech  GC67A5M a GC67A4E.  Inspiroval nás Seiza, ale o tom už se dočtete v mém  jako obvykle delším listingu - pokud u něj neusnete. CWG samozřejmě budou.                                     


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 11 prosinec 2015 - 0:13

  • 1

#2985 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 21:17

Ahoj,

 

Já jsem se přemluvila a chystám se tam (myšleno Skořápky). Nemám ráda davy a "mačkanice", ale aspoň jednou bych to chtěla vidět. Jsem zvědavá kolik známých tváří tam uvidím, ale když vidím tu účast, tak si iluze moc nedělám  :)

Ale pár známých tváří jsi potkala, ne? :) Omlouvám se, já to vzala trochu stručně, ale s dítkem jsme se stejně za chvíli přesunuly za trdelníkem a labutěma, ani labky mi nenechala si odlovit.

 

Zvědavko, nechceš se podělit o pár tipů na oblíbené jednohubky, v neděli budu připravovat něco do práce, tak že by měli tentokrát změnu? :)


  • 0

#2986 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2015 - 13:22

Můžete mi říct, proč vždy, když se někam večer chystám (ven), musí pršet??? :)


  • 0

#2987 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2015 - 13:27

Kachna je vodní pták, té to přece nevadí :D .


  • 0

#2988 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2015 - 16:27

Budes to muset psat seznam kdy sechystas jit ven. At vime kdy bude prset.
  • 0

#2989 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2015 - 17:51

V prác moji kolegové spojují déšť s tím, že jezdím na kole. Vždycky když vyjedu, začne prset. Dnes jsem vyrazil na kesky a hádejte co... v půlce cesty chcanec.
  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#2990 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2015 - 18:15

V prác moji kolegové spojují déšť s tím, že jezdím na kole. Vždycky když vyjedu, začne prset. Dnes jsem vyrazil na kesky a hádejte co... v půlce cesty chcanec.

 

Mně na kole neprší. Umím se totiž podívat na předpověd počasí. :D Tak jsem se byl projel včera a bylo krásně slunečno, 10°C.


  • 0

#2991 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2015 - 20:23

Já se taky umím podívat, ale na moje výlety je i nmeteoradar kratkej. Už mám víc fotek čistého meteoradaru a předpovědi, zatímco ja stojím venku v desti.

Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 18 prosinec 2015 - 20:30

  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#2992 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2015 - 21:59

Většina tady už to tady asi má, nicméně nechtěl by někdo koncem roku (konkrétně 29. nebo 30.12.) těsně po setmění na Za Šárkou s baterkou?


  • 0

#2993 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 6:31

Na předpovědi nekoukám - jsem ráda, když mám volno :) a počasí holt řeším až ten den při pohledu z okna... Je to s podivem, ale na to, jak hrozně to vypadalo, jsme nezmokli!

Ad phrkt: vodičku nemám rád (asi nejsem ta správná kachna).

 

Vláčku, nemohu slíbit, podle rodinných plánů, ale můj plán je chodit mezi svátky do práce (budeme mít zkrácený provoz); pokud by zbytek rodiny byl tou dobou u tchánovců, pak bych se k tobě připojila, pokud ne, mohla zeptat muže, jestli nechce jít (nemá ji odlovenou).

 

Nevím, jak se to mohlo stát, ale včera když jsem chystala krabičku cukroví na event, jsem zjistila, že v těch krabičkách, co nám zbývají doma a jsou na náš stůl, mamky stůl a vánoční posezení jednotlivých dětí poslední den ve škole, je toho nějak povážlivě málo :wacko: , takže si asi budu muset dát další pečící kolo.


  • 0

#2994 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 6:40

Simvás, trochu vody, to je toho.Co pak děláte třeba na dovolený, když prší celej den? To kvůlivá tomu jako zůstanete doma nebo co? Mr3ska - ty bys z toho jako potápěč přece měl mít radost, když je vody o kapku víc. Zvěřinec: aspoň se nám ten strom před použitím trošku omyl, ne?


  • 0

#2995 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 6:51

Jacko, já jsem člověk nadmíru pohodlný, takže radši chodím za sucha než v dešti :)...


  • 0

#2996 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 6:57

Však nepršelo, ne? Ostatně jsem měla s sebou deštník, že si ho kdyžtak na tý větvi nad sebou rozevřu. Jinak v GC66JNK listingu jsou už první fotky.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 19 prosinec 2015 - 6:58

  • 0

#2997 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 7:09

Nepršelo, jak jsi to zařídila? :D

Na fotky kouknu, a těším se na ty Šemíkovy... Bylo to parádní i zdola...


  • 0

#2998 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 7:53

Nepršelo, jak jsi to zařídila? :D

Zařídíla... hm... no... tak tedy, prozradím ti toveliké  tajemství: Zařídila jsem to tak, že jsem vzala s sebou ten deštník :D !


  • 0

#2999 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 9:50

Zdobící event jsem sledovala alespoň přes fotky a logy už loni, letos bych měla dámy na vás přítomné dotaz k lampionům v listingu - hodně by mě zajímalo, jestli se Maxovi podařilo sehnat tak krásné ryby ? Tyčku s bezpečným světlem už mám od předloňského eventu v ČB, ale rybu lampion jsem u nás v obchodech neviděla, moc ráda bych si ji jako Ryba pořídila. :wub:

 

Zvěřinec: Promiň, dotazu na jednohubky jsem si všimla pozdě, ale osobně vždycky improvizuji podle momentálního nápadu, chuti a dostupných surovin. Možná by šly použít i berušky z fotek od Ládi A.

Osobně mám ráda, když na jednohubkách nechybí olivy, nakládané cibulky, vlašáky, ovoce.....nebráním se vyzkoušet i kombinace pro některé možná trochu podivné. Na Hnačáku jsem nouzově použila obyčejnou hermelínovou pomazánku a jak nám venku chutnalo. ;) Obvykle kombinuji jeden druh s něčím od masa (klobása, trvanlivý salám s menším průměrem  - ideální je Orlík z místního masokombinátu), další se sýrem - třeba vykrájet formičkami na pečení a ozdobit ořechy a další s pomazánkou....


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 19 prosinec 2015 - 10:01

  • 0

#3000 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 10:13

Zařídíla... hm... no... tak tedy, prozradím ti toveliké  tajemství: Zařídila jsem to tak, že jsem vzala s sebou ten deštník :D !

Ano, přesně tak, jakmile má člověk deštník, tak většinou neprší a když ho jednou nechá doma, leje jako z konve.

 

Ono to ostatně platí o čemkoliv dalším - kdo mě potkáváte, víte, jak mívám auto ověšené ramínky s rezervním oblečením nebo dejme tomu oblečením pro návrat mezi mudly. :D  Mno a zrovna když jsem jela předminulý týden na event na letecké záchrance v ČB, tak jsem si do auta nehodila ani rifle, ani tmavší bundu a vyrazila s plánem následných nákupů hezky v širších černých, téměř společenských kalhotách a smetanové bundičce. Samozřejmě místo nákupů jsem se nechala ukecat " na pár keší" a nezbylo mi než jen vyměnit vždypřítomné trekovky za lodičky a vyrazit, jak jsem byla - pohled jak takhle oblečená lezu všudemožně i kousek hopsám potůčkem asi stál za to. ale co, společnost byla fajn a keše super.

 

Jo a k dešti, zrovna nedávno jsem přemýšlela, že vždycky prší, když se vypravuji na keše do Plzeňského kraje na dva dny - jen za letošní podzim se mi stalo hned 3x, že vždycky pršelo až lilo v době, kdy jsem nakládala auto. Než jsem do něj natahala všechno od jídla přes elektroniku až po hadry, pokaždé jsem vyjížděla jak vodník - pršelo cestou a na místě už bylo buď bez deště nebo dokonce sluníčko. To mi někdo vysvětlete.

PS: Jsem zvědavá, jak to bude při cestě na Čerchov v únoru.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 19 prosinec 2015 - 10:19

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka