Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#3001 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 13:16

Že se tak blbě ptam, ale nechci kvůli tomu zakládat nový vlákno a tady to snese všechno :D - nemáte, prosím, náhodou ponětí, když se dá fotka k logu a log se následně smaže, jestli mi fotka zůstane v profilu a nebo se smaže taky?


  • 0

#3002 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 14:11

Kdzsi jsem to zkousel a zustavala tam, byla videt v me galerii. Ale uz je to davno a grounspek nezahali.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3003 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 19:17

Že se tak blbě ptam, ale nechci kvůli tomu zakládat nový vlákno a tady to snese všechno :D - nemáte, prosím, náhodou ponětí, když se dá fotka k logu a log se následně smaže, jestli mi fotka zůstane v profilu a nebo se smaže taky?

 

Ať dáš fotku do galerie přes menu nebo přes log, tak ji už navždycky máš na serveru a dostupnou, pokud si zaznamenáš odkaz na ní.

Fotka přidaná k později smazanému logu je k dispozici též.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#3004 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2015 - 20:32

Přes menu? Můžeš popsat krátce kroky? Vždycky jsem přidávala jen k logu a přes menu nějak nevidím jak.

 

Ale při hledání cesty jsem vyšátrala info, které jsem nehledala - že 31.12. je v ČR publikováno už 42 eventů. :wub:  Pěkné, moc pěkné. :)


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 19 prosinec 2015 - 20:35

  • 0

#3005 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2015 - 0:00

Aha, tak skutečně to tak funguje: Když chci mít u sebe v profilu v galerii nějakou fotku, ale nechci ji dávat k logu u keše, např. proto, že už tam tu stejnou fotku dal někdo jiný, tak tu fotku prostě přidám k logu jakékoliv (nejlépe vlastní a nesledované) keše a pak ten log smažu. Log i fotka zmizí z listingu/galerie u keše, ale zůstane s příslušným datem a komentářem v galerii mýho profilu. Celkem příjemná vychytávka.

Díky, Gorde a Taxofte!


  • 0

#3006 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2015 - 21:51

To se může někdy hodit, to s těmi obrázky. Díky za info :)


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3007 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2015 - 22:16

Dokonce by to snad mělo fungovat i přidáním k vlastní nepublikované, nebo archivované před publikováním. A tam by se to ani nemuselo mazat, takže by se k odkazu dalo dostat i později. Ale nezkoušel jsem to.


  • 0

#3008 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2015 - 22:21

Dokonce by to snad mělo fungovat i přidáním k vlastní nepublikované, nebo archivované před publikováním. A tam by se to ani nemuselo mazat, takže by se k odkazu dalo dostat i později. Ale nezkoušel jsem to.

 

Ano, i tak to funguje. Vyzkoušel jsem to díky vynucené archivaci dlouho ležícího listingu, který byl založen právě pro skladování obrázků mimo galerie u keší.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#3009 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2015 - 23:05

Tohle je totiž jediný slušný způsob práce s jakoukoli databází. Nic nemazat, jen zneviditelnit. Nikdy nevím, kde daná položka mohla být použita a nesmí se porušit vzájemné vazby. Jen pak narůstá objem dat.

Do listingu se dají linkovat obrázky i z jiných zdrojů, ale pak např. Imageshack zruší bezplatné úložiště a místo obrázků se začne ukazovat jen zástupný obrázek. Nebo IC.cz udělá totéž a z listingů Kapra jsou trosky a hledá se, kdo to najde u sebe na disku, aby se to dalo dohromady.

Z tohoto hlediska je lepší dávat vše do galerie na GS. Ovšem Groundspeak se taky občas chová jako neřízená střela a třeba nás překvapí promazáním databáze a obrázky budou fuč. Je to spolehlivé místo, ale taky ne garantované.

Spíš mě mrzí (mě ne, ale spoustu jiných potenciálních kačerů), že nemaže ani neaktivní nicky bez jediného nálezu. Někdo se na zkoušku zaregistruje a blokuje tak třeba zajímavý nick, který si už nikdo na světě nemůže dát.


  • 1

#3010 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2015 - 13:00

Obecne si nekdy rikam, ze by se neaktivni nicky mely nejak deaktivovat..
  • 1

#3011 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2015 - 14:59

Deaktivovat se snad dají, ale jedině svým vlastníkem. A pokud ten se už nikdy nepřihlásí, asi to nejde. Kdysi nějaký freemail fungoval tak, že po registraci bylo nutno něco udělat, jinak se zrušil. Tady by taky bylo vhodné zrušit ty, co třeba měsíc od registrace ani jednou nezalogují. Ale znevýhodnili bychom Eskymáky, co se přihlásí v polárním večeru a přes noc nic nenajdou.


  • 0

#3012 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2015 - 16:29

Jacko - přečtení Tvých a Karmazínových logů mě opravdu pobavilo - pro ostatní viz - http://coord.info/GC66JNK

 

Nyní mi došlo, že jsem Tě pod stromem asi ani nepozdravila, takže se omlouvám a zdravím Tě tímto způsobem.

 


  • 2

#3013 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2015 - 16:34

Většina tady už to tady asi má, nicméně nechtěl by někdo koncem roku (konkrétně 29. nebo 30.12.) těsně po setmění na Za Šárkou s baterkou?

Pravda, také v tomto období budu chodit do práce, ale pokud mi do toho něco nevleze, tak bych se připojila. Odloveno nemám. 

Je mi jedno, který ten den, přizpůsobím se.

Ještě dotaz, jak tam pojedeš?


  • 0

#3014 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2015 - 22:20

Pravda, také v tomto období budu chodit do práce, ale pokud mi do toho něco nevleze, tak bych se připojila. Odloveno nemám. 

Je mi jedno, který ten den, přizpůsobím se.

Ještě dotaz, jak tam pojedeš?

 

Moje prvotní představa je, že bych do Prahy vyrazil už dřív, tam někde se prošel za světla a po setmění navázal tímto wigem.

Ale dají se vymyslet i jiné varianty.

Doprava je v mém případě jednoduchá - vlak, autobus nebo se s někým svézt.


  • 0

#3015 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2015 - 13:47

Moje prvotní představa je, že bych do Prahy vyrazil už dřív, tam někde se prošel za světla a po setmění navázal tímto wigem.

Ale dají se vymyslet i jiné varianty.

Doprava je v mém případě jednoduchá - vlak, autobus nebo se s někým svézt.

Já právě přemýšlím, že bych nechala auto na Kladně, někde poblíž nádraží (např. u Lidlu) a svezla se do Prahy vlakem. Nechce se mi až do Prahy autem a někde v Šárce hledat parkování. Koukám, že vlaky jezdí po půl hodině, což je parádní.

 

Tak třeba se ještě někdo přidá, budu s tím předběžně počítat.


  • 0

#3016 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2015 - 19:00

Poblíž úvodek tam máte parkoviště u McDonalda (ale nevím, jak dlouho se tam dá stát), ale spoustu místa na parkování je naproti přes Evropskou (jak končí Litovická). Pokud pojedete přece jen vlakem, vystupte na nádraží Veleslavín, odtamtud jsou to tři zastávky tramvaje zpátky. Ale mezi Prahou a Kladnem jezdí taky hafo autobusů, ty taky končí na Veleslavíně, ale, pokud vím, mnoho z nich má zastávku i přímo na Divoký Šárce před tím Mekáčem.


  • 0

#3017 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2015 - 20:17

Poblíž úvodek tam máte parkoviště u McDonalda (ale nevím, jak dlouho se tam dá stát).

 

A přesně přes ulici je plácek pro asi 10-15 aut, který bývá obsazený jen v pracovní době a Jacka ho také zmiňuje  ;) Souřadnice jsou: 

 

N 50°05.550' E 14°19.338'


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 22 prosinec 2015 - 20:28

  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3018 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2015 - 20:31

A přesně přes ulici je plácek pro asi 10-15 aut, který bývá obsazený jen v pracovní době a Jacka ho také zmiňuje  ;) Souřadnice jsou: 

 

N 50°05.550' E 14°19.338'

jj, to je přesně on, jak končí Litovická. Bacha, zajet se tam musí o ulici západněji, z Evropský do Litovický je obrubník a chodník.


  • 0

#3019 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2015 - 21:01

Tak třeba se ještě někdo přidá, budu s tím předběžně počítat.

 

O.k., až se to bude blížit, dohodneme se na detailech.


  • 0

#3020 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2015 - 22:59

Jacko - přečtení Tvých a Karmazínových logů mě opravdu pobavilo - pro ostatní viz - http://coord.info/GC66JNK

 

Nyní mi došlo, že jsem Tě pod stromem asi ani nepozdravila, takže se omlouvám a zdravím Tě tímto způsobem.

Přečetl jsem si jen listing a pár logů a i tak je to krásná ukázka, jaký svět doopravdy je.

1. Na nikoho se nečeká! Pochopitelně s výjimkou těch, na které se čeká.

2. Ve skupině lidí se samozřejmě najde k****, který si mezi ostatními, dokonce na stromě, zapálí cigaretu.

A zároveň je v tom i jistý záblesk naděje, jak už to ke slunovratu patří. Onen m***** to po upozornění típne.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama