Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#3221 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 19:04

Jak jsem dlouho váhala, tak jsem se po přečtení logů u prvního rozhodla přece jen přihlásit na druhý event KRAV MAGA, umění obrany s výcvikem. Mám dost nepříjemný pocit, že bezpečno v téhle zemi už bylo a mohlo by se něco takového v praxi hodit. 

 

Ahoj, no tak to se nikdy neztratí.

 

Já zrovna vymýšlím, jak získat (nejlépe časově nepříliš náročně a tak aby mne to bavilo) zpět ztracenou fyzičku, včera dostalo moje sebevědomí pěknou ťafku :).


  • 0

#3222 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 19:13

To by se hodilo nejen tobě - potřebovala bych zpevnit konečně nabraná kilča. Třeba nám někdo poradí, co by bylo nejvhodnější - osobně nemusím posilovny, přednost má rekreační sport ( ten jsem teď víc než rok zanedbávala, kaju se ). Jo a taky samotný běh mě nebaví, ale třeba badminton a podobné "pobíhání" mám ráda.

Škoda, že nejsi blíž, ve dvou by se člověk spíš donutil, samotný hledá výmluvy proč zrovna dneska nic podnikat nebude. :ph34r:

 

Navíc mě tu silně rozptyluje reklama na ASXko :wub:  - soused si ho pořídil a přijde mi výškou pro mě ideální, SUV kterým jsem teď jezdila dva týdny na mě bylo moc vysoké. Tak si tak hezky představuji, že třeba jednou.....ale doma jsem zatím ani nešpitla. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 únor 2016 - 19:14

  • 0

#3223 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 20:18

Kde bych mohl sehnat nějaký pevný "provázek" k uvázání kešky, aby nespadla hlouběji, než je třeba? V rybářských potřebách?


  • 0

#3224 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 20:31

Tak vlasec to je pevnost sama ☺.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#3225 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 20:54

To by se hodilo nejen tobě - potřebovala bych zpevnit konečně nabraná kilča. Třeba nám někdo poradí, co by bylo nejvhodnější - osobně nemusím posilovny, přednost má rekreační sport ( ten jsem teď víc než rok zanedbávala, kaju se ). Jo a taky samotný běh mě nebaví, ale třeba badminton a podobné "pobíhání" mám ráda.

Škoda, že nejsi blíž, ve dvou by se člověk spíš donutil, samotný hledá výmluvy proč zrovna dneska nic podnikat nebude. :ph34r:

 

To rozhodně, motivace je motivace. Já mám hlavně problém se někam vykopat, pokud jednou dorazím z práce domů (a to musím vždy), pak bych šla spíš spát než cokoliv jiného...

 

Ale tak předběžný plán je: začít zase aspoň 2x týdně jezdit do práce na koloběžce, 1x týdně vzít děti na bazén a zaplavat si taky, denně aspoň chvilku doma nějaké protahovací/posilovací cvičení. Uvidíme... Hodilo by se mi něco na záda, chci prozkoumat SM systém (byť mi ten název evokuje trochu něco jiného).


  • 0

#3226 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 20:58

Já jsem objevila vcelku bezva aquarobik  :). Na Kladně Po - St. Není to vůbec špatné  :), zalíbilo se mi to 


  • 0

#3227 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 21:02

Kde bych mohl sehnat nějaký pevný "provázek" k uvázání kešky, aby nespadla hlouběji, než je třeba? V rybářských potřebách?

Vlasec zní dobře.

U nás v práci ocelové lanko :)


Já jsem objevila vcelku bezva aquarobik  :). Na Kladně Po - St. Není to vůbec špatné  :), zalíbilo se mi to 

Hm, nebude to špatný pohyb, jen já tu vodu dost nemusím :(. S dětma mám přídatnou motivaci, že udělám radost jim...


  • 0

#3228 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 21:03

Kde bych mohl sehnat nějaký pevný "provázek" k uvázání kešky, aby nespadla hlouběji, než je třeba? V rybářských potřebách?

Provaznictví nebo řemeslnické potřeby. V Praze na Újezdě nebo na Florenci. Nejlepší jsou takové ty "pletené"(jako je repka, ale tenké), co se používají na nahazovací lanka nebo výrobu růženců :D


  • 0

#3229 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 21:05

Hm, nebude to špatný pohyb, jen já tu vodu dost nemusím :(. S dětma mám přídatnou motivaci, že udělám radost jim...

Bez "lásky" k vodě je to blbé, to je pravda. Já jsem vcelku kachna a vodičku mám ráda. Jediný problém je v tom, že když se cvičí na hloubce, tak já tam stále stačím  :), mají tam mělko  :)


  • 0

#3230 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 21:10

Jak jsem dlouho váhala, tak jsem se po přečtení logů u prvního rozhodla přece jen přihlásit na druhý event KRAV MAGA, umění obrany s výcvikem. Mám dost nepříjemný pocit, že bezpečno v téhle zemi už bylo a mohlo by se něco takového v praxi hodit. 

Pokud se event koná každý týden až do léta, pak to jistě může být užitečné.


  • 0

#3231 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 21:16

Třeba je event takové představení/vyzkoušení a pak zájemci mohou chodit do normálního kurzu :)

 

Žirafko, to se plave na 4. ZŠ?

 

Slovo repka slyším poprvé...


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 21 únor 2016 - 21:17

  • 0

#3232 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 21:28

Kde bych mohl sehnat nějaký pevný "provázek" k uvázání kešky, aby nespadla hlouběji, než je třeba? V rybářských potřebách?

 

Paracord je docela pevnej ;) V armyshopu jsem kupoval 23m za asi 130kc. Proste jim z neceho zbyl ;)


SM systém (byť mi ten název evokuje trochu něco jiného)

 

Asi mne napadlo na prvni precteni to same "jine" :D


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3233 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 22:09

V tý záležitosti nespravedlivě odvolanýho polskýho earthrevírníka - před chvílí začala ta doba, kdy se vypínají na protest keše. Docela doporučuju se mrknout na mapu např. Varšavy nebo Krakova. Hezký!


  • 0

#3234 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 22:13

JJ - taky mi tu pípá celej večer mobil (okruh notifikací mi zasahuje i do Polska)  :(


  • 0

#3235 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 22:20

Největší sranda je ten PWT na březích Visly, jak se ta šedá pomalu sune vpřed - halt disablovat 200 nebo víc keší neni sranda, ale těžká dřina :D


  • 1

#3236 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 22:23

To chce udělat screeny. Třeba o tom jednou budem vyprávět dětem :D


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3237 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 22:33

Mr3ska. máš možnost :D Jinak jen pro ilustraci Krakov - Poláci maj fakt můj respekt.

Přiložené miniatury

  • krakov.jpg

  • 1

#3238 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 22:40

Jo je fajn vidět jak někde dokážou držet pospolu. U nás by se asi nic takovýho nestalo

 

Škoda, že nejde vyfotit Polsko jako celek jak je šedivý :D Teda, jde, ale dělat postupně screeny celýho Polska se mi fakt nechce :D


  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3239 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 22:50

I ten Krakov ještě šedne dál a dál.

Přiložené miniatury

  • krakov.jpg

Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 21 únor 2016 - 22:53

  • 2

#3240 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2016 - 7:06

Bohužel se obávám, že s přístupem GS je to na nic...

Ti na názory kačerů moc nedají...

Koukám, že ono je to asi dost místní. Kolem Klodzka to moc keší není... Asi je to tím, že tam je spoustu keší založených za peníze EU.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama