Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 June 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#3241 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2016 - 7:11

Bohužel se obávám, že s přístupem GS je to na nic...

Ti na názory kačerů moc nedají...

Koukám, že ono je to asi dost místní. Kolem Klodzka to moc keší není... Asi je to tím, že tam je spoustu keší založených za peníze EU.

Řekla bych, že záleží na tom, kde fungují lokální komunity, aby se to lidi vůbec dozvěděli. Celopolské diskusní fórum moc nežije, funguje v rámci oficiálního fóra Zeměplku, a tam příslušné vlákno někdo z "velkých šéfů" už před několika dny zamknul.


  • 0

#3242 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2016 - 9:18

Žirafko, to se plave na 4. ZŠ?

 

Číselník kladenských škol mi není znám, nicméně je to v Norské ul. 2633 - Kročehlavy

 


  • 0

#3243 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2016 - 13:35

Podle Poláků je momentálně v Polsku disablovaných asi 7500 keší. Kdo si hrajete častěji s těma statistikama na GC projektu, nevíte, kde se to tam najde? Docela by mi zajímalo, kolik to je přesně, jaký je to procento z celkovýho počtu keší, jak to vypadá podle regiónů a jak se čísla změněj koncem týdne, až skončí "generální stávka".


  • 0

#3244 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2016 - 14:25

Tady je přehled za celé Polsko:

 

http://project-gc.co...d&submit=Filter

 

Za regiony tam filtr není. Data mají denní zpoždění.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#3245 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2016 - 18:04

Číselník kladenských škol mi není znám, nicméně je to v Norské ul. 2633 - Kročehlavy

:) ano, to je ona... On číselník už se dávno nepoužívá, ale jaksi rodilí kladeňáci ta čísla používají neustále :)


  • 0

#3246 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 22 February 2016 - 19:35

Tak když jsem si teď nechal zaktualizovat stav všech polských kešek co mám v databázi, tak mám takovýto výsledek:

7334 archiv
10803 disable
18271 enable
  • 2
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#3247 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2016 - 20:15

Tak to je fičák, disablovat skoro polovinu keší v zemi. Polákům dávám palec nahoru... 


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 22 February 2016 - 20:16

  • 5

#3248 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2016 - 20:15

Tak vlasec to je pevnost sama ☺.

Nevím, nevím. Vlasce používám na některé druhy šité bižu ( další koníček, na který díky gc dost zapomínám, už ani nedávám jednoduché ketlované náušnice do keší jako kdysi ) a už jsem ho párkrát nechtěně přetrhla a zničila si i pěkných pár hodin práce. A to si myslím, že nejsem žádný silák.


  • 0

#3249 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 23 February 2016 - 18:40

tak dneska je zase o 500 disable víc
7338 archiv
11342 disable
17743 enable
  • 2
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#3250 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2016 - 18:44

tak dneska je zase o 500 disable víc
7338 archiv
11342 disable
17743 enable

Mají skutečně můj respekt. Jsem zvědavá, jestli se Zeměplk bude obtěžovat se k tomu aspoň vyjádřit. Zatím jim dokázal akorát zamknout příslušné vlákno na fóru, se slovy, že jim do toho nic :D.


  • 0

#3251 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2016 - 20:45

Jacko, sice Poláci jsou opravdu dobří, když se za svého EC revírníka tak postavili ( ono to o něm a jeho práci něco říká ), ale pokud sis přečetla vyjádření GS v odkazech, tak názor měnit nehodlají - jasně poděkovali za práci...... a stojí za ostatními rews. Neznám situaci, jen to málo, co jsem si načetla díky Taxoftovu vláknu a upozornění, ale obecně mám takový pocit, že kdyby občas GS uznal svou chybu ( viz. drobnost jako atribut týmová práce a jeho používání - nejdřív nevysvětlili několik let, na co si přejí, aby ho kačerstvo používalo a když komunita postupuje logicky a najde si použití podle selského rozumu, protože nemá křišťálovou kouli a netuší, co GS chtěl, tak chudáci rews musí začít působit osvětově a vysvětlovat, že kačeři atribut používají jinak a špatně, i když nejspíš v podstatě i líp než původně chtěli autoři...... ) a některá rozhodnutí přehodnotil, u kačerů by spíš získal než ztratil.  ;)


  • 2

#3252 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2016 - 21:28

Mimo jiné mi taky přijde dost srandovní a paradoxní situace, kdy hráči si v petici stěžujou Groundspeaku na revírníka, že zakládá nebo (svým kamarádům) dovoluje zakládat keše např. v chráněnejch oblastech a národních parcích, případně vůbec keše, který odporujou pravidlům a nebo zákonům Polska :D :D :D A dokazujou, jak je to škodlivý a dělá to zlou krev a ničí dobrý jméno geocachingu. Na takhle postavenej problém tada fakt tady od nás nejsme zvyklí, co? :D

(Jinak díky nebesům za naše revírníky, vůbec nevíme, co máme :D)


  • 1

#3253 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2016 - 0:23

...

(Jinak díky nebesům za naše revírníky, vůbec nevíme, co máme :D)

Ale víme a jsme rádi.


  • 0

#3254 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 25 February 2016 - 20:18

Tak Poláci už asi přestali stávkovat:
7376 archiv
2994 disable
26102 enable
  • 1
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#3255 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 25 February 2016 - 21:00

Nevím, nevím. Vlasce používám na některé druhy šité bižu ( další koníček, na který díky gc dost zapomínám, už ani nedávám jednoduché ketlované náušnice do keší jako kdysi ) a už jsem ho párkrát nechtěně přetrhla a zničila si i pěkných pár hodin práce. A to si myslím, že nejsem žádný silák.

Tak nejsem přímo odborník, rybáři jsou jen otec, brácha a dcera. Samozřejmě jsou různé  průměry, předpokládám, že na bižu se používají spíš tenší.  Ty na sumce by měly něco vydržet ☺ .


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#3256 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2016 - 18:26

Díky všem za rady ohledně "provázků". Zatím jsem to udělal bez zabezpečení a budu doufat, že kačeři mají rozum a nebudou to strkat tam, odkud už to nikdo nevyndá.


  • 0

#3257 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2016 - 8:18

Dobré ráno!

Nevím, nevím, jestli stihnu Kulíškův pondělní event, přišla bych pozdě do práce a stejně bych se nemohla moc zdržet, protože pracuji od 7 :) Jinak mám vyhlédnutou náhradní variantu, Netradiční cestu do školy. Ale i tam stihnu max "event" a už ne jízdu, tak váhám...

 

Kulíšku, nechystáš se být na místě o chvíli dřív? :)


  • 0

#3258 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2016 - 10:14

Též pěkné ráno všem! :)

O eventové Netradiční cestě do školy uvažuji a je tak sedmdesátiprocentní pravděpodobnost, že se přemluvím a dorazím. Určitě se ale příliš dlouho nezdržím, když v půl sedmé musím zahajovat svoje vítání sluníčka (nebo možná deště  -_- ) na Letné. V kolik by sis tak představovala ono dříve? :)


  • 0

#3259 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2016 - 22:52

Též pěkné ráno všem! :)

O eventové Netradiční cestě do školy uvažuji a je tak sedmdesátiprocentní pravděpodobnost, že se přemluvím a dorazím. Určitě se ale příliš dlouho nezdržím, když v půl sedmé musím zahajovat svoje vítání sluníčka (nebo možná deště  -_- ) na Letné. V kolik by sis tak představovala ono dříve? :)

Přemýšlela jsem, asi se spíš teda potkáme na Netradiční cestě do školy...


  • 0

#3260 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2016 - 23:10

Petro, přece když se v okolí nekoná event k určité příležitosti, co se udělá? ;) No přece zorganizuješ event na vybraném místě  ve vyhovujícím čase sama. :D Podívej se na minayu a mě - když byly eventy na přelomu roku daleko, pohodlnost nás přesvědčila uspořádat je u nás. :wub: Nejdřív jsme si mysleli, že přijdeme tak my dva a další tři místní, ale dopadlo to mnohem líp než jsme čekali a dokonce se objevilo z několika stran přání udělat z eventů na přelomu roku tradici. Nejsem proti, když se budeme jako owneři střídat a nějakou ptákovinu na další konec roku vymyslí někdo jiný.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama