Přejít na obsah


Fotka

Krásné Vánoce přeje... nová série


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#41 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 14:57

Drobná poznámka pro logující:

 

Pokud někdo z Vašich známých, vy sami či kdokoliv není PM a sérii navštíví - samozřejmě i on má nárok na log Found-it na internetu. Nemusíte mi psát, nemusíte se mě ptát, dneska přišlo asi 10 mailů. Naprosto klidně se zalogujte.

 

Děkuji.


  • 0

#42 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 18:01

Mám neblahé tušení, že rodinka domorodců si v lese pořídila pár dárků navíc. Šli v protisměru, děti pročesávaly les a křičely "další". Podle infa kolegů prý zmizela pohádka. Aleši, než napíšu logy, až na vyjímku jsou plné logbooky. Jinak paráda! 


  • 0

#43 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 21:31

Přeci do tří králů :) . Nebojte, dost dlouho, aby si jí každý mohl odlovit. Snad neprozradím nic tajného, že čeští revieweři vyžadují minimální délku 3 měsíce a já bych si přál, aby to bylo ještě déle, záleží na stavu série. Jakmile se něco poničí - některé věci opravit nebudu umět a bude následovat archiv třeba jedné krabičky.

 

 

Mám neblahé tušení, že rodinka domorodců si v lese pořídila pár dárků navíc. Šli v protisměru, děti pročesávaly les a křičely "další". Podle infa kolegů prý zmizela pohádka. Aleši, než napíšu logy, až na vyjímku jsou plné logbooky. Jinak paráda! 

 Takže už je čas? Vánoce jsou pryč, tak by to bylo takové stylové.


  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#44 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 16:11

Rád bych touto cestou poděkoval kačerovi NOKY za pomoc s výměnou všech logbooků na sérii, která dnes proběhla.


  • 0

#45 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 19:27

Rád bych touto cestou poděkoval kačerovi NOKY za pomoc s výměnou všech logbooků na sérii, která dnes proběhla.

 

 Já si říkal kdo to tam profuněl s georobotkem za krkem že po něm zůstávaly jen úplně nové logbooky  ;)


  • 0

#46 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 10:09

300 lidí (teamů) za týden? Týjo, kam se hrabe Václavák :-)

Jak to tam po tom týdnu vypadá?


  • 0

#47 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 17:53

300 lidí (teamů) za týden? Týjo, kam se hrabe Václavák :-)

Jak to tam po tom týdnu vypadá?

 

Jak to tam vypadá k datu 04/01/2014? V celku dobře. Parkování řeší každý po svém. Buď se parkuje u Kapra nebo někde v obci kde se zdá vhodné parkovat. Od keši ke keši se přesouvající skupinky lidí v množství od dvou do nekonečna ;) Cesty jsou pevné a bez bláta. K některým keším jsou již vyšlapané cestičky. V logbooku je stále se kam zapsat. Stav keší se pohybuje od hodnocení v dobré kondici až po poškozené (např. Zlaté prasátko). Pokud někdo chce odlovit tak ať neváhá. Daní za to je, ale to, že tam rozhodně nebudete sami a na keš můžete čekat i v krátké frontě :D


  • 0

#48 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 18:35

Mám neblahé tušení, že rodinka domorodců si v lese pořídila pár dárků navíc. Šli v protisměru, děti pročesávaly les a křičely "další". Podle infa kolegů prý zmizela pohádka. Aleši, než napíšu logy, až na vyjímku jsou plné logbooky. Jinak paráda! 

Těžko říct, zda sebou nevzali oni, nebo někdo jiný, hromadu trackovacích předmětů. Dala jsem si tu práci a prošla seznamy na Bonusu a na Ostrém vrchu, minimálně půlka jich tam není, ale třeba je ještě někdo dologuje.


  • 0

#49 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 19:38

Dnes rano to kolem silnic vypadalo jako kdyz se kona jarmark. Nejhorsi je, ze lidi jsou vazne jak prasata a parkuji vsude kam se vejdou.
  • 0

#50 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 22:20

My jsme tam pred tydnem prijeli nekdy kolem pul druhe az druhe odpoledne a zas tolik aut tam nebylo, ale je fakt ze nekteri parkovali az v lese za ceduli "zakaz vjezdu motorovych vozidel do lesa". A to o pomerne hodne velky kus za ni v lese.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#51 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 22:20

Dnes rano to kolem silnic vypadalo jako kdyz se kona jarmark. Nejhorsi je, ze lidi jsou vazne jak prasata a parkuji vsude kam se vejdou.

 

Mno, ono nejde jen o to parkování. Dnes jsme si udělali výlet na sérii, a je fakt, že každý inteligentní kačer si místo k slušnému zaparkování může v pohodě najít. Co mi ale mrzelo nejvíc, je stav některých krabiček, co byly poničené ... já mám svojí jednu kešku v lese, zrovna včera jsem se rozčilovala, že někdo sprostě ukopne kus schovky/pařezu - bez zájmu, hlavně že najdu a mám bod  :wacko: Alke má můj obrovský obdiv, že na to má nervy .... opravdu pro nás dělá krásný překvápka a někdo se prostě k tomu neumí chovat. Kruci, tak to beru opatrně, ať můžou mít stejnou radost i ty po mně, ne? Nebo jestli to zničí někdo cizí ... nevím, tak i tak to nechápu!

Jinak procházka super, šli jsme to v klidu necelý 2 hoďky, opět klasicky krásná příroda i úžasný kešky, opravdu můžu doporučit!


  • 2

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#52 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 22:22

My jsme tam pred tydnem prijeli nekdy kolem pul druhe az druhe odpoledne a zas tolik aut tam nebylo, ale je fakt ze nekteri parkovali az v lese za ceduli "zakaz vjezdu motorovych vozidel do lesa". A to o pomerne hodne velky kus za ni v lese.

 

Dnes jsme tam byli taky cca ve 14:00 a překvapivě jsme se potkali jen s jedním kačerem a dvouma skupinkama, takže jsme měli celou procházku v klidu. Podle logů to musel být ale dopoledne masakr  :ph34r:


  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#53 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2014 - 8:24

Dnes jsme tam byli taky cca ve 14:00 a překvapivě jsme se potkali jen s jedním kačerem a dvouma skupinkama, takže jsme měli celou procházku v klidu. Podle logů to musel být ale dopoledne masakr  :ph34r:

 Proto jsme si to dali pěkně pod rouškou tmy a nepotkali jsme ani nohu :)


  • 0

#54 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2014 - 12:57

 Proto jsme si to dali pěkně pod rouškou tmy a nepotkali jsme ani nohu :)

To museli být myslivci rádi... už takhle to tam asi nemaj lehký :-D


  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#55 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2014 - 13:32

Já ti nevím co je horší jestli davy lidí co tam proudí přes den a nebo dva co tam jdou v noci. Nehledě na to že jsme tam byli kolem 19 hodiny takže nic pozdního.


  • 0

#56 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2014 - 13:59

Já ti nevím co je horší jestli davy lidí co tam proudí přes den a nebo dva co tam jdou v noci. Nehledě na to že jsme tam byli kolem 19 hodiny takže nic pozdního.

 

...obojí bude všímavým starousedlíkům připadat lehce podezřelé...  ;)


  • 0

#57 Askarinka

Askarinka

    Askarinka

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 15:29

Musím říct, že serie byla parádní. Je pravda, že v sobotu 4.1 se tam jen z našeho malého fóra sjela 4 plná auta...Procesí lovců se ale celkem rychle roztrhalo a každý si šel svým tempem. Škoda, některých poničených krabiček:-( Jinak díky za parádní procházku lesem a za pěkný start do nového kačerského roku:-)


  • 1

#58 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 21:29

Teda ja bych chtěl bejt owner tý keše na Ostrém. To by bylo logů. Mám sice keš, kam nekdo po nebo před sérií zajede, ale opravdu pomálu. Taky budu jednu, kde lidé cestou na sérii stavivaji adoptovat. Ale enevim presne kdy a jak.dlouho série vydrží... Ale přeju Alešovi, aby vydržela dlouho
  • 0

#59 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 17:48

Dnes jsem se díval na mapu a vidím, že všechny kešky této série jsou mimo provoz. Podívám se na listing jedné z krabiček a čtu, že převážena keší byla zničena. To je velice smutný konec :(


  • 0

#60 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 18:43

Smutné :( , dělala radost a najednou tohle, Alke sice píše, že ji zničil někdo z kačerů, ale spíš si myslím, že to udělal někdo z Felbabky... Že se nestydí, ten kdo to udělal... :angry:


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama