Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2015 - 9:38

Zkusil jsem vymazat pole State a County pomocí Database -> Global Replace a pak spustit makro polygony_CE verze 6.0. V Maďarsku a Řecku makro opravdu okresy nedoplní, jen kraje. Okresy v Maďarsku snad až tak moc nejsou potřeba. Mapka do FSG je vytvořena jen pro kraje, v Maďarsku župy.


S Madarskem uz je mi to jasne. :) Ale ted, kde je chyba v te Ukrajine? Stat : Ukraine , Okres : Sobrance , Kraj : Kosicky kraj

 


  • 0

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#42 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2015 - 20:12

O jaké keše se jedná? Já mám v Košickém kraji dvě nalezené a zemi mám správně přiřazenou.


  • 0

#43 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2015 - 20:43

O jaké keše se jedná? Já mám v Košickém kraji dvě nalezené a zemi mám správně přiřazenou.

Jedna se mi o Ukrajinske kese , ke kterym se priradil spatny okres (Sobrance)  a kraj (Kosicky kraj).Viz screen v mem prvnim prispevku zde


Tento příspěvek byl upraven od SikoCZ: 07 září 2015 - 6:39

  • 0

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#44 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2015 - 17:25

Tak tomu nerozumím. Podle statistik v profilu (ty z GSAKu i ty ze záložky Statistics) i podle statistik z Project-gc žádnou keš na Ukrajině odlovenou nemáš. Ani v Košickém kraji.

Obecně - pokud u ukajinské keše vymažu stát, kraj i okres a dám v GSAKu Refresh cache data... tak se mi doplní jen stát. Okres a kraj se tam nepřiřadí.


Tento příspěvek byl upraven od moravan: 07 září 2015 - 17:26

  • 0

#45 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2015 - 21:07

Tak tomu nerozumím. Podle statistik v profilu (ty z GSAKu i ty ze záložky Statistics) i podle statistik z Project-gc žádnou keš na Ukrajině odlovenou nemáš. Ani v Košickém kraji.

 


Ja take nemluvim o statistikach , ale o kesich v databazi GSAK , ke kterym se spatne priradil okres.


  • 0

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama