Přejít na obsah


Fotka

OREGON 550


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#241 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 26 květen 2010 - 15:22

Nando78 dik, hned jsem si stranku hodil do zalozek. Ta tu aukci take koukam a celkem by to i slo, na sunnysoftu ted maji taky nejakou akci. Juknete na aukru na GPSmap 76, myslite, ze jsem to s cenou trochu prehnal ?
  • 0

#242 mbenik

mbenik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 16:07

Mám jeden dotaz ohledně poznámek u O550. Když otevřu ten textový soubor s nalezenými kešemi, tak je tam časový posun 2 hodiny o proti skutečnosti. Dáse to někde nastavit, aby byl čas nálezu shodný se skutečným časem. V nastavení mám datum a čas automaticky. Díky
  • 0

#243 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 16:46

Uz se to tu resilo, proste si toho nevsimej ;)
  • 0

#244 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 06 červen 2010 - 15:31

Zdravim, mate nekdo to GARMIN pouzdro odolné pro Oregon ? Stoji to za ty penize (cca 850,-) ? Litr je precijenom porad litr. dik
  • 0

#245 SanchoCZ

SanchoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 16:04

Mam a myslim ze nestoji. Cekal jsem ze to ma po stranach zip - nema. Ale zase ten pristroj si tam upevnis a otevira se ti to do praveho uhlu. Cena by mohla byt tak 400-500. Muzes se ale podivat na toto: http://www.gpscentru...case-mesh-1102/
  • 0

#246 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 06 červen 2010 - 16:08

supr alternativa dik
  • 0

#247 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 9:40

SanchoCZ: tak to je doslova brutalni, vypada to uplne stejne a stoji 4x min. Diky za konkretni tip!

EDIT: tak jsem to dokonce nasel jeste za polovicni cenu - 99 Kc:
http://www.prag-info...etail&id=168066
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#248 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 9:54

Ano, cena originálního pouzdra by mohla být nižší a pozdro by mohlo být menší ... nicméně např. to, co nyní považujete za nevýhodu (ano, zip po stranách jsem taky čekal) se v terénu ukáže jako velká výhoda. Když si představím, že bych x-krát za hodinu musel rozepínat zip a celou gps vyndavat nebo přinejmenším dávat pozor, aby mi nevypadla, asi by mi hráblo. Prostě futrál mi visí na batohu, jednou rukou jedním stisknutím klipsu ho otevřu do max. úhlu 90°, navigace nemůže vypadnout, protože uvnitř drží na klipsu a i z takhle otevřeným futrálem se dá jít nebo dohledávat keška ... já bych neměnil a těch peněz nelituju B)
  • 0

#249 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 19:30

Vždycky jsem myslel, že se do této mašinky vleze 5000 keší včetně waypointů. Vždycky mi pak Oregon ukazoval, že mám 100% zaplněné trasové body. Dnes jsem tam nahrál asi 4500 keší a něco kolem 4000 waypointů a jsou tam všechny. Oregon nadále ukazuje, že paměť na trasové body je plná. Jak to teda je?
  • 0

#250 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 09 červen 2010 - 7:35

Vcera prisla, zakoupeno u pana Stadlera (navigacegps.cz) za 8990,- poridil jsem ji i se zagg folii - je to skok od me stare Gpsmap 76, zatim se pouze seznamujeme a dost mi v tom pomaha zdejsi forko - za to dik
  • 0

#251 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 8:11

Misha kulicka napsal/a:
Vždycky jsem myslel, že se do této mašinky vleze 5000 keší včetně waypointů. Vždycky mi pak Oregon ukazoval, že mám 100% zaplněné trasové body. Dnes jsem tam nahrál asi 4500 keší a něco kolem 4000 waypointů a jsou tam všechny. Oregon nadále ukazuje, že paměť na trasové body je plná.
Jak to teda je?


Jestli ty trasové body nejsou myšleny jako body, které se zaznamenávají jako prošlá trasa. pokud o ni (prošlou trasu) nechceš přijít, tak si ji stáhni do počítače a pak v navigaci vymaž (Nastavení- Vymazat - ?prošlé trasy(ukazuje to i míru zaplnění, tedy u tebe to bude asi 100%))
Co se týká počtu Geocachí, tak je limit 5000 (experimentálně ověřeno) a u waypointů po pravdě nevím, neb používám cca 100 z celkového množství, pokud ti tam ale vejde 4000 bez problému, pak je limit s největší pravděpodobností taky 5000
  • 0

#252 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 17 červen 2010 - 9:22

zdravim, mel bych par otazece - nejde mi kdyz dorazim ke kesce oznacit ji v GPSce jako nalezenou, vubec netusim jak. - jdou kesky (rozumej ten soubor gpx) nahrat na pamet. kartu ? Uz se mi stalo ze po zamrznuti jsem o ne prisel. dik
  • 0

#253 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:50

marseli: a jak se k te kesce nechavas navadet? Pokud ji otevres v Geocaching a das START (nebo v puvodnim JET nebo co tam bylo za hruzu), tak se ti otevre prece konkretni kes. No a kdyz ji najdes, tak v menu Geocaching zvolis ZALOGOVAT (pripadne neco podobnyho dle prekladu) a tam das NALEZENO a pripadne pridas poznamku a mas hotovo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#254 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 17 červen 2010 - 9:58

no dam v geocaching hledat poklad tim me navadi na kes ( mam tam JET jak to zmenim ?) a kdyz k ni dojdu tak tam vubec neni moznost zalogovat. Jsou tam jine ale tato nee.
  • 0

#255 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 10:06

marseli: pouzij poradnou cestinu od onovy:
http://opengtt.nomi.cz/releases/

Pokud das JET, tak ti v menu Geocaching prece nacte tu kes a mas tam listing, logy a taky moznost zalogovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#256 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 17 červen 2010 - 16:08

Dik za cestinu ted uz to tam to logovani je a vyzkouseno hned v terenu. Predtim nebylo. dik
  • 0

#257 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 17:25

No spis si predtim s tim delal kdovico - viz i tvoje eskapada s fotakem :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#258 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 17 červen 2010 - 17:53

aj, ti smajlici te z toho vytahli. Ale fakt to tam nebylo dokonce jsem se koukal i u kolegy co ma O 400 s puvodni CZ a ten to tam take nema. A k tomu fotaku - nejak jsem vic naucenej na zrcadlo nez na tohle tintitko dokonce ani se svym tel (iphone) nefotim pac je to stejnej ..., ale to ty urcite uz vis :D
  • 0

#259 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 18:27

marseli: ano, pokud mas 3G, tak ten fotak nestoji za nic. 3Gs uz ma ovsem stejne HW ostreni jako O550, takze foti srovnatelne ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#260 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 17 červen 2010 - 18:50

ano 3G, takze jeste horsi nez horsi. A k te druhe otazce ? gpx na pamet. kartu jdou ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama