Přejít na obsah


Fotka

Psaní diplomky - pomoc s dotazníkem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#21 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 20:16

To by mě taky zajímalo, jestli už naše vysoké školství kleslo až na dno. Ale jedna diplomka tu snad kolovala, ta trackovací.

Mě víc šokovalo, že se u nás dá studovat polární ekologie. Hmm, tak to si zkusím tu diplomku najít a přečíst.


  • 0

#22 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 20:19

Myslíš školené na geocaching? :D
 
Edit: právě že nemají. Až to obhájím, hodlám aspirovat na post papežského poradce pro tento závažný obor. Tučné prebendy zajištěny.


O tom ze nemaji silne pochybuji. Ve vede a jejim vyuziti byl Vatikan vzdy na spicce minimalne znalostmi (alespon v mem oboru to plati)
  • 0

#23 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 20:25

Mě víc šokovalo, že se u nás dá studovat polární ekologie. Hmm, tak to si zkusím tu diplomku najít a přečíst.

Zlatá polární ekologie! Ale komiks s mladým Uhlem! Latentní rasismus v Tintinovi! Ciwe, tim to tady vytrhneme!


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#24 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 20:30

A že jsem zvědavá.
Je tady mezi kačery opravdu někdo, kdo si na geocachingu udělal bakalářku, nebo diplomku?

Anebo aspoň referát na vlastivědu? Myslím, ze dotazníček by se na to mohl použít
  • 0

#25 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 20:34

Mě víc šokovalo, že se u nás dá studovat polární ekologie.

 

Proč? A to, že se u nás dá studovat třeba egyptologie (dokonce v tomto oboru patříme ke světové špičce) nebo tropické zemědělství, tě nešokuje?  :)


  • 0

#26 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 20:53

Kdo by si zasloužil rozhodně 100 bodů je Hoblík, vystihl to naprosto přesně. :)

Když jsem tu viděla další dotazník ( v tu dobu ještě bez příspěvků a komentářů ),  zbaběle jsem zdrhla na šovinistu Josefa Hausmmana a jeho obvyklý čtvrteční článeček, že se trochu zasměju. Zjistila jsem, že jinde je ještě hůř než tady, momentálně dopuji mozek omega 6 mastnými kyselinami z jedné nejmenované ryby, abych byla schopná rozluštit mysterku, jestli opravdu může existovat někdo jako paní s nickem motral - ale že by tohle několik let mohl psát troll ? Jak je vidět, mysterky jsou nejen v gc. :D  Takže další dotazník a všeobecně známá úroveň ČÁSTI našeho školství mě už nerozhodí. Smrku bacha, zdraví máš jen jedno. Příště dotazníky radši přeskoč. ;)


  • 1

#27 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 21:00

to zvědavka: he, tak jsem jen tak přeletěl Tvůj post a jako utkvělo mi v paměti - výjevy: ryba jménem MORTAL, drhla jsem šovinistou jeho čtvrteční článeček (zkušela jsi to vyslovit, se mi zlomil jazyk ?) a nakonec smrk skáče přes dotazníky....

 

Dobrý materiál :)


  • 1

*


#28 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 21:04

Proč? A to, že se u nás dá studovat třeba egyptologie (dokonce v tomto oboru patříme ke světové špičce) nebo tropické zemědělství, tě nešokuje?  :)

Vzhledem k tomu, že nemám informace, kolik absolventů to každý rok vychrlí a kolik z nich pak sežene práci v oboru...tak spím klidně. 


  • 0

#29 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 21:15

to zvědavka: he, tak jsem jen tak přeletěl Tvůj post a jako utkvělo mi v paměti - výjevy: ryba jménem MORTAL, drhla jsem šovinistou jeho čtvrteční článeček (zkušela jsi to vyslovit, se mi zlomil jazyk ?) a nakonec smrk skáče přes dotazníky....

 

Dobrý materiál :)

Sky, už to muselo pěkně vzít i tebe, když jsi ani nechtěl obvyklou fotku. :D Skoro by se nabízelo téma pro další diplomku : "Jakým dotazníkem deptat část kačerské komunity vyskytující se neprozřetejně na cztku místo v terénu."

Mno, osobně už se mooooc těším na další noční keš :wub: , abych se trochu vzpamatovala.


  • 2

#30 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 21:29

Plzeéééééénňňň!

PS. Plzeňáci prominou.


  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#31 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 21:57

Průšvih je, že diplomkou to nekončí - http://kocour.blog.i...stamiliony.html


  • 0

#32 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 22:08

Máš pravdu, ale jinde peněz lítá bohužel řádově ještě mnohem víc, když se to posčítá.... :o . Ještě, že mě uklidnil alespoň pohled na kocourka nebo vlastně zajíčka? :D  Sakra, dneska jsem tu za Skywalkera v sukni! :ph34r: Co jeden takový dotazník způsobí, to by jeden nevěřil! :P


  • 0

#33 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 22:23

Vzhledem k tomu, že nemám informace, kolik absolventů to každý rok vychrlí a kolik z nich pak sežene práci v oboru...tak spím klidně. 

Asi málo a vemou je všechny. Vzhledem k tomu jak je náročná na data, tak studenti,musejí v sezení nad učivem překonat tyto mládence:

Abu_Simbel_Temple_May_30_2007.jpg


  • 0

#34 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2014 - 7:26

99% všech kvalifikačních prací o geocachingu je na dvě věci a jsou o ničem.

Myslím že ale znám světlou výjimku.

 

Znám jedno téma DP o geocachingu (katedra geografie), kde se samotná hra představí jen orajově. Hlavním myšlenkou je matematický výpočet zvýšení atraktivity a návštěvnosti daných lokalit, díky této hře.

Dá se tedy vypočítat, kolik lidí by se zde objevilo před a kolik po založení schránky a mapově se dá vše interpretovat, a to už si myslím není nejhorší, nebo se pletu? :)


  • 2

#35 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2014 - 8:00

99% všech kvalifikačních prací o geocachingu je na dvě věci a jsou o ničem.

Myslím že ale znám světlou výjimku.

 

Znám jedno téma DP o geocachingu (katedra geografie), kde se samotná hra představí jen orajově. Hlavním myšlenkou je matematický výpočet zvýšení atraktivity a návštěvnosti daných lokalit, díky této hře.

Dá se tedy vypočítat, kolik lidí by se zde objevilo před a kolik po založení schránky a mapově se dá vše interpretovat, a to už si myslím není nejhorší, nebo se pletu? :)

A to je k něčemu dobré?


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#36 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2014 - 8:05

To už záleží na individuálním posouzení. Někdo myslí, že to dobré je, jiný zas, že ne. O tom se lze dohadovat. A od toho jsou diskusní fóra. :)


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#37 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2014 - 8:17

:o  :o  :o

Mám pocit, že takový dotazník tu už do posledního znaku byl. 

Nejlépe to vystihl Hoblík v prvním příspěvku, ten opravdu nemá chybu  :)


  • 2

#38 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2014 - 8:31

Na eventu GC50HQE se objevil dotazník, o kterém jsem si říkal, že jsem ho už tady viděl. No nakonec jsem ho vyplnil, ikdyž mi přišel spíše k smíchu. A protože papír snese všechno, nebyl problém si připsat i vlastní kolonky.

A dneska koukám, že je dotázník i tady na foru :D


  • 0

#39 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2014 - 9:21

Já bych navrhovala vytvořit dotazník pro pisatele diplomových prací o geocachingu. Třeba by ho pak Čageo mohlo rozeslat děkanům jednotlivých fakult nebo něco :D! Kdo ho nedá na první dobrou za sto bodov :D, nesmí psát diplomku na žádné související téma :D.

P.S. Vážně uvažuju o disertaci na téma "Teologické aspekty geocachingu". Jen nevím, jestli to mám podat na biblistice, na pastorálce nebo na dogmatice. Aha, možná by se to dalo podat na spirituálce jako podobor mystiky!

Dogmatika, jedině dogmatika. :)

 

Ale jako jo, v součaasný době těch diplomek s tématikou geocaching už pár desítek bude, tj. už by se dalo rozebrat např: kolik jich je z které školy (a případně fakulty), kdo jsou jejich vedoucí (jestli se některý opakuje, věk, vzdělání, kačer/nekačer, barva očí, velikost bot), délka diplomky, diplomka/bakalářka/rigorózka/dizertace, hodnocení (průměr, medián), detailní rozbor tématiky (regionální rozvoj, vzdělání, extrémy), ... :)


  • 1
:)

#40 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2014 - 9:38

Většinou dotazník vyplním a odešlu, ale pořád ty samé zbytečné otázky dokola? Nic proti, ale ať si raději dotyčný vybere jiné téma na diplomku a ne GC, o kterém asi nic moc neví, nebo neumí udělat dotazník (spíše oboje dohromady).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama