Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

LIDLENKA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#41 M+Z TEAM

M+Z TEAM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 11:59

Minulý rok vůbec nevěděli, co mají s lidlenkama dělat. A to jak u pokladen, tak přímo ve vlacích. Letos to bylo o poznání lepší, ale každý má asi jinou zkušenost.


  • 0

#42 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 23:40

My si letos řekli, že využijeme Lídlenku, no bohužel, měsíc před ukončením akce už žádné k mání nebyly... to mě tedy dosti naštvalo. A přitom je stále všude inzerovali...


  • 0

#43 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 7:17

My si letos řekli, že využijeme Lídlenku, no bohužel, měsíc před ukončením akce už žádné k mání nebyly... to mě tedy dosti naštvalo. A přitom je stále všude inzerovali...

Ono to bude jako s ostatními akcemi v Lídlu, když mají např. dětské zimní oblečení, nahrnou se tam davy už před 7. hodinou prvního dne a je tam dost tlačenice. Což na lídlenku asi nebylo až tak dramatické, ale my tam pro jistotu vyrazili už druhý den.


  • 1

#44 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 7:35

Kupoval jsem Lidlenku minulý čtvrtek a normálně byla.

 

Představa, že důchodci vykoupí Lidlenky je fakt úsměvná ...


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#45 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 7:40

My si letos řekli, že využijeme Lídlenku, no bohužel, měsíc před ukončením akce už žádné k mání nebyly... to mě tedy dosti naštvalo. A přitom je stále všude inzerovali...

Já jsem tam taky chodil už od začátku.

Někde byly vyprodány, někde ani nepřišly.

Koupil jsem jí 11. listopadu, kdy na prodejně v Ostravě přišly o den dříve.


  • 0

#46 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 8:11

Představa, že důchodci vykoupí Lidlenky je fakt úsměvná ...

Dávno se tam neloktují jen důchodci. Tuhle jsem si tam šla ráno prohlédnout něco co inzerovali a byl to fakt masakr, propříště si to odpustím. U oblečení se rojily hlavně mladší kousky, rozhodně ne důchodci...


  • 0

#47 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 9:15

Nedělejte si iluze, že to co inzerujou je k dostání. Běžná praxe, inzerát na nějakou bombu, třeba helma na lyže za polovinu, ale do obchodu dorazí jen jedna velikost ve dvou kusech, zákazník se pak dozví, že přišel bohužel pozdě, ale když už tu teda je... :)
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#48 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 9:31

U nás jeden váhavec vyrazil na nákup minulé pondělí (10.11.) a už neměli, tak jsem vyrazil další den ještě v Kroměříži a tam mi pokladní řekla, že snad ani neměli (přitom plakáty na každé pokladně). Ale když jsme volali na info linku, tak nám řekli, že na Moravě už nejsou nikde (12.11.), ale v Praze být měly. No a naštěstí jsme ji opravdu na Praze 4 sehnali (i když teda na pokladně baba řekla, že nemají, ale nastěstí se Tom nenechal odradit a přes vedoucího sehnal :D). Jinak teda s distribucí docela bída.


  • 0

#49 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:14

V Čechách je to asi jiné, já ji koupila 12.11. na Kladně. U pokladny netušila, zavolala vedoucí a ta mi to bez problémů přinesla.


  • 0

#50 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 14:10

já to tentokrát nepodcenil a koupil hned první den akce tři. Dvě už jsem využil, jedna zbývá :D


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#51 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 14:47

Dávno se tam neloktují jen důchodci. Tuhle jsem si tam šla ráno prohlédnout něco co inzerovali a byl to fakt masakr, propříště si to odpustím. U oblečení se rojily hlavně mladší kousky, rozhodně ne důchodci...

JJ, takhle známé pořádaly výpravu do Lídlu na dovolené, zrovna měli sofshellové bundy pro děti a ono při průměrném počtu 3ks dětí :) se to už docela vyplatí...


  • 0

#52 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 18:04

No tak my jí chtěli koupit asi 17 dní před koncem akce a neměli. Pokladní nám řekla, že už týden nejsou a už ani nebudou. A když jsem tedy upozornila, že by mohli sundat ty plakáty na to, tak mi řekla, že nemůžou.

Se zbožím to je jasné a nikdy nepočítám s tím, že bych tam něco sehnala, když se nechci první ráno přetahovat s ostatníma (což nechci), ale s tou Lídlenkou mě naštvali. 


  • 0

#53 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 18:17

V Čechách je to asi jiné, já ji koupila 12.11. na Kladně. U pokladny netušila, zavolala vedoucí a ta mi to bez problémů přinesla.

 

To je normální stav, Lidlenky má vždy jen vedoucí.


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#54 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 19:55

V patek 14.11 jsem ji v Lidlu v Praze videl u pokladny, ale mel jsem jeste 3, tak mne uz nezajimaly. Myslim, ze na Morave jsou kupovany vice nez v Cechach. Sam jsem to zazil pri prvni akci Lidlenka pred lety, kdy jsem si udelal celodenni okruzni jizdu okolo republiky. Mezi Ostravou a Breclavi tam meli snad kazdy treti clovek Lidlenku a tak jsem byl vdecny za to ze jsem si kupil mistenku. V okoli C. Budejic ani jedna Lidlenka ve vagonu a tak byl pruvodci rad, ze ji take vidi, v okoli Usti n L. cca 2 Lidlenky na vagon, v okoli Chebu cca 3 Lidlenky na vagon, mezi Brnem a Jihlavou ani jedna Lidlenka ve vagonu.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#55 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 20:06

To je normální stav, Lidlenky má vždy jen vedoucí.


Člověče asi jak kde. Na Řepích směrem na Bílou horu jsem se zeptal paní u pokladny a hned je vylovila zpod pultu. Leda by to byly podpultovky :-D
  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#56 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 20:10

Člověče asi jak kde. Na Řepích směrem na Bílou horu jsem se zeptal paní u pokladny a hned je vylovila zpod pultu. Leda by to byly podpultovky :-D

To ne! :o  tam jsem tez kupoval a pokladni ji mela na pulte.


  • 1

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#57 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 21:26

 Mezi Ostravou a Breclavi tam meli snad kazdy treti clovek Lidlenku a tak jsem byl vdecny za to ze jsem si kupil mistenku.

Jen lehce off-topic: práva vyplývající z místenky realizuješ jak? Vyzveš sedícího, aby opustil dané místo? Co se dělá v případě, že nechce? :)


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 21:32

Mel jsem mistenky na mista, kde sedeli rusky mluvici pasazeri. Na moji vyzvu odpovidali "Nepanimaju" i kdyz jsem oprasil skolni rustinu. Dosel jsem si pro pruvodci a mista opustili bez problemu.


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 22:21

Jen lehce off-topic: práva vyplývající z místenky realizuješ jak? Vyzveš sedícího, aby opustil dané místo? Co se dělá v případě, že nechce? :)

Ano ukazu mu mistenku a vyzvu sediciho aby opustil misto, nejak mne nikdy nenapadlo, ze by se tak nestalo a taky se mi tak nestalo.

 

Vzpominam se jak jsem si jednou koupil mistenku na vlak z Brna do Plzne pres Jihlavu a C. Budejice. V tom vlaku byla jen jedna mistenka (ta moje) a myslim ze v tom roce poprve (bylo to v lete). Kdyz jsem prisel, tak ve vlaku bylo cca 10 lidi a na tom mojem miste sedela babka, tak jsem ji ukazal mistenku a s velkym prekvapenim odesla do vedlejsiho kupatka. Pruvodci, kdyz pak videl tu moji mistenku, tak se mne zeptal se zajmem, zda jsem to nasel, neb nejak nevedel kam tu mistenku nalepit. Asi ji tam po x-letech lepil poprve.

 

Podruhe jsem se usadil v Ostave do Pendolina a za chvili prisel mladik, ze ma mistenku na to me misto a ukazal mi svoji mistenku, tak jsem se chvili na ty dve schodne mistenky koukal, nez jsem objevil drobny rozdil, ten mladik mel tu mistenku na dalsi den. Kdyz jsem mu to rekl, tak nerekl ani bu, a rychlosti tryskoveho letadla vypadl z vlaku :o . Tak nevim kde mel problem.

 

Takze zadny problem. A ze by nekdo nechtel? No radim se mezi flegmatiky :P kterym se obcas vsichni klidi z cesty, a tak si to asi nikdo nedovoli :D.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#60 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 22:37

Zajímavá situace se mi stala letos v létě na EC Avala, když Srbové z důvodu nedostatku vozů ve stavu provozuschopném mimo Balkán zařadili místo vozu 2.třídy vůz 1.třídy. To zase až tak nevadilo, alespoň jsme měli trochu lepší komfort, až do chvíle, než se vlak v Nových Zámcích zcela zaplnil a čtvrtina cestujících zjistila, že má místenky na místa, která ve vlaku vůbec nejsou. Moje místo tam naštěstí bylo, ale ti, na které se nedostalo, z toho byli celkem vyplesklí.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama