Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

LIDLENKA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#61 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 20 November 2014 - 4:28

Taky jsem zažil cestu pendolinem kde mě vyhazoval z místa dědek s mistenkou. Že ji má platnou. Ja ji měl taky platnou a tak mu povídám ať mi ji ukáže. No jo, byla na druhý den. Se slovy že pokladní je piiiip se slušně zeptal jestli je to sedadlo vedle volné a pote co se dohod s průvodcim se chtěl bavit až do Prahy.Nakonec se z něho vyklubal docela milej pan.:)
  • 0

#62 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2014 - 14:04

Ahoj, mám tu jednu lidlenku na prodej. Platí už jen příští sobotu. Cena 169,- + poštovné. Při zaslání kódu mailem bez poštovného.

 

Chtěl jsem vyjet tuhle sobotu na kole, ale chřipka řekla ne :-( Mám ještě dvě další, ale snad se do příští soboty dáme dohromady.

 

http://aukro.cz/celo...4828842387.html


  • 0
[týpek]

#63 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2014 - 16:01

Tak ma takovy pocit, ze tuto sobotu 22.11, bylo ve vlaku EC 121 Hradčany jen par zoufalcu, co nemeli Lidlenku :P .

 

Znovu jsem si overil, ze spojeni s IN-KARTOU je nejlepsi reseni, neb staci jen ta karta a zadny papir s kodem nepotrebujete. Jen nechapu proc pruvodci overuje udaje, ktere vycte z te karty s tim co je napsano na te karte, kdyz tam jsou totozne udaje. Trochu mne to pripada jako scenka z filmu "Vrchni prchni", kdyz tam pred jizdou overovali stirace zda stiraji.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 23 November 2014 - 16:02

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#64 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 10:00

Tak jsem to vcera spocital a zjistil jsem, ze jsem diky teto akci, v minulych 3 tydnech, podlehl na 15 hodin kocarkove nemoci. Tak mi je ted jasne proc se mi vecer po navratu nechtelo spat.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#65 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1439 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 10:49

Já byl včera prekvapenej cestou z vejletu s lidlenkou. Šel průvodčí, dal jsem mu vytištěny papír a doklad, ani se na to nekouk a zas mi to vrátil jako že OK... :-D Asi nás bylo ve vlaku víc a jeho už to nebavilo. :-D
  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#66 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 13:20

My s lidlenkama problem nemeli. Ani je sehnat nebylo tezky - ale to bude spis tim, ze mati dela u Lidlu a v Lidlu ma znamy, takze jsme ji zaukolovali :)

 

Kazdopadne mam pocit, ze dostavaj urcitej pocet kusu na prodejnu - proto nekde maj a jinde ne, proste zalezi na tom, jakej je o ne zajem. Kdyz je velkej, tak proste rychle zmizej no. S tim toho moc nenadelame. Muzeem bejt radi, ze je zase zavedli.

 

Vyuzili jsme je na vylet do KV (12h ve vlaku kvuli 19 kesim :D), dokonce jsme se svezli nemeckym osobakem (ze to ale byl luxus) a dvakrat vykolejili pruvodciho, protoze mu ta jeho super masinka odmitala nacist Demkesuv Azteckej kod z mobilu... :D Kazdoapdne za ty prachy bych se svezla klido pres celou republiku.

 

PS: To spojeni s Inkartou je vazne genialni. Vzdycky jsem zavidela tem, co davaj pruvodcimu jenok kartu a nemusej mit zadnou jizdenku... Takze jsem si to tentokrat radne uzila do systosti. I kdyz bych mozna jeste nejakej pridavacek zvladla  :rolleyes:


  • 0

#67 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 13:47

Já byl včera prekvapenej cestou z vejletu s lidlenkou. Šel průvodčí, dal jsem mu vytištěny papír a doklad, ani se na to nekouk a zas mi to vrátil jako že OK... :-D Asi nás bylo ve vlaku víc a jeho už to nebavilo. :-D

No vcera ve vlaku z Ostravy jsem pocital, ze tak 4/5 lidi melo Lidlenku, kupodivu jen malokdo InKartu. To nacitani azteckeho kodu docela zdrzuje videl jsem jak s tim pruvodci zapasi, ale jen u malokoho musela zadavat ten 6-ti mistny kod, ale InKarta je na 5 sekund.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#68 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 14:20

Kazdopadne mam pocit, ze dostavaj urcitej pocet kusu na prodejnu - proto nekde maj a jinde ne, proste zalezi na tom, jakej je o ne zajem. Kdyz je velkej, tak proste rychle zmizej no. S tim toho moc nenadelame. Muzeem bejt radi, ze je zase zavedli.

 

Ano, počet lidlenek je omezený a je rovnoměrně rozdělený po celé republice - přece jenom vlaky nejsou nafukovací.

 

PS: To spojeni s Inkartou je vazne genialni. Vzdycky jsem zavidela tem, co davaj pruvodcimu jenok kartu a nemusej mit zadnou jizdenku... Takze jsem si to tentokrat radne uzila do systosti.

 

Můžeš si to užívat, kdykoliv si koupíš jízdenku v eshopu. A v některých vlacích (RegioJet, LeoExpress), pokud nemáš slevu, se dokonce neukazuje vůbec nic.


  • 0

#69 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 14:24

No vcera ve vlaku z Ostravy jsem pocital, ze tak 4/5 lidi melo Lidlenku, kupodivu jen malokdo InKartu.

 

Neříkám, že nemáš pravdu, ale podle čeho jsi to poznal? Papír s aztéckým kódem, kód transakce nebo jízdenka na InKartě se ukazuje při jakékoliv jízdence koupené v eshopu.


  • 0

#70 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 14:36

Neříkám, že nemáš pravdu, ale podle čeho jsi to poznal? Papír s aztéckým kódem, kód transakce nebo jízdenka na InKartě se ukazuje při jakékoliv jízdence koupené v eshopu.

Obcas tam jedu. Normalne se ve vlaku objevuje tak jeden az dva lidi u kterych pruvodci vytahuje ctecku na aztecky kod a tak 4 co ukazuji jen InKartu, vetsinou je jen slyset otisk razitka, ale vcera to razitko otiskla snad jen 4x v celem vagonu. Nevidel jsem ty doklady co memi lidi, ale videl jsem co dela pruvodci a moc se mi nezda, ze by lide tam masivne presli na nakupovani na e-shopu.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#71 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2014 - 14:50

Ano, počet lidlenek je omezený a je rovnoměrně rozdělený po celé republice - přece jenom vlaky nejsou nafukovací.

 

 

Můžeš si to užívat, kdykoliv si koupíš jízdenku v eshopu. A v některých vlacích (RegioJet, LeoExpress), pokud nemáš slevu, se dokonce neukazuje vůbec nic.

To samozrejme vim, ale kdyz jezdim na posledni chvili, taks i to pres net koupim tezko :)


  • 0

#72 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2014 - 20:42

No jeste ze podobna sitauce nenastala v sobotu, to by jsme se nedostali domu. To co je cervene je zpozdene vic jak 30 min. Kouknete na situci http://www.cd.cz/mapa/?vrstvy=VP#

Přiložené miniatury

  • České_dráhy,_a.s._Elektronická_mapa_tratí_a_služeb_ČD_-_2014-12-01_20.39.49.png

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#73 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2014 - 21:04

Ta mapa dneska nefunguje, až tak děsivé to není. Nicméně tisíce lidí jsou cestou uvězněni a zřejmě budou venku (v lepším případě někde na nádraží, v horším případě v netopícím vlaku) trávit celou noc.

Fungující reálná situace - http://provoz.szdc.cz/grapp/


  • 0

#74 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2015 - 12:22

Nevite jak to letos vypadá, budou zase?
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#75 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1199 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2015 - 9:41

Loni byly až na podzim někdy v říjnu. Takže musíš počkat, o tom že budou se dozvíš nejdřív měsíc do předu.
Jinak poslední sobotu v září může jet na skupinovou celodenni jízdenku až 5 dospělích, takže se dá také ušetřit.
  • 0

#76 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2015 - 11:12

Jo, ten výlet na burčák a keše do Strážnice neměl chybu! Hned bych jela zas!
  • 1

#77 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2015 - 15:49

Lídlenka to není, ale jeden den cestování za 275,- v nabídce zde http://goo.gl/tZcxfr


  • 0

#78 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2015 - 17:22

Kromě slevy O2 na jednodenní jízdenku (příspěvek přede mnou) tady máme 14denní Jízdenku na léto na 14 dní za 1190 Kč (s InKartou nebo ISICem za 990 Kč). Obojí platí v červenci a srpnu. Odkaz http://goo.gl/UU421q


  • 2

#79 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2015 - 6:16

Lídlenka to není, ale jeden den cestování za 275,- v nabídce zde http://goo.gl/tZcxfr


Velmi dekuji za tuto informaci! Nebyt tohoto fora, tak se o tom nedozvim. Nebo mozna ano, ale se spozdenim. Hned zitra toho vyuziji a mozna i kazdy vikend v lete. Za takovou cenu se vydam do mist ktera jsou sice vzdalena nekolik hodin cesty, ale byla by to chyba nevyuzit :-)
  • 1

#80 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1199 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2015 - 15:47

Poslední zářijovou sobotu 26.9. může jet na skupinovou víkendovou jízdenku 5 dospělých. Normálně je to 2 dospělí a 3 děti. Je za 650,- pokud je na celou republiku.


  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama