Přejít na obsah


Fotka

Archivace GC135M8, dříve Island


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#61 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 18:26

Bohužel mi můj prohlížeč nedoporučuje navštívit stránky s tremským forem, ale může jim tam někdo prosím napsat, ať toho ubožáka, co škodí v jizerkách zastaví ? Byla by to fakt škoda, kdyby se to začalo šířit po celé ČR

 

Stačí ze zdejšího odkazu z https vyhodit to "s" ....


  • 1
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#62 kutil

kutil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 18:27

Když jsem 14.6.2007 lovil FTF na Islandu, nikdy jsem o něm neslyšel, nebylo tu vůbec nic zvláštního, obyčejná skála, kterých je v Jizerkách stovky, pod převisem pouze rezavé plechovky a shnilé dříví. Nebýt slavné trempské historie, nikdo by po této skále ani neštěkl. Díky rostoucím lesům, blbé náladě ve společnosti se sem asi trempové začínají vracet a vzpomínat na staré časy. Proto, se není čemu divit, že se jim nelíbí přílišná navštěvovanost kačerů. Už jste tady popsali asi 60 reakcí a stejně to nikam nevede, kdo to ničí, bude si myslet svoje, ničit všechny kešky v okolí, dokud nedosáhne svého. Kolombo udělej kešku na vyhlídce u turistické značky s povídám o Islandu v listingu, který stejně nikdo nečte, většina kačerů se zapíše a zmizí dál za dalším bodem a jen praví turisté se pokusí najít bájný Island. spokojeni budou všichni. Jizerské Tisícovky a Jizerské Výhledy, které se nejvíce kradou udělám do vrcholové knížky, kam se zapisují všichni, je to majetek Českých turistů nebo Lesů,.... a těch si snad budou více vážit. Sice se přijde o hledání, ale odměnou je přece výlet a výhled do kraje. Pravidla chování v CHKO Jizerské hory zakazují chodit mimo vyznačené nebo vyšlapané cesty, proto není dobré umistovat poklady mimo tento prostor, pak to dopadá jako na Valhale, nebo jinde, kde jsou vyšlapané geodálnice, rozryté pařezy a je zbytečné zapínat GPSku, proto jsou všichni naštvaní na Kačery, bohužel GPSku má dnes každý a kačerů je moc. Když jsem zakládal své poklady psal jsem na CHKO panu Huškovi, ten mi odpověděl, že Geocaching podporuji a byl by rád, aby byly poklady umístěny tak, aby co nejméně ohrožovali okolní krásnou přírodu, proto se tak chovejme a všichni budou spokojení.


  • 8

#63 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 21:44

Já pořád nechápu kde berete to přesvědčení, že ty keše ničí trempové. Když seberu keš u rybníka, pohodím tam místo ní papírek s textem: plašíte mi ryby, pryč s keší rybář a poté se zaregistruji na rybářské fórum, kde o tom napíšu ostatním, bude ze mě rybář?


  • 0

#64 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 21:48

Já pořád nechápu kde berete to přesvědčení, že ty keše ničí trempové. Když seberu keš u rybníka, pohodím tam místo ní papírek s textem: plašíte mi ryby, pryč s keší rybář a poté se zaregistruji na rybářské fórum, kde o tom napíšu ostatním, bude ze mě rybář?

Tomy, četl jsi to jejich fórum? Pořádně? Dyk se tam tim chlubí a domlouvají si to. A u těch dalších zničenejch keší v okolí se na místě našly ceduky "za island" - asi jako když se teroristická skupina přihlásí dobrovolně k atentátu :D.


  • 1

#65 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 21:53

Něco pro odlehčení......    ;)


  • 0

#66 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 21:55

Oni se tím přímo chlubí :-(

 

Tohle jsou vzkazy z jejich knihy, ale tu já si přečetl až když se keš skoro rok ztrácela.

Přiložené miniatury

  • DSCN3242_um.JPG
  • DSCN3244_um.JPG
  • DSCN3245_um.JPG
  • DSCN3246_um.JPG

  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#67 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 21:57

Tomy, četl jsi to jejich fórum? Pořádně? Dyk se tam tim chlubí a domlouvají si to. A u těch dalších zničenejch keší v okolí se na místě našly ceduky "za island" - asi jako když se teroristická skupina přihlásí dobrovolně k atentátu :D.

 

 

Četl jsem a už jsem zde o tom psal. A nedovolím si podle nicku odhadovat jestli je dotyčný tremp nebo ne. Ty ano?

 

 

btw: když budu chtít, zaregistruji se tam, naflákám na jejich fóru x nicků z x IP a budu tam psát jak ničím keše, co z toho plyne? Rozhodně ne to, že jsem tremp a ani nepoznáš jestli píši pravdu, nebo ne.


  • -7

#68 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 21:59

Oni se tím přímo chlubí :-(

 

 

A napsal to tremp nebo někdo kdo se za něj vydává? Samozřejmě je smutné, že někdo ničí keše, ale zároveň je smutné, že jsou z toho osočování trempové, když to může být kdokoliv.


  • -8

#69 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 22:02

Doplnil jsem tam ještě jejich vzkazy, aby jsi nemusel tolik pochybovat.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#70 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 22:13

Doplnil jsem tam ještě jejich vzkazy, aby jsi nemusel tolik pochybovat.

 

 

Nepochybuji o tom, že keš někdo zničil a určitě je škoda, že se lidé nedokáží domluvit k spokojenosti obou stran. Pochybuji o tom že podle nějakého zápisu poznáš jestli je dotyčný tremp nebo ne. Na Modlitebně / lomy Amerika / je trempský cancák. Volně přístupný. A jsou tam napsány věci z kterých přechází zrak. I 3,14ča je tam nakreslená. Nakreslil jí tremp, nenakreslil?


  • -1

#71 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 22:13

Četl jsem a už jsem zde o tom psal. A nedovolím si podle nicku odhadovat jestli je dotyčný tremp nebo ne. Ty ano?

 

btw: když budu chtít, zaregistruji se tam, naflákám na jejich fóru x nicků z x IP a budu tam psát jak ničím keše, co z toho plyne? Rozhodně ne to, že jsem tremp a ani nepoznáš jestli píši pravdu, nebo ne.

Na to stačí si prohlídnout i sousední vlákna, ne? Asi taky nepochybuješ, že já, Kapsa nebo Kolombo na ty keše občas zajdem :D! Neblbni, dyk to je vidět, že ty lidi se navzájem znají přinejmenším virtuálně, že diskutujou všude možně o těch svejch usárnách a osadách... :D. Idea, že by to bylo pár provokatérů, co s trampama nemaj co dělat, je směšná a neudržitelná. Druhá věc je, že toto je několik jedinců tam na místě a nikoliv všichni trampové, samozřejmě. Ale to už bylo řečeno asi stokrát.


  • 0

#72 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 22:24

Na to stačí si prohlídnout i sousední vlákna, ne? Asi taky nepochybuješ, že já, Kapsa nebo Kolombo na ty keše občas zajdem :D! Neblbni, dyk to je vidět, že ty lidi se navzájem znají přinejmenším virtuálně, že diskutujou všude možně o těch svejch usárnách a osadách... :D. Idea, že by to bylo pár provokatérů, co s trampama nemaj co dělat, je směšná a neudržitelná. Druhá věc je, že toto je několik jedinců tam na místě a nikoliv všichni trampové, samozřejmě. Ale to už bylo řečeno asi stokrát.

Ale no tak. :D Moc fór jsi ještě asi neprošla co? :D Na některých je člověk co si z různých nicků povídá sám se sebou. To jsi ještě neviděla?  Ano, je to směšné, ale až potom, kdy pomocí různých nástrojů pro adminy zjistíš, že tomu tak je. Do té doby si myslíš, že se jedná o více lidí, kteří si přizvukují.

 

Proto se ptám, dá se z těch "důkazů" neomylně poznat, zda dotyčný, který ničí keše je tremp nebo ne? Odpovíš mi?


  • 0

#73 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 22:37

Ale no tak. :D Moc fór jsi ještě asi neprošla co? :D Na některých je člověk co si z různých nicků povídá sám se sebou. To jsi ještě neviděla?  Ano, je to směšné, ale až potom, kdy pomocí různých nástrojů pro adminy zjistíš, že tomu tak je. Do té doby si myslíš, že se jedná o více lidí, kteří si přizvukují.

 

Proto se ptám, dá se z těch "důkazů" neomylně poznat, zda dotyčný, který ničí keše je tremp nebo ne? Odpovíš mi?

Akorát že v tomhle případě kdybys vyeliminoval ty "podezřelý", tak už na tom fóru de facto nikdo nezbude :D.

 

Jo, ještě ta odpověď: z toho, jak ten kterej dotyčnej nebo dotyční diskutuje v jinejch vláknech toho fóra. Tommy, víš, já jsem s trampama jezdila  - tak před 30 lety :D! Tadle sorta, to byli přesně ti, co jim vadilo, že místo usáren a telat vozim do lesa krosnu :D. Už to dál neřeš :).


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 04 srpen 2014 - 22:41

  • 0

#74 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 22:40

Akorát že v tomhle případě kdybys vyeliminoval ty "podezřelý", tak už na tom fóru de facto nikdo nezbude :D.

 

Troufalé tvrzení, nezakládající se na pevných základech. ;) . Dík za odpověď na mou otázku. :D


  • 0

#75 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 22:47

Dík za odpověď na mou otázku.

Byl jsi moc rychlej. Mezitím už to máš v editu.


  • 0

#76 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 23:08

Byl jsi moc rychlej. Mezitím už to máš v editu.

 

Díky, díky, díky. Takže nepoznáš. :D  Ty jsi s nima jezdila před 30 lety, já začal před 25 lety a dnes jedu jen občas, protože není moc času. Nebudu řešit nějakou keš a jak se kdo zachoval. Ať si každý sáhne do svědomí a zamyslí se nad tím co mohl udělat lépe aby to nedopadlo tak jak to dopadlo. Jediné co mi vadí je to jak jsou trempové házeni do jednoho koše, protože mezi nimi mám dost kamarádů a vím to co je zde mnohokrát napsáno. Jak mezi trempy, tak mezi kačery jsou blbci.

 

Víš, je smutný jak někteří na tom fóru pomlouvají kačery a tak se někdo rozhodne, že jim to vrátí. Najednu stránku se tomu nedivím, na druhou stránku tuším, že to nepřinese nic jiného, než  ničení dalších keší.


  • 1

#77 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2014 - 7:53

Hele, tomy.22, takže podle Tebe je správné, že místo aby kontaktovali ownera keše, tak ničí nejen keš Island, ale třeba keše ze serie Jizerské tisícovky a Jizerské výhledy ?

 

Pokud mezi nimi máš tolik kamarádů, tak jim to vysvětli. Ono, když mi někdo vyčítá, že u keše nejsou souřadnice osady, a dáva mi za vinu, že je to mysterka, tak kritizují něco, co vůbec nechápou.

 

Jenže, pokud mezi sebou trempové trpí někoho, kdo se chová tak, že ničí majetek ostatních, a oni s tím tiše souhlasí, protože se jim to hodí do krámu, tak jsou vlastně všichni stejní.

 

Kdyby ten, kdo ty keše ničí, věděl, že si o něm pomyslí, že je vyvrhel nejen kačeři, ale i trempové, tak by to nedělal.

 

Když se podíváš na vyjádření ze strany trempů, tak je to vlastně moje vina, že jsem tam, u té hromady rezavých plechovek, udělal keš. Oni vlastně ničit musí a mají na to právo, protože oni jsou garanti neporušené přírody .....

 

A nelíbí se mi, že tu tyhle názory razí moderátor diskusí na fórech.


  • 16

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#78 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2014 - 8:08

kolombo, mě se nelíbí jak házíš všechny trempy do jednoho koše. A psal jsem, že ničení keší je smutné. Snad se z toho dá pochopit, že to podle mě není správné. Kamarády mám mezi trempy, ale to neznamená, že znám všechny a nemám jim svým způsobem co vysvětlovat. Nesmiřitelný jsi s nima ty, ne já.

 

Co máš s tím moderátorem? Razím zde svůj osobní názor na tuhle věc. To nesmím? Je to můj názor a za ním si stojím.

Pokud zde chceš vyvolávat nějaké hádky, nenašel jsi si toho pravého. Chápu jak tebe, tak i druhou stranu. ;)

 

Svůj názor jsem vyjádřil a tím to pro mě končí.


  • 3

#79 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2014 - 8:12

Myslím, že k tématu bylo vše řečeno už asi padesátkrát, takže bych se přimlouvala, aby to tím skončilo pro nás všechny. Kolombo, nechceš si to vlákno už zamknout?


  • 5

#80 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2014 - 8:24

Zacina to byt pekny flame, takze nazor kesouna zacatecnika.

 

Tuhle "valku" nemuzeme vyhrat. Z meho pohledu nam oni muzou nicit krabicky a dopad to bude mit hlavne na sirokou kacerskou verejnost. Nedelam si iluze, ale lidi, co ty krabicky na tech mistech nenachazeji vubec netusi nic o islandu. Na druhou stranu, co bychom si vzali my na nich? Pujde nekdo borit taboriste? Jestli jo, tak hraje asi jinou hru nez ja. 

 

Je smutne, ze par jedincu dovede takhle zneprijemnit hru a sami trampove by meli hledat viniky ve svych radach. Jestli je tohle duch trampismu a je to sirokou verejnosti trampu schvalovano, tak je to smutny obrazek. A pokud se takto trampove budou nadale chovat a tise toto jednani tolerovat, tak tim skodi predevsim sami sobe a sve dloho budovane reputaci. 

 

A na zaver budu citovat napis, ktery se mi vryl pred 15 lety do hlavy u Pikovic - Hubte trampy, serou v lese! :))))

 

Zajimave ted bude sledovat, zda se krabicky budou ztracet dal. To je to, oc tu bezi. 


  • 12

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama