Přejít na obsah


Fotka

Logování denních bodů od stolu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
167 odpovědí na toto téma

#81 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 14:09

Jsem se takhle jednou pobavil...
Kacer loguje v jeden den serku ve Zlinskem kraji, uprostred ni odlovi v Praze par stromovek a hura zase pokracuji kese ve Zlinskem:-D
Obcas lidem zavidim ten pohyb v casoprostoru.


A nebylo to víc lidí, kteří loví pod jedním nickem? Taky se to tak dělá, ne?
  • 0

#82 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 14:23

Tyhle víceuživatelské NICKy jsou vlastně také podvod, zvlášť když nemají v názvu slovo Team.  :unsure:  Ale co když by někdo podvodně logoval pod NICKem "podvodník"? To by vlastně ani žádný podvod nebyl.  :D


  • 0

#83 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 14:27

Jsem se takhle jednou pobavil...

Kacer loguje v jeden den serku ve Zlinskem kraji, uprostred ni odlovi v Praze par stromovek a hura zase pokracuji kese ve Zlinskem:-D
Obcas lidem zavidim ten pohyb v casoprostoru.

A nebylo to tim, ze to je nekdo, kdo hleda a pak jednou za cas sedne a vsechno zaloguje pod tim dnem, kdy to dava na server? taky mam takovyho kamarada, jednou jsme spolu kesovali pres vikend, ja vsechno poctive rozepisovala podle dnu, on to ma zalogovany vsechno az v pondeli :-)


  • 1

#84 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 14:39

Jo, tohle nemám rád, mám rád pořádek a tihle bordeláři jsou daleko horší než podvodníci.  :o


  • 1

#85 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 15:58

A nebylo to víc lidí, kteří loví pod jedním nickem? Taky se to tak dělá, ne?

Ne, to opravdu nebylo:-)

 

A nebylo to tim, ze to je nekdo, kdo hleda a pak jednou za cas sedne a vsechno zaloguje pod tim dnem, kdy to dava na server? taky mam takovyho kamarada, jednou jsme spolu kesovali pres vikend, ja vsechno poctive rozepisovala podle dnu, on to ma zalogovany vsechno az v pondeli :-)

Ani tohle ne...
Odlovi serku, kde loguje poradove cislo a cas, pak uplne jinde jen s cislem a hned na to zase poradove cislo a cas.


  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#86 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 16:08

A nebylo to tim, ze to je nekdo, kdo hleda a pak jednou za cas sedne a vsechno zaloguje pod tim dnem, kdy to dava na server? taky mam takovyho kamarada, jednou jsme spolu kesovali pres vikend, ja vsechno poctive rozepisovala podle dnu, on to ma zalogovany vsechno az v pondeli :-)

Nebylo


  • 0

#87 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 16:18

Jinak k tématu: Myslím, že za tyhle podvůdky se statistikami mohou do značné míry challenge. Tak vznikají kešky o ničem, jen aby jejich nález začínal na málo frekventované písmeno, s naprosto nesedícím D/T hodnocením, jen aby to zapadalo do matrixu atd. A k tomu se přidávají lovci, kteří logují od stolu a s jiným datem, aby jim seděly statistiky tak, aby ty challenge mohli odlovit. Samozřejmě, konečná vina je na těch, kteří danou challenge "plní" podvodem. Ale kdyby se někdo tam nahoře zamyslel, než tenhle paskvil (u kterého marně hledám rozdíl oproti zrušeným keším s podmínkou) vypustil do světa, muselo by mu dojít, že podvádění bude logickým důsledkem.

Nesmysl. Podvadi se samozrejme u vseho, ale prave u tech challengi je mnohem tezsi podvadet nez u jinejch kesi. U mysterky nebo multiny staci nekde sehnat souradnice, u EC odpovedi, mas to bez prace. U challengi musis udelat treba celou serii nejakejch podvodu, a ne uplne jednoduchejch. Proto taky D5 mysterky ma odloveny kazdej, ale ty tezky challenge ne. Proto taky spouste lidi ty challenge pijou krev, ze to nedokazou ochcat tak snadno jako jiny kese.


  • 1

#88 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 18:14

Ono se ani ke všemu přiznat nejde. Kdybych u každé mysterky psal do logu přiznání, že jsem ji našel díky tomu a tomu finálkovému serveru, tak mě log smažou za propagaci finalcachingu.  :D

Přesně o tom mluvím...

Proč se za to teda stydíte, že podvádíte, když Vám to příjde normální?

To je takovej problém napsat:

Souřadncie finálky jsem vyměnil, luštit/obcházet to nehodlám, ale bod chci. Díky za něj.

??

Jako owner bych s tímhle logem neměl problém.


  • 4
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#89 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 18:20

Taky jsem pro, aby se přiznal. Nemusel bych kontrolovat logbook a mohl bych ten log smazat hned. Nevím, jak ostatní, ale já kontroluju logbooky pravidelně a kupodivu u náročnějších keší jsem podvod ještě nezaznamenal, ale u tradičky v centru Prahy je falešný tak jeden log z deseti.

Když jsou v logbooku, tak s tím nic neuděláš. Ale neříkej, že bys mazal log, kdyby se Ti v něm někdo přiznal, že tu keš musí mít a souřadnice si sehnal jinou cestou, než, když napíše log a Ty víš, že to poctivě nešel?


  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#90 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 19:38

On by ho ani smazat nemohl...

 

Ovšem něco jinýho by bylo, kdyby někdo logoval: "Pro keš sem se ani neobtěžoval dojít, v logbooku nejsem, loguju od stolu".


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#91 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 20:41

Přesně o tom mluvím...

Proč se za to teda stydíte, že podvádíte, když Vám to příjde normální?

To je takovej problém napsat:

Souřadncie finálky jsem vyměnil, luštit/obcházet to nehodlám, ale bod chci. Díky za něj.

??

Jako owner bych s tímhle logem neměl problém.

Jak stydíme? Já se za to rozhodně nestydím, že mysterky hledám pomocí finalcachingu.   :P

Některé ownery to ovšem zbytečně rozčiluje a popuzuje, reagují urážlivě, což teprve, kdybych jim do logu napsal heslo finalcaching, jak by asi reagovali, když dokáží takto urážlivě reagovat už jen na log s datem a časem?  ;)

http://coord.info/GLEB18R8


  • 0

#92 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 20:51

shaman3: co bys tam taky psal, když máš souřadnice ze serveru... to je pak těžký.
  • 0

#93 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 20:53

I kdybych je neměl ze serveru, za takovou mokrou krabici zabalenou ve smradlavé plesnivé igelitové tašce bych nic jiného nenapsal. Akorát jsem si umazal ruce. 


  • -4

#94 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 20:56

shaman3: ty máš odpověď na všechno :-)
  • 1

#95 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 21:00

Mohl jsem mu tam napsat podle pravdy, že je to hegeš humus krabice, z které jsem si akorát umazal ruce, ale snažím se, aby mé logy byly naprosto nekonfliktní, takže datum a čas.  B)


  • 0

#96 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 21:24

Jo, tohle nemám rád, mám rád pořádek a tihle bordeláři jsou daleko horší než podvodníci.  :o

 

Podvodník je ten, kdo nabízí výměnu kódů u Sametek !!!


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#97 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 21:52

Jednou mu odpovíte, a hned má tři posty za sebou... mějte rozum.


  • 9

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#98 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2014 - 22:12

NEKRMIT...!!!


  • 1

#99 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2014 - 5:22

Když jsou v logbooku, tak s tím nic neuděláš. Ale neříkej, že bys mazal log, kdyby se Ti v něm někdo přiznal, že tu keš musí mít a souřadnice si sehnal jinou cestou, než, když napíše log a Ty víš, že to poctivě nešel?

Pokud by byl v logbooku, tak bych samozřejmě nic nemazal. Ale téma vlákna je logování od stolu, a na stole můj logbook není.


  • 0

#100 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2014 - 5:23

Jsem se takhle jednou pobavil...

Kacer loguje v jeden den serku ve Zlinskem kraji, uprostred ni odlovi v Praze par stromovek a hura zase pokracuji kese ve Zlinskem:-D
Obcas lidem zavidim ten pohyb v casoprostoru.

Víš, co je to časoprostor? Tady začneš kopat díru a skončíš až večer :-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama