Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.1.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
521 odpovědí na toto téma

#281 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 16:32

Opravdu jo - v této chvíli mám na statistikách pro porovnání graf pro novou i starou verzi a ten rozdíl je tam viditelný.

vzhledem k tomu, že je zdrojem pro výpočet ta samá db, buď mám někde něco špatně nastaveno (ale opravdu nevím co protože se skoro nic nenastavuje),

nebo je někde něco jiného.

Vzhledem k tomu, že na toto zatím nikdo nenarazil, je evidentní, že je problém u mě, ale v čem, to opravdu nevím.

 

Je to přesně, jak píše Drak. Původní graf nálezů na vlastní keši používá filtrování bodů v závislosti na celkovém počtu nálezů. Nový graf bere data po měsících. Výsledky se tedy opravdu (mírně) liší. Je tam ponovu ale docela drsná stavová přepínací logika, takže je možné, že je v ní něco špatně. Prozkoumej prosím to koncové období, jaká je přesně posloupnost jednotlivých typů logů (enable, disable, found)...


  • 0

#282 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 16:33

aha moment tam je svislítko :) tak omluva levý ALT + 0124 na numerice a nebo pravý Alt(gr) + W


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#283 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 16:37

Je to přesně, jak píše Drak. Původní graf nálezů na vlastní keši používá filtrování bodů v závislosti na celkovém počtu nálezů. Nový graf bere data po měsících. Výsledky se tedy opravdu (mírně) liší. Je tam ponovu ale docela drsná stavová přepínací logika, takže je možné, že je v ní něco špatně. Prozkoumej prosím to koncové období, jaká je přesně posloupnost jednotlivých typů logů (enable, disable, found)...

prostě výsledek bude malinko jiný ono se to srovná :)
 měl jsem malinko přesnější algoritmus jen ERIK z něj zešedivěl :D :D hihi - ne byl to sofistikovaný pasqvil křížený s vrabčím hnízdem asi tak jak to vznikalo a to se nedalo interpretovat ani náhodou a ani já jsem z toho po letech nebyl moc moudrý


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#284 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 17:00

Díky za novou verzi.

 

DrakMrak: Všiml jsem si, že se rozhazuje graf pod odznáčky BadgeGen. Má to rozhozené také i ReO. Půjde to opravit?

Díky.


  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu


#285 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 17:22

Ahoj lidi, tak jsem opet rad, ze mi to zas "funguje".....

 

jedna hláška:

 

---------------------------
GeoGet
---------------------------
ERR: modul neexistuje: MyOwnCaches (index=173)
---------------------------
OK   
---------------------------
 
 
a druhá hláška:
 
---------------------------
Stator
---------------------------
Modul MyOwnSettings
 
 
 
ERR: Protože modul používá vlastní parametry, není možné jej doplnit automaticky. Je třeba jej ručne vložit mezi použité moduly a parametry nastavit.  Výchozí hodnoty parametrů mohou způsobit chybné zpracování.
 
 
 
Přerušit zpracování?
---------------------------
Ano   Ne   
---------------------------
 
Co to zas je? 

  • 0

#286 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 17:24

Zacni cist od zacatku vlakna a dozvis se.


  • 0

#287 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 17:25

Zas...? Četl's, co se tu psalo...? Ta první říká, že modul MyOwnCaches už neexistuje a musíš si ho ve statistice nahradit novými. A ta druhá říká vše, co potřebuješ poradit... :rolleyes:


  • 0

#288 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 18:24

Díky za novou verzi.

 

DrakMrak: Všiml jsem si, že se rozhazuje graf pod odznáčky BadgeGen. Má to rozhozené také i ReO. Půjde to opravit?

Díky.

Všiml jsem si toho ale u mě to nedělá a u dalších lidí taky ne musím se nad tím zamyslet... proč někomu jo a někomu ne...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#289 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 18:39

Ono se to rozhodí až nahráním na profil. 


  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu


#290 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 18:58

Draku, to's mi před časem posílal s prosbou. A já na to nějak zapomněl. Překrýváš tam 3 <div> v buňce tabulky. Už to samo o sobě je divočina. A vložením do profilu se to evidentně rozsype díky CSS a filtrování některých atributů javascriptem GS...

 

Kouknu na to, ale hlavně bych to zjednodušil. Číslo přece může být i nad nebo pod proužkama.


  • 0

#291 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 18:59

Kdyz vono je v tom prouzku takovy hezcejsi....


  • 0

#292 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:12

Ten graf v puvodni samostatny verzi BGII v barve zelene/cervena primo pod odznackem byl asi hezci
  • 0

#293 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:28

Draku, to's mi před časem posílal s prosbou. A já na to nějak zapomněl. Překrýváš tam 3 <div> v buňce tabulky. Už to samo o sobě je divočina. A vložením do profilu se to evidentně rozsype díky CSS a filtrování některých atributů javascriptem GS...

 

Kouknu na to, ale hlavně bych to zjednodušil. Číslo přece může být i nad nebo pod proužkama.

No já to pak ještě s Gordem upravoval ale HTML guru nejsem :) to přiznávám bez mučení...

takže budu rád za rozumný návrh úpravy...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#294 PonyTeam1

PonyTeam1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:29

Ahoj, nejprve velké díky za vaší práci. Je to lepší a lepší. :-)

 

Jestli mohu měl bych pár dotazů:

 

1. Není chyba v překladu ve vyhodnocení pásku?

2 body za každý typ ukryté keše - dříve bylo místo toho 2 body za každý rozdílný typ keše nalezený za den.

Když koukám na počítání, tam mi to vychází na tu druhou možnost. 

 

2. CalcBG - nikde jsem zde nenašel možnost ručního vložení počtu GC či TB jak se píše výše. Né že bych to potřeboval, s GTL se my pracuje dobře - ale rozdíl oproti původnímu počítání je ten, že v současné době se nepřipočítají vlastní GC a TB, je to schválně?

 

3. Dají se někde zjistit informace o "novém typu odznaku" Black Pearl? 

 

Díky za odpovědi


Tento příspěvek byl upraven od PonyTeam1: 22 září 2014 - 19:32

  • 0

#295 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:30

Ten graf v puvodni samostatny verzi BGII v barve zelene/cervena primo pod odznackem byl asi hezci

Barvy se dělají dle tématu takže v různých tématech jsou různé...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#296 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:30

Asi sem lama, ale vubec nevim vocogou......i kdyz to tu ctu.....jsem z toho mimon.....kluci a devcata....kdyz pro Vas je to preci tak jednoduchy. Pro me ne kiRe budu si muset asi udelat vylet za Tebou, abys mi ukazal jak v tom chodit. Co Ty na to?
  • 0

#297 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:35

Ahoj, nejprve velké díky za vaší práci. Je to lepší a lepší. :-)

 

Jestli mohu měl bych pár dotazů:

 

1. Není chyba v překladu ve vyhodnocení pásku?

2 body za každý typ ukryté keše - dříve bylo místo toho 2 body za každý rozdílný typ keše nalezený za den.

Když koukám na počítání, tam mi to vychází na tu druhou možnost. 

 

2. CalcBG - nikde jsem zde nenašel možnost ručního vložení počtu GC či TB jak se píše výše. Né že bych to potřeboval, s GTL se my pracuje dobře - ale rozdíl oproti původnímu počítání je ten, že v současné době se nepřipočítají vlastní GC a TB, je to schválně?

 

3. Dají se někde zjistit informace o "novém typu odznaku" Black Pearl? 

 

Díky za odpovědi

ad 1) na to mrknu

ad 2) vydrž v nové verzi je to zpět (mám opraveno) - jak ji gord uvolní tak to tam přibude

ad 3) nedají :) záměrně... ikdyž když budeš hledat asi to najdeš neutajuju to nějak sofistikovaně :) ber to spíš jako takovou třešničku na dortu která nastane až.... :) ono je to udělané prostě jinak...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#298 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:48

Je to přesně, jak píše Drak. Původní graf nálezů na vlastní keši používá filtrování bodů v závislosti na celkovém počtu nálezů. Nový graf bere data po měsících. Výsledky se tedy opravdu (mírně) liší. Je tam ponovu ale docela drsná stavová přepínací logika, takže je možné, že je v ní něco špatně. Prozkoumej prosím to koncové období, jaká je přesně posloupnost jednotlivých typů logů (enable, disable, found)...

Ono je trochu těžké, protože v grafu nejsou body přesně určující období.

Za období od adopce 1.6. je posloupnost : Enable1.6., 18xFound, 1xDNF, Disable, Enable 20.7., 5xFound, 2xDNF, Disable, Enable 22.8., 11xFound.

Takže koncové období je 1 měsíc Found logů - v grafu je tato část ale červeně.


  • 0

#299 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:58

--------------------------------------------------------------CZ
  • 2 body za každou rozdílnou keš ve dni kdy jste měli nejvíce rozdílných keší nalezených
  • 2 body za každý typ schované keše
  • 2 body za každou velikost schované keše
--------------------------------------------------------------EN
  • 2 points per distinct cache type on day with most distinct types found
  • 2 points per distinct cache type hidden
  • 2 points per disctinct cache size hidden
---------------------------------------------------------------
jak to mám já a sedí mi to...
  • 6 = 2x6 = 12 - Odznáček The Diverse Cache
  • 5 = 2x5 = 10 - 5 typů schovaných keší/eventů
  • 5 = 2x5 = 10 - 5 typů velikosti keše/eventu
 
Podle mě je to dobře...

  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#300 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 19:59

Tak jsem si konečně v klidu sedl k PC a vrhl se plně na novou verzi Statoru. Co se týká ovládání nebo nastavení Statoru v tom nevidím snad žádný problém. Když to srovnám s tím jak jsem se trápil GGstatem a editováním template, je toto opravdu procházka růžovým sadem a víceméně hraní si s moduly. Ono mě to dokonce i baví :P . Rychlost zpracování se také, podle mě, rapidně zvýšila.

Nějaké mušky se ještě našly a jistě ještě najdou, ale to přece k těmto ranným verzím patří.

Jediné s čím si teď nevím rady je pojmenování sloupců v mnou vytvořených tabulkách CustomizedTable. Předpokládám, že se k tomu má použít ColumnNames_CS.ini v Common a v Profilu. Ale nevím, jakým způsobem to tam zapsat. Kdyby jste mi pomohli příkladem bylo by to super. Mám např. tabulku s nejvyšším počtem slov ve svých vlastních lozích a sloupec s počtem slov se tak jmenuje FoundLogWordsCount, což nevypadá zrovna moc dobře :( .

Nakonec bych jenom připoměl můj námět ještě z dob betaStatoru na tu šipečku, která by po stisknutí "odrolovala" statistiky zespodu zpět nahoru. Ale to je jen taková maličkost, která nevrhá nijaký stín na toto dílo :)

Takže ještě jednou díky všem, kteří se na tomto podíleli, podílejí a podílet budou. Už nyní mají zajištěnou nehynoucí slávu :D

 

Ještě jsem si vzpoměl na jedno. Otázka pro Draka: Ve vlastnictví mám 19 keší, které patří do větší série. Mých "osobních" je 9. Lze někde, nějak nastavit aby se mi do odznáčků počítalo jen těch 9 vlastních. Např. u Favorites mi to počítá ze všech keší. Díky.


  • 0

georabbits.cz.png





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama