Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Keška v obchodě - je to stále možné?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#41 Voyager Reviewer

Voyager Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 10:41

Kes v obchode, na pumpe, v restauraci zcela jiste neprojde. Je to proti pravidlum. Pokud podobne kese existuji, tak o tom bud rw nevedel nebo to jsou velmi stare kese.

 

http://reviewer.cz/k...nich_prostorach


  • 3

Voyager Reviewer - reviewer pro ČR, (především kraje Jihomoravský, Zlínský)


#42 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 12:13

Vidíte, tak sem radši přestaňte dávat odkazy na příklady, nebo přijde zlej revírník a rozšlape nám bábovičky :D :D :D !


  • 2

#43 Tobias Reviewer

Tobias Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 12:15

Vidíte, tak sem radši přestaňte dávat odkazy na příklady, nebo přijde zlej revírník a rozšlape nám bábovičky :D :D :D !

 

Jen hezky odkazy dávejte dál. My to máme rádi ;)


  • 2
Tobias Reviewer
Reviewer pro ČR – kraje Moravskoslezský a Olomoucký

#44 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 12:18

Kurník, budu si muset připomenout ty pravidla, co mi učili za komančů pro případ výslechu :D, mlčet, mlčet, mlčet, neodpovídat ani na otázku, jak se jmenuju a kde bydlím, neprozradit sebenevinnější fakt, kterej už vědí... jak to bylo dál? :D


  • 2

#45 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 12:37

Hmm, tak jsem si vzpomněl na jednu krásnou kešku, věnovanou dílu Karla Čapka, která nesplňuje přesně 19. bod komentovaných pravidel. Naštěstí ještě je v provozu, byla by ji moc škoda. Sice jsem do jejího logu také psal to, že se mi moc nelíbí nutnost chodit někam, kam je vstup jen někdy, ale to prostředí si prostě tu keš zasloužilo... A její zrušení by byla velká škoda. Doufám, že se tu nenajde někdo, kdo bude psát NA log. Někdy si myslím jsou výjimky potřeba... Třeba jako u této. Nikoho nenutí si nic kupovat, není potřeba se ani nikoho ptát... Jen je prostě uvnitř.

To už spíše mi vadilo více umístění té nejstarší Slovenské keše Mokré nohy (a to že jsem tam musel lézt za ten plot 2x a připadal jsem si tam jako zloděj, když tam hosté přijížděli a odjížděli a asi mě tam na zahradě toho penzionu u první stage mohli vidět, protože jsem se nemohl stihnout nepozorovaně dostat tam i zpět...


  • 0

#46 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 12:42

Kes v obchode, na pumpe, v restauraci zcela jiste neprojde. Je to proti pravidlum. Pokud podobne kese existuji, tak o tom bud rw nevedel nebo to jsou velmi stare kese.

 

http://reviewer.cz/k...nich_prostorach

 

Díky bohu, že neprojdou...


  • 0

#47 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 12:44

Taky mi nevadí kešky v IC, knihovnách, muzeích... někdy je to opravdu lepší, než krabička venku ve městě, na místě, kde člověk tuší, že ho sleduje x párů očí, ale sám je přitom nevidí. 

A to nemluvím o tom, když se najde dobrák, který krabičky cíleně likviduje, nebo v nich zanechává "voňavé poklady". 


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#48 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 15:01

No, v knihovnách... máme ji tady. Potřeba vlézt do všech knihoven ve městě (tak moc jich není). Sice mám průkazku, kerá už platí do všech, ale nějak teď nechodím ani do jedné. Tak tuto keš asi mít nebudu, nebo ji brutnu. Přitom vím, že jsou lidi, kteří do knihovny chodí sedět a číst, jsou tam hodiny a nikomu to nevadí. Mě by bylo divné jít do knihovny a nic si nepůjčit.


  • 0

#49 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 16:52

Díky bohu, že neprojdou...

Ale projdou a jsou Jene, každou chvilku nejakou lovím. Ale proč je praskat že , treba ta poslední v cukrarně byla pěkná /otvírací domeček/  další cukrarna  u nas má truhličku,   v pivovaru atd.


  • 0

#50 look_as

look_as

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 18:05

A co kese v ZOO? Platit 200 za bodik? To se ZOO vyplati postupne zakladat kazde volne misto.


  • 0

#51 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 20:40

A co kese v ZOO? Platit 200 za bodik? To se ZOO vyplati postupne zakladat kazde volne misto.

 

Moji kes v LBC mas za 120 a když budes davat krev jako já tak grátis.

Jelikož v zoo stale vznikají, tak to asi je dovoleno.


  • 0

#52 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 21:16

A co kese v ZOO? Platit 200 za bodik? To se ZOO vyplati postupne zakladat kazde volne misto.

Víš kolik dal za bodík ten maník, co si pro kešku zaletěl k ISS? GC1BE91  :D  :D  :D


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#53 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 21:20

A co kese v ZOO? Platit 200 za bodik? To se ZOO vyplati postupne zakladat kazde volne misto.


Tak asi se tam nechodí jen kvůli keši, že jo...
  • 2

#54 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 21:42

Do cukrárny či hospody taky ne, nevidím v tom rozdíl....Byl bych rád, kdyby do toho revírníci vnesli více světla...


Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 09 prosinec 2014 - 21:44

  • 0

#55 ryvova

ryvova

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 21:42

Kurník, budu si muset připomenout ty pravidla, co mi učili za komančů pro případ výslechu :D, mlčet, mlčet, mlčet, neodpovídat ani na otázku, jak se jmenuju a kde bydlím, neprozradit sebenevinnější fakt, kterej už vědí... jak to bylo dál? :D

 

Mně učili říkat nevím, neznám, nebyla jsem, neviděla jsem, neslyšela jsem, nemluvila jsem... Nevím, kde jsou rodiče. Nevím s kým se stýkají. Nevím co poslouchají. Nevím co čtou. Nevím kam chodí. Neznám XY.... A na otázku jak se jmenuju jsem měla odpovídat podle situace - buď podle pravdy nebo rodným jménem mé matky - podle toho, kdo by to chtěl slyšet (na schůzkách Charty jsem důsledně používala matčino rodné jméno, do telefonu jsem se hlásila jedním z těch dvou jmen až po té, co se představil volající), takže když mne jednou chtěli tajní sebrat před domem hned po odchodu ze schůzky Charty 77, a oslovili mne pseudonymem, tak jsem vytáhla občanku a vysvětlila jsem jim, že já se jmenuju jinak a odcházím z jiného bytu (to bylo domluveno se sousedy, že mi v případě potřeby dosvědčí, že jsem byla u nich) a že mají čekat dál a mne nechat jít  :D . Skutečně mne jít nechali, i když se dívali velmi překvapeně jeden na druhého, kdybych mlčela, tak by mne určitě nacpali do auta a odvezli někam.


  • 4

#56 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 21:48

Do cukrárny či hospody taky ne, nevidím v tom rozdíl....Byl bych rád, kdyby do toho revírníci vnesli více světla...


Návštěva ZOO má naučný charakter. Narozdíl od hospody :)
  • 0

#57 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 21:50

člověče v hospodě jsem se dozvěděl mraky naučných věcí, záleží s kým si na to pivko zajdeš :)


  • 6

#58 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 22:11

Nebo to má něco společnýho s cestovním ruchem.
  • 0

#59 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2014 - 22:54

ZOO je jiný případ. Je to velká plocha přírody. Kdyby se tady jako v Americe platil vstup do národních parků, tak tam keše taky nezrušíme.


  • 0

#60 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2014 - 0:31

Skutečně mne jít nechali, i když se dívali velmi překvapeně jeden na druhého, kdybych mlčela, tak by mne určitě nacpali do auta a odvezli někam.

Třeba na Křivoklátsko jako Petra Placáka? Kamarád tam udělal kešku, ani netušil, jak přesně se trefil  :D  GC3GKAB


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama